Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Co pod krótką kurtkę - proszę o rady :)

05.11.05, 13:07
    Mam dokłądnie taką kurteczkę i kompletnie nie mam pojęcia co pod nią
    zakładac. Jest ona na tyle krótka ze "nery na wierzchu" :) i nie mam pomysłu
    co pod nią zakładac - myślałam o długim swetrze - może widziałyście gdzieś
    jakis fajny który by pod nią pasował? A moze macie jakis inny pomysł? Prosze
    o pomoc :) Z góry dziękuję.
    Obserwuj wątek
        • nadinka_nadinka troche od czapy, przepraszam ;-) 05.11.05, 13:39
          link do zdjecia nasunal mi takie skojarzenie: kiedy bylam w liceum modne byly
          kurki typu "flyers" [z kapturami i bez] i byly to tzw. nerkowki ;D sama mialam
          taka z kapturkiem. nosilam do niej glany, mini lub spodnie, ale nerki byly
          zawsze na wierzchu. a tipsiara raczej nikt by mnie nie nazwal ;-)

tak ze to chyba zadna nowosc owe, tak znienawidzone, nerkowki ;-)

Und dann kam ein Tag und den vergesse ich nie
          Viel schöner als meine Phantasie
            • nadinka_nadinka Re: troche od czapy, przepraszam ;-) 05.11.05, 16:53
              ja nosilam wedy jakies dlugie bluzy albo koszule pod spod. tylko, ze to inne
              czasy byly. grunge byl modny. a mnie nie zalezalo na tym, zeby dobrze wygladac
              tylko jak najwiedzej "zgorszenia" wywolac w moim malomiasteczkowym srodowisku ;D

mozesz nosic np. spodnie z wyskomi stanem, o ile lubisz. swterek do bioder,
              troche bedzie wystawal :|, ale przynajmniej bedzie ci cieplo.
              albo zimowe sukienki z grubej dzianiny, tweedu i jakies oficerki. tylku tutaj
              musisz uwazac, zeby to jakos stylistycznie dopasowac. troche klopot moze byc, bo
              kurtka blyszczaca i mocno sportowa jednak.
              ja widzialabym cos takiego: obcisla sukienka-golf z grubej dzianiny, oficerki,
              czapka z daszkiem na glowe i jakas wielka torba. do tego grube rajstopy i na
              pewno bedzie cieplo :-)

Und dann kam ein Tag und den vergesse ich nie
              Viel schöner als meine Phantasie
      • maadz Re: Co pod krótką kurtkę - proszę o rady :) 05.11.05, 17:13
        eee a nie boisz sie ze bedzie ci troszke zimno w takim czyms? :) tzn. mysle ze
        nawet jak zalozysz pod spod gruby sweter to moze byc ci na dole zimno a na
        gorze zbyt gorąco z kolei ;) heh.. w sumie to troche dziwne zeby dobierac
        ciuchy do kurtki. a moze obwiaz sie jakims grubym pasem np. z futerka?? :>
        ostatnio cos takiego widzialam chyba w camaieu i wygladalo calkiem calkiem..
        tylko nie wiem czy by bylo wygodne ;)
      • milajo Re: Co pod krótką kurtkę - proszę o rady :) 05.11.05, 21:55
        Dzięki dziewczyny - pomyślę o sukience, może jakąs fajną znajdę :) i szukam
        własnie takiego dłuższego swetra - ale z tego co na razie rzuciło mi się w oczy
        to tylko jakies tkaie z norweskimi wzorami a one nie bardzo mi sie podobają.
        Dzięki jeszcze raz i jakbyscie cos znalazły gdzies albo jakis pomysł to dajcie
        znac :)
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka