Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Obsługa w sklepach z ciuchami?

29.06.07, 19:26
    Moja mama kupiła w hexeline sukienkę wieczorową, granatową ze srebrnymi
    cekinami/koralikami. Dorosła jednak do decyzji żeby coś zarzucić na ramiona,
    a że nie ma czasu wysłała mnie na zakupy.
    Poszłam najpierw tam i w hexeline pani z uporem maniaka wciskała mi czarny
    szal tłumacząc, że pewnie buty czarne będą... Pytania mam 3:
    1. Czy nie uważacie że w sklepach z ciuchami powinny pracować panie z
    elementarnym poczuciem estetyki?
    2. A może to ze mną coś nie tak? bo wg mnie do granatowo-srebrnej sukienki
    czarny szal jest ostatnim jaki pasuje...?
    3. gdzie szukać takiego szala (kraków)?
    Obserwuj wątek
      • kinky5 Re: Obsługa w sklepach z ciuchami? 29.06.07, 19:45
        Twoje poczucie estetyki, a jej......2 rozne rzeczy!
        Jako klientka raczej kieruje sie swoja estetyka (a moze jej brakiem ;-) wiec nie wymagam od personelu
        pomocy w tej dziedzinie. Wymagam milej i szybkiej obslugi i wiedzy na temat fasonow, materialow.
        A dobre rady pan sprzedawczyn- coz, czasem powoduja moj szeroki usmiech.

I zgadzam sie z Toba, czarny i granatowy w moim zdaniem nie pasuja do siebie.
        • katsja Re: Obsługa w sklepach z ciuchami? 29.06.07, 20:10
          Ja ostatnio bylam swiadkiem jak ekspedientka wydarła(doslownie) sie na
          dziewczyne ,ktora stwierdzila,ze nie wezmie spodni bo sa za ciasne.Z uporem
          maniaka próbowala jej wcisnac,ze spodnie sie rozejda,a skoro zle sie w nich
          czuje to jest nienormalna.
          • agava00 Re: Obsługa w sklepach z ciuchami? 29.06.07, 23:42
            Ja chce tylko informacji o rozmiarze, modelu itp. Ewentualnie "prosze mi pokazac
            wszystko np. w kwiatki" a wyboru dokonam sama.
            Nie lubie "interwencji" ekspedientki bo jeszcze sie nie zdazylo, zeby wcelowala
            w moje poczucie estetyki. Naprodukuje sie taka, naprzynosi, a mnie glupio
            powiedziec, zeby dala sobie spokoj bo NIC mi sie nie podoba. Ale doceniam
            zaangazowanie i chec pomocy.
            ---------
          • bajgla Re: Obsługa w sklepach z ciuchami? 30.06.07, 21:56
            katsja napisała:

> Ja ostatnio bylam swiadkiem jak ekspedientka wydarła(doslownie) sie na
            > dziewczyne ,ktora stwierdzila,ze nie wezmie spodni bo sa za ciasne.Z uporem
            > maniaka próbowala jej wcisnac,ze spodnie sie rozejda,a skoro zle sie w nich
            > czuje to jest nienormalna.

Jeżeli te spodnie to dżinsy, to ekspedientka mogła mieć rację.
            Kiedyś w Lee babka mnie pochwaliła, jak wzięłam przyciasne- "wreszcie świadoma klientka" - i faktycznie się rozeszły :)
      • kc_mc Re: Obsługa w sklepach z ciuchami? 30.06.07, 19:51
        Kazdy ma inny gust, nie kazda ekspedientka chce od razu byle co Ci wcisnac,
        czasami jest tak, ze uwaza, ze dobrze doradzila, ze to bedzie pasowac, nie ma
        zlych zamiarow.

A teraz odp na Twoje pytania:

1. Czy nie uważacie że w sklepach z ciuchami powinny pracować panie z
        elementarnym poczuciem estetyki?

- Dla jednych ta sama Pani bedzie miala poczucie estetyki, dla innych nie. To
        jest tak jak z ludzmi, Ty twierdzisz ze Pani X ma gust, a niektorzy mowia ze
        Pani X nie potrafi sie ubierac i nie ma gustu.

2. A może to ze mną coś nie tak? bo wg mnie do granatowo-srebrnej sukienki
        czarny szal jest ostatnim jaki pasuje...?

- Moim zdaniem nie bardzo pasuje. Ale moze ta Pani miala jakas " wizje " :))

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka