Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

czarna sukienka

13.01.13, 17:50
    Zastanawiam się na zakupem czarnej sukienki. Ale jakoś nie mogę się zdecydować. Ciekawa jestem jakie będą Wasze opinie.
    Pierwsza: butik.kasiazapala.com/sukienki/314-vivienne.html
    Druga:www.sklep.topsecret.pl/ts/ubrania-damskie/tradycyjnie/sukienki/sukienka_damska/11/0/13

Pierwsza wygrywa jakością, druga fajnym rozwiązaniem z ramionami.

Obserwuj wątek
      • aqua48 Re: czarna sukienka 13.01.13, 18:53
        Stawiam na jakość i klasyczny krój, te ramiona mogą na człowieku robić dziwne wrażenie, poza tym nie wyobrażam sobie czuć się wygodnie w czymś takim, nie mówiąc o założeniu czegokolwiek na wierzch.
        Pierwszą sukienkę włożysz poza tym wiele razy, wystarczy zmieniać biżuterię, rajstopy, buty, torebki i się nie opatrzy tak jak ta ze "skrzydełkami".
      • kolezanka_galipa Re: czarna sukienka 13.01.13, 22:47
        Te ramiona to akurat dla mnie atut, ale fakt, założenie płaszcza może stwarzać pewien problem, a o kardiganie to nie ma już mowy. Przymierzałam tę sukienkę, materiał i wykończenie pozostawia wiele do życzenia, chociaż jak na kieckę z sieciówki to skład ma nie najgorszy: 95% bawełna. Ale nie ma podszewki.

Ta klasyczna jest dobrej jakości z dbałością o szczegóły, spód jest wykończony beżowym materiałem i na pewno jest bardziej uniwersalna. Do tego jest przeceniona. Jeszcze to przemyślę, ale chyba jednak ta bardziej mi odpowiada.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka