Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

fenomenalna kiecka

12.01.13, 22:41
    bardzo mi sie podoba ta suknia, fantastyczna jest
    https://img651.imageshack.us/img651/8729/aleksandrazebrowskamich.jpg

Obserwuj wątek
              • anka33_online Re: fenomenalna kiecka 12.01.13, 23:35
                Myśle, że między podomką a powyżą kiecką jest jeszcze bardzo dużo innych -estetycznych i interesujących- możliwości. Ja cię nie mam zamiaru krytykować za to, że tobie się ta sukienkę podoba, więc ty mnie też nie krytykuj.
                  • anka33_online Re: fenomenalna kiecka 12.01.13, 23:44
                    Wiesz ja nie lubię dosłowności w ubiorze, o ile to można tak nazwać. Obcisła sukienka, podkreślona cała sylwetka, tyłek, nogi i biust, do tego czerwona szminka i blond rozpuszczona czupryna, za dużo tego sexu jak na jeden raz. dla mnie jest albo dekolt odkryty, albo nogi odkryte, a nie wszystko naraz. Wieje taniością.
                      • aaa9941 Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 10:42
                        Kobiety zgubiły dzis klasę, styl i przede wszystkim skromosc. Owa Pani jest meżatką i matką nie wiem czemu zalezy jej na tym aby wzbudzac niezdrowe emocje w innych mężczyznach, którzy zapewne tez maja żony, narzeczone. Sukienka jest po prostu brzydka. Wygląda jak praca dyplomowa pośledniej uczennicy z zasadniczej szkoły krawieckiej..dwuletniej.
                        Jeśli ta pani chce sie publicznie obanażac równie dobrze mogłaby przyjsc samej bielźnie. nIe rozumiem tego i nigdy nie zaakceptuję, ze w dzisiejszym swiecie lansowana jest wulgarnosc, bezwstydnosc i kicz. A to wszystko znajduje poklask. Myslę jednak ze żona pana Żebrowskiego zyskała to o co jej chodziło- pisza o niej!! A to wielka sztuka znaleść sie na tapecie będąc tylko żoną "KOGOŚ"
                        Acha i juz czekam na komentarze, ze pewnie jestem gruba, brzydka, mała i zazdrosna :))))
                        • tralalumpek Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 11:30
                          aaa9941 napisała:

> Kobiety zgubiły dzis klasę, styl i przede wszystkim skromosc. Owa Pani jest meż
                          > atką i matką nie wiem czemu zalezy jej na tym aby wzbudzac niezdrowe emocje w i
                          > nnych mężczyznach, którzy zapewne tez maja żony, narzeczone.

*** a coz to za zasciankowe teorie MATKA ZONA! to znaczy ze matka i zona ma sie workiem pokutnym otulic i glowe popiolem sypac zeby przypadkiem .... a moze sie zakutac jak arabki w szmaty

Sukienka jest po p
                          > rostu brzydka. Wygląda jak praca dyplomowa pośledniej uczennicy z zasadniczej s
                          > zkoły krawieckiej..dwuletniej.

***nie wiem jak wygladaja prace uczennic szkoly zawodowej, nigdy nie pobieralam lekcji w takiej szkole ale skoro znasz z autopsji ...

> Jeśli ta pani chce sie publicznie obanażac równie dobrze mogłaby przyjsc samej
                          > bielźnie. nIe rozumiem tego i nigdy nie zaakceptuję, ze w dzisiejszym swiecie l
                          > ansowana jest wulgarnosc, bezwstydnosc i kicz. A to wszystko znajduje poklask.
                          > Myslę jednak ze żona pana Żebrowskiego zyskała to o co jej chodziło- pisza o ni
                          > ej!! A to wielka sztuka znaleść sie na tapecie będąc tylko żoną "KOGOŚ"
                          > Acha i juz czekam na komentarze, ze pewnie jestem gruba, brzydka, mała i zazdro
                          > sna :))))

***niw iem jaka jestes z wygladu ale o mentalnosci i spojrzeniu na swiat juz cos przeczytalam :)
      • eo_wina Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 10:02
        Dlaczego tak bardzo eksploatujesz haslo "polskie": "polskie parkiety", "polskie znawczynie mody", mocno przy tym ironizujac. Czy to znaczy, ze MY - w Polsce jestesmy be, a TY (gdziekolwiek jestes) super-hiper-mega trendy?
        Dla mnie ta sukienka jest dziwna. Troche przypomina mi suknie wieczorowa Wilmy Flinstone z "Jaskiniowcow". Najdziwaczniejsza jest ta - ni przypial ni wypial - koroneczka przy szyi.
      • kadfael Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 11:30
        Taaaaaa... Jeśli to ma byc kostium do nowej wersji Batmana z kobietą-kotem to może być. Tylko ciachnęłabym ten półprzezroczysty dół - może trochę przeszkadzać.
        • lejdi35 Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 12:44
          ja uwielbiam takie dziwaczne rzeczy,więc suknia baardzo w moim stylu...a żebrowski wyglada na zadowolonego z wygladu partnerki..pani żebrowska nie podoba mi sie,chociaż na tym zdjęciu wyglada dobrze.
        • anka33_online Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 13:37
          Mnie ogólnie nie odpowiada styl tej pani. Obejrzałam więcej zdjęć z tej premiery i przechadzanie się non stop z telefonem przy uchu jest dość słabe. Nie cierpię takiego pozerstwa. A porównywanie jej do Anji Rubik, jak to na wielu portalach można przeczytać to już w ogóle jakieś nieporozumienie. Nie ta klasa, nie ten styl.
          • tralalumpek Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 13:49
            wywolalas mnie do tablicy....
            anje rubik jest dla mnie tylko przykladem ze paskudztwo czasem pociaga
            a wracajac do A.Zebrowskiej, ja nie ocenilam w tym watku ani stylu tej pani, ani charakteru , ani pozycji w drabinie spolecznej (Jak ktos tam pisal o byciu zona kogoas...)
            ja stwierdzilam, zakladajac watek, ze podoba mi sie suknia
            pare drobiazgow bym zmienila ale ogolnia kiecka jest fajna, bardzo fajna i 'ma jaja'
            fakt i mnie przeszkadza ta koronka na szyi, serduszko ginie w calosci i z pewnoscia to suknia pod ktora majtek sie nie zaklada :)
            • aaa9941 Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 14:23
              Słuchaj załozycielko wątku. Kobieta dojrzała jaka niewątpliwie jest prezentowana tu presona powinna miec klasę a to wyraza sie między innymi w sposobie doboru stroju do okazji i do swojej pozycji, w zachowaniu (czyt.przechadzanie sie z telefonem) itp. Jest cos pomiędzy workiem pokutnym a przykładem moze byc ta kobieta- www.google.pl/imgres?imgurl=http://koktajl.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-565/-500/faktonline/634528679541093750.jpg&imgrefurl=http://koktajl.fakt.pl/Kreacje-gwiazd-CFDA-FASHION-AWARDS-2011,galeria,3094,23.html&h=490&w=329&sz=31&tbnid=XzogdtE7Ym_NGM:&tbnh=90&tbnw=60&prev=/search%3Fq%3Dalessandra%2Bambrosio%2Bkreacje%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=alessandra+ambrosio+kreacje&usg=__yApG5SWJkyFdGkpJ00TzM3dM7c0=&docid=YtW53yw2HdXr6M&itg=1&hl=pl&sa=X&ei=x7TyULb7JIrLsgaRzYGYAg&ved=0CDkQ9QEwAw&dur=2615 ale cóz ona jest po prostu piękna i nie musi sie obanżać zeby ludzie na nią patrzyli z zachwytem. W Polsce powstał taki gatunek ludzia jak celebryta. Jest to zazwyczaj osoba mało znana z własnych sukcesów ale bardzo znany z tego ze probuje zaistniec będąc partnerem KOGOŚ i po prostu bywa. A zeby plebs zauwazyl ze BYWA trzeba jakos przyciągnac uwagę prasy. I do tego sluzy ubraniowy negliż. A prace dyplomowe z odziezówki znam gdyż akurat miałam przyjemnosc z racji powiazań zawodowych oceniac takie "dzieła". No cóż w tym kraju wszystko jest odwrócone do góry nogami dodam tylko, że prace dyplomowe pewnego znanego dzis polskiego projektanta swojego czasu wyglądały podobnie (z wierzchu bo pod spodem były niewyrównane ściegi, niepowyciągane fastrygi) i coż..ta osoba jest dzis znanym polskim projektantem.
              Poza tym jesli tak zachwycasz sie ta sukienką to sobie taka kup lub uszyj i po problemie. Dla mnie to tantdeta i zenujacy kicz rodem z taniego buduaru.
              • tralalumpek aaa9941 13.01.13, 14:33
                amen
                i w takich sytuacja ZAWSZE staje przed oczyma scena:
                ja 34 letnia + kuzynka meza
                idziemy razem na zakupy, ona mierzy i ja mierze ciuchy w sklepie, kazda 'na swoja reke', w pewnym momencie studentka, mlodsza ode mnie o nascie lat patrzy na mnie stojaca w seledeynowych spodniach itd itp .... i zamyka powoli dziobek ...mowi: u nas w PL kobiety w TWOIM wieku sie tak nie ubieraja (sama supila takie same portki :)
                zostalo mi do dzisiaj w pamieci :)

a wracajac do okazji, TA okazje wlasnie do takiego rodzaju sukni pasuje,odwrotnie tez, to powinnas wiedziec ...
                • aaa9941 Re: aaa9941 14.01.13, 08:06
                  Ale nie rozumiem co w tym takiego niesamowitego, że kupiłas seledynowe spodnie w wieku 34 lat? W Polsce jak wszędzie są kobiety, któe ubierają się gustownie i tandeciary. Choć generalnie uwaza sie ze Polki maja klasę w ubiorze, jakiekiej brak innym nacjom. Widac to szczególlnie w USA. Gustownie ubane Polki versus Amerykanki- tłuste, obłe balerony w mini tudzież w brudnych tenisówkach. Gdy mieszkałam w USA cżęsto słyszałam komplementy od dziewczyn na ulicach czy zapytania o miejsce zakupu konkretnego ciucha a widząc tamtejsza modę nie specjalnie przykąłdałam wage na codzień do tego co noszą np biegając po sklepach.
                  • tralalumpek Re: aaa9941 14.01.13, 09:05
                    aaa9941 napisała:

> .... Choć generalnie uwaza sie ze Polki maja klasę w ubiorze, jakiekiej
                    > brak innym nacjom. ....

no wiesz, patrzac na zdjecia pan tu w seriach na rozych galach moge tylko oko przymrozyc na to stwierdzenie a patrzac na ulice to chyba tez
            • anka33_online Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 14:24
              A mnie się Anja Rubik podoba właśnie dlatego, że nie jest klasyczną pieknością. Klasyczne piękno nie jest ciekawe, nie ma w nim czego odkrywać. Tak samo w przypadku tej kiecki- wszystko jest podane na tacy. Zero tajemnoczości, w pamięci pozostaje wrażenie laski, która wola: patrzcie, jaka jestem sexi! I jeszcze na koniec dodam, że w przypadku tak ekstrawaganckich i odważnych kreacji bardzo duże znaczenie ma KTO je nosi. Bo osobowość nadaje wtedy całemu wyglądowi jakieś znaczenie, jakiś charakter. A tutaj mamy tylko sexi panią w sexi kiecce i nic więcej. Nuda.
              • tralalumpek Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 14:37
                anja rubik moze ma i farta i dobre lobby,
                sa kiebiety piekne, sa interesujace i sa brzydkie
                wedlug mnie rubik jest brzydka a brzydota czasem sie dobrze sprzedaje
                w zasadzie powinnam powiedziec wiecej - ona powinna miec zakaz wstepu na wybiegi zeby nie zachecac mlodych dziewczatek do takiego szkapiego wygladu (chorego wygladu)
                  • aqua48 Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 15:58
                    Ta sukienka dla mnie jest fenomenalnie brzydka i nieelegancka, ale to kwestia gustu. Natomiast jest również fatalnie uszyta - marszczy się pod pachami, pod biustem i na brzuchu.
                      • anka33_online Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 17:12
                        Nie musi być elegancka, ale niech będzie z klasą.
                        Poza tym- mąż, któremu towarzyszy na tej premierze jest poważanym w środowisku aktorem, dyrektorem teatru 6. Piętro, nie jakimś tam gó...arzem-celebrytą, tylko profesjonalistą i osobą na poziomie. I jakoś tak dla uszanowania jego pozycji i tego co robi przynajmniej ja bym się ubrała tak, żeby to on grał tego wieczoru pierwsze skrzypce, a nie moja wyzywająca kiecka. I nie chodzi tu o bycie przesadnie skromną, albo jakąś tam konserwatywną, bo ja z pewnością taka nie jestem.
                        • aqua48 Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 17:29
                          Dlaczego powinna być elegancka? Bo to taka okazja. Choć mnie nie przychodzi do głowy żadna okazja na którą akurat ta sukienka by się nadawała. Jak pisałam wyżej jest po prostu źle uszyta i fatalnie zaprojektowana.
                          • tralalumpek Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 18:07
                            aqua48 napisała:

> Dlaczego powinna być elegancka? Bo to taka okazja.

no, okazja ....
                            mozesz sobie przeklkac wszystkie, nie chce mi sie wstawiac ani zdjec ani linkow do poszczegolnych eleganckich, z klasa kreacji tego wieczoru

www.elle.pl/w-towarzystwie/artykul/premiera-filmu-sep
                            • anka33_online Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 18:19
                              Bo w Polsce nadal chyba niewiadomo jak traktować flmową premierę- jako luźną imprezę, czy jako bankiet, ważne wydarzenie. Jedni w eleganckich garniturach, drudzy w jeansach, inni w stroju biurowym, a Ania przybylska w sukni wieczorowej. Pomieszanie z poplątaniem. Ale po ubiorze przynajmniej widać kto w jaki sposób do tego rodzaju imprez podchodzi.
                            • aqua48 Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 18:48
                              tralalumpek napisała:
                              > no, okazja ....
                              > mozesz sobie przeklkac wszystkie, nie chce mi sie wstawiac ani zdjec ani linkow
                              > do poszczegolnych eleganckich, z klasa kreacji tego wieczoru

A co wynika z tego, że i inne panie nie pokazały się w eleganckich sukniach? Duch ginie w narodzie? Kicz wszechogarniający zawładnął gustami Polaków, czy bezkrytycyzm? A może wolnoć Tomku w swoim domku (garderobie), wobec tego nie obowiązuje już dostosowanie stroju do okazji?
                              Uważam nawiasem mówiąc, że suknia Przybylskiej też nie jest dobrze uszyta, a jednak ona w tym swoim worku wygląda lepiej od Żebrowskiej. Ale to moje zdanie.
                        • tralalumpek Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 18:18
                          to nie sa jego 50 urodziny zeby on musial grac pierwsze skrzypce,
                          mysle rowniez, ze p.Zebrowski ma swiadomosc ze jego zona wzbudza fale zazdrosci kolegow i wlacza aktywnosc zebow jadowych wielu kobiet,
                          • anka33_online Re: fenomenalna kiecka 13.01.13, 18:22
                            Sorry ale podejście typu: krytykuje, bo jej zazdrości staje się powoli nudne. Ja tej pani niczego nie zazdroszczę, szczerze to ona mi się kompletnie nie podoba. O wiele bardziej wole Przybylską i jej styl bycia i typ urody.
                          • aaa9941 Re: fenomenalna kiecka 14.01.13, 08:15
                            Taaa jasne. Przecietnej urody kobieta załozyła wyzywająca sukienkę przez co zwrócióła na siebie uwagę wiec morał: wszystkie jej zazdoszcza a kazdy facet chce ja przelecieć. Zaskakujące, ze w dzinsach i swetrze jej blask zgaśnie. Nuudna zagrywka. Nudna. ROzumiem, ze sukienka Ci się podoba, ale nie rozumiem czemu rozpętujesz tu taką batalię i strzeżesz watku jak lwica. Tymrazem ja bede nudna na koniec- kup sobie taką kiecką i idż w niej gdzie chcesz choćby do pracy.
                            • tralalumpek Re: fenomenalna kiecka 14.01.13, 09:08
                              nie rozpetuje batali i nie strzege watku jak lwica tylko skoro watek zalozylam to jako gospodyni pokoju dyskusyjnego staram sie dyskutowac
                              sa watki gdzie nick pojawia sie tylko raz - w poscie zakladajacym watek a reszta tokuje do prozni
      • dalla Re: fenomenalna kiecka 14.01.13, 13:33
        sukienka wyjątkowo nieudana. Ale nie dziwię się, że podoba się tralalumpkowi - pamiętam zdjęcia tralalumpa, kilka dobrych lat temu to już było, w takiej ciotkowatej garsonce czy garniturze, plus komentarze na wm.
          • dalla Re: fenomenalna kiecka 14.01.13, 14:09
            gdybym wiedziała, to bym zapisała zdjęcie - nie przewidziałam twojej sławy :)
            było takie forum, gdzie panny wklejały swoje zdjęcia ciuchowe, jeszcze inna moja ulubienica tam się udzielała - niejaka "zettrzy" :) Nie mów, że nie pamiętasz. Ona też miała specyficzne podejście do mody.
            Ale, oczywiście, to wszystko świadczy tylko o tym, że mamy inny gust. Jak to mówią, ważne, że tobie się podoba....;)
              • dalla Re: fenomenalna kiecka 14.01.13, 14:27
                ale o co chodzi? Po prostu wiem, jaki styl preferujesz i dlatego nie dziwi mnie to, ze podoba ci się coś, co dla mnie jest odległe o tysiąc lat świetlnych. Irytują mnie twoje wypowiedzi na tym forum i na WM, bo ktoś, kto nie wie, co lubisz, może cię uznać za wyrocznię a to nie jest w porządku wobec pytającego.
                Ok, możemy uznać, że reszta świata się nie zna, nie ma racji a wypowiedzi w tym wątku to czysty przypadek

z moje strony eot
                • aqua48 Re: fenomenalna kiecka 14.01.13, 14:50
                  Cóż pomijając udane komentarze, że jestem szarą (tyle że nie myszą, a raczej jeśli już to eminencją), powtarzam jeszcze raz, że obie sukienki i Żebrowskiej i Przybylskiej są ŹLE uszyte. Projektantka nie musi (choć na pewno dobrze byłoby) umieć szyć, ani kroić, ale wobec tego powinna zatrudniać sprawne krojczynie i szwaczki, rozróżniające wątek i osnowę. A na pewno powinna zdawać sobie sprawę jak materiał wybrany przez nią będzie się układał na sylwetce. Sam pomysł nie wystarczy.
                  Dlatego te kiecki NIE są fenomenalne, są słabe. I nie ma tu nic do rzeczy uroda, młodość, klasa, czy dobre sylwetki obu pań je noszących. W fenomenalnej kiecce nawet kobieta bez klasy będzie wyglądała elegancko i zachwycająco.
                  • tralalumpek Re: fenomenalna kiecka 14.01.13, 15:56
                    kiedys, w czasach prehistorycznych, kiedy mialam 15 lat :) zaczelam szyc....pierwsze lekcje prywatne ;) zaczelam pobierac u przedwojennej krawcowej, osobie o ktorej moglabym powiedziec ze byla prawdziwa dama, a krawiectwo bylo jej zawodem i spelnieniem
                    ta madra kobieta opowiadala mi wiele o szyciu, materialach, o tym co sie powinno a co nie powinno .... przy okazji wykonywania technicznych cwiczen
                    pozniej wiele lat szylam, uwielbialam szyc, w czasach studenckich , majac czas wolny szylam i dorabialam w ten sposob :)
                    uwielbialam tworzyc kreacje - patrzec na kawalek materialu i widziec gotowy produkt
                    z nudow i potrzeby nabycia uprawnien zawodowych zeby otworzyc w tamtych czasach butik z wlasnymi 'wyrobami' musialam zrobic uprawnienia krawieckie (ZDZ)
                    ..........
                    pozniej nie mialam juz czasu na to hobby ale kiedy patrze na to, co teraz jest w sprzedazy, to przypominaja mi sie uwagi tej starszej pani: wykonczenie dolu sukni czy spodnicy -przeszycie maszynowe i to niezaleznie od marki czy bez marki, zle podciecie pachy, guzik nie na tej wlasciwej wysokosci (biust) .....
                    niestety, cos takiego jak sprawne krojczynie czy szwaczki
                    • anka33_online Re: fenomenalna kiecka 14.01.13, 16:36
                      wracajac do elegancji - p. Zebrowska nie musiala byc elegancka ani z klasa na
                      > tej imprezeie (rodzaj imprezy) a przjaciolka Pawlaka tak

Ok, czyli co, na premierę filmu organizowaną dla mediów i dziennikarzy ( filmu, o którym trąbią od dłuższego czasu, że to wyjatkowy hit i ach i w ogóle) z udziałem "gwiazdorskiej obsady" na poziomie itd można przyjść jako gość ubranym po swojemu, czyli np w tiszercie ( takim lepszym tiszercie niż na codzień powiedzmy, żeby nie było) i jeansach i będzie git? Skoro ani klasy, ani elegancji, to co? Przychodzimy ubrani zgodnie z tym , jaki mamy akurat humor tego dnia? Ja nie oczekuje elegancji a la jolanta kwaśniewska , może być nawet sportowa elegancja, coś ekstrawaganckiego, kolorowego, nonszalanckiego, ale nie wulgarnego i przede wszystkim dobrej jakości.
                      Jest to oczywiście wolny kraj i kazdy ubiera co chce i niech tak będzie, przynajmniej można sobie potem podyskutować:)
                      Ale szczerze mówiąć już rzygam tymi kreacjami kipiącym sexem a la Natalia Siwiec. I wkurzają mnie opinie typu: albo pokazujesz cycki, albo zakładasz habit. A wszystko pomiędzy to szara mysz. Co to za ograniczenie myśleniowe.
                      I może przestańmy już dyskutować czy sukienka jest ładna, czy nie, bo każdy ma swój gust. Może podyskutujmy o tym jak się ubierac na premierę filmową.
                    • aqua48 Re: fenomenalna kiecka 14.01.13, 16:45
                      tralalumpek napisała:

> kiedys, w czasach prehistorycznych, kiedy mialam 15 lat :) zaczelam szyc....pie
                      > rwsze lekcje prywatne ;) zaczelam pobierac u przedwojennej krawcowej, osobie o
                      > ktorej moglabym powiedziec ze byla prawdziwa dama, a krawiectwo bylo jej zawode
                      > m i spelnieniem
                      > ta madra kobieta opowiadala mi wiele o szyciu, materialach, o tym co sie powinn
                      > o a co nie powinno

I na prawdę nie widzisz, że suknia Żebrowskiej marszczy się pod pachami, pod biustem i na brzuchu, bo wykrój był źle ułożony na materiale, a kawałki są źle zszyte? Że cały dół układa się fatalnie, bo ktoś chyba oszczędzał na materiale? Nie widzisz tego, że suknia Przybylskiej jest uszyta ze zbyt grubego, mięsistego materiału jak na tak delikatną kobietę, ma kompletnie niedopasowaną górę, która się spurchla, zamiast ładnie podkreślić biust, dół jest szeroki, jak namiot, a obie sukienki są po prostu za długie? Dla mnie to oczywiste.

Sukni towarzyszki Pawlaka komentować nie będę, bo nie ma czego, dla mnie to kompletna tragedia.
                      • tralalumpek Re: fenomenalna kiecka 14.01.13, 17:57
                        suknia dlugie czy za dlugie mi nie przeszkadzaja (ogolnie, sama mam maszerujace po podlodze, mam nawet spodnice ze stajni Reny Lange, 'zimowa' czyli grubszy material snujaca sie ogonem po podlodze ....
                        a z tematem "za dlugie" mam spostrzezenie. otoz mam rurki skorzane, karmelowe, cienka skora i nosilam je dlugo z nogawkami zadlugimi, obcietymi tylko na dole, nosilam do szpilek, opadaly ciekawie na buty
                        diabel mnie podkusil zeby skrocic i poprawnie podwinac - bol, portki staly sie banalne!

• elioli Re: fenomenalna kiecka 14.01.13, 19:55
        Oczywiscie kazdy ma swoj gust ale dla mnie ta sukienka jest okropna. Nie wiem co autor, a wasciwie projektantka miala na mysli ale zamiast piorunujacego wrazenia wyszedl zgrzyt. Moze mialo byc z klasa i sexownie tymczasem wyszedl kicz. Tandetnie :/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka