Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Damski zegarek - który lepszy?

07.05.11, 20:53
    Chcę sobie kupić zegarek, musi być złoty , bo nosze tylko złotą bizuterię, chcialam też żeby był mały, maxymalnie średni, ale bardziej jestem za małym, taki , który ladnie wygląda do eleganckich ubrań, do sukieniek, ale też do topów i jeansów. Pasek ma być skorzany bo nie lubie metalowych. Znalazłam 3 modele jeden jest marki Pierre Lannier z Apart , to dakładnie ten:
    watchluxus.com/brands/pierre-lannier/the-collection/dreamgirl/076d543
    A następny lorus , na ciemnobrązowym pasku :
    www.zegarki.com.pl/lorus-rg234hx9-p-18129.html?osCsid=59e103abc8d601f1e07e160f6522caa4
    Firmowo to chyba Pierre Lannier , bo jednak jest to lepsza marka, poza tym ja o Lorusie nie wiem zbyt dużo, ale tez ładny, a Wam który sie podoba?
    Obserwuj wątek
      • boskie_cappucino Re: Damski zegarek - który lepszy? 07.05.11, 20:59
        jeśli już musisz mieć zegarek w tym stylu, to 1 :)
      • ding_yun Re: Damski zegarek - który lepszy? 07.05.11, 20:59
        Bardziej podoba mi się pierwszy.
        • alessia27 Re: Damski zegarek - który lepszy? 07.05.11, 22:29
          trzeci
          • jej_torebka Re: Damski zegarek - który lepszy? 08.05.11, 09:52
            albo nawet czwarty.
      • malavida pierwszy 08.05.11, 09:02
        zdecydowanie pierwszy, w drugim cały efekt psuje połączenie delikatnych cyrkonii z grubym skórzanym paskiem. ale na twoim miejscu wybrałabym pasek w jaśniejszym, cielistym kolorze - moim zdaniem będzie lepiej pasował do koloru twojej skóry i letnich ubrań.
        • fangora Re: pierwszy 08.05.11, 11:34
          Jeśli już, to pierwszy. Ale myślę, że można by poszukać czegoś ciekawszego w tym stylu i tak jak powiedziała poprzedniczka pomyśleć też nad paskiem w cielistym kolorze. Złote zegarki są passe...
          • majowa_dziewczynaaa Re: pierwszy 08.05.11, 11:46
            Myślałam o czarnym , bo mam dużo czerwonych sukienek, lubię też czerń i żółć, więc wydal mi się czarny pasek praktyczny, choć rudym też bym nie wzgardziła:)
      • fashion_addiction Re: Damski zegarek - który lepszy? 09.05.11, 13:17
        Oba ładne, ale nie dla mnie.
        Ja wolę duże i męskie.
        • niesia22 Re: Damski zegarek - który lepszy? 09.05.11, 14:18
          pierwszy ładny, ale firma dla mnie żadna- w rodzinie były dwa zegarki tej firmy, oba się psuły nawet jak się ręce w nich umyło i problemy z reklamacją - nie polecam
      • beata_17 Re: Damski zegarek - który lepszy? 09.05.11, 22:02
        pierwszy
        • majowa_dziewczynaaa Re: Damski zegarek - który lepszy? 14.05.11, 11:13
          Znalazłam jeszcze taki, ze elixy , ten jest z kolekcji biżuteryjnej www.apart.pl/pl/zegarki,c,2,Elixa,625

Maja japońskie mechanizmy, więc powinny być trwałe, a co do Pierre L. to nie wiem jaki tam jest mechanizm.
          W sumie rozważam ten pierwszy i ten, chodzę w eleganckich ubraniach więc myślę że ten z cyrkoniami też będzie dla mnie na co dzień. Czy zegarki z cyrkoniami są wieloczasowe:)?
      • ewelka233 Re: Damski zegarek - który lepszy? 17.05.11, 13:49
        Ja lubię takie z cyrkonią, mam na białym pasku, ale większy.
      • lalkaika Re: Damski zegarek - który lepszy? 18.05.11, 01:59
        paskudne.. nie wiem jakie sa te eleganckie ubrania ,sukienki itp.
        wiesz co .poczekaj a moze gosc z prawdiwa kasa ,na prawdziwy zloty zegarek """"sie trafi""
      • ladyjm Re: Damski zegarek - który lepszy? 18.05.11, 08:09
        1 wyglada ladnie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka