Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

W czym na cywilny??

13.09.05, 12:55
    Mam nadzieje ze tu mi ktoś pomoże.
    Slub tylko cywilny co jest sola w oku rodziny. Narzeczony radzil isc w
    bialej/bezowej/kremowej garsonce. Ale ja czuje sie w garsonce jak zolnierz na
    posterunku. Wszyscy podchodza do slubu cywilnego ze ble, niewazny, nie liczy
    sie tak jak koscielny i ze absolutnie nie wypada isc w bialej sukni. Ja mam
    inne zdanie. Mam nadzieje ze to slub na cale zycie i chce wygladac pieknie,
    olsniewajaco i niepowtarzalnie. Nie chce klasycznej sukni slubnej, zadnych
    bez, gorsetow. Tylko zwiewna, elegancka sukienke. Moze cos mi poradzicie? Bo
    ja kompletnie nie mam pomyslu. Acha, juz widac brzuszek. Jak podoba Wam sie
    ten model (chociaz studniowkowy ;):
    www.dagnez.com.pl/suknie-studniowkowe-milena.html#start
    prawa kolumna, przedostatnie zdjecie, oczywiscie biala
    Obserwuj wątek
      • tuskazet Re: W czym na cywilny?? 13.09.05, 13:03
        Ja uważam że sukienka też jest ok. Ja bym wybrała kość słoniową lub ecru (chyba
        tak to się pisze, a jeśli nie to trudno). Jeśli biała to wybrałabym taką
        cieplejszą biel, nie rażącą.
      • jpar Re: W czym na cywilny?? 13.09.05, 19:10
        sukienka nie jest taka zla, tylko dlugosc mi sie nie podoba, popatrz na prawa
        kolumne, trzecie zdjecie od gory, sukienka nazywa sie (i tu nie wiem, czy to
        jedna i ta sama, tyle ze z przodu i tylu?) Alina i Balladyna. Wyglada ciekawie,
        jedynie to drapowanie mniemanego przdu jest ciut za obfite, to napewno mozna
        zmienic. Ja mialam tez tylko slub cywilny i piekna dluga suknie z jedwabiu,
        kazdy swieci swoj slub jak chce, co ma rodzina do tego?
        • skara Re: W czym na cywilny?? 13.09.05, 19:17
          Ja też myślę, że możesz iść w czym Ci się podoba. W końcu jeśli to ślub na całe
          życie to więcej okazji założyć sukienki ślubnej nie będziesz miała.
          Uważam, że ta sukienka jest ok, sprawdź jak się w niej prezentujesz i zdecyduj.
          A na ludzi to nie patrz, zawsze będzie ktoś niezadowolony, ważne żeby Tobie się
          podobało.
      • klementyna03 Re: W czym na cywilny?? 14.09.05, 14:58
        W LIPCU BRALAM SLUB CYWILNY I MIALAM TEN SAM PROBLEM ,JAK SIE UBRAC DO TEGO MOJ
        BRZUSZEK MIAL WTEDY 7 MIESIECY ,OBJECHALAM CAŁA WARSZAWE I WKONCU 3 DNI PRZED
        CEREMONIA KUPILAM SUKIENKE EWY MINGE OBRZZDLIWIE DROGA. WYGLADALAM PODOBNO
        SLICZNIE MYSLE ZE TO ZASLUGA CIAZY . NIE BYLA TO TYPOWO SLUBNA SUKNIA RACZEJ
        KOKTAILOWA ZE WYGLEDU NA PORE CEREMONII 10.00 POGODE 32 STOPNIE I MIEJSCE
        PRZYJECIA OGROD . NAPEWNO SOBIE PORADZISZ Y TYM PROBLEMEM . WSZYSTKIEGO DOBREGO
        NA NOWEJ DRODZE ZYCIA.
      • tralalumpek Re: W czym na cywilny?? 14.09.05, 15:14
        wszystkiego dobrego na nowej drodze ....
        co do sukni to ta cala strona jest kiepska, sukienki od fatalnych po paskudne
        uszyj sobie tunikowata sukienke, takiej dlugosci jaka ci najlepiej pasuje a na
        to druga tunike ale z haftu, koronki, czy jeszcze jak sie tam zwa te tiule
        haftowane
        mozesz zachowac ta sama tonacje moze pomieszac kolory
        zaslonisz z pewnoscia lekko brzeszek taka kombinacja a jednoczesnie nie
        bedziesz ani w mundurku ani w "sztywnej sukni slubnej"
      • cezar8 Re: W czym na cywilny?? 14.09.05, 15:51
        ja osobiscie na slub cywilny ( grudzien ) wystapie w kostiumie blady bardzo
        blady roz. Zakiet ze stojka i glebokim dekoltem do tego spodniczka. Kupilam go
        w OXie na Florianskiej w Krakowie. Jesli jestes z K-owa podejdz tam. Panie
        przerobily spodnice i zakiet poniewaz byla to duza 38. Czekalam dwa dni. Jesli
        chodzi o sukinki z tafty polecam Ci sklep na Golebiej "Chanse". Duzy wybor od
        gorsetow po szale. Ze strony ktora podalas nie za wiele sukien przypadlo mi do
        gustu. Podoba mi sie druga od gory po prawej stronie, modelka po prawej

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka