Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Chciałabym coś modnego i eleganckiego sobie kupić

03.11.20, 19:29
    Jak ostatnio chciałam coś modnego i eleganckiego sobie kupić, to najbardziej zaskoczyło mnie, że w ogóle nie było szpilek. Jeszcze kilka lat temu u nas w sklepach były same szpilki i chodziłam na 13 cm szpili, w eleganckich czółenkach z modnym ciasnym noskiem w szpic. Panie w sklepie powiedziały, że dziewczyny teraz mają deformację i takie buty się już nie nadają, że muszą być w sklepach szersze buty na niższym stabilnym obcasie bo większość klientek ma halluksy, które przestają być problemem i kompleksem, ale oczywiście dziewczynom, które chodziły na takiej jak ja szpili jest później bardzo trudno kupić buty, bo po latach codziennego noszenia w pracy i na ulicy nogi przystosowały się do wysokich szpilek, a teraz z powodu postępującej deformacji takie buty się już nie nadają. Bóle stają się często nie do zniesienia nawet w ortopedycznych butach, co zmusza mnie do szukania na forum pomocy i porady. "To musi być karą dla niej chodzić w tych bardzo brzydkich butach" - jestem strasznie wściekła, bo tak mówią o mnie koleżanki i nogi mnie codziennie strasznie bolą. Zastanawiam się nad przyszłością moich nóg. Deformację stopy zafundowałam sobie sama decydując się trzy lata temu na niepotrzebną operację wycięcia halluksa. Przed operacją nie miałam większej deformacji, długie zgrabne piękne nogi były moim atutem, nosiłam codziennie eleganckie szpilki i nie miałam większych problemów z nogami. Zaczęły się jak lekarz namówił mnie na ten "MAŁY ZABIEG". Sam zabieg rzeczywiście był bezbolesny, ale jak znieczulenie przestało działać, to zaczął się niekończący się koszmar. Jak wróciłam do normalnych butów, to szybko odrósł mi dużo większy halluks.
    Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka