Dodaj do ulubionych

jaka kabina prysznicowa?

22.04.11, 09:00
sanplast, imperial, koło a moze jeszcze innej firmy?
chodzi mi o to by jednak była niedroga. do 1000 zł.
w tym momencie nie stać mnie na droższą...
aha zwykła bez hydromasaży etc.
Obserwuj wątek
    • trypel Re: jaka kabina prysznicowa? 22.04.11, 09:20
      ravak - chyba najlepsza jakość z dolnej pólki
      poszukaj też kabin chińskich importowanych przez omnires i sprzedawanych w castoramie- za te pieniądze naprawdę rozsądny wybór. W taniego sanplasta bym nie wchodził ale jestem zrażony prywatnie - zrobili mi kabine na zamówienie i już 3 x wypadały mi zasuwane drzwi na stopę bo klej puszczał :( ale moze mam pecha
    • ikaria80 Re: jaka kabina prysznicowa? 03.01.12, 21:54
      Prosze bardzo:
      www.cersanit.com.pl/katalog.php?mod=prod&id=2989&dzial1=303&nr_dz_gl=4&lang=pl
      www.cersanit.com.pl/katalog.php?mod=prod&id=2466&dzial1=302&nr_dz_gl=4&lang=pl
      Kabina 744+ brodzik 406=1150 w promocji do kupienia spokojnie za mniej niz 1000 ( w necie oczywiście)
      Polska sprawdzona,szkło hartowane bez żadnych chińskich wynalazków;)
    • Gość: Kikko30 Re: jaka kabina prysznicowa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.12, 22:06
      Ja mam w swojej łazience kabinę prysznicową firmy aquaform. Uważam, że jest to dobry wybór biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. Kabina nie była droga, a jest bardzo dobrej jakości. Używamy jej intensywnie już niemal rok i nic się nie popsuło, nic się nie zacina i nic nie przecieka, a i z umyciem nie ma problemów.
    • mayaczy Re: jaka kabina prysznicowa? 31.10.12, 10:26
      A czemu zwykłą? Ja też długo szukałam kabiny do małej łazienki i - jak wiadomo nie chciałam w niej utopić całego budżetu remontowego. Z początku oczywiście plany były znacznie bujniejsze ob budżetu (wymarzyłam sobie taką klimatyczną wannę wpuszczaną w podłogę = taki mały ekskluzywny basen). Realia jednak skłoniły nas do kabiny. Chcę mieć coś z życia, dlatego dodałam sobie wisienkę na torcie w postaci hydromasażu (jakby kogoś interesowało, to wzięliśmy ten model: www.leroymerlin.pl/ceramika-lazienkowa/kabiny-brodziki-sauny/kabiny-z-hydromasazem/kabina-z-hydromasazem-julia-imperial,p162932,l558.html). Wyszło około 700 zł - mam nadzieję, że po remoncie utnę sobie dłuuuugi, relaksujący prysznic. Jak będzie się sprawdzać powiem za kilka tyg, póki co myślę pozytywnie (choć to niełatwe z moją ekipą remontową;/)
      • mama_kaski Re: jaka kabina prysznicowa? 04.06.14, 12:49
        Gość portalu: Kasia napisał(a):

> No być może da się w markecie kupić solidną kabinę. Wierzę. Ale to jest jednak
        > spore ryzyko, lepiej wybrać się do specjlaistycznego sklepu. a co do marek, to
        > np kabiny DUKA są solidne.

I można je montować np pod skosami.
    • k.o.n.r.a.d82 Re: jaka kabina prysznicowa? 10.09.15, 09:07
      a waszym zdaniem kabina bez brodzika to dobre rozwiązanie?? Bardzo podoba mi się prysznic w którym odpływ wody jest zlicowany z podłogą. A ściany zrobione ze szkła. Nie wiem czy mogę takie coś zrobić sobie w bloku i czy trzeba robić jakąś specjalną podłogę aby ten wpływ jakoś tam zamontować. Może ktoś z Was ma takie rozwiązanie w domu i może powiedzieć z własnego doświadczenia jak się takie rozwiązanie sprawdza w łazience.
    • dagmarra40 Re: jaka kabina prysznicowa? 25.04.16, 23:28
      Wybierz kabinę od polskiego producenta, plastiku z chin nie warto kupowac. W tej cenie zamówisz i tak fajny model u firmy vetro (kupowałam u nich zgrabną kabinę w maju tego roku). mają dobre jakościowo prysznice w przystępnych cenach. Są szczelne i poki co nie odnotowałam jakiś defektów.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka