Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Torebki - wlasie wrocilam ze sklepu Fendi

19.08.06, 19:26
    no i mam moja wymarzona Fendi spy bag Zucca nappa with Tortuga handles za
    jedyne 1250 euro. Dzisiaj bede spac obok niej. Jak mi sie cos podoba, to musi
    byc w sypialni, zeby mogla podziwiac jak sie przypadkowo obudze.
    Obserwuj wątek
        • la_parisienne_bcbg Re: najlepiej wejdź do środka i śpij W niej 20.08.06, 19:24
          kochanica-francuza napisała:

> :-)
          U nas jest takie powiedzenie "J'aime bien rentrer dans mon argent".
          Kilka lat temu bylam w teatrze N a Montparnassie na przedstawieniu Popecka(to
          taka postac francuskiego zyda pochodzenia z Centralnej Europy, mowiacego zle po
          francusku i z charakterystycznym akcentem).
          Jego slynny skecz bym o tym, jak pyta sie zony, co chce na urodziny. Mowi do
          niej "rinarde "juz masz zamist "renrad"(lisa), a ona mowi, ze chcialaby
          sterylet ze zlota. On mowi, no bardzo dobrze, przynajmniej bedzie mogl "rentrer
          dans son argent", czyli wejsc w swoje pieniadze(doslownie), czyli wyjsc na
          swoje.
          • diva2305 Re: Torebki - wlasie wrocilam ze sklepu Fendi 20.08.06, 23:08
            A tak wogole to pokaz sie, najlepiej z ta torba w reku to uwierzymy bo wydaje
            mi sie, ze zyjesz w jakims wymyslonym(dla ciebie-wyimaginowanym) swiecie a tak
            naprawde jestes zwykla kura domowa, ktora gotuje mezowi obiady i mieszka w
            jakiejs zabitej deskami wiosce pod Warszawa...
              • qurna_chata pieknosci skonczona! 21.08.06, 09:55
                moja droga agniesiu
                masz paranoje w kwestii zawisci chyba
                cokolwiek kto tu nie skrytykuje, mniej lub wiecej, bardziej czy mniej
                kulturalnie, to ty od razu diagnoza Zawisc.
                nudne to juz. nieoryginalne. wez sie w garsc i zacznij w koncu lansowac na
                serio, bo poki co to tylko robienie z siebie glupa w tv ci w glowie. naprawde
                uwazasz ze ci ludzie zazdroszcza? no to fajnie. ciesz sie bo to najwyzsza forma
                uznania. nie rozumiem czemu to w formie zarzutu ciagle przedstawiasz zamiast
                kwitowac slowami dziekuje bardzo i klaniac sie w pas.
                z drugiej strony jesli na to spojrzec,to reakcje zniecierpliwienia i
                poirytowania naleza do normalnych jesli w odpowiedzi na niezobowizaujace
                pytanie:co slychac? ktos odpowiada: a kupilam se zamek nad loara, porszaka i
                latajacy dywan, za tydzien lece do dubaju bo przeczytalam w marieclaire ze
                trzeba, mezowi kupuje gacie do plywania a tydzien temu jadlam kolacje
                ze "smietanka towarzyska" paryska! i oczekuje nastepnie ta osoba reakcji. kazdy
                normalny czlowiek ma chec odpowiedziec wtedy: a gowno mnie to obchodzi to
                wszystko paniusiu, wiec daruj sobie referaty, bo pytajac cie co slychac
                chcialam byc kulturalna jedynie i oczekiwalam odpowiedzi jednowyrazowej co
                najwyzej. agniesiu, chodzilas do szkoly chyba to wierszyk o chwalipiecie znasz.
                moral z tej historii chyba nie dotarl do ciebie jeszcze, wiec moze odswiez
                sobie. moze juz doroslas do tego zeby zrozumiec.
                parowie polecam basnie braci grimm do poczytania zeby sobie od nowa przyswoila
                podstawowe prawdy dotyczace zycia w spoleczenstwie, grimm'owie wylozyli
                wszystko jak krowie na rowie wiec jest sznasa ze zrozumie pomimo swojego
                kalectwa umyslowego. moze jej sie poprawia stosunki z sasiadami i bedzie w
                koncu mogla wyjsc bezpiecznie na ulice
                    • mpaulk Re: pieknosci skonczona! 22.08.06, 15:33
                      wiesz, chyba nie widziszm (-cie) roznicy pomiedzy "mozna miec i juz", a byciem
                      chamskim, agresywnym i obrazaniem wszystkich dookola.
                      Swoja droga, parowka wkurza ludzi, bo nadaje o swojej wyimaginowanej zamoznosci
                      i "czego to ona nie ma", a nie tym, ze "ma i juz".

A poza tym, jak ktos "ma i juz", to nie czuje potrzeby udowadniania, ze ma
                      (droga hotally). Tak samo z dobrym wychowaniem - jak ktos jest dobrze wychowany,
                      nie musi mowic "jestem dobrze wychowany"...

pzdr,
                      p.
                      • hotally Re: pieknosci skonczona! 22.08.06, 18:36
                        Szczęśliwy i normalny człowiek czuje potrzebę dzielenia się z innymi swoim
                        szczęściem, dlatego opowiada co tam dobrego u niego, pokazuje zdjęcia z
                        wycieczek, zaprasza na imprezy do nowego pałacu... To jest naturalne i każdy
                        człowiek na poziomie potrafi się cieszyć czyimś szczęściem, a nie czuć zawiść,
                        bo "za bogaty ten co bogatszy niz Ty"
                      • headonshoulders Re: pieknosci skonczona! 22.08.06, 18:20
                        a gdzie ona bluzga oprocz tego ze mowi o swoim swiatku , fakt wyzej sra niz dupe ma nie da sie
                        zaprzeczyc bo za 6 tys euro miesiecznie to nie wiem co mozna robic w paryzu gdzie kolacja w dobrej
                        restauracji moze siegnac 700 Euro a czynsz za mieszkanie w centrum minimum 2000 za cos na
                        poziomie.

Co do hotally to musze powiedziec szczerze:

- ma niesamowita pewnosc siebie, przypomina mnie siebie sama pod tym wzgledem

- podoba mi sie fakt ze nie wybiera najpiekniejszych swoich zdjec do bloga tylko wali nawet te fatalne
                        jak leci , co uwazam oznacza iz jest tak pewna siebie i ze nawet sie nie przejmuje ze bedzie znow
                        objechana tylko wrecz sie bawi tym co tu mowicie.

-a to co mi sie w ally nie podoba to faktycznie to, ze skupia sie na tym co ma facet a nie to co ona soba
                        reprezentuje i co sama moglaby zarobic. Komentarze o jakichs hotelach w sopocie imprezach itp sa
                        conajmniej bez klasy, biorac pod uwage kaliber wygolonych lysoli, nowobogackich typkow oraz
                        naprawde marnych pieniedzy jakie w polsce zarabiaja nawet tacy ktorych to stac na zabranie laski do
                        hotelu 400 / doba.

Gdybys Alu miala leb na karku to juz by cie w tym kraju nie bylo.
                        Zapraszam na impreze do Londyu bo mimo wszystko chyba cie lubie.
                          • qurna_chata do head... 23.08.06, 11:30
                            chyba zartujesz kochana,
                            od kiedy to swiat podbijaja rozpuszczone coreczki, ktorym mamusia i tatus
                            wszystko pod nos podstawiaja, w zwiazku z tym corunie moga oszczedzic na
                            torebke LV. nie kazdy moze byc paris hilton, ale kazdy moze udawac ze jest.

zeby pojechac za granice i dac sobie rade samemu trzeba miec duzo zaparcia w
                            sobie i nie bac sie ciezkiej pracy. a agniesia ciagle tylko nawija o tym jak ja
                            wszedzie trzeba wozic, obsypywac diamentami, kwiatami i oprowadzac po hotelach
                            i restauracjach i jaka jest z tego dumna. z jej wypocin jasno wynika ze do
                            pracy wlasna reka sie nie rwie jak dotad. siedze za granica i widze wokol
                            siebie duzo ludzi ktorzy sie porwali na wyjazdy zagraniczne a po miesiacu
                            depresja, mysli samobojcze, chleb z woda....i to wcale nie mowa o
                            rozpuszczonych bachorach.
                            agniesia to jedynie w gebie jest mocna. opowiadac cuda na kiju kazdy potrafi,
                            nadrabiac mina kazdy potrafi, zmyslac kazdy potrafi, robic z siebie hrabine
                            kazdy potrafi. kiedy zobaczymy konkretne osiagniecia?
                            • hotally Re: do head... 23.08.06, 12:00
                              Kochanie, wiesz o Mnie tyle ile tu napiszę i co pozwalam Ci wiedzieć ,więc nie
                              snuj domysłów, bo tak na prawdę nie wiesz nic :)
                              To że każę siebie wozić i lubie ładne prezenty świadczy o Moim stylu i sposobie
                              jaki mają traktować Mnie mężczyźni.
                              A teraz Cięzdziwię- jak miałam 15-16 lat sama zarabiałam sobie na wyjazdy
                              zagraniczne i wiesz co? Stać Mnie było na to, aby nocować w Hyattcie, więc dla
                              swojej świadomości wiedz- Ally sobie zawsze radę DA :)
                              • qurna_chata Re: do head... 23.08.06, 12:16
                                hotally napisała:
                                > A teraz Cięzdziwię- jak miałam 15-16 lat sama zarabiałam sobie na wyjazdy
                                > zagraniczne i wiesz co? Stać Mnie było na to, aby nocować w Hyattcie

no gratuluje. bardzo pieknie.
                                ale to nie zmienia faktu ze realiow nie znasz, co z twoich wypowiedzi
                                niezmiennie wynika. z tego powodu twoje kreowanie sie na super woman jest
                                niewiarygodne i nikt ci nie wierzy, pomimo tego ze ciagle usilujesz
                                przekonywac. chyba dopiero dotrze do ciebie co opowidasz i jakie opinie
                                rozpowszechniasz jak bedziesz postawiona w sytuacji gdy bedziesz musiala
                                zaplacic wszystkie wlasne rachunki, wlaczajac gaz, wode ,elektyrycznosc, wywoz
                                smieci, czynsz itd. bo poki co zarabiasz na torebki i na hotele, a nie na
                                zycie.

a tak na marginesie, to znajac zycie ten moment kiedy zwala sie na glowe szara
                                rzeczywistosc nastapi rowniez dla ciebie, bez wzgledu na to jak sie bedziesz
                                starala znalezc faceta, ktorego stac na placenie za ciebie. te historie o TYCH
                                kobietach maja zwykle tylko jedno zakonczenie-facet sie ulatnia razem z forsa
                                albo facet zostaje bez forsy...
                                • super.kinia Re: do head... 23.08.06, 16:10
                                  qurna_chata napisał:
                                  > no gratuluje. bardzo pieknie.
                                  > ale to nie zmienia faktu ze realiow nie znasz, co z twoich wypowiedzi
                                  > niezmiennie wynika. z tego powodu twoje kreowanie sie na super woman jest
                                  > niewiarygodne i nikt ci nie wierzy, pomimo tego ze ciagle usilujesz
                                  > przekonywac. chyba dopiero dotrze do ciebie co opowidasz i jakie opinie
                                  > rozpowszechniasz jak bedziesz postawiona w sytuacji gdy bedziesz musiala
                                  > zaplacic wszystkie wlasne rachunki, wlaczajac gaz, wode ,elektyrycznosc,
                                  wywoz
                                  > smieci, czynsz itd. bo poki co zarabiasz na torebki i na hotele, a nie na
                                  > zycie.
                                  >
                                  > a tak na marginesie, to znajac zycie ten moment kiedy zwala sie na glowe
                                  szara
                                  > rzeczywistosc nastapi rowniez dla ciebie, bez wzgledu na to jak sie bedziesz
                                  > starala znalezc faceta, ktorego stac na placenie za ciebie. te historie o
                                  TYCH
                                  > kobietach maja zwykle tylko jedno zakonczenie-facet sie ulatnia razem z forsa
                                  > albo facet zostaje bez forsy...

ale co nas to tak na prawdę obchodzi? czemu przejmujesz się że sobie nie da
                                  rady? A niech sobie Ally zyje jak chce, niech się bawi życiem skoro ją stać.
              • kochanica-francuza Re: Torebki - wlasie wrocilam ze sklepu Fendi 22.08.06, 15:17
                hotally napisała:

> Skad ta zawisc?:(

A skąd ten antypolski jad parówy? Kto sieje wiatr, burzę zbiera... Poza tym
                naprawdę zamożni ludzie bawią się między sobą w "popatrz mi na nadgarstek" (bo
                mam trendny zegarek za 10 000 euro) , a nie wykłuwają tym zegarkiem oczy komuś,
                kto ma casio za 5 zł z bazaru. Ergo parówa nie jest zamożna, tylko udaje.
      • weronka77 Re: Torebki - wlasie wrocilam ze sklepu Fendi 26.08.06, 21:32
        EEE mnie się podoba bardziej Gaucho;-)) Może na urodziny za pół roku mąż
        poszaleje;-))1250 euro to faktycznie nie porażająca cena-tyle co tydzień w
        jednoosobowym pokoju Mewa w Juracie w Bryzie;-)Uważam że warto,aczkolwiek
        jedzenie lepsze mają w Neptunie;-))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka