Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Połowinki/półmetek ;)

09.10.06, 15:58
    Skoro rozpoczyna się okres pytań "studniówkowych", to ja dla zestawienia chcę
    zapytać: Dziewczyny, jak ubierzecie się/byłyście ubrane na połowinki?

Ja planuję granatowe, proste dżinsy, czarne szpilki i czarny, przezroczysty
    top na ramiączkach - połowinki mam w klubie, więc forma dosyć luźna ;) i
    chociaż koleżanki z klasy kupują sobie kreacje to ja stawiam na swobodę
    i "umiarkowaną" elegancję ;)
    Obserwuj wątek
      • houhou Re: Połowinki/półmetek ;) 09.10.06, 16:03
        Miałam bardzo krótką małą czarną, bez pleców, z szelką na szyi.
        Materiału było tam mniej niż więcej. Do tego niebotyczne szpilki.
        Włosy miałam gładko spięte i mocno czerwone usta.
        90% grona pedagogicznego rzucało w moją stronę pioruny oczami:)
        12 lat temu, echhh...

---------------
        "(...)nawet żyrafę ze stołka jak bieda...
        i tylko jeża przelecieć się nie da!!!"
      • kamila29091 Re: Połowinki/półmetek ;) 09.10.06, 16:09
        Mala czarna, gorsetowa, krotka, do pol uda, calkowicie bez plecow, duzy dekolt,
        praiwe po rowek. To moja uskienka studniowkowa. Boze ale to dawno bylo. Na
        polmetku nei bylam. A do tego czarne kozaczki na szpilce i srebrna torebka.
      • cioccolato_bianco Re: Połowinki/półmetek ;) 09.10.06, 16:56
        bylam 4 razy na polowinkach ;) 4 razy jako osoba towarzyszaca... a na swoje
        wlasne juz nie poszlam ;) polowinki odbywaly sie w roznych miejscach - klub
        nocny, wynajety dworek, wynajeta sala balowa, impreza pod golym niebem.

raz mialam na sobie mala czarna, raz mala czerwona, raz jeansy i wieczorowy
        top, a raz brazowe satynowe spodnie i koronkowa bluzke.
      • paulinaa Re: Połowinki/półmetek ;) 09.10.06, 20:06
        ja na swoje zalozylam sukienkę brązową ale nie taką superelgancką, była
        baaardzo wygodna i dobrze sie w niej czułam. do tego buty na obcasie z okragłym
        noskiem:) drugi raz miałam na sobie spódniczkę sztruksową w kolorze zgniłej
        zieleni i biała bluzkę, ktora teudno opisać. duzo lepiej czulam sie na
        pierwszych polowinkach (jezeli chodzi o stroj oczywiscie;) )
      • ala1986 Re: Połowinki/półmetek ;) 09.10.06, 20:38
        Powiem tak - nie zakładaj żadnych ostatnich krzyków mody bo za parę lat jak
        ktoś przez przypadek zobaczy twoje zdjęcie z połowinek to się wystraszy albo
        nieźle uśmieje ;) Moja zasada jeśli chodzi o oficjalne imprezy - klasyka zawsze
        w modzie! Mała czarna (dowolny wariant, ważne, żeby dobrze leżała) albo
        eleganckie spodnie + top jeżeli to ma być w klubie. Raczej nie zakładałabym
        dżinsów, chyba, że ciemno granatowe albo czarne, typowe blue nie będą dobrze
        wyglądać na wieczorowej imprezie :/ Do tego jakaś biżuteria (srebrna, złota,
        perły). Ale pamiętaj - mniej znaczy więcej! Umiar wskazany. Weź też jakąś
        torebkę - najlepiej nie za dużą. Oczywiście wszystko musi pasować ale
        absolutnie nie wszystko w jednym kolorze. Kolory raczej wieczorowe, czyli nie
        żadne pastele tylko raczej czerń, czerwień, szarości, grafit, biel (ale tutaj
        też lepiej zachować umiar, podobnie jak z czerwonym), a także bardzo modne w
        tym sezonie ciemny fiolet i ciemny turkus (morski).
        I błagam cię nie zakładaj gorsetu ani żadnej balowej sukni do ziemi! Efekt
        takiego stroju nie jest ciekawy - młode dziewczyny wyglądają w nich jak stare
        matrony!
        Aha, i fryzura. Jeżeli kok, to nie żaden misternie ukręcony bo będziesz
        wyglądała jakby meduza przykleiła ci się do głowy ;)
        Jeżeli wybierzesz ten wariant, o którym pisałaś to przełam tę monotonię
        (czerń/granat) jakimś drobiazgiem - np. złotą lub czerwoną torebką, czerwoną
        szminką czy fajną biżuterią.

Miłej zabawy!!! :D
        • eve.e Re: Połowinki/półmetek ;) 09.10.06, 21:47
          Alu, dżinsy ciemnogranatowe, proste... za moda nie podąrzam ślepo ;) generalnie
          noszę tylko czerń, więc nawet nie pamiętam co to pastele ;)
          Gorsety i suknie odpadają, polecam przeczytać mój pierwszy wpis :P fryzurka to
          chyba będą moje naturlne loczki do połowy łopatek z jakąś ciekawą spinką z boku.

dziękuję za zyczenie miłej zabawy ;)
          • ala1986 Re: Połowinki/półmetek ;) 10.10.06, 13:29
            Ale na wszelki wypadek napisałam :) Z resztą pewnie kilka innych dziewczyn
            zajrzało na ten temat, niech wiedzą, co je szpeci :D
            Myślę, że granatowe dżinsy i czarny top są ok. Dobierz tylko jakąś fajną
            torebkę i będzie super :)
      • melane Re: Połowinki/półmetek ;) 09.10.06, 23:07
        ja tam mialam takie sobie zwykle dzinsy i bluzke zdaje sie na jedno ramie
        czerwona, z cekinowym czyms tam. i buty na obcasiku...
        nie ma co sie max stroic bo to nie studniowka, spodnie + top taki "ladniejszy,
        bardziej imprezowy" i spoko!
        a z wlosami tez nie kombinuj choc widze, ze nie zamierzasz bo bedziesz sie
        przejmowac, ze cos Ci sie rozwalilo.
      • monika2022 Re: Połowinki/półmetek ;) 10.10.06, 14:27
        a ja Ci proponuję tak: www.esprit.de/ wejdz w link ,potem daj zakladke t-
        shirts/tops,potem kliknij na tops i jest tam taki czarny top(w 3 rzedzie od
        gory)czarny ,do tego modelka ma ciemne rurki i srebrny pasek,Ty zaloz jeszcze
        srebrne wysokie sandałki lub szpilki i wez mala srebrna torebke 0-
        kopertowke.Milej zabawy(chcialam wkleic zdj ale sie nie da)
        • annie_laurie_starr Re: Połowinki/półmetek ;) 10.10.06, 18:00
          Ach ten polmetek - mialam mala czarna z odslonietymi ramionami. Wygladalam
          super, a i tak nie udalo mi sie zrobic wrazenia na chlopaku, ktorego zaprosilam
          jako osobe towarzyszaca. Miesiac pozniej chodzil z inna dziewczyna i obecnie
          sa swietnym malzenstwem.

Och gdybym miala swoj BMI z polmetka...to juz nie mialabym sobie nic do
          zarzucenia.;)
          • eve.e Re: Połowinki/półmetek ;) 10.10.06, 18:05
            Ingeborg, uważam, że wszytsko może być tandetą. Mała czarna też - zależy od
            wykonania. mój top jak dla mnie jest absolutnie nietandetny... delikatnie
            przezroczysty, na cieniutkich ramiączkach z atłasową szarfą pod biustem do
            zawiązania z tyłu. z resztą dla każdego ładne to, co się podoba ;)
          • sumire Re: Połowinki/półmetek ;) 10.10.06, 18:06
            ja tak z chłopakiem miałam na studniówce :)) co gorsza, tak bardzo chciałam robić wrażenie, że poszłam bez okularów, a soczewek jeszcze nie nosiłam. ergo - byłam ślepa jak kret.
            ale nie żałuję, ten partner studniówkowy był ode mnie niższy...
      • maga.m Re: Połowinki/półmetek ;) 11.10.06, 11:59
        jezeli chodzi o polmetek w klubie to twoj stroj jest jak najbardziej odpowiedni, jakos nie wyobrazam sobie dziewczyny w dlugiej sukni z tafty w klubie muzycznym...

ja tez mialam ciemne dzinsy i czarne szpilki, ale top niebieski tez przezroczysty, w podobnym stylu ubrane byly wszystkie dziewczyny;)

baw sie dobrze.
      • eve.e Re: Połowinki/półmetek ;) 12.10.06, 15:10
        up!

zupełnie straciłam przekonanie do swojego pierwotnego pomysłu. jutro jadę na
        zakupy, więc szukam dalej inspiracji? a może spódniczka-bombka? dziewczyny
        pomóżcie :)
        i wklejam zdjęcia, żeby łatwiej było Wam pomysleć ;)
        1
        2
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka