Dodaj do ulubionych

"Koło" gdzie hurtownia w Warszawie ?

IP: 217.153.88.* 02.11.04, 16:29
Witam
Chcę kupić parę dupereli z "Koła" : wannę , parawan , szafkę i umywalkę może
też WC. Oczywiście wszystkie sklepy "mogą mi sprowadzić". Zależy mi na czasie
więc może wiecie gdzie można kupić od ręki zapłacić i odjechać. Miło by było
gdyby ceny były nieco niższe niż katalogowe. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: mif Re: "Koło" gdzie hurtownia w Warszawie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.04, 22:08
      www.kolo.com.pl/dystrybucja/sprzedaz/?l=kolo
    • Gość: ghost Re: "Koło" gdzie hurtownia w Warszawie ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.04, 07:25
      Uderz do Jupitera na Towarowej, tam jest taki sklep ROMAX , można wytargować
      niezłe ceny, a jak nie to próbuj na obrzeżach...
      • Gość: gość Re: "Koło" gdzie hurtownia w Warszawie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.04, 10:18
        Polecam hurtownię LEG-SANIT na Sochaczewskiej - na wylocie w kierunku Poznania
        przed Tesco w prawo. Powinni mieć od ręki cały asortyment.
        • jacekm22 Re: "Koło" gdzie hurtownia w Warszawie ? 07.11.04, 17:12
          Moze ktos mi wytlumaczy dlaczego meble lazienkowe z Kola maja takie ksiezycowe
          ceny ????
          • Gość: gostkiewicz Re: "Koło" gdzie hurtownia w Warszawie ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 10:57
            Kurna też jestem cholernie ciekawy, bo skusiłęm sięna Apllauza, ale cena za
            kompakt z deską 900 jest wysadzona ostro! ( ale jakoś przeżyłem ) :))
            • kasiapro1 Re: "Koło" gdzie hurtownia w Warszawie ? 08.11.04, 21:19
              W nizszej cenie dostalam Roce,seria Sidney-umywalka,Victoria kibelek-boskie
    • brocha2 Re: "Koło" gdzie hurtownia w Warszawie ? 11.11.04, 19:34
      Polecam salon wystawienniczy na przeciwko Galerii Mokotów. Jest słabo
      oznakowany, można do niego dojść z Galerii przez kładkę nad ulicą. Biały
      budynek z zakonspirowanym w środku domofonem, ale w środku super. Wszystkiego
      można podotykać, wsiąść do wanny itp. Do tego kompleksowa obsługa, 10% rabatu i
      dowóz gratis.
      • katarzyna772 Re: "Koło" gdzie hurtownia w Warszawie ? 15.11.04, 17:08
        brocha2 napisała:

> Polecam salon wystawienniczy na przeciwko Galerii Mokotów. Jest słabo
        > oznakowany, można do niego dojść z Galerii przez kładkę nad ulicą. Biały
        > budynek z zakonspirowanym w środku domofonem, ale w środku super. Wszystkiego
        > można podotykać, wsiąść do wanny itp. Do tego kompleksowa obsługa, 10% rabatu

Ten salon mozna zobaczyc na stronie:
        porady.kolo.com.pl/230.php
        salon jak żywy :)

Pozdrawiam i przy okazji zapraszam na moje nowe forum:
        www.forumlazienkowe.pl/
        Katarzyna
        • Gość: ghost Re: "Koło" gdzie hurtownia w Warszawie ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.04, 08:08
          Zapomnijcie o tym rabacie w salonie Koło! Ceny mają z kosmosu! Polecam sklepik
          vis a vis stacji Orlenu w Jabłonnej, tam dostaniecie 15%!
    • aniolpiotr Re: "Koło" gdzie hurtownia w Warszawie ? 28.11.04, 17:54
      Witam!Jeżeli jeszcze potrzebujesz asortymentu zapraszam na ul.Kłobucka 8 paw
      121 w Warszawie. Zawsze daje dobre ceny .Jeżeli masz pytania zapraszam na
      www.aniol.livenet.pl
    • Gość: QQRYQ Re: "Koło" gdzie hurtownia w Warszawie ? IP: *.acn.waw.pl 22.12.04, 03:46
      no na kole, jak nazwa wskazuje
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka