Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Zakupy w Rzgowie - Ptak - czy warto?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.04, 15:10
    Witam,
    Na co dzień mieszkam w małopolsce, ale w tym wygodniu będę w okolicach Łodzi
    i mam zamiar wstapić na zakupy do Rzgowa.
    Czy ktoś robił ostatnio tam zakupy i może mi doradzic, gdzie kupić coś
    ciekawego, głownie odziez zimową (swetry, spodnie, kurtka), coś dla siebie i
    dziecka?
    Szczerze mówiąc, jak patrze na plan sklepów na stronie internetowej to
    przeraża mnie ich ogrom ;-) Gdzie warto zajrzec i jest cos niepowtarzalnego?
    A może ktoś kupił ostatnio cos ciekawego i podzieli się informacjami?
    Bedę bardzo wdzęczna :-)
    Obserwuj wątek
      • Gość: karolinka Re: Zakupy w Rzgowie - Ptak - czy warto? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.04, 16:07
        czesc bylam tam 2 razy i powiem CI jedno ze sie rozczarowalam bardzo pelno
        tandety i kiczu totalnego jest parenascie:) fajnych sklepow ale wlasnie
        niepamietam juz w ktorych halach moze ktos sie odezwie kto bywa tam czesto i
        doradzi gdzie dokladnie sie udac bo tez chetnie bym sie wybrala najgorsze jest
        to ze zeby znalesc cos sensownego musisz zlazic wszystkie te hale a to jest
        naprawde ciezkie:)
      • eirenne Re: Zakupy w Rzgowie - Ptak - czy warto? 04.10.04, 16:17
        Pewnie, że warto:) Zapewniam Cię, że nie ma tam większej tandety, niż w 90%
        sklepów z wielkomiejskich galerii, a czasem znajdują się tam świetnie uszyte i
        oryginalne ciuchy dla każdego. Mój mąż swego czasu przeszedł wiele sklepów z
        garniturami, żeby znaleźć surdut, Pawo, Intermodę, Sunset Suits i tak dalej,
        ceny powalały, a i tak zawsze marynarka źle leżała. W końcu nawet pewnw głupie
        dziewczę z obsługi zasugerowało, że mąż ma wadę postawy:-/// Pojechaliśmy do
        Ptaka i znaleźliśmy tam przepiękny surdut, leżący idealnie- za grosze, ułamek
        cen z miasta.
        Ja z kolei dwa lata temu kupilam tam sobie sztuczny kożuszek z futerka i służy
        mi do tej pory, nie widać za bardzo śladów używania, w zesżłym roku kupiłam golf
        za 40zł i tez jest w niezłym stanie. Jest dużo bielizny Lupoline, boks z ciagłą
        wyprzedażą Atlantica... naprawdę można wyszperać mnóstwo fajnych, niedrogich
        rzeczy. Aaa, na wiosnę kupiłam sobie tam gorset imprezowy z dzianiny. No, to
        tyle, przyjeżdżaj i baw się dobrze:))) Ale jak najwcześniej, bo nie zdążysz
        nawet połowy zobaczyć:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka