Dodaj do ulubionych

Bateria kuchenna - jakiej firmy?

IP: *.aster.pl 31.05.06, 13:41
Co warto kupić, żeby się nie psuło? najlepiej z obrotową i wysoką wlewką.
Wiem, ze Groche, Hansgrohe sa ok, ale te, kóre mi się podobają są potwornie
drogie. Jak sprawdzają się w użyciu baterie np. Blanco, Teka, Tres?

pozdro, k
Obserwuj wątek
    • qr700 Re: Bateria kuchenna - jakiej firmy? 31.05.06, 18:58
      Gość portalu: Kasia napisał(a):

> Co warto kupić, żeby się nie psuło? najlepiej z obrotową i wysoką wlewką.
      > Wiem, ze Groche, Hansgrohe sa ok, ale te, kóre mi się podobają są potwornie
      > drogie. Jak sprawdzają się w użyciu baterie np. Blanco, Teka, Tres?
      >
      > pozdro, k
      Blaco , Kludi , Oras - Rozsądnie i dobrej jakości
      Teka (sviag) i Tres - w ocenie 3+
      Pozdrawiam

--
      linkownia.net/838
        • kamikadze1233 Re: Bateria kuchenna - jakiej firmy? 23.02.14, 19:49
          Witam. Muszę dokonać zmiany baterii kuchennej zlewozmywakowej ponieważ stara już nie nadaje się nawet do tego aby ją reanimować. Zaoszczędziłem przy zakupie i teraz mam za swoje. Znalazłem na http://www.praktiker.pl/produkty,993/baterie_kuchenne.html fajną na pewno stylistycznie baterię firmy Novoterm. Interesuje mnie model Denver ale mniejsza o stylistyce nie chce dwa razy płacić chodzi mi przede wszystkim o jakośc. Jak wygląda jakość takich marketowych baterii, czy nie ulegają szybko uszkodzeniu, zużyciu. Interesuje mnie coś z Praktikera bo mam tam rabat jeśli nie Novoterm to co innego byście w podobnej stylistyce mi polecili.
    • Gość: rdza Re: Bateria kuchenna - jakiej firmy? IP: *.finemedia.pl 09.03.14, 07:46
      Mam baterię podokienną Teka z wysuwaną wylewką. Szczerze NIE POLECAM! Po 3 latach użytkowania przecieka korpus... przy wylocie wody, na górze korpusu pojawiło się pełno kropek, odprysnęła powłoka i metal rdzewieje. Na razie mam dodatkowy prysznic z 1 dziurki, czekam na następne. Tandeta, po prostu tandeta. Jak żyję 40 lat to nie widziałam kranu cieknącego z powodu przerdzewiałej powierzchni. Straszny chłam!
      • Gość: tevi Re: Bateria kuchenna - jakiej firmy? IP: *.dynamic.chello.pl 15.05.14, 15:25
        Temat stary jak świat, firm produkujących baterie jest naprawdę sporo i wszystkie są bardzo podobne do siebie, w końcu to tylko zakończenie dopływu wody. Ja mam od Roca, dlatego bo:
        1. mają bardzo dobry design, trafia w moje gusta, poza tym w razie wymiany innych części wyposażenia łazienki mogę dobrać ceramikę projektowaną w tym samym stylu, co bateria.
        2. nie są wyjątkowo drogie, na pewno tańsze niż wiele produktów aspirujących do bycia retro, z mojego doświadczenia wychodzi, że te są najdroższe
        3. nawet w prostych modelach posiadają systemy oszczędzające wodę, co przy dzisiejszych kosztach mediów jest argumentem bardzo ważnym
        4. mają długą, bo 10 letnią gwarancję na najbardziej zawodne elementy ceramiczne.

Ta firma trafiła w moje potrzeby i dla tego wybrałem ją, ale doskonale rozumiem inny gust w sprawie designu czy ktoś jest oszczędny z natury albo nigdy nie odkręcał kurka na pełną moc i nie potrzebuje konstrukcji oszczędzającej wodę

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka