Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Buty zimowe

22.10.20, 11:02
    Hej, jakie macie buty na zimę, ale nie kozaki? Klasyczne, czarne kozaki mam, szukam jeszcze jakichś ciekawych :)
    Obserwuj wątek
      • horpyna4 Re: Buty zimowe 22.10.20, 18:24
        Czółenka na grubym gumowym koturnie, zupełnie wystarczają na takie zimy, jakie ostatnio są. I do tego grubsze rajstopy, ewentualnie spodnie.

Nawiasem mówiąc, jak jest zimno, to bardziej marznie się w stopy od spodu, o ile chodzi się pieszo. Wolę czółenka na grubej podeszwie, niż kozaki na cienkiej.
        • igusiaaa151 Re: Buty zimowe 22.10.20, 21:00
          Ja raczej jestem fanką płaskich butów, sporo chodzę więc koturny/obcasy zakładam tylko z jakiejś okazji, ale pewnie masz rację z tym zimnem od nóg :)
          • horpyna4 Re: Buty zimowe 24.10.20, 18:15
            Bywają i dość niskie koturny, mnie dobrze się chodzi na średnich. Bardzo wysokie dla mnie wykluczone.

W koturnach na zimę ważna jest ta część przednia - warstwa gumy musi być dość gruba.To, co pod piętą, nie ma większego znaczenia, bo i w tych najniższych jest ciut grubsze od części przedniej.

Trzeba też pamiętać, że takie czółenka na zimę muszą mieć tzw. futrówkę, albo podszewkę. Pojedyncza warstwa skóry to trochę za mało.
      • gwiazda55 Re: Buty zimowe 24.10.20, 22:53
        Moje ostatnie odkrycie to Moon Boot. Nie wiem, czy przypadną Tobie do gustu, ale ja już nie mogę się doczekać kiedy je założę:) zapowiadają zimę stulecia, także będą w sam raz.
      • iriska65 Re: Buty zimowe 26.10.20, 00:18
        Poza klasycznymi kozakami i ocieplanymi botkami, mam jeszcze parę sportowych butów. Lubię zimową kolekcję Pumy oraz Lee. Sprawdź sobie stronkę www.differenta.pl/ może znajdziesz tam coś dla siebie:)
      • martkag Re: Buty zimowe 26.10.20, 13:16
        A może takie. Są idealne na zimniejsze dni. Nieprzemakalne, wyściełane ciepłym materiałem. Są bardzo wygodne. Można je znaleźć na stronie crossjeans.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka