Dodaj do ulubionych

Czy w kuchni mogą być duże płytki ścienne?

IP: *.icpnet.pl 30.06.05, 14:59
Teraz panuje moda na małe płyteczki 10 na 10cm. Ale nie do końca mi się one
podobają. Zastanawiam sie nad dużymi płytkami 25 na 35. Czy nie będzie żle
wyglądało?
Obserwuj wątek
    • Gość: Nana Re: Czy w kuchni mogą być duże płytki ścienne? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 15:06
      Zdecydowanie nie. też ostatnio kupowałam płytki i też mnie się nie podobają te
      10x10 (same fugi), więc kupiłam 20x20. Zdecydowanie lepiej wyglądają. Jeśli nie
      jesteś przekonana na siłę nic nie kupuj, bo będzieś musiała na nie zaglądać
      przez kilkanaście lat.
    • Gość: nosek Re: Czy w kuchni mogą być duże płytki ścienne? IP: *.acn.waw.pl 30.06.05, 17:47
      Wszystko może być wszędzie, nie myślmy stereotypami
      • Gość: Mat Re: Czy w kuchni mogą być duże płytki ścienne? IP: *.europe.hp.net 30.06.05, 17:58
        Ja mam wręcz bodajże 32 na 63 czy jakoś tak, w każdym razie bardzo duże, między
        szafkami dolnymi a górnymi mieści sie dokładnie jedna taka płyta plus dekor - i
        wygląda zabójczo. Dokładnie, nie myślmy stereotypami.
        • Gość: MM Re: Czy w kuchni mogą być duże płytki ścienne? IP: *.org 05.07.05, 02:36
          Mam takie same płytki, tylko bez dekoru. Jestem bardzo zadowolona.
          • mwaldiim Re: Czy w kuchni mogą być duże płytki ścienne? 05.07.05, 08:55
            u mnie zona zdecydowala sie na plyty 50*50 i wyglada ... bardzo fajnie.

pzdr
            • Gość: keimak Re: Czy w kuchni mogą być duże płytki ścienne? IP: *.bonair.com.pl / *.bonair.com.pl 05.07.05, 12:16
              Hej,
              Czy ktos z Was (Mat, MM, MWadim) ma cyfrówkę i mógłby mi przesłać zdjęcia jak to
              wygląda? Pliiiiiiz
              Też się napaliliśmy na duże płytki (gres) na scianie - ale chcielibysmy zobaczyć
              jak to wyglada.
              MAIL: keimak @ o2 . pl
              pozdrawiam
              • Gość: mareda Re: Czy w kuchni mogą być duże płytki ścienne? IP: 212.33.64.* 08.07.05, 09:16
                ja w łazience mam płytki 60x30 a w kuchni na ścianie gres polerowany 50x50.
                W obu przypadkach wygląda rewelacyjnie.
                • Gość: cytryna Re: Czy w kuchni mogą być duże płytki ścienne? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.05, 15:07
                  ja mam płytki 25*35 cm w kuchni między szafkami wygląda super,jest mało
                  fug,mniej kłopotów z myciem,pozdr.
    • Gość: WT Nie wolno ! IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 09.07.05, 23:57
      Patrz Ustawa o stosowaniu płytek ceramicznych w kuchni DU nr 357 z 2004
      • Gość: danka Re: Nie wolno ! IP: *.icpnet.pl 10.07.05, 13:29
        Dziękuję! Właśnie tej ustawy potrzebowałam. Nie ma to jak odpowiednie
        paragrafy. Teraz to już wszystko wiem. Całe szczeście, że mi to podsunąłeś. Ale
        bym błąd popełniła. :)
      • Gość: ADZIA Re: Nie wolno ! IP: *.szpitalmsw.rzeszow.pl / *.szpitalmsw.rzeszow.pl 03.08.05, 13:09
        NIE MA W OGÓLE DZIENNKA USTAW NE 357 Z 2004 ROKU
        • Gość: kixx Re: Nie wolno ! IP: *.acn.waw.pl 03.08.05, 20:55
          jest
          ale tajny i specjalnego przeznaczenia
          nie kazdy moze go zdobyc i przeczytac,ale nieznajomosc przepisow nie zwalnia od
          kary w przypadku ich nieprzestrzegania
    • nisiabu Re: Czy w kuchni mogą być duże płytki ścienne? 15.07.05, 14:28
      Ja mam 33cm na 60cm poziomo położone. Też wolę duże, a na dodatek uważam, że są praktyczniejsze - mniej fug do mycia. Zresztą fugi tak czy inaczej warto od razu po wyschnięciu zaipregnować specjalnym preparatem (u mnie to działa bardzo dobrze).
      Pozdrawiam
      nisia
      • Gość: Pio Re: Czy w kuchni mogą być duże płytki ścienne? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.05, 00:08
        A czy właśnie poziomo położone duże płytki dadzą efekt optyczmego powiększenia
        i wydłużenia pomieszczenia? Taki efekt chciałbym miec w mojej kuchni. Czy przy
        tych olbrzymich płytkach decydowaliście się na bardzo wąskie fugi?
    • Gość: As Re: Czy w kuchni mogą być duże płytki ścienne? IP: *.ha.pwr.wroc.pl 16.07.05, 12:49
      A ja mam 2cm na 2cm i jestem również bardzo zadowolony. Nie mówiąc już, jaką
      frajdę sprawiło mi ich układanie :-)).
      • a_pynia Re: Czy w kuchni mogą być duże płytki ścienne? 21.07.05, 12:44
        Mam położone duże płytki 60x30 z milimetrowym odstępem. Jak narazie są 2
        tygodnie na scianie i nie popękały. W sklepie powiedzieli, że takie duże płytki
        trzeba układać na klej elastyczny.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka