Dodaj do ulubionych

Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa)

12.12.04, 13:41
Witam,
szukam SOLIDNEJ, TANIEJ,a jednocześnie znającej NOWOCZESNE rozwiązania w
meblach kuchennych na wymiar firmy, która zaprojektuje i zabuduje kuchnię.
Słyszałam co nieco o firmach pobierających zaleczki i ulatniających się... o
bardzo nierzetelnych i tandetnych wykonaniach... Nie chcę stracić pieniędzy i
być w pełni zadowoloną.
Czy korzystaliście z takich firm? Którą mi polecicie? Może jakąś www?

Dzięki z góry
JO
Obserwuj wątek
    • Gość: isabel Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.04, 14:34
    • Gość: isabel Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.04, 14:38
      Tez chetnie bym sie dowiedziala, gdzie mozna kupic nowoczesne, porzadne meble
      kuchenne. Zwlaszcza, ze ostatnio bylam swiadkiem, jak pewna pani poszukiwala
      firmy, w ktorej zamowila swoja kuchnie i nieopatrznie zaplacila calosc zanim
      cokolwiek zostalo zrobione. Kiedy zniecierpliwiona przyjechala do sklepu,
      okazalo sie, ze dzien wczesniej firma sie wyprowadzila:/
    • kaliaa Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) 12.12.04, 15:42
      witam polecam wizyte w duzym sklepie meblowym tj Jupiter Centrum ul Towarowa
      22, znajduje sie tam sporo salonów z meblami wszelakimi. W kazdym salonie
      meblowym jest projektant który doradzi, zrobi wstepna wycenę itd Ja osobiscie
      polecam firme Optima - maja salon naprzeciwko schodów ruchomych i sa niedrodzy
      bowiem sa producentem mebli.
    • klubiale1 Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) 12.12.04, 16:03
      Polecam meble kuchenne Black Red White. Mają bardzo ciekawe wzronictwo,
      nowoczesne, a przy tym nie są drogie. Sama poszukiwałam mebli z drewnianymi
      frontami w kolorze czereśni - wszędzie gdzie pytałam to mb zabudowy w
      naturalnym fornirze kosztował średnio 3 tys zł - same szafki bez sprzętu.
      natomiast BRW wyszło 1,7 tys zł za mb szafek góra /dół.
      www.brw.com.pl/
      Najładniejsza wystawa BRW w Warszawie jest chyba w Jupiterze,ale tamtejsza
      obsługa nie przypadła mi do gustu. Do realizacji zamówienia wybrałam mały punkt
      z kuchniami BRW na Bemowie na bazarku koło Carrefoura ul Powstańców Śląskich
      124 paw5-6- firma Uniwers.
      Ludzie z pomysłami na aranżację, potrafiący doradzić, fachowo patrzący na
      pomieszczenie. Od razu powiedzieli, jakie mogą być trudności, co jeszcze
      poprawić w kuchni jeśli chodzi o instalacje itd. Projekt wyszedł super, montaż
      też. Jestem bardzo zadowolona z kuchni.
      Pozdr
      • megi3 Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) 15.12.04, 16:57
        nie tylko BRW, ja za swoją kuchnię z frontami z forniru czeresniowego razem z
        blatami i montażem zapłaciłam 7900 zł. Kuchnia ma 4,8 m długości i są
        zabudowane 2 boki, czyli w2ychodzi jeszcze taniej za wszystko. Projektant
        zasugerował mi kilka zmian i wyszła z tego bardzo nowoczesna i wygodna kuchnia.
        Wykonawcę zna;azłam tutaj, nie mają wystawy i nie znikają nagle z zaliczkami.
        pozdrawiam
        • Gość: mały Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.04, 07:35
          Megi3: jaki to wykonawca? Choć cena wydaje mi sę duża?!
          • megi3 Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) 16.12.04, 08:42
            bo kuchnia jest duża, podziel to sobie, wychodzi niecałe 1650 za mb zabudowy z
            blatem i montażem, fronty są w fornirze
          • Gość: ble Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.acn.waw.pl 16.12.04, 08:58
            mały to jedz na bazarek do Legionowa, na pewno bedzie sporo taniej :DDDD
            • Gość: ble contra Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.04, 09:38
              Sam sobie ble jedź do Legionowa a może do Koluszek! I tak wiem, żę jesteś z
              ANDOOR!
              • Gość: QQRYQ Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.aster.pl 16.12.04, 11:25
                ludzie nie chce nikogo urazic ale jak slysze te ceny po okolo 1700 zl mb kuchni
                to sie noz w kieszeni otwiera. co do oferty BRW to zgadzam sie ze maja ciekawe
                zestawy ale tylko pod wzgledem wygladu nie ceny. jeszcze raz przypomne ze plyta
                3x3 m kosztuje ok 200-300zl do tego fronty fornirowe ktorymi sie tak
                ekscytujecie 300 zl m2 . wiec jak latwo obliczyc mb kuchni nie powinien
                kosztowac 1700. dobry stolarz zrobi wszystko na wymiar i z tego co sie nam
                podoba . w hurtowniach jest dostepne wszystko to co jest zamontowane w salonach
                meblowych. nie dajcie sie nabierac firma na takie marze ktore oni oferuja.
                • Gość: ika Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.acn.waw.pl 30.12.04, 01:02
                  to sobie sam palancie zapie..j po tych hurtowniach i stolarzykach
              • Gość: kontra mały Re: contra mały IP: *.acn.waw.pl 16.12.04, 15:31
                a co to jest? nic mi ta nazwa nie mowi
          • Gość: jori Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.acn.waw.pl 05.03.05, 15:49
            bylo napisane, ale adminisreator usunął tem post, za to autoreklama eka
            pozostała
            dziwne to troche, ale może ma w tym swój interes :DDDD
      • Gość: zorientowany Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.acn.waw.pl 27.12.04, 15:03
        piszesz bzdury, nie dostaniesz drewnianych frontów w tej cenie nigdy i nigdzie,
        sprawdzałem w BRW, w tej cenie mają tylko fornir, dolicz do tego jeszcze
        montaż, a to nie jest żadna rewelacja, zwłaszcza,że korpusy szafek są marnej
        jakości - to przecież jest papier!
    • Gość: eka są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (warm-m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 20:27
      jestem na gorąco w tym temacie; pół roku temu wraz z koleżanką wybrałam się w
      kilkadziesiątkilometrową podróż, by odwiedzić producenta mebli; spotkałam się z
      panem Andrzejem, obejrzałam dostępne fronty, blaty, zdjęcia, uchwyty;
      zasiedliśmy z papieroskiem przed komputerem, w skromnym biurze i zaczęlismy
      bawić się szafkami, szufladami, oświetleniem, półeczkami, wmontowywaliśmy
      wirtualnie sprzęty, sympatycznie i bez pośpiechu - nikt mnie nie poganiał, nikt
      nie śmiał się z moich pomysłów i propozycji tylko pokornie pokazywał na ekranie
      jak bardzo się mylę:):) nie będziesz się tam czuła jak we włoskim salonie
      meblowym, ale...uzyskasz fachową pomoc, zobaczysz to co zamawiasz, no i...
      - firma ma tradycje - istnieje już dłuższy czas

- mam piękną, nowoczesną kuchnię w kolorze: czereśnia (czerwonawo-brązowe) z
      klonem (prawie białe, bardzo blade drewno), dodatki - szkło mleczne, uchwyty
      srebro matowione, proszkowane chyba - ogólnie stylistyka włoska
      - wymienię pokrótce:GÓRA: do ściany dolega panel z półeczkami (wąskie - 20 cm),
      szafka nadokapowa unoszona do góry, szafka ze szkłem mlecznym - na szklaneczki
      itd., szafka na naczynia z suszarką i jeszcze bardzo wysoko półką, dalej jest
      półka, która maskuje małe co nieco - świetny detal, dalej nie ma nic tylko na
      szafkach przebiega deska ze światełkami (4 nowoczesne halogenki na
      wysięgniczkach - czyli żadnych wystających dech, a w nich dziury na światło),
      deska od pewnego momentu nie ma pod sobą już szafek, tworzy wolną przestrzeń
      dla ekspozycji innych rzeczy; DÓŁ: wąskie szufladki 2 płytkie (przyprawy i inne
      takie tam), 1 na butelki z wyżłobionymi w płycie imitacjami uchwytów (jakby
      wyrwano część frontu - super, dlaej wbudowana kuchenka, dalej szafka z
      szufladami z dodatkiem mlecznego szkła, bardzo duże, głębokie, szerokie na 80
      cm (garnki butelki itd. modne te szuflady ostatnio), nad nimi dwie małe
      szuflady bez szkła już, na sztućce jedna, druga na inne sprawy, następnie
      szafka w którą jest wpuszczony zlew, na dole jest miejsce na kosz i inne
      gadżety, dalej niezbyt szeroka szafka na zastawę, dalej 2 bardzo głębokie
      szuflady bez szkła na wszystko; na wszystko położono gruby, jednokolorowy blat
      - za kuchnię o długości 3,8 mb zapłaciłam (po długim, upartym targu - 2.750,-!!
      z projektem, montażem;
      - pan Andrzej zamontował ją w 7 h.!
      - gdybyś się wybierała zmierz dokładnie kuchnię (wnęki, zakamarki, długości,
      wysokości, itd.), ale może to zrobić pewnie za Ciebie ktoś z firmy
      - pomyśl co musisz mieć w swojej kuchni, co musisz w niej schować, jak chcesz
      się w niej poruszać:):)

Poszukuj producenta mebli w Rybnie, kierunek 0-23, proś pana Andrzeja,
      powodzonka

ps. jeśli masz pytania dawaj na forum, na priv mogę wysłać zdjęcia mojej kuchni
      • kulka85 Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w 16.12.04, 23:12
        Cześć
        mogę prosić zdjątka na kasiamil@ buziaczek.pl
        Pozdrawiam
      • Gość: isabel Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 23:43
        Czy mozesz napisac, gdzie jest ich salon w Warszawie? Pozdr
      • Gość: ola Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 02:25
        Eka, Twoja opowieść brzmi jak piękna bajka, poproszę o zdjęcia kuchni na
        ola172@gazeta.pl. Co to jest panel z półeczkami (20 cm)? I jeszcze poproszę -
        gdzie mają salon w Warszawie
        pozdrawiam
        ola
      • Gość: katka Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.04, 10:09
        Eka, ja też z chęcią obejrzę zdjęcia twojej kuchni, może mnie natchną, bardzo
        prosze o maila, , kkatka@poczta.onet.pl
      • Gość: olka eka prosze przyslij zdjecia kuchni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.04, 10:40
        znalazlam w Rybnie Stol-Bud, czy to jest firma o ktorej tak dobrze piszesz?
        Prosze przyslij zdjecia kuchni na ola172@gazeta.pl.
        pozdrawiam
        olka
      • Gość: olka eka prosze przyslij zdjecia kuchni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.04, 10:40
        znalazlam w Rybnie Stol-Bud, czy to jest firma o ktorej tak dobrze piszesz?
        Prosze przyslij zdjecia kuchni na ola172@gazeta.pl.
        pozdrawiam
        olka
      • adam_zz Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w 19.12.04, 23:45
        Chętnie też poproszę o fotki no i jeżeli komuś udało się znaleźć osobę o której
        pisze eka to proszę o namiary na adres: adam_zz@gazeta.pl
      • ajaskolski Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w 21.12.04, 13:02
        Moj adres ajaskolski@gazeta.pl
        Prosze o zdjecia kuchni i namiary na producenta

Dzieki z gory
        AREK
      • addinka Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w 21.12.04, 21:59
        jeśli byłabyś tak miła, ja też chciałabym zobaczyć twoją kuchnię, a to dlatego,
        że ostatnio chodzi mi po głowie połączenie czereśni z klonem, jeszcze nie tak
        popularne u nas

addinka@gazeta.pl

• Gość: v Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w IP: *.aster.pl 22.12.04, 23:31
        Pls przeslij telefon do producenta na valeo75@gazeta.pl
        dzieki
      • Gość: magda Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w IP: *.aster.pl 28.12.04, 22:54
        jestem na etapie urzadzania kudchni, wiec chcialam poprosic o przeslanie zdjec
        twojej kuchni
        z gory dzieki
      • lemontea Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w 29.12.04, 13:06
        ja tez poproszę zdjęcia na priv, dzięki.
      • dagmara96 Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w 06.01.05, 09:08
        bardzo proszę o zdjęcia kuchni pozdrawiam ewa
      • Gość: anmar Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w IP: *.de.ibm.com 07.01.05, 13:02
        Cześć,

Ja również poproszę zdjecia kuchni na popeczka@wp.pl

pozdr,
      • vondas Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w 09.01.05, 15:27
        i ja bardzo poproszę o zdjęcia i namiary na tą firmę (i miejsce produkcji i
        salon). Z góry serdecznie dziękuję.
      • Gość: Krzysiek79 Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.05, 10:46
        ja też poproszę ;-))
        kzychu@poczta.fm
        • krycha_g Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w 16.01.05, 13:29
          Ja też bardzo,ale to bardzo pięknie proszę o
          zdjęcia:krycha_g@gazeta.pl.Pozd rawiam.Krystyna.
      • Gość: bez sensu Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 10:57
        Proszę pilnie również o zdjęcia i kontakt do tych co robili kuchnię. Z góry
        dzięki. schocky@o2.pl
      • Gość: dorota Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.05, 14:11
        hej
        jesli moge to tez prosze bardzo o fotki
        pzdr.
        dorotaklatka@poczta.onet.pl
      • Gość: Dorota Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.02.05, 22:03
        Bardzo proszę o namiar na firmę i zdjęcia na mail: s.dorota@wp.pl.
        Szukam i szukam tej tajemniczej firmy....:))))
        Będę bardzo wdzięczna
      • rboninski Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w 23.02.05, 18:30
        Ja tez prosilbym o zdjecia i namiar na firme z Rybna.
        rboninski@o2.
        Z gory dziekuje
      • gosiah2 Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w 24.02.05, 13:29
        Czy mogłabym prosić o namiary do " pana Andrzeja" i ewentualnie o przesłanie
        zdjęć kuchni.
        Z góry dziękuję
      • Gość: jan Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.02.05, 19:26
        Eka - jeśli możesz, to podaj dokładniejsze namiary na tego producenta mebli,
        który wykonał Twoją kuchnię;
        podaję maila do mnie: spreel@poczta.onet.pl
        wielkie dzięki
      • Gość: MONIKA Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w IP: *.sbi.com 17.03.05, 22:25
        BARDZO PROSZE O PODANIE NAMIARU NA SALON W WARSZAWIE I NA PANA ANDRZEJA. Z GÓRY
        DZIĘKIJĘ
        • Gość: MONIKA Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w IP: *.sbi.com 17.03.05, 22:35
          NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM - NIE PODAŁAM MOJEGO ADRESU MAILOWEGO
          M.KARPINSKA2@CHELLO.PL
      • bedita1 Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w 25.03.05, 10:42
        hejka straszny szał zrobiłaś swoja kuchnią :)
        mogę prosic o namiar na tą firme i ewentualne foto Twojej kuchni :) dzięki
        b_edita@poczta,onet.pl
      • amelka1974 Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w 28.03.05, 22:22
        cześc.. czy można prosić o zdjęcia kuchenki na adres robert@ebiz.pl ... z góry
        bardzo serdecznie dziękuję
      • Gość: pilek Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w IP: *.adsl.inetia.pl 31.03.05, 08:26
        jeśli można ja też poproszę tę kuchnię rafal@infotech.com.pl
      • elatobis Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w 05.04.05, 14:32
        Pomóż proszę i daj mi telefon do Pana Andzrzeja.
        Mam nowe mieszkanie i do zabudowania aneks kuchenny
        w kształcie "L" 2.80 m x 2.70 m.
        Może coś podpowiesz z własnego doświadczenia.
        Dzięki z góry .
        Ela
      • Gość: bbx do EKA IP: *.aster.pl 31.07.05, 20:37
        poproszę również o zdjęcia oraz kontakt do tej firmy która robiłą Ci kuchnię
        mail m.zieja@wp.pl
      • annab6 Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w 02.08.05, 10:54
        właśnie szukam mebli do kuchni, proszę o namiar na p. Andrzeja, z góry dziękuję.
        annabarton@op.pl
      • Gość: Kaja Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w IP: *.crowley.pl 03.08.05, 12:21
        Bardzo proszę o zdjęcia lub ewentualnie namiary kaja_k10@wp.pl
      • Gość: detta Re: są w Wawie - salon, ale produkują w Rybnie (w IP: 193.201.167.* 05.08.05, 12:36
        Skoro wszyscy, to i ja :)) W końcu musze wyposażyć domek w kuchnie... :)
        Tez poproszę o zdjęcia oraz wszelkie możliwe namiary. detta@o2.pl
        Z góry wielkie dzięki
    • nefryt1 Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) 17.12.04, 00:27
      a ja juz znalazlem
      mimo woli wielkie dzieki za to beti i QQRYQ :)))
      • Gość: Ola Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.cskmswia.pl 17.12.04, 11:13
        Ja też jestem zainteresowana zdjęciami i namiarami,
        właśnie odebrałam mieszkanie i poszukuje fajnej/ładnej kuchni.
        okuran@poczta.onet.pl
        Wielkie dzięki
    • Gość: Kasia Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: 83.230.120.* 17.12.04, 15:45
      Meble "RUST" - solidni, profesjonalni. Może nie należą do najtańszych, ale
      dostosują się na pewno do każdego portfela
      • Gość: QQRYQ do KASI IP: *.aster.pl 17.12.04, 16:53
        co znaczy nie sa najtansi i dostosuja sie do kazdej kieszeni. tzn ze patrza sie
        jak klient jest bogaty i ile moga z niego zedrzec. ich motto to bierzemy
        wszystkie pieniadze jakie pan ma o ile nie jest to mniej niz 5000 ;-))))))
        • Gość: QQRYQ Re: do KASI IP: *.acn.waw.pl 18.12.04, 00:10
          czys ty juz calkiem zglupial??? takie drobne to moze dobre dla ciebie QQRYQ
          nizej 10000 zadna szanujaca sie firma nie zaczyna :DDDDDDDD
      • Gość: ola Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: 212.160.172.* 17.12.04, 18:51
        Kilka dni temu z tym samym planem kuchni i tymi samymi potrzebami co do mebli,
        blatów i wyposażenia (ale bez AGD) zrobiłam wycieczkę po salonach w Jupiterze.
        Omijałam drogie niemieckie firmy, pytałam w :FORTE, SEKPOL, BRW, RUST.
        Wynik dał mi dużo do myślenia - najtaniej jest w FORTE i SEKPOL potem RUST i na
        końcu BRW (tu drogo i obsługa nie lubi "pytaczy"). Skoki cen były prawie zawsze
        około 3 tys PLN. Dalej pytać już nie miałam siły. Na całe szczęście Forte i
        Sekpol podobały mi się najbardziej.
        Czy ktoś wie czy i gdzie w Warszawie jest salon tej firmy z Rybna?
        pozdrawiam
        ola
    • Gość: wirk Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.chello.pl 17.12.04, 20:29
      Sprawdziłem i z polecam firmę STOLAR, witryna róg Jana Pawła II i Anielewicza.
      Robią wszystko, co potrzeba, są dobrzy, elastyczni i niedrodzy.
    • Gość: eka Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.04, 17:27
      witam serdecznie!

zorganizowałam "pogotowie kuchenne" dla rozsądnych, chcących zabudować swoją
      kuchenkę-kuchnię-kuchennego potwora:) bez rujnowania się na wieki:)

przedstawiciel firmy wraz z programem do projektowania kuchni, przykładami
      frontów, uchwytów, szybek, witraży, blatów, oświetlenia, przykładowymi zdjęciami
      i miareczką, na Wasze wezwanie przybędzie do Waszych lokali osobiście, aby
      dokonać ewentualnych prezentacji, pomiarów, porozmawiać o Waszych oczekiwaniach,
      pragnieniach, pomysłach i sposobach na ich realizację; wstępną kalkulację robi
      na miejscu:) kontakt: mariusz.renda@neostrada.pl

życzę powodzenia
      eka

ps. drogie panie, przedstawiciel jest młody i przystojny...hihihihi
      • Gość: S. Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.05, 12:23
        Witaj,
        bardzo mnie zainteresowała Twoja kuchnia, czy mogłabyś przesłać mi zdjęcia
        swojej kuchni na adres: s.jonczyk@wp.pl
        Dzięki
        Pozdrawiam
      • Gość: eka Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.05, 20:59
        kochani, jutro wysyłam do Was wszystkich kilka zdjęć mojej kuchni; mam nadzieję,
        że spodoba się Wam moje maleństwo:) namiary na przedstawiciela zostawiłam pod
        tym linkiem (poniżej) na tym forum; pozdrawiam Was wszystkich serdecznie, służę
        pomocą:)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=653&w=18512106&a=18995232
      • Gość: estrellita Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.idea.pl 28.01.05, 23:54
        Witam,
        Ja też bardzo bardzo poproszę o zdjecia najpopularniejszej kuchni na forum :-)

Pozdrawiam
        Joanna
        (estrellita@wp.pl)
    • dagmara96 Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) 06.01.05, 09:19
      proszę o zdjęcie kuchni z Rybnika
    • littlemermaid Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) 10.01.05, 16:29
      Witam,
      nie jestem firma ale projektuje wnętrza, skonczylam kursy w NYC i japonii.. mam
      swojego stolarza, ktory naprawde dokladnei i estetycznei robi to co sie mu
      narysuje... nie projektuje globalnie, bardziej dla przyjemnosci. jesli ejst
      zainteresowanie to prosze o kontakt... moja prv strona z kilkoma projektami
      wwww.asior.com
      pzdr
      asia
    • malaaw Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) 10.01.05, 20:35
      witam, jesli chcesz zrobic kuchnie na zamowienie to polecam taki kontakt :
      501120101, szybko tanio i solidnie.
      • Gość: Forest Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.202.udn.pl 14.01.05, 17:37
        Witam,

Czy ktos dostal zdjecia od Eki? Jakies opinie?

Czy moglbym takze prosic iqforest@poczta.wp.pl

Pozdrawiam
        • Gość: emierzej Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.acn.waw.pl 14.01.05, 21:07
          Dolaczam sie do pytanka i do prosby.

emierzej@yahoo.com

DZIEKI
    • Gość: gośc Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: 5.6.* / *.medianet.pl 22.02.05, 14:17
      eka z chęcią bym zobaczyła Twoja kuchnię. Jak możesz to napisz mi namiary na
      tego Pana danutawoch@wp.pl
      • Gość: zuzia Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: 217.8.161.* 24.02.05, 13:12
        ja za tydzień też odbieram swoje mieszkanko i tez potrze4buję kogoś do
        zrobienia kuchni. Bardzo proszę o zdjątka i namiary
        mail: dianap.biernacka@wp.pl
    • dc22 Dobra firma (Wawa) :)) 25.02.05, 08:28
      Hej:)
      Wprowadizlam sie do nowego mieszkanka w grudniu. I miejscem ktore uwielbiam ja
      i moi goscie jest kuchnia wlasnie:) bo zrobiona solidnie, fachowo, nowoczesnie
      (w rozwiazaniach a nie w formie - nie przepadam za szklem i aluminium), i
      przede wszystkim dokladnie. A diabel tkwi w szczegolach wlasnie i moim zdaniem
      milimetrowe przerwy potrafia zepsuc estetyke calosci kuchni w sposob
      zdumiewajacy:)

Ekipie ktora robila mi kuchnie powierzylam rowniez przedpokoj i lazienke
      (zrobili mi super szafe wnekowa z koszami na brudne rzeczy i drzwiami-lustrami)

Dodam jeszcze tylko ze ceny sa naprawde atrakcyjne:)
      Jedyne czego trzeba pilnowac w tej ekipie to terminowosci ale jakis maly minus
      wszyscy maja*, inaczej cos byloby nie tak:)))

Dla chetnych namiary na priva:)

* z wyjatkiem ekipy ktora robila mi mieszkanko:)
      szczegoly:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10541&w=15789636&a=19079889
      • mwaldiim Re: Dobra firma (Wawa) :)) 25.02.05, 08:39
        poproszę o namiary,

pzdr
      • Gość: gośc Re: Dobra firma (Wawa) :)) IP: 5.6.* / *.medianet.pl 25.02.05, 10:10
        ja poproszę namiary danutawoch@wp.pl
        • Gość: tojo Re: Dobra firma (Wawa) :)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.05, 10:53
          Też poprosze o namiary tojo@gazeta.pl
          • dc22 Re: Dobra firma (Wawa) :)) 25.02.05, 11:59
            mailik poszedl :)

Pozdrawiam i powodzenia:)

• Gość: isis Re: Dobra firma (Wawa) :)) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 11:56
        poprosze info na:

isispoczta@gazeta.pl

dzieki
        isis
        • iremos Re: Dobra firma (Wawa) :)) 25.02.05, 11:59
          Ten poprosze o namiary na iremos@gazeta.pl
      • dc22 qrcze: )) 25.02.05, 12:01
        przepraszam, wyslalam Wam maila o ekipie budowlanej a pewnie chodzilo raczej o
        kuchenna:)) sorki, wysylam kolejnego:)

Pozdrawiam
      • Gość: medea Re: Dobra firma (Wawa) :)) IP: 82.177.9.* 25.02.05, 12:08
        Ja również poproszę o namiary na "ekipę kuchenną": alojzymol1976@wp.pl
        Z góry serdecznie dziękuję!
        • dc22 Re: Dobra firma (Wawa) :)) 25.02.05, 12:11
          No ale sie wkopalam :))
          Mailiki poszly :)
          Macie szczescie ze sama niedawno zawalalam ludzikow takimi prosbami..

Strzez mnie Panie, od kolejnego remontu :))
      • Gość: Dorota Re: Dobra firma (Wawa) :)) IP: *.ctlm.pl / 81.210.38.* 25.02.05, 13:45
        Poproszę o namiar - s.dorota@wp.pl.
        Dzięki
      • megibe Re: Dobra firma (Wawa) :)) 25.02.05, 20:23
        też prosiłabym namiary na fachowców od kuchni, mbak@bblaw.de
      • Gość: Agnieszka Re: Dobra firma (Wawa) :)) IP: *.hogart.com.pl 07.03.05, 14:54
        Również bardzo proszę o namiary na: aga_g@hogart.com.pl
        Serdeczne dzięki.
        • Gość: Maciek Re: Dobra firma (Wawa) :)) IP: *.visp.energis.pl 13.03.05, 21:12
          Ja też poproszę.

maciek@turki.waw.pl

Dzieki

Maciek
      • Gość: Kaja Re: Dobra firma (Wawa) :)) IP: *.crowley.pl 03.08.05, 12:43
        Jestem pod wrażeniem! Bardzo proszę o namiary na kaja_k10@wp.pl.Dzięki
      • Gość: detta Re: Dobra firma (Wawa) :)) IP: 193.201.167.* 05.08.05, 13:11
        Bardzo prosze o namiary na obydwie ekipy: i remontową i budowlaną. Takie
        kontakty warto miec, zwlaszcza, ze koncze budowac dom i juz nielugo
        wykonczeniowka :)
        Z gory dziekuje.
        detta@o2.pl
    • Gość: ik33 Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.totalizator.com.pl / *.devs.futuro.pl 25.02.05, 12:05
      dc22 proszę o namiary na panów od mebli na ik33@gazeta.pl Z góry dziękuję i
      pozdrawiam.
      • mwaldiim Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) 25.02.05, 14:38
        a ja, a ja nic nie dostałem ... dla formalności mwaldiim@gazeta.pl
        pzdr
    • Gość: Kampra Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.02.05, 12:01
      Polecam zajrzenie na naszą stronę www.kampra.pl. Są to meble polskie, robione
      pod wymiar. Firma istnieje już 20 lat na rynku.
    • Gość: Aneta O Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.crowley.pl 01.03.05, 23:10
      Cześć !
      Szukałam bardzo dłgo
    • brzoskwinka7 Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) 04.03.05, 12:39
      skorzystałam z namiarów, które o dziwo, zniknęły stąd w jakiś niewutłumaczalny
      sposób ....
      pewnie admin ma działkę u ich konkurencji ......
      ale nieważne, liczy się to, że moja kuchnia wyszła super i jestem bardzo
      zadowolona z projektu oraz wykonania i śmiało mogę polecić tą firmę innym
      • Gość: Dix Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.ctlm.pl / 81.210.38.* 04.03.05, 12:47
        z czyich namiarów skorzystałaś?
        • brzoskwinka7 Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) 04.03.05, 13:05
          ewaes i megi3, ale ktoś to wyciął
      • Gość: Kaja Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.crowley.pl 03.08.05, 12:50
        Jestem bardzo potrzebująca.Prześlij namiary,proszę kaja_k10@wp.pl.Dzięki
    • brzoskwinka7 Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) 04.03.05, 12:43
      no tak i zapomniałam podać namiary na nich, firma jest z Warszawy, tel.
      kontaktowy do p. Andrzeja: 0 605-727-113
      • Gość: alcarin Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.mcnet.pl / *.mcnet.pl 07.03.05, 12:35
        Czy ktos, z osob, ktore dostaly zdjecia kuchni dc22 moglby mi napisac cos o tej
        kuchni? Faktycznie fajna? (dc22, nie watpie, ale wiesz, zawsze warto sie
        upewnic ;) )

W nowym mieszkaniu aneks kuchenny mam dlugosci 4,85m, wiec czeka mnie raczej
        spory wydatek - w naszym dotychczasowym mieszkaniu mamy kuchnie bukowa Forte
        (fronty drewniane), jeden ciag: gora i dol o dlugosciu 3,10m, a drugi 1,5 dol z
        wbudowanym piekarnikiem i plyta + na gorze okap wbudowany w polki - za to
        zaplacilismy w 2000r 16 tysi. Teraz chyba nie bedziemy miec takiej kasy na
        robienie kuchni, dlatego chce poznac opinie nt. kuchni polecanych tu przez
        forumowiczow.
        • dc22 Alcarin i IK33 :) 08.03.05, 11:30
          :) alcarin :))
          wiadomo - nie to ladne co ladne ale co sie komu podoba.
          jesli chcesz - podaj maila, przesle Ci dzis porjekt a jutro zdjecia to sobie
          porownasz teorie z praktyka:) Jestem w kontaktcie mailowym z IK33 i ja mozesz
          zapytac o polecane przeze mnie kontakty :)
          Pozdrawiam Cie serdecznie
          • Gość: Agnieszka Re: Alcarin i IK33 :) IP: *.hogart.com.pl 08.03.05, 12:21
            CZy mogę również poprośić o Twój projekt, zdjęcia i kontakt. Bardzo proszę.
            aga_g@hogart.com.pl
            Agnieszka
          • Gość: alcarin Re: Alcarin i IK33 :) IP: *.mcnet.pl / *.mcnet.pl 08.03.05, 13:35
            Bede wdzieczna za zdjecia :) alcarin@gazeta.pl Jesli to nie problem, to
            poprosze o podanie orientacyjnej ceny (za same meble, bez sprzetow). Pozdrawiam
            • kinga_1 Re: Alcarin i IK33 :) 08.03.05, 20:47
              Do dc22
              Właśnie jestem na etapie poszukiwania tej wymarzonej, jedynej, wspaniałej
              kuchni ;-) Co więcej potrzebuję również wykonać dwie, a moze nawet i trzy szafy
              wnękowe. A po Twoich wypowiedziach jestem baaaardzo zainteresowana tą
              profesjonalną ekipą. Mogłabyś przesłać zdjęcia, projekt, namiary na tych
              profesjonalistów na adres kinga_1@gazeta.pl ?
              Będę wdzięczna! Bardzo ! :-D
              • Gość: radek Re: Alcarin i IK33 :) IP: .1.* / *.army.mil.pl 08.03.05, 21:20
                dc22 możesz przesłać namiary swoich wykonawców na adrs: radekbosniak@wp.pl ?
                z gory dziekuję
                • Gość: Andy40 Re: Alcarin i IK33 :) IP: *.acn.waw.pl 09.03.05, 00:30
                  poproszę również o projekt, zdjęcia, cenę i kontakt na adres:
                  andy40@poczta.onet.pl
                  z góry dziękuję
                  • dc22 Re: Alcarin i IK33 :) 09.03.05, 08:19
                    ale sie wkopalam :))))
                    niemniej - mailiki poszly.
                    nie pytajcie mnie o detale jednak - nie jestem przedstawicielem tej firmy.
                    czmeu po prostu nie zadzwonicie i nie umowicie sie na spotkanie. to nic nie
                    kosztuje a ja zawsze zwracalam uwage czy "dogaduje" sie z firma - nie zwraclaam
                    uwagi jedynie na cene.

Pozdrawiam
                    • dc22 Re: Alcarin i IK33 :) 09.03.05, 08:23
                      Acha, i jeszcze jedno: sprobuje dzis zamiescic zdjecia na jakies stronie (moze
                      forumowej o wnetrzach? :) bo jak bede tak tylko pisala i wysylala to w koncu
                      nie bede miala roboty zeby splacic kredyt za to cudne mieszkanie :))))
                      • Gość: Andy40 Re: Alcarin i IK33 :) IP: *.acn.waw.pl 11.03.05, 15:01
                        i co z tymi zdjeciami?
                      • Gość: Dora Re: Alcarin i IK33 :) IP: *.acn.waw.pl 13.03.05, 00:45
                        ten polecany przez ciebie specjalista jakiś mało kumaty, z uporem maniaka
                        podaje mi cenę 1200 zł za m2 kuchni, podczas, gdy wszyscy inni podają cenę za
                        mb.; po przeliczeniu to wychodzi ponad 1700 zł za mb zabudowy góra plus dół, a
                        gdzie blaty i montaż??? nawet w studiach nie słyszałam tak abstrakcyjnych cen,
                        skad on je bierze? przecież przeciętnie przy frontach MDF z folią to jest ok
                        1000 zł za mba nie m2 a fornir na poziomie 1400-1600 zł
                        a może już mu się przewróciło w głowie ......
                      • olek355 Re: Alcarin i IK33 :) 11.08.05, 21:23
                        najlepiej robi reg-art z rzeszowa technologia typu ikea a kasa nasza !!!
          • Gość: Pablo Re: Alcarin i IK33 :) IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.03.05, 01:26
            Chcialbym również prosić o namiary na tę firmę i jeśli to możliwe o zdjęcia,

Pozdrawiam,
            Pawel

mikemagpie@interia.pl
            • Gość: Andy40 Re: Alcarin i IK33 :) IP: *.acn.waw.pl 13.03.05, 23:22
              Zapomnij o tym, nie doczekasz się, jak i ja .....
              do tej pory nic nie dostałem :P
              • dc22 Andy40 i reszta :) 14.03.05, 08:21
                Andy,
                wyslalam, zapytaj IK33. Ona dostala,
                Poza tym, jakos tak napastliwie "zapomnij, nie doczekasz sie"
                no to nie :P
                chyba ze to mialo byc dowcipnie, ale niestety intonacji w postach nie wyrazisz.

Osoba ktora kontaktowala sie i twierdzi ze "nie kumaty". Nie upieram sie ze
                jest on jedyny i najlepszy. Upieram sie ze zrobil mi super kuchnie (bo widze to
                na codzien:)), rewelacyjna szafe w lazience, dokladnie, rzetelnie i moim
                zdaniem jesli nie super tanio to to co zrobil w pelni zaslugiwalo na cene. A
                ceny porownywalam i - uwierzcie mi - bedac swiezo upieczonym kredytobiorca
                mieszkaniowym - nie szalalam.

uf
                chcial czlek dobrze i jeszcze za to po glowie dostal.

Zegnam ozieble ]
                :)
                • Gość: Andy40 Re: Andy40 i reszta :) IP: *.acn.waw.pl 14.03.05, 10:07
                  Zwracam umor do kieszeni, dzięki za fotki;
                  fronty z plyty wiórowej wyglądają czasem fajnie;
                  ale wiesz, nie podoba mi się łączenie blatów, ta wystająca listwa aluminiowa ...
                  na pewno nie zamówie u nich swojej kuchni
                  dzięki
                  • dc22 Re: Andy40 i reszta :) 14.03.05, 10:47
                    nie to ladne co ladne ale co sie komu podoba :)
                    a listwa? - mialam kuchnie laczona "na klej". i powiedzialam nigdy wiecej.
                    listwa byla na moja wyrazna prosbe :) poki co - sprawdza sie swietnie.

pozdrawiam
                    • Gość: kasiak Re: Andy40 i reszta :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.05, 19:24
                      jeśli jeszcze masz siłę to także proszę o projekt i zdj ęcia na
                      kasiak112@gazeta.pl Dzięki
                      • di76 do EKA 22.03.05, 13:58
                        ja tez przymierzam sie do wykanczania kuchni... twoj projekt brzmi bardzo
                        ciekawie, przeslesz zdjecia ? bardzo ciekawi mnie to zestawienie kolorkow ...
                        bylabym bardzo wdzieczna di76@gazeta.pl
          • Gość: detta namiary na ekipy IP: 193.201.167.* 10.08.05, 12:27
            Witam,

Prosze podaj mi namiary na ekipy - te remotowa i kuchenna.
            Z gory bardzo dziekuje.
            detta@tlen.pl
    • Gość: Agnieszka Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.crowley.pl 11.03.05, 09:58
      jeśli chodzi o kuchnie to kilka osób na forum i wśród znajomych zamawia
      ostatnio meble w firmie Extrameble, więc może tam spróbuj poprosić o wycenę
      • beka10 Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) 17.03.05, 00:25
        Zobacz więc sobie tą stronkę: www.andoor.prv.pl, zamawiałem w tej firmie
        kuchnię i jestem bardzo zadowolony z wykonania. Przynajmniej Ci nie wcisną
        żadnego chłamu w rodzaju BRW.
    • Gość: bbx Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.aster.pl 31.07.05, 20:41
      poproszę o zdjęcia kuchni i namiary na firmę na prv m.zieja@wp.pl
      • Gość: bbx do eka IP: *.aster.pl 31.07.05, 20:43
        proszę o zdjęcia kuchni eki i namiary na firmę - m.zieja@wp.pl
    • ennya Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) 02.08.05, 13:32
      Ja jestem zadowolona z salonu w Starej Miłośnie
      tanio, solidnie, duży wybór

www.salonprima.com/
      • Gość: Dziecko Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: 195.117.71.* 04.08.05, 16:02
        Robiłaś tam mebelki?? Wiem, że moja prośba będzie mało orginalna, ale - mogę
        prosić fotki na maila dziecinka1@poczta.onet.pl ??
        Bo w sumie to by było bardzo blisko do mnie, a ich stronka www zrobiła na mnie
        dobre wrażenie;)
        A które masz meble?? Forte, Gawin, czy jakieś inne? Bo mi na ich stronce www te
        z Gawina się najbardziej spodobały.
        Pozdrawiam!!
        • ennya meble ze starej miłosny 04.08.05, 23:01
          Gość portalu: Dziecko napisał(a):

> Robiłaś tam mebelki?? Wiem, że moja prośba będzie mało orginalna, ale - mogę
          > prosić fotki na maila dziecinka1@poczta.onet.pl ??

kurcze, mam popsuty aparat fot. ale moze znajde jakies zdjatko ze starych
          zasobów

> Bo w sumie to by było bardzo blisko do mnie, a ich stronka www zrobiła na
          mnie
          > dobre wrażenie;)

zamówiłam sonie w ciepłym pomaranczowym kolorze to chyba tzw. mdf

> A które masz meble?? Forte, Gawin, czy jakieś inne? Bo mi na ich stronce www
          te

mam z elprimwika ale inne tez sa fajne

>
          > z Gawina się najbardziej spodobały.
          > Pozdrawiam!!
          pozdrawiam
    • Gość: mła Re: Meble kuchenne - szukam dobrej firmy (W-wa) IP: *.crowley.pl 11.08.05, 09:52
      W Warszawie, na Bódnie ul. Nieszawska 3c, tel.614 54 18 jest sklep z meblami
      kuchennymi na zamówienie, polecam wszystkim, ponieważ niedawno zamówiłam mebelki
      do swojej kuchni /nieduża wprawdzie- 9m2/, ale teraz wygląda ślicznie.
      duży wybór materiałów, różne wzory i kolorystyka....., bardzo ciekawe ceny.
      do tego sprzęty do wyposażenia znacznie taniej niż ceny fabryczne.
      mój przykład:
      mebelki z mdf, w dwóch kolorach z pomiarami i montażem + blat zamiast stołu
      montowany do ściany = 4.500zł.
      sprzęty, wszystkie do zabudowy:lodówka, kuchnia,zmywarka- mastercook, okap,zlew
      i bateria - 5.500złotych.
      za pomiary, projekt /ustalenia wspólne - co, jak i gdzie powinno się znaleźć/,
      nie pobiera się opłat.
      naprawdę warto skorzystać z ciekawej, niedrogiej oferty.
      może uda mi się jakies zdjęcia zrobić........

pozdrowionka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka