Dodaj do ulubionych

jak lodówka do zabudowy?

07.05.05, 12:26
INTERESUJE MNIE DO KWOTY 1500ZL...
Obserwuj wątek
    • Gość: janek Re: jak lodówka do zabudowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.05, 12:47
      w tej cenie kupisz w MEDIA MARKT KIE257BAA gorenje.
      • admar0 Re: jak lodówka do zabudowy? 07.05.05, 22:36
        Albo zabudować lodówkę zwykłą którą kupisz już za 700zł
        Niektórzy klienci wybierają tą opcje ze względów ekonomicznych.
        Konstrukcja zabudowy trochę się różni od standardowej ale w pełni jest wydajna
        pod względem chłodzenia lodówki.
    • zuzzka1 Re: jak lodówka do zabudowy? 08.05.05, 13:03
      ja kupialm lodowke nie tak dawno ale nie typowa do zabudowy, teraz zmieniam
      meble i fimra u kotrej zamawiam meble powiedziala ze niemozliwe jest zabudowa
      takiej lodowki:( owszem mozna ja zabudowac ale szybko i tak sie zesuje:( czy to
      prawda??
      • zayzayer Re: jak lodówka do zabudowy? 08.05.05, 16:19
        zuzzka1 napisała:

( owszem mozna ja zabudowac ale szybko i tak sie zesuje:( czy to prawda??

To kłamstwo. Dlatego tak mówią, bo obudowanie takiej lodówki jest dla nich
        bardziej pracochłonne. Dla lodówki nie ma najmniejszego znaczenia to czy jest
        ona do zabudowy, czy nie.
    • Gość: zuzzka1 do zayzaer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.05, 16:31
      no zobacz zayzaer..a mi tak zalezy na obudowie tej lodowki.Jutro musze do nich
      zadzwonic i powaznie porozmawiac.Tak samo ze zmywarka..(zreszta dalam taki
      watek) wciskaja mi zwe nie ma roznicy, ze wody zuzywa tyle samo...wrrrrrrrrrr.A
      firma miala byc taka profesjonalna..:(
      • admar0 Re: do zayzaer 08.05.05, 21:51
        Zabudowa zwykłej lodówki niesie za sobą większe koszty tzn: nietypowa szerokość
        i wysokość frontu, uchwty suwakowe lodówki których przecież nie ma w zwykłej
        lodówce, ale i tak są to koszty niewspółmierne do kosztów zakupu lodówki
        przeznaczonej do zabudowy.

Jeżeli chodzi o zmywarkę to tutaj sprawa ma się inaczej.
        W zwykłej zmywarce jest niemal niemożliwe zamocowanie do niej frontu, a jeśli
        nawet się da zamocować to będzie to wyglądało beznadziejnie, front zmywarki
        będzie wystawał poza obrys reszty mebli, zwykła zmywarka jest większa i nie ma
        odliczonego z głębokości miejsca na front, druga sprawa to jak będzie wyglądał
        panel sterujący.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka