Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Co na prezent dla bratanicy?

20.02.20, 14:48
    Moja bratanica ma w maju komunię, jestem jej chrzestną. Wiem że chrzestny kupuje jakiś gadżet elektroniczny, więc ja wzięłam na siebie kupno pamiątkowej rzeczy. Tylko co to mogłoby być?
    Obserwuj wątek
      • joasia.markowska Re: Co na prezent dla bratanicy? 25.02.20, 14:41
        Możesz zakupić coś drogiego elektronicznego ale to nie przetrwa roku maksymalnie kilku. Jest to ok bo często zmienia technologia... ale jak chcesz dać coś co przetrwa długo pomyśl o pamiątce srebrnej, np.: www.ankabizuteria.pl/obrazek-komunia-chlopiec-pamiatka-komunii-swietej

• saturnny Re: Co na prezent dla bratanicy? 12.03.20, 16:24
        Słuchajcie ludzie, jeśli chcecie zacząć dawać prezenty, nie powinniście wydawać na to ogromnych pieniędzy, ponieważ najważniejsza jest uwaga. Radzę zwrócić uwagę na to miejsce www.cintapunto.pl/kategoria-produktu/opaski/opaski-silikonowe/ , gdzie zawsze mogę rozwiązywać problemy z prezentami
      • wercia55555 Re: Co na prezent dla bratanicy? 16.03.20, 21:15
        Moja śp.matka chrzestna kupiła mi kolczyki oraz zegarek na rękę.
        Babcia ładną dziewczęcą bluzeczkę i medalik. Zależy na co Cię stać i jakie masz zapatrywania, ja bym kupiła delikatny pierścionek i bluzkę np. taką: podkoszulek w kolorze ecru, w paski, z krótkimi rękawami. www.crossjeans.com/women/t-shirts-tops/t-shirts/2099/t-shirt

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka