Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda językowa

IP: *.4web.pl 28.06.05, 19:58
    Generalnie wiadomo, ze to jak mówimy, jest czasem wazniejsze od tego, co
    mówimy, o czym przekonał sie kazdy stojący przez szerszym audytorium. Pewne
    powiedzenia stają sie modne, inne wypadają z obiegu.
    Dla mnie od wielu lat nr 1 to " Spuśćmy na to miłosierną zasłonę milczenia"
    by Mark Twain zdaje się. A Wasze?
    Obserwuj wątek
      • przemkowa.b Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 28.06.05, 20:05
        Ale o jakie konkretnie ci chodzi sytuacje?
        • Gość: Klara Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.4web.pl 28.06.05, 20:07
          Sytuacje oficjalne, czasem niezreczne , ale i kolezeńskie , kiedy mozna luzniej
          coś rzucić:)
          • przemkowa.b Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 28.06.05, 20:12
            A, to z tych książkowych "Pomyślę o tym jutro".
            Z filmów często cytuję Bareję, mam cytaty na prawie każdą życiową okazję:)))
          • Gość: niuha Klaro! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 20:13
            znasz moze wiecej takich powiedzonek pokroju Twainowego ? :)to bylo swietne
            • Gość: Klara Re: Klaro! IP: *.4web.pl 28.06.05, 20:24
              Oscar Wilde jest kopalnią takich powiedzonek:)))Chocby to:

Dla napominających nas moralnie:
              Jedyna róznica miedzy świetym , a grzesznikiem polega na tym, że święty ma
              przeszłość, a grzesznik -przyszłość

• miska_malcova Re: Klaro! 28.06.05, 22:14
                ja zawsze skąpstwo moich klientów określam tekstem "Ma Pan węża w spodniach"
                :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
                • pianazludzen Re: Klaro! 29.06.05, 08:38
                  uuuu....
                  no , to dość dwuznaczne:))
                  • daino Re: Klaro! 29.06.05, 08:55
                    przypomina mi sie kolega ze studiow, rosly AfroA, ktory podobno mial w zwyczaju
                    zagadywac "chcesz zobaczyc moja anakonde?".
                    • Gość: ??? Re: Klaro! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 16:52
                      Co to znaczy afroa? Czy chodzi o murzyna zwanego inaczej czarnuchem?
                      • lunalovelight afro-amerykanin n/t 30.06.05, 18:23

• Gość: gosc Re: IP: *.jgora.dialog.net.pl 01.07.05, 14:32
                          dziadek mawial (o niektórych kobietach):
                          - ta to miała w sobie dwie przyczepy chu*ów..
                          mawiał też:
                          - nie ma kozaka nad morgowiaka
                          - idź bo cie nogi z dupy powyrywam
                          - bo ci ręka uschnie przy samej dupie
                  • Gość: heh Re: Klaro! IP: *.elsat.net.pl 30.06.05, 21:57
                    słyszałem o wężu w kieszeni, ale żeby w spodniach? gdzie ty się patrzysz:>?
              • pianazludzen a to też z Wilda, chyba z "Męża Doskonałego" :)) 29.06.05, 08:17
                gdy mężczyzna mówi:
                - Dam ci dobrą rade...

odpowiedź:
                - Nigdy nie dawaj kobiecie czegoś, w czym nie mogłaby się pokazać.

:)
                • Gość: papryczka Re: a to też z Wilda, chyba z "Męża Doskonałego" IP: 212.160.106.* 29.06.05, 09:21
                  dobre
                  • Gość: Klara A teraz coś z czyjejś sygnaturki z forum IP: *.4web.pl 30.06.05, 10:57
                    Obraz nie Windows, sam się nie zawiesi, jak powiada Konfucjusz. Dla mnie 10
                    punktów na 10 mozliwych:)))))
                    • Gość: bikolla Re: A teraz coś z czyjejś sygnaturki z forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 21:52
                      dobre! i prawdziwe niestety....:))))
              • Gość: lisek Re: Klaro! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 01:05
                chyba na odwrot. to grzesznik ma przeszlosc, a przed swietym przyszlosc
                • Gość: DOROTA Re: Klaro! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.05, 09:07
                  A PROPOS!
                  LEPIEJ GRZESZYĆ I ŻAŁOWAĆ, NIŻ ŻAŁOWAĆ, ŻE SIE NIE GRZESZYŁO ;)
                • Gość: Klara Re: Klaro! IP: *.4web.pl 01.07.05, 09:36
                  Heh, czyżbyś Wilde`a nie czytał/ła? To hedonista przecież. Świety już zakończył
                  swoje gerzechy czyli w ogóle życie, przez grzesznikiem otwiera sie cała masa
                  mozliwości taplania się w grzechu na przyszłość:)
                • Gość: olka Re: Klaro! IP: *.binet.pl / *.pl 01.07.05, 15:13
                  +Mylisz się -chodzi o to, że każdy święty kiedyś był grzesznikiem, a każdy
                  grzesznik jeszcze może być świętym, innymi słowy: Nie ma grzesznika bez
                  przyszłości, nie ma świętego bez przeszłości....
                  • glonojad19 Re: Klaro! 02.07.05, 13:09
                    jakby Wilde przeczytał taką interpretację tego bon motu, to powiedziałby to, co
                    z takim wdziękiem ujął w słowach :" Istota stosunków miedzyludzkich jest oparta
                    na nieporozumieniu..."
                • Gość: DamaKier Re: Klaro! IP: 80.55.148.* 02.07.05, 15:55
                  Gdyby Pan Bóg chciał, żeby ludzie byli jaroszami to nie wymyśliłby musztardy.
            • Gość: laverne Re: Klaro! IP: 62.29.165.* 01.07.05, 10:15
              chyba tez z Twaina:

Jeśli podłożysz komuś pinezkę na siedzenie, uważaj, żebyś nei śmiał się zbyt
              głośno

Kiedy jesteś zły - licz do dziesięciu, kiedy jesteś bardzo zły - klnij :)
            • Gość: ajluj Re: Klaro! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 10:21
              ja to znam tak: spuśćmy zasłonę miłosierdzia.
              • Gość: tutek Re: Klaro! IP: *.crowley.pl 01.07.05, 10:31
                spóśćmy na to zasłonę miłosierdzia i machnijmy ogonem obojętności :)
      • Gość: papryczka Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: 212.160.106.* 29.06.05, 08:13
        Najlepszym sposobem pozbycia się pokusy jest ulec jej....

To moje ulubione
        • Gość: alienor Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 30.06.05, 17:51
          W oryginale to bylo "Potrafie oprzec sie wszystkiemu - z wyjatkiem pokusy"
          • Gość: ag Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.wimbp.lodz.pl 01.07.05, 10:15
            to napisał la rochefoucault, że najlepszym sposobem pozbycia się pokusy jest
            ulec jej. On zresztą miał wiele takich "powiedzonek". Zainteresowanych odsyłam
            do jego "maxym".
      • Gość: Ynka Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: 83.238.56.* 29.06.05, 15:40
        Ja lubię najbardziej:
        "Co by tu jeszcze spieprzyć, panowie?" (Wojciech Młynarski)
        "Znam tę melodię i znam ten tekst" (Heinrich Heine)
        "To my, zwykli zjadacze kisieli" - znalezione w internecie
        • Gość: stina Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.nycap.res.rr.com 29.06.05, 18:50
          rewelacja!
        • Gość: gaajaa Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 02:14
          A propos Młynarskiego, powiedzenie mojego faceta :
          "Nie takie rzeczy się psuło."
          • Gość: gaajaa Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 02:15
            i jeszcze jedno : "Tłumaczyć coś komuś jak koniu na miedzy."
            Zwłąszcza to "koniu" mnie rozwala.
            • Gość: gaajaa Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 02:17
              albo jak ktos coś strasznie zmyśla : "ja nie wiem, co ty do mnie rozmawiasz"
              • Gość: gaajaa Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 02:26
                i jeszcze txt mojej mamy : "jakby się nie obrócić, dupa z tyłu."
                • Gość: Temp Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 08:37
                  Bardziej zwarte jest (przynajmnie dla mnie): "Jak się nie kręć, ...".
                  Z tej samej rodziny: "Im bardziej się komuś kłaniasz, tym bardziej się na kogoś
                  wypinasz"
                  • Gość: maja Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.05, 10:39
                    Może to Was zaciekawi:
                    "Jakby mi się chciało, tak jak mi się nie chce, to by było dobrze"
                • Gość: EWKA Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.05, 11:40
                  A to ulubione powiedzonko mamy mojej koleżanki: "Nie widziała dupa słońca" - to
                  o kimś, kto się czymś zachwyca, a nie za bardzo ma czym... :)))
                  • ziyi Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 01.07.05, 13:29
                    Jak ktos probuje nam wmowic glupoty: "Masz rację.Ale twoja racja jest zasr.ana"
              • Gość: elfhelm dobre ja to też często stosuję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.05, 01:00
                "on zaczął do mnie wtedy romawiać"
                a jak słabo coś rozumiem to proszę "mów do mnie lepiej wielkimi literami"
                • Gość: s Re: dobre ja to też często stosuję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.07.05, 17:33
                  a ja słyszałam:
                  "mów do mnie wielkimi literami, bo tu ciemno i nic nie widać"
            • Gość: s;limak Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 11:16
              ja znam "jak chlop krowie na rowie"
            • Gość: zoe Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.chello.pl 01.07.05, 16:18
              heh, a ja znam ten text z krowa --> wytlumaczyc komus cos jak krowie na miedzy ...
              a z koniem tez dobre :]
          • filostrados Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 01.07.05, 09:23
            jest jeszcze :
            "nie takie imprezy się kładlo"
          • Gość: piotrusp Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.05, 16:16
            A propos Młynarskiego to ja bardzo lubię:
            "Jeszcze nie jedną paranoję przyjdzie przeczekać robiąc swoje"
            I to jest prawda ;)
            Pozdrawiam
          • Gość: fall Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 22:49
            A co wy na: "rozum mu się z gównami pomieszał" o kims kto robi głupoty
          • rkdeey Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 01.07.05, 22:57
            A ja uwielbiam jednego z rosyjskich polityków, Czernomyrdina: "Chcielismy jak
            najlepiej a wyszlo jak zawsze" :)))
        • Gość: Stokrotka Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 12:15
          a ja całkiem lubie:
          Dobra ściema to podstawa
          ;-)
          • balbinka9 Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 01.07.05, 12:27
            moje ulubione sa takie:
            "kiedy sie bardzo chce a nie wolno to mozna"
            "strzeliles jak lysy warkoczami o kant globusa"
            "napaliles sie jak sczerbaty na suchary"
            no i moja babcia zwykla mawiac ze "dla towarzystwa cygan da sie powiesic"
            a kiedy chcemy splawic jakiegos faceta:
            "kobiety takie jak ja nie sa dla takich jak ty"
      • Gość: jasna_79 Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 16:10
        Ja często powtarzam: "Gdyby nie ostatnia chwila, nic nigdy nie byłoby zrobione"
        ale nie wiem, komu zawdzięczam to powiedzonko.

• butterfly2 Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 01.07.05, 13:21
          Gadaj z dupą to Cie osra !

fuj
      • Gość: stina Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.nycap.res.rr.com 29.06.05, 18:51
        jak nie moge sie do czegos zabrac mowie: "czaje sie jak pies do jeza"
        • Gość: Pan Traktor Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 15:10
          Lepszy wróbel w garści niż skrzypek na dachu
      • Gość: agn Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.acn.waw.pl 30.06.05, 10:01
        "koniecznosc jest najlepsza okazja"

a jak ktos bzdury gada na temat o ktorym nie ma pojecia
        "moj mlody padawanie..."
        • fantagiro30 Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 30.06.05, 10:16
          Parówkowym skrytożercom mówimy - nie!

uwielbiam "Misia"
          • Gość: goldi Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.05, 10:25
            Motyla noga!
          • Gość: gosc Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: 212.81.200.* 30.06.05, 17:49
            fantagiro30 napisała:

> Parówkowym skrytożercom mówimy - nie!
            >
            > uwielbiam "Misia"

ale to nie z misia tylko z rejsu... :(((
            • Gość: wqhb Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 17:52
              Obawiam się, że fantagiro30 ma rację. Ten tekst jest z "Misia".
            • fantagiro30 Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 30.06.05, 17:52
              Hej Gościu, to jest z "Misia" :)
              Obejrzyj ponownie, jeśli nie wierzysz
            • Gość: aga Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 08:15
              z rejsu... radzę powtórzyc Rejs, to z misia
            • Gość: Paweł Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: 195.136.98.* 01.07.05, 08:45
              Ani z Misia, ani z Rejsu tylko z Ostatniej paróweczki ...
              • niezapowiedziany Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 01.07.05, 11:50
                LOL :DDDDDDDDDDDDDDDD dobre!
            • Gość: :P Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.chello.pl 01.07.05, 11:07
              nie. fanta ma racje. to z misia. w rejsie nie bylo parowek tylko kielbasa
              Sidorowskiego
              zjedzona przez Mamon-iatko.
            • Gość: ryża Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 01.07.05, 14:05
              niestety z Misia:)Oj ma się te braki w oglądaniu filmów!!!!!!!!!!
      • gienkaglog Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 30.06.05, 16:55
        Zapamiętalam sobie "zdarza się" , tym powiedzonkiem w "rzeźni numer 5" Vonnegut
        kwitował rzeczy i tragiczne i śmieszne. Między innymi dlatego ma ona swój
        niesamowity klimat przesiąknięty specyficznym humorem.
        • Gość: pinkey@tkdami.net Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.udn.pl 01.07.05, 00:33
          "Zdarza się" to coś, co najlepiej zapamiętałem z Vonneguta! Jest odpowiedzią na
          kżdą sytuację, którą spotykamy - lecz ile w niej cynizmu...

;)

(Kocham Vonneguta)
          • Gość: ulania Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.binet.pl / *.pl 01.07.05, 15:27
            "Podłość ludzka nie zna granic!!!" - cytat z filmu "Wyjście awaryjne", często
            go używam")))
      • matka_siedzi_z_tylu Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 30.06.05, 17:16
        "To jakiś lepszy cwaniak, matkę po szosie wozi staruszkę, żeby nas tylko
        wrobić!" - tym barejowskim powiedzonkiem bardzo często określamy ze znajomymi
        wszelkich nietypowych typków
        albo ulubione powiedzenie mojego kolegi "Raz się żyje, potem się tylko straszy."
      • Gość: gfgdg Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.05, 17:27
        pozwole sobie troche filmowo i nie na temat, woody jest niezastąpiony:

"Zwariowałaś? Zachowaj trochę szaleństw na menopauzę!"

"Sądzę że miałem dobre stosunki z rodzicami. Bili mnie bardzo rzadko...
        Myślę, że w całym moim dzieciństwie uderzyli mnie tylko raz.
        Zaczęli mnie bić 23 grudnia 1942 a skończyli późną wiosną 1944."

"Po takiej dawce Ryszarda Wagnera chce mi sie napaść na Polskę."

"Moja wiedza o sztuce ogranicza się do Kirka Douglasa w roli Van Gogha."

"Jestem tak dobrym kochankiem, ponieważ dużo ćwiczę sam."

"- Ona jest taka myszowata.
        - On też jest myszowaty, w wolnych chwilach mogliby zajadać się serem."

"- Może napijesz się szampana z mojego pantofelka?
        - Nie jestem w stanie wypic takiej ilosci plynu na raz!"

"Nigdy nie chciałbym należeć do klubu, który miałby za członka kogoś takiego jak ja."

"Wyglądacie na szczęśliwych. Jak to robicie?
        Ona: Ja jestem bezmyślna,ograniczona,nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia.
        On: I ja też."

"- Czy ty przynajmniej wiesz co to jest "czarna dziura"
        - Oczywiscie, codziennie zarabiam nią na zycie..."

"Tydzień temu kupiłem strzelbę. Gdybym miał guza, zabiłbym sie. Ale moi
        rodzice byliby zrozpaczeni. Musiałbym ich najpierw zabić. A potem ciotkę i
        wujka. To byłaby rzeź."

"- Nie uznajesz żadnych wartości, całe twoje życie to nihilizm, cynizm,
        sarkazm i orgazm.
        - We Francji mógłbyś zrobić z tego hasło wyborcze i wygrać."

"Gdy byłem mały, chciałem mieć psa. Ale moi rodzice byli na to za biedni i
        kupili mi mrówkę."

"W Wiedniu współpracowałem z Freudem. Poróżniła nas interpretacja zazdrości o penisa. Freud twierdził, że należy ją ograniczyć tylko do kobiet."

"Stawał się obiektem antysemickich zaczepek. Jego rodzice, którzy zawsze go
        o wszystko obwiniali, brali stronę antysemitów."

"- Gdybyś była moją dziewczyną, kochałbym się z tobą w każdym pokoju, na
        każdym łóżku, na każdym dywanie, na każdym stole...
        - Mamy też śliczne wczesnoamerykańskie żyrandole."

"Posiadanie pieniędzy jest lepsze od ich braku, przynajmniej z powodów finansowych."

"Poruszanie się szybciej od światła jest niemożliwe, a już na pewno nie pożądane, bo zwiewa czapkę"

"Będzie moim psychoanalitykiem jeszcze przez rok, potem jadę do Lourdes."

"Wziąłem kurs szybkiego czytania, zdołałem przeczytać "Wojnę i pokój" w dwadzieścia minut. To jest o Rosji."

"Nie chcę żyć w swoich dziełach, chcę żyć w swoim apartamencie."

"Świat jest jedną wielką restauracją."

"Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć
        przynajmniej dobrą rękę."

"Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać".

"Fakt, że jestem paranoikiem, nie oznacza jeszcze, że cały świat nie sprzymierzył się przeciwko mnie."

"Gdy byłem w twoim wieku, miałem szesnaście lat."

"Biseksualizm ? Niewątpliwie podwaja twoje szanse na sobotnią randkę."

"Jedyny raz osiągnęliśmy z żoną równoczesny orgazm, gdy sędzia podpisywał nasze dokumenty rozwodowe."

"Czy powinienem poślubić W.? Nie, dopóki nie powie mi pozostałych liter swojego imienia."

"Różnica pomiędzy seksem i śmiercią polega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że robisz to sam."

"Kocham go jak brata, ale nie swojego."

"Wyglądasz teraz piękniej, niż w rzeczywistości."

"W świecie ludzi tylko subiektywność jest obiektywna".

"Ja i mój były mąż zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. Należało spojrzeć po raz drugi..."

"Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów."

"Sądzę, że seks między dwójką ludzi jest rzeczą piękną. Między piątką jest fantastyczną."

"Świat niewidzialny istnieje, bez dwóch zdań. Kwestia tylko, jak daleko to jest od śródmieścia i do której otwarte?"

"Dwie kobiety spędzają wczasy w pensjonacie. Jedna mówi: jakie tu mają niedobre jedzenie, a druga dodaje: no i w dodatku takie małe porcje." To samo myślę o życiu. Jest pełne bólu, cierpienia i nieszczęść, a na dodatek tak szybko przemija."

"Zostałem wyrzucony z uczelni na pierwszym roku studiów, za ściąganie podczas egzaminów z metafizyki. No wiesz, zajrzałem wgłąb duszy chłopaka siedzącego obok mnie."

"Kassandra: Widzę zniszczenie, widzę katastrofę. Jest jeszcze gorzej, widzę prawników!"

"Krew!!! To, powinno być wewnątrz."

"Zbyt mało wiem by być niekompetentnym."

"Nigdy nie widziałem tyle trzcin. Czuję się jak Mojżesz."

"Nie podróżuję wodą. Religia mi zakazuje. Jestem Hebrajczykiem lądowym."

"Skąd do cholery mogę wiedzieć skąd wzięli się naziści? Ja nawet nie wiem jak działa otwieracz do konserw!"

""-Spójrz na tego gościa z Indiany. Zamordował 12 osób, rozczłonkował je i wszystkie zjadł.
        -To się dopiero nazywa alternatywny styl życia. "

"Jestem tak podekscytowany, że chyba umyje dzisiaj wszystkie zęby."

"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami. Niestety, jest to rząd."

"Moje życie jest żałosne. Ostatni raz byłem w kobiecie zwiedzając Statuę Wolności."

"Jesli chcesz rozśmieszyc Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość."

"Jedyne czego żałuje w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."

"Nowoczesny człowiek jest definiowany jako osoba urodzona po stwierdzeniu Nietzschego "Bóg umarł", ale przed hitem płytowym "I Wanna Hold Your Hand"

"Seks rozładowuje napięcie, miłość je potęguje"

"Chyba wiążemy zbyt wielkie nadzieje związane z orgazmem, oczekując, że zrekompensuje on pustkę panującą w innych dziedzinach życia..."

"Rozmazana plama - sam dość często odnoszę wrażenie, że nią jestem."

"Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś kogo się kocha!"

"-Wydaje się ci, że jesteś Bogiem...
        -A czy to zły przykład?!"
        choroby śmiertelne, kalectwo, ślepota... Cała reszta to nieszczęścia."

"Seks z tobą to prawdziwie kafkowskie przeżycie!"

"Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją"

"Mój mózg, to mój drugi ulubiony organ"

"Gdyby tylko Bóg dał mi jakiś jasny znak! Na przykład złożył solidny depozyt w szwajcarskim banku na moje nazwisko."

"-A co jeżeli, rzeczywistość tak naprawdę jest iluzją i nic nie istnieje?
        -Cóż, w takim razie zdecydowanie przepłaciłem mój nowy dywan."

• madadam13 czy to na pewno Allen? 30.06.05, 19:58
          > "Fakt, że jestem paranoikiem, nie oznacza jeszcze, że cały świat nie
          sprzymierzył się przeciwko mnie."

jestes pewny/a, ze to z Allena?? z ktorego filmu? google w odpowiedzi na
          angielskie zapytanie ("Just because you're paranoid doesn't mean that they're
          not out to get you.") wyrzuca mnostwo odpowiedzi, ale nigdzie ten cytat nie
          jest podpisany :(
        • Gość: hm Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 01:39
          apropos Allena
          "utrzymywał potajemny romans z żoną burmistrza, dopóki ta go nie wykryła"
      • Gość: Yorick Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.adsl.inetia.pl 30.06.05, 17:31
        Trzeba by spytać Wujka Staszka, Mistrza Ciętej Riposty.
        • Gość: k Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.chello.pl 01.07.05, 08:54
          swietny dowcip! jeden z najlepszych jakis lyszlam o wujku staszku mistrzu
          cietej riposty!
      • Gość: n Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: 195.212.199.* 30.06.05, 17:32
        moje jest malo poetyckie ale sprawdza sie w zatloczonych miejscach
        (dla "rozladowania" atmosfery):

"gdyby nie Mariolka to nie bylo by gdzie placa wlozyc"

n

;)
      • matka_siedzi_z_tylu Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 30.06.05, 17:38
        Przypominały mi się jeszcze dwie wariacje na jeden temat:
        "Nie od razu Irak zbombardowano." - Shuty, "Zwał"
        "Nie od razu Michaela Jacksona zbudowano" - Stasio
      • Gość: AjDzIa Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 17:43
        A ja, jak ktoś sie spoóźnia, to mowie : " masz zapłon jak ruski pies". tylko
        nie mam pojęcia skad mi się to wzięło...
        • Gość: tester Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.pl.tesco / *.pl.tesco-europe.com 30.06.05, 17:57
          Generalnie jak wszystko się wali w firmie to mawiamy : "ale chlew...."
          • Gość: Anna P. Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.05, 18:18
            jak się kłucą ci przy władzy,to mówię-ku.. ku..e łba nie urwie!
            • Gość: gohanka Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.globit / 195.117.63.* 30.06.05, 20:41
              widać moją krew :] ta subtelność :)
              tekst b. dobry :)
            • jmwaw Re: Annie P 01.07.05, 08:52
              Sprawdź ortografię.
              "jeśli się używa niewłaściwych słów, nie można nigdy dojść do właściwych
              wniosków"
              Konfucjusz
      • Gość: 44 Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 30.06.05, 18:32
        „Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota,
        chociaż co do pierwszej nie mam pewności."

Albert Einstein
        • Gość: aga Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 08:20
          tylko dwie rzeczy są pewne , śmierć i podatki, chociaż co do śmierci można mieć
          wątpliowści
      • Gość: justymon Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.06.05, 19:03
        Z 15 lat temu mialam nauczyciela pomocy spolecznej, ktory pieknie okreslal
        sytuacje braku pieniedzy, biedy itd: ani cebulki, ani w co wkroic...Bardzo to
        lubie:)
        • fantagiro30 Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 30.06.05, 19:05
          Nasz matematyk zwykł mawiać "no cymbały, buraki to chyba zielonym do góry???"
          • Gość: niki Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 30.06.05, 19:17
            Glupota jest darem bozym, ale nie trzba go naduzywac (kiedys to powiedzial
            Korwin Mikke)
            Krytyk i eunuch z jednej sa parafii: obaj wiedza jak, zaden nie potrafi;)
            A to, to chyba Lec
            I moje ulubione: chetnie by bylo...:)
            • Gość: alabama Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 19:28
              a to pamiętacie:czym to jest wobec wieczności a wieczność wobec kiszonych
              ogórków!
            • Gość: jedruch my tu IP: *.crowley.pl 30.06.05, 19:30
              jak nie mam czasu z kimś rozmawiać, to mówię:
              "No, my tu gadu gadu, a Chińczyków przybywa."
              • Gość: zi Re: my tu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 21:54
                mu tu gadu gadu... a chłop śliwki rwie ;)

mu tu gadu gadu... a kobyłka u płota

• Gość: jorge martinez Re: my tu IP: *.adsl.inetia.pl 30.06.05, 22:58
                  w jakimś skeczu (chyba "potem")to brzmiało: my tu gadu gadu a inflacja galopuje.
            • beago Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 30.06.05, 19:38
              choćbyś krowie dał kakao, nie wydoisz czekolady (S.J.Lec)i mój ulubiony tekst,
              ukochanego wykładowcy od fonetyki; "Proszę państwa, ręce i wszystkie inne
              członki opadają"...
              Bea
              • mefika Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 01.07.05, 08:37
                ręki i cycki opadają ... ;-)
                • Gość: mi Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 19:30
                  "Ręce opadają z szelestem"
                  "O co Ci kaman?"
                  "Bujać to my, nie nas"
                  "Wpuścić takiego do łazienki to mydło zje i szampon wypije"
      • Gość: rock Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.local.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.05, 19:52
        Moje ukochane:
        "...wiara jest jak dupa trzeba ją mieć" Pudelsi
        • Gość: uszat symetria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 20:06
          sa fajne powiedzenia, pointy itp. ale jest tez taka:

"akcja huj akcja je.. telewizje"

z okien AŚ Białołęka w trakcie kręcenia zdjęć na spacerniaku do SYMETRII.
        • Gość: m-elmirka Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.zax.pl 30.06.05, 20:56
          Mój ulubiony cytat filmowy to: "Jupi jaj jej mother fucker" ze Szklanej
          Pułapki :D
          • Gość: bejb Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.05, 21:05
            Jak coś się udaje to zwykle mówimy:
            "Jak tatuś zrobi dziubek to nie ma huja we wsi":D (Dzień świra)

A gdy na coś już za późno:
            "Poszli w Polske! autobusy jakieś popodastwiali czy co?" (Kiler)

I jeszcze czasem jak się ktoś czepia: "Ten typ tak ma"
            :D:D
          • Gość: XXL Jupi ka jei! wydymańcu!! IP: *.sochaczew.sdi.tpnet.pl 30.06.05, 21:16
      • babelka5 Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 30.06.05, 21:09
        ani inteligencji ani siły ani nawet popędu seksualnego
        (z filmu) mówię tak często bo pecha chyba mam do facetów
      • Gość: Włodek wszystko jedno... IP: *.sochaczew.sdi.tpnet.pl 30.06.05, 21:13
        mój dziadek mawiał, jak odpowiadałem, że mi wszystko jedno:
        "Jakby wszystko było jedno, toby gó.. było miód."
        • Gość: anka-sasi Re: wszystko jedno... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 21:57
          jak chodzi o rodzinne powiedzonka to najlepsze jest to : "Jak nie urok (dla
          niewtajemniczonych zatwardzenie)to sraczka"
          popieram
        • Gość: mrozosia Re: wszystko jedno... IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 30.06.05, 22:06
          A moja babcia , jak sie poklocila z dziadkiem to zawsze krzyczala do
          niego: "Idz jestes wolny jak pies na zakrecie!".
          Podoba mi sie to bardzo i u nikogo wiecej tego nie slyszalam, wiec nie wiem
          skad jej sie to wzielo...?
          • Gość: breve Re: wszystko jedno... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.05, 09:05
            Ja jeszcze slyszalem:

"jestes wolny jak ping-pong"
            albo

"jestes wolny jak taczanka na stepie" (to jest z repertuaru T.Love)
          • Gość: duduś Re: wszystko jedno... IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 01.07.05, 15:22
            albo:jesteś wolny jak dzika świania na zakręcie
      • acpan Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 30.06.05, 21:44
        My tu gadu-gadu, a dziewczyny od rana nic ciepłego w ustach nie miały.
      • Gość: bikolla Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 22:05
        moj tata zawsze mowi znienacka "hahaha zasmial sie ksiaze i zaszedl w
        ciaze":))) albo "co sie martwisz, co sie smucisz, ze wsi jestes, na wies
        wrocisz"
      • Gość: Simplex Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.ists.pl / *.ists.pl 30.06.05, 22:08
        Klasyczne ostrzeżenie: "zęby trzeci raz nie rosną..." ;)
        Moja matematyczka miała powiedzonka na każdą okazję: "Walnąłeś jak łysy o parapet grzywą", "co tak na mnie patrzysz jakbym ci ojca harmonią zabiła?", "no, byle do Matki Boskiej Pieniężnej" (czyli wypłaty).
        Matematyk, gdy ktoś mówił "mniej wiecej" - "mniej więcej to jeździł na nartach pan Gurgul, wożny na uniwersytecie jagiellońskim - mniej na nartach, więcej na dupie".
        • Gość: fder Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.chello.pl 30.06.05, 23:04
          zaczyna mi się kojarzyć humorzeszytów szkolnych:
          "polska została poćwiartowana na trzy nierówne połowy"
          :D trudno to spokojnie napisać :)
        • Gość: spocony Marian... Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: 212.160.139.* 30.06.05, 23:07
          a co powiecie na to??
          -dostaniesz sie chlopcze na polibude przez kanalizacje jak kibelkiem
          wybijesz... tekst typa z Fizyki=)
          -Panna gabka cicho lka,
          Kto jej buzi dzisja da,
          Juz sie zerwal uczen przerazony,
          Juz ja chwyta w swoje szpony...
          I co na to panna gabka??
          Umuj mnie!!
          -Co wy tego samego ojca macie?? (w momencie mowienia na raz)
          -Wy to wszyscy pedaly jestescie...uczyc sie nie chcecie tylko sie za
          dziewychami ogladacie i konia bijecie...Autentyk tekst profesora w technikum=/
          -Czy prawdziwa czy gumowa kazda dziura jednakowa... kolejny wynaazek wyzej
          wymienionego psora...
          i wiele innych ale juz troche sie pozapominalo...
          • Gość: janusz Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: 62.233.185.* 30.06.05, 23:20
            " Jesteś normalny czy Ci się dziewczynki podobają."
            nowe polskie przysłowia:
            Gość w dom a żona w ciąży.
            Na złodzieju czapka z karakuły.
            • Gość: Castorp Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.sbi.com 01.07.05, 14:08
              Znam to w innej wersji:
              Gość w dom pączki do kredensu
              • Gość: mi Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 19:38
                "Gość w dpm cukier do szafki"
            • Gość: aaaalik Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.05, 14:40
              gość w dom garnek wody do rosołu.
              • Gość: berdanka Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 01.07.05, 15:02
                gość w dom - ciasto do szafy
        • balbinka9 Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 01.07.05, 12:29
          ja znam jeszcze "nie patrz na mnie jakbym ci rodzine grzybami wytrula"
          i "nie ucz ojca dzieci robic"
          • Gość: zoska Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.05, 16:37
            jeszcze lepsze jest: "nie ucz dziada charkać" ;)
      • Gość: spocony Marian... Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: 212.160.139.* 30.06.05, 22:57
        szkolne teksty:
        -Myslcie troche...
        -Nam myslec nie kazano... (i mowia ze polska mlodzisz literatury ni zna=))

• Gość: sis Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: 82.177.84.* 30.06.05, 22:59
        temu to się przerzutka na realia zepsuła – był taki minister co rowerem do
        firmy dojeżdżał.
      • urszula62 Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 30.06.05, 23:11
        najcudowniejsze jest to " Z każdym dniem nieuchronnie zwiększa się ilość ludzi
        którzy mogą mnie pocałować w d..." w sytuacji gdy ostanio mogłam zmienić pracę
        i zostawić bagienko z poprzedniej.
        • Gość: janusz Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ IP: 62.233.185.* 30.06.05, 23:15
          "Kombinujesz jak koń pod górkę." albo "Co to konia obchodzi jak się fura z
          gnojem wywróci."
          • mephi100us Re: Cięte pointy, krótkie dowcipy czyli moda języ 01.07.05, 00:44
            The trouble with life is,you're half way through it before you realize,it's a
            'do-it-yourself' thing.

We can never see ourselves as others see us. Even the mirror shows us in reverse.

You can tell the quality of a person by how they treat people they don't need.

Ignore reality! There is nothing you can do about it...
        • Gość: Krakowiak Oj Urszulko, Urszulko IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.05, 08:01
          A mówią: Na pieszczoty trzeba zasłużyć, a Ty tak swobodnie poszerzasz krąg
          uprawniony do całowania!
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka