Dodaj do ulubionych

Górne szafki w kuchni - poziome czy tradycyjne

IP: *.amg.net.pl 18.01.05, 12:26
Witam

Zastanawiam się jakie zrobić górne szafki w anakesie kuchenny. Ładniejsze
wydają mi się dwupoziomowe poziome otwierane do góry - szerokosć 88cm. Obawiam
się tylko o ich funkcjonalność. Czy może jadnak zrobić tradycyjne trzy
komorowe szafki o wyskości 72 otwierane prawo/lewo.
Proszę o opinie.

Zibi
Obserwuj wątek
    • klubiale1 Re: Górne szafki w kuchni - poziome czy tradycyjn 18.01.05, 15:09
      Ja wybrałam poziome, bo bardziej mi się podobały. Są super. Wcale nie jest
      cięzko je użytkować, choć trzeba się przestawić i przyzwyczaić do nieco innego
      ruchu ręką. Warto zwrócić uwagę w sklepie, jakie mają okucia, czy drzwiczki
      same nie opadają w dół itp.
      Górna szafka jest nieco rzadziej przeze mnie używana, bo nie jestem zbyt wysoką
      osobą, ale znakomicie nadaje się na rzeczy bardziej okazjonalne.
      pozdr
    • Gość: mif Re: Górne szafki w kuchni - poziome czy tradycyjn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.05, 21:50
      Dlaczego chcesz udiwniać coś, co od lat jest sprawdzone nie tylko w meblach
      kuchennych. Widziałaś szafę, biurko, segmenty, drzwi wejściowe otwierane do góry
      lub na dół. Gdyby ten sposób otwierania był bardziej funkcjonalny, napewno
      pojawił by się masowo w naszych mieszkaniach i biurach.
      Przy zarwanym, uszkodzonym zawiasie, blokadzie możesz się pożegnać z jakąś
      rzeczą, do której byłaś przywiązana (choćby zastawa stołowa, ta okazjonalna).
      Przekładanie z szafki niższej do wyższej, na wyższą półkę - jakież to skomplikowane.
      Producenci mebli wymyślają cudeńka, żeby zwabić klienta, a ludzie dają się
      nabrać. A potem klną. Coś, co ładnie, nieszablonowo wygląda w sklepie, w
      trakcie użytkowania okazuje się fatalną pomyłką. Ale jak ktoś mądry powiedział:
      "Ludzie płacą za niewiedzę"
    • lilaw Re: Górne szafki w kuchni - poziome czy tradycyjn 18.01.05, 22:37
      Hej
      Ja mam szafki otwierane do góry,ale tylko na jednym poziomie. Bardzo je lubie.
      Na pewno mają dobre okucia bo nie opadają. Jeden ruch ręką i są na odpowiedniej
      wysokości. No i jeszcze jedna zaleta jak są otwarte to nie walniesz się w głowę
      (oczywiście zależy od wysokości umieszczenia szzafek i wzrostu).
      Lidka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka