Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

W czym pierzecie ubrania?

16.04.08, 13:26
    Witam!
    mam takie pytanie: w czym pierzecie ubrania, żeby jak najdłużej
    zachowywały zywotność? Ja do tej pory prałam w Arielu (kolor) i
    białe w Vizirze, ale kolezanka mówi, że ona wszytko tylko w Perle i
    o wile lepiej to wychodzi niz w tradycyjnym proszku... Ale ja mam
    wątpliwości, przeciez taki płyn z plamami raczej sobie nie poradzi (
    a piore tez ubranka dziecięce).
    to w czym prac????
    Obserwuj wątek
        • kinga044 Re: W czym pierzecie ubrania? 16.04.08, 20:37
          Woolite Perła jest najlepsza, ponieważ Perwoll i Persil w żelu zawierają enzymy,
          i to szkodzi ubraniom, szczególnie tym z delikatniejszych materiałow. Perła
          wszystkie normalne plamy dopiera, natomiast jak jest bardzo trudna plama np. z
          tłuszczu, trawy, soku porzeczkowego, to do Perły dodaję Vanish w żelu -
          najlepszy z Vanishy,i wszystko jest świetnie doprane :-)
      • eve_ja Re: W czym pierzecie ubrania? 30.06.18, 10:26
        Cała masa tego jest w sklepach. Ostatnio w biedrze na promocji wzięłam żel surf i bardzo dobrze dopiera. Proszek też mam. Ma intensywny kwiatowy zapach tropikalnej lilii i kwiatów Ylang Ylang.
      • aneta_9394 Re: W czym pierzecie ubrania? 03.07.18, 13:18
        w roznych detergentach, wszystko zalezy od temperatury, kiedys kupilam na blog.koloroweskarpetki.com/ skarpetki i wrzucilam je z praniem na 60 stopni i sie zmiejszyly, byly dobre jakościowo, ale widać temperatura robi swoje
      • aneta_9394 Re: W czym pierzecie ubrania? 03.07.18, 13:19
        w roznych detergentach, wszystko zalezy od temperatury, kiedys kupilam na blog.koloroweskarpetki.com/ skarpetki i wrzucilam je z praniem na 60 stopni i sie zmiejszyly, byly dobre jakościowo, ale widać temperatura robi swoje
      • martkag Re: W czym pierzecie ubrania? 23.07.20, 13:52
        to też zależy od wody. u siebie w mieście używam persila w żelu. Natomiast u mojej mamy, w innym miescie sprawdza się ariel w kapsułkach i też ładnie dopiera. Ważne są też metki. Z nich dowiemy się w jakiej temperaturze należy prać. Takie spodnie , jakie zamieściłam na zdjęciu mam już jakiś czas. Piorę je z czarnymi rzeczami w persilu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka