Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

co ubrac na randke? foto..

07.02.07, 23:02
    Dziewczyny ide w tym tyg na randke, ale mialam dzis problem co wybrac do ubrania :/ no i
    zeby to byla spodnica.. wybor nie byl wielki,bo na randce nei bylam z 5 lat. najgorzej
    mialam z gora, wybralam w koncu 2 zestawy, ktory lepszy?
    Aha idziemy do kawiarnio-klubu, takiego w ktorym do 20 jest spokojnie a po 21 huczna
    impreza.
    img399.imageshack.us/my.php?image=zest1dv8.jpg
    img399.imageshack.us/my.php?image=zes2ei9.jpg
    Obserwuj wątek
      • anna4444 Re: co ubrac na randke? foto.. 07.02.07, 23:14
        Kochana! Jesli chcesz,zeby facet z którym idziesz na te randke przez caly czas zatrzymywal wzrok tylko na Twoim biuscie to załóż zestaw nr.2,jesli jednak chcialabys mu spojrzec gleboko w oczy to w zestwie nr.1 bedzie to bardziej mozliwe do wykonania:)
        Miłej randki:)
        • dakota77 Re: jeszcze to - nowe 08.02.07, 09:18
          Srodkowa opcja najlepsza, spodnica ma fajna dlugosc i dobrze lezy. Nie wiem tylko, czy skoro bluzka ma cos pod szyja- kokarde?- to czy te perly nie dadza wrazenia balaganu razem z tym wiazaniem. Ale jest OK. Choc zastanow sie tez nad dzinsami:). Aha, dopiero na innym monitorze zobaczylam te fredzle przy kozaczkach, faktycznie dziwnie to wyglada;-)
        • foamclene Re: jeszcze to - nowe 08.02.07, 12:06
          bluzka swietna, ladnie lezy
          moja rada - nie zakladaj spodnicy! a przynajmniej nie te pokazne...mamwrazenie
          zetonie fasony sa zledobrane do figury mini odpada (przynajmniej do jasnych
          rajstop-owielelepiej wygladalabyszakladaja rajty w kolorze spodnicy)druga - za
          ciasna, trzecia ciotkowata)
          przepraszam,za epitety ale randka z facetem to swietosc ;) i tzrteba wygladac
          bosko!
            • foamclene Re: jeszcze to - nowe 08.02.07, 12:15
              wrzuc foro w spodnicach z ciemnymi rajstopami... kryjacymi...
              mysle, ze bedziesz wygladala o niebo lepiej niz w tych cielistych, w ktorych
              tak naprawde nikt dobrze nie wyglada...
              • cosminka rajstopki i spodnica 08.02.07, 12:17
                na tych fotkach nie mam wogole rajstopek(zdjecia byly ba szybko i nie chcialo mi sie ubierac), ale dobra zaraz wrzuce z ciemnymi, a ktora spodnice konkretnie? Wrzucilam tez foto w jeansach.
                • foamclene Re: rajstopki i spodnica 08.02.07, 12:23
                  spodnica jakdlamnie ostatecznie albo mini z rajtami w kolorze spodnicyalena
                  pewnonie dowysokich kozakow...
                  albo ta olowkowa alepewnie bedzie problemzkolorem rajstop...
                  i nadalobstaje przy czarnych dlugich spodniach
                  bolerku albo tej czarnej bluzce wiazanejna szyii
      • wuj_truj Re: co ubrac na randke? foto.. 08.02.07, 11:24
        Ładnie na tych ostatnich, ale tak bardzo.. strojnie. Kojarzy mi się trochę z
        jakąś oficjalną imprezą, wiesz, klimaty a'la spotkanie choinkowe.
        Nie wiem, ile masz lat i do jakiego klubu idziecie, ale może bardziej na luzie
        byłoby lepiej?
        W każdym razie, cokolwiek wybierzesz, bawcie się dobrzeQ!
        • escimo Re: 0kolo 14.00 beda tu JEANSY!! 08.02.07, 11:58
          wygladasz bardziej jakbys szła do cioci na imieniny niż randkę.
          Moim zdaniem ta spódnica nie pasuje do żadnej z bluzek. Polecałabym raczej
          jeansy. jeżeli wybierzesz bluzkę nr 2 załóż pod nia cielist ybiustonosz

Co do kozaczków nie dobrze robia Twojej figurze bo 'tną' ją w poziomie. jak juz
          kozaczki to spodnica powinna je przykrywac- to by było korzystniejsze dla
          Twojej sylwetki.

• foamclene Re: co ubrac na randke? foto.. 08.02.07, 11:57
        swietne masz to bolerko
        bardzo mi sie w nimpodobasz...i napewnobolerkobymzostawila
        jak dla mnie spodnica i te kozaki sanie do przyjecia...
        bluzeczki bordowej tzbym sie pozbyla ;)
        zalozylabym czarnespodnie buty koniecznie na obcasie, to bolerko i cos pod nie
        nie wiem jakie masz bluzki...
        • beauty_garden Re: co ubrac na randke? foto.. 08.02.07, 12:22
          Zgadzam sie i popieram.
          Tj. proponuje zestaw z pierwszego zdjecia, ale zamiart bordowej bluzki jakas
          czarna, ale nie wiazana przy szyi (w niej mi sie nie podobasz). Kozaki moga
          byc, ale zaloz jakies lafne rajstopy - moze kabaretki z duzym oczkiem.
          Pozdrawiam i udanej randki.
      • cosminka JEANSY 08.02.07, 12:15
        takie mam ktore naddaja sie na wieczor ale ktory sposob ich ubrania wybrac? NO i do ktorej bluzki?
        img343.imageshack.us/my.php?image=jeansylc3.jpg
      • rzesa20 Re: co ubrac na randke? foto.. 08.02.07, 13:11
        jestem za zastawem środkowym, w miniówie chyba zbyt wyzywająco jak na pierwszą
        randkę;)
        bez pereł

img74.imageshack.us/my.php?image=zestjp5.jpg
        szkoda, że szpilek nie masz, tamte buty pokazane przez Ciebie się nie nadają

zestaw z dzinsami mi się nie podoba, po pierwsze strasznie załobnie, po 2 trochę
        ten zestaw Cię pogrubia i jakoś tak mało seksownie...
      • houhou Re: co ubrac na randke? foto.. 08.02.07, 13:23
        Kiedy masz tę randkę?
        Może przesuń ją parę dni, bo sądząc po rozwoju wątku, zanim dobierzesz strój
        zgodny z gustem forumek może minąć duuuużo czasu:)

Wybierz się w tym, w czym TY czujesz się atrakcyjna. Do klubu chyba
        rzeczywiscie lepsze spodnie, ale czy będziesz miała bluzkę z wiązaniem, czy na
        guziki, buty z frędzlem czy bez, facet i tak nie zauważy takich szczegółów:)
        Zrób sobie oko, zadbaj o paznokcie i baw się dobrze:)
        A w ogóle to idźcie do kina, mniej dylematów ubraniowych:)
        • cosminka racja 08.02.07, 13:28
          w kinie to nawet rozmawiac nie trzeba :)
          Hehe.. randka dzis o 19.00 :/

Doba ta na razie wiem tyle: biore na pewno kozaki i bolerko, a co poza tym? bo w bieliznie pod plaszczem nie pojde ;)
          • houhou Re: co ubrac na randke? foto.. 08.02.07, 14:00
            No ba!
            Cała reszta = inni mężczyźni, którzy oczywiście na frędzle i inne koraliki też
            są ślepi:) Zresztą z takim założeniem, nalpiej wybrać się tylko w gorsecie,
            podwiązkach i niebotycznych szpilach. Uwiedziony na bank:)

BTW na mojej ostatniej pierwszej randce wystąpiłam w bojówkach, bluzie z
            kapturem, z maską na twarzy, markerem w łapie i tarzając sie po ziemi
            strzelałam do facetów. Reszta pań w modnych ciuszkach statecznie zajmowała się
            przyrządzaniem jadła. TŻ jest ze mnie dumny do dziś:)
            • asidoo Re: co ubrac na randke? foto.. 08.02.07, 14:03
              Ja na randkę pierwszą z moim mężem wybrałam się we fleku, starych dzinsach 6 lat
              temu przerobionych na skinny, butach na grzybku - zamierzałam go odstraszyc a on
              się zakochał. Reguł nie ma.
              • mef8 Re: co ubrac na randke? foto.. 08.02.07, 14:07
                ja tez na pierwszej randce z moim mezem staralam sie go odstraszyc, wiec
                zalozylam na siebie cokolwiek (nawet nie pamietam). a potem to najczesciej
                spotykalam sie z nim po pracy, a zatem mialam na sobie sluzbowy uniformik
                (marynarka, spodnica albo spodnie).
            • foamclene Re: co ubrac na randke? foto.. 08.02.07, 14:21
              o tak, jak ja zsiadam ze sportowego motocykla panowie tez sa zachwyceni ;) ale
              my teraz rozamwiamy o randece w nocnym klubie ;) i wytapienie w kobinezonie
              motocyklowym albo bojowkjach moze wplynac neagtywnie na samopoczucie pana ktory
              z taka pania wystapi wsrod znajomych ;)
              ja na wprowadzenie do towarzystwa staralam sie jak najbardziej przystosowac ;)
              bylo to8 lat temu teraz bym sie tak nie ubrala ;)... jeansy, kowbojki, obcisly
              topi zamszowa kurtka;)
              • houhou Re: co ubrac na randke? foto.. 08.02.07, 14:42
                Jasne, wiemy o co chodzi, kobieta powinna być kobieca, ale z bronią lub na
                motocyklu bardziej podnieca:) (nawet mi się rymło)
                Nikt koleżance nie radzi randkować w bojówkach, ale z tą dbałością o szczegóły
                naprawdę nie ma co przesadzać. Tylko kobiety i jeden mój kolega z pracy
                zwracają uwagę na kształt obcasa i kolor kolczyków.
                IMO proste dżinsy, bluzka z dekoltem i jakiś fajny pasek na biodrach załatwiają
                sprawę. Do tegu szeroki uśmiech i w drogę.

Swoją drogą ciekawe czy chłopak też przeżywa podobne rozterki... Śmiem wątpić:)
                • foamclene Re: co ubrac na randke? foto.. 08.02.07, 14:57
                  ja mam w domu takiego "detaliste" z cietym jezorem niczym nasz tralalumpek ;)(i
                  jak sadze po ich zbieznych czesto wypowiedziach, z bardzo podobnym poczuciem
                  estetyki ;)
                  ze wsyztsko wypatrzy... i nie przepusci...
                  grafik... moze dlatego? ;)
                  aleniegdy nie wiadomo na jakiego sie trafi i tzreba byc przygotowanym
                  na "najgorsze" ;)

ps.
                  moj chlop tez strzelal ;) wtedy jednak nie bylo jesze terenow przystosowanych i
                  tarzali sie po lasach ;)
                  teraz juz jest stary i zdziadzial ;) ale pistolecik i gogle jeszcze gdzies
                  lezą ;)
                  • anias34 foamclene... 08.02.07, 18:10
                    foamclene napisała:

ja mam w domu takiego "detaliste" z cietym jezorem niczym nasz tralalumpek ;)(i
                    >
                    > jak sadze po ich zbieznych czesto wypowiedziach, z bardzo podobnym poczuciem
                    > estetyki ;)

ja pergole:-(
                    wspólczuję serdecznie.
      • cosminka makijaz 08.02.07, 13:31
        ma ktos foto delikatnego makijazu oka dla blondynki o jasnej cerze, brwiach? co by sie na dzis wieczor naddal? bo nie moge nic ciekawego znalesc... a moze jaksi uniwersalny sposob?

Bo to moj drugi problem.. tak to jest jak sie na randce 5 lat nie bylo :(
        • asidoo Re: makijaz 08.02.07, 13:56
          Czyli znowu spódnica. Faceci lubią spódnice, delikatny makijaż, delikatne
          perfumy, mało udziwnień. Z reguły. Najważniejsze bądź tajemnicza, nie dawaj mu
          nr telefonu jak sam nie poprosi, tym bardziej nie bierz od niego i nie spowiadaj
          mu się z nieudanych aspektów zycia. Nie musisz być wyjątkowa, żeby on myślał że
          drugiej takiej nigdzie nie ma. Pewność siebie, delikatność i tajemniczość a nie
          tylko pójdzie na randkę, ale będzie o ciebie dbał i zabiegał.
        • foamclene Re: makijaz 08.02.07, 14:08
          szukaj w necie zdjec kobiet,o podobnym typoie urody
          nicole kidman jasna karnacja i blond wlosu odczasu chanel cielecka,kozuchowskai
          zobacz jakiemaja makijaze
          www.mydodo.net/imagesGlobal/nicolekidman.jpg
          www.smh.com.au/ffximage/2004/04/27/nicolekidman.jpg
          www.corriere.it/Media/Foto/2006/06_Giugno/17/NICOLE.jpg
        • foamclene Re: makijaz 08.02.07, 14:10
          polecamstrone kozuchowkiej piekne zdejcia z sesjiizdjecia cieleckiej zsecji dla
          Avonu bo tam ma pieknymaikijaz i zdaje mi sie ze gdzies na forum ktoswrzucal ta
          fotke
              • baba06 Re: ciuchy 08.02.07, 15:44
                jeśli nie jest jeszcze za pożno to ja proponuję
                dżinsy odwinięte na maksa + czarna satynowa marynarka, a pod nią jakiś czarny
                t-shirt /może być z czymś srebrnym blyszczącym z przodu / i będzie najlepiej.
                spodnice zostaw jak zaprosi cię do mamy na obiad :)

i nie przesadż z makijażem
              • etolia Re: ciuchy 08.02.07, 15:47
                moim zdaniem najlepiej wygladasz w dzinsach wlozonych do kozaczkow, wyprostuj
                wlosy, zrob smoky eyes, lekko rozowe usta, oczywiscie nie zapomnij o rozu na
                twarz, zlota bizuteria(najlepiej jakies duze kolczyki) i bedzie dobrze:)
                • beauty_garden Re: ciuchy 08.02.07, 16:03
                  Ale gusta to sa jednak rozne, bo dla mnie w jeansach wyglada zle - moze zly
                  fason, sama nie wiem. W kazdym razie powinny byc luzniejsze, zeby nie sprawiac
                  wrazenia ciezkosci i ordynarnosci. Widac, ze dziewczyna ma delikatna urode, a
                  te jeansy po prostu do tego nie pasuja. Moze byc seksownie, ale nie wulgarnie.
                  Takie jeansy pasuja na jakas impreze typu dyskoteka, a nie na randke.
                  • etolia Re: ciuchy 08.02.07, 16:12
                    a moim zdaniem lepiej niz w tych wszystkich spodnicach, ktore nie powinny
                    wychodzic na swiatlko dzienne, oczywiscie dzinsy nie sa super, moglabys
                    zainswestowac w jakis ciekawy fason, material i kolor, zapomnialam napisac, ze
                    nie zakladaj tego paska, bo on nie pasuje, gdybys miala jakas inna bluzke, cos
                    ciekawszego, moze bardziej kobiecego to tez bym zmienila gore
      • beauty_garden Re: co ubrac na randke? foto.. 08.02.07, 15:46
        To jeszcze moja propozycja. Bluzka pod bolerko, jak na przerobionym zdjeciu,
        ale bardzie obcisla i z rekawkami. Chodzi o to chyba, zeby uwydatnic cos, a cos
        zakryc. Moim zdaniem wiec powinna to byc bluzka opieta - masz spory biust i
        trzeba go podkreslic, wiec bluzka moze byc jak najbardziej z dekoltem, ale
        ramiona powinny byc zasloniete, nawet gdy sciagniesz bolerko. Bluzka z
        wiazaniem pod szyja odpoada przy wiekszych persiach - sprawia wrazenie
        ciezkosci i dodtakowo poszerza ramiona.
        Jestes blondynkom - nie wiem jaki masz kolor oczu - jesli brazowe lub zielone,
        to moze skorzystasz z mojej propozycji. Buty, ktore pokazalas nie pasuja,a le
        mozesz odciazyc stope poprzez ubranie jakis figlarnych rajstop w odzawnym
        kolorze.
        To tylko prymitywna przerobka, ale moze sie przyda:
        img459.imageshack.us/img459/1097/mojapropozycjaos1.jpg
        A bizuteria - wylacznie delikatna, wysmuklajaca szyje i dodatkowo podkreslajaca
        biust, np taka:
        www.pakamera.pl/zdjecie.php?pic=mb103522_134448961_mainpic.imgPozdrawiam.
          • cosminka z obcislych 08.02.07, 16:09
            z ocislych i dekoltowych to mam tylko ta czarna co na foto z jeansami, i czarna posobna ale kopertowa, taka sama kopertowa biala (rekaw 2/3) roz jasny roz ciemny i niebieski, wszystkei w "V"
            • beauty_garden Re: z obcislych 08.02.07, 16:37
              kopertowy styl tez sie sprawdza przy Twojej budowie. No i na randke bylby
              fajny - takie wiazanie zawsze pobudza meska wyobraznie i fantazje :-))
              I trzymam sie wersji ze spodniczka ta pierwsza - te obcisle mi nie pasuja, Ty
              bedziesz sie stresowac czy cos zle nie lezy i nie bedziesz sie czuc komfortowo,
              choc moze sie myle. Ta pierwsza spodnica daje jakis luz, a zeby wydala sie
              bardziej seksowna proponuje rajstopy lub ponczochy kabaretki.
              W jeansach mi sie nie podobasz - nie ten fason, wiec nie ma co na sile.
              proponuje niektorym Pania ksiazke "jak sie nie ubierac", bo dobre ubranie to
              nie kwestia gustu, ale umiejetnosc laczenia. Nie wiem, jak ktos moze Tobie
              proponowac podwiniete maksymalnie jeansy i to do takich kozakow? To w czym
              chodzimy na codzien nie musi pasowac komus innemu.
              Pozdrawiam.

P.S. Fajnie by bylo, gdyby forumki uzasadnialy dlaczego masz zalozyc akurat to,
              a nie cos innego. Takie uzasadnienie zgodne nie tylko z moda, ale i z
              odpowiednio dobranym do figury i urody fasonem.
      • ciak1 Re: co ubrac na randke? foto.. 08.02.07, 16:25
        Z tego co pokazałaś, to ja bym wybrała dżinsy, czarny top z zestawu z perłami,
        tyle że bez pereł + tę satynową marynarkę. Do dżinsów jakiś inny pasek, może
        być czarny. Skoro nie masz czarnych szpilek, to niech będą te kozaki bez
        frędzli. Do tego proponuję makijaż smoky eyes, bezbarwny błyszczyk i
        niewyprostowane włosy (bardziej by mi się podobał jakiś "twórczy nieład") +
        jakieś oryginalne ciekawe kolczyki jako jedyna biżuteria. A teraz
        najważniejsze: szeroki uśmiech i dobry humor, nawet jeśli to nie będzie ten
        jedyny, to na pewno będzie super zabawa (mam nadzieję, że będziesz tańczyć):D
        Jak wrócisz, to napisz jak było;)
      • cosminka jak sie nie uda 08.02.07, 16:48
        jesli sie nie uda i facet okaze sie ... ladnie mowiac nie wart niczego to wkleje wam tu jego foty i napisze gdzie go znalesc (moze ktoras bedzie zainteresowana ;)
        hehe.. Aha w poscie forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=650&w=56935468&a=56972372 mozna juz zobaczyc co nieco
          • rhodeisland Re: co ubrac na randke? foto.. 08.02.07, 18:24
            Wszystko mozna, oczywiscie tylko to nie wyglada dobrze, wiec po co?
            Nasluchalam sie o polskiej elegancji, a tu widze kolejne zdjecie przygrubej
            dziewczyny w zbyt krotkiej spodnicy.
            W spodniach wyglada lepiej (chociaz moglyby byc mniej obcisle). Najlepiej jej w
            spodnicy do kolan. Kozaki jej pasuja, bo widac, ze ma krzywe nogi, wiec bez
            nich w spodnicy wygladalaby zle. Z drugiej strony moze te kozaki podkreslaja
            krzywosc nog. Z taka figura najlepiej wyglada sie w spodniach z lekko
            roszerzona nogawka od kolan.
            Proponuje realistycznie wygladajace pasemka, a nie jednolity zotly kolor wlosow.
            • beauty_garden Re: co ubrac na randke? foto.. 08.02.07, 18:50
              Alez ta Ameryka musi byc jednak frustrujaca, skoro przychodzisz na polskie
              forum wylewac na kogos pomyje. Ta dziewczyna nie napisala, ze tak sie ubiera.
              Prosila tylko o porady. Rozejrzyj sie po swojej amerykanskiej dzielnicy - tam
              naprawde maszkarony nosza krotkie spodnice.
              A tu na forum byla tylko proba i jak sama Cosminka napisala - nie chcialo jej
              sie zakladac rajstop do zdjec.
              Juz w innym watku dziewczyny napisaly, ze jestes przykra, monotematyczna i
              zalosna, wiec po co jeszcze tutaj chcesz zbierac recenzje na swoj temat.
              Przepraszam za gorzkie slowa, ale nie lubie jak sie kogos bezpodstawienie
              atakuje, a tak odbieram Twoj post i odwdzieczam sie tym samym.
              • rhodeisland Re: co ubrac na randke? foto.. 08.02.07, 19:31
                Napisala, ze tak chce sie ubrac.
                Przeciez to normalne, ze nie we wszystkim jej z taka figura bedzie dobrze.
                Nie pisalam o rajstopach.
                Nikogo nie atakuje, oferuje konstruktywna krytyke, ale ludzie z niska
                samoocena zle ja przyjmuja, od razu sie obrazaja albo placza.
                Moje uwagi sa skierowane do niej, nie do ciebie.
                • beauty_garden Re: co ubrac na randke? foto.. 08.02.07, 21:18
                  Konstruktywna krytyka to jest taka, z ktorej mozna wyniesc cos wartosciowego
                  dla siebie, a nie zrobic komus przykrosc, nie uwazasz? Konstruktywne byloby
                  napisanie w czym jej bedzie dobrze, jakie fasony pasuja do jej figury, a jakie
                  nie.
                  Jesli natomiast zalezalo Ci, zeby do Twojej wypowiedzi odniosla sie tylko
                  autorka watku to nalezalo skorzystac z opcji wyslania maila, tym bardziej, ze
                  sie tutaj wszystkie logujemy.
                  Na forum publicznym natomiast kazdy moze sledzic dyskusje i kazdy moze
                  odpowiedac na posty, nawet Ty - o zgrozo!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka