Dodaj do ulubionych

hansgrohe - lepsze i gorsze baterie???

IP: *.chello.pl 12.02.07, 20:08
witajcie,
do dzisiaj wydawało mi się, że hansgrohe produkuje dobrej jakości baterie, ale
sprzedawca w sklepie stwierdził, że powinienem unikać serii FOCUS (czyli tej
najtańszej). Czy ktoś może to potwierdzić? Czy też sprzedawca próbował wcisnąć
mi droższą serię? W castoramie i praktikerze namierzyłem jeszcze serię AVISTA
i nieco droższą serię SPORTIVE. Różnią się jedynie tym, że sportive posiada
"perlator rubit" i jest o około 150 pln droższy od AVISTA.
Obserwuj wątek
    • Gość: mjkmjk Re: hansgrohe - lepsze i gorsze baterie??? IP: 82.160.121.* 12.02.07, 21:16
      Hansgrohe ma bardzo dobre baterie, ale nie te w supermarkecie! Brzmi dziwnie,
      ale to prawda. Wejdź na stronę Hansgrohe i poszukaj tej supermarketowej. Na
      100% jej tam nie znajdziejsz. Otóż Hansgrohe, w ramach pewnych linii (typów
      stylistycznych) produkuje modele o niższej cenie, przeznaczone do supermarketów
      (bardzo podobne do tych z katalogu). Niestety podobno te modele nie są
      identyczne jak te typowe w ofercie (chodzi o materiały użyte do wykonania
      wewnętrznej części). Tak bynajmniej powiedział mi sprzedawca w sklepie, który
      bynajmniej nie miał w tym interesu.
      Moja rada jest taka, jeżeli zależy Ci na jakości Hansgrohe, to wybierz model
      katalogowy, wtedy będziesz mieć pewność, że nie jest to jakiś model specjalny
      pod supermarket. Oczywiście jeżeli nie szkoda Ci takiej kasy na baterie. Z
      mojego doświadczenia wiem, że warto. To są naprawdę dobre wyroby. Ja mam w domu
      całą serię Metropol, a znam z wieloletniego użytkowanie wiele innych linii
      Hansgrohe. Szczególnie polecam Ci ich deszczownice pod prysznic - bardzo
      ekonomiczne!! Masz wrażenie że woda leje się na Ciebie hektolitrami, a do
      zapełnienia brodzika (głębokiego) trzeb kilkanaście minut. Są naprawdę
      oszczędne. W regulacji i użytkowaniu są po prostu super. Ja zrobiłem tylko
      jedną oszczędność - do małej umywalki w kibelku kupiłem sobie taką tańszą (tzn.
      średnią) i żałuję.
      • Gość: ryś Re: hansgrohe - lepsze i gorsze baterie??? IP: *.chello.pl 12.02.07, 22:12
        dzięki za odpowiedź. Sprawdziłem na stronie www.hansgrohe.pl i faktycznie seria
        AVISTA nie występuje oficjalnie w katalogu tej firmy! Z tych dwóch wcześniej
        wymienionych jest tylko seria TALIS SPORTIVE i taką mam zamiar ostatecznie zakupić.
        Najtaniej jest w OBI i Castoramie... a jeszcze taniej w sklepach internetowych.
        Przeglądałem ich propozycje ale wolałbym odebrać osobiście w 3mieście, a tu
        wszystkie sklepy internetowe są w Warszawie :-(

• krzysiekggg Re: hansgrohe - lepsze i gorsze baterie??? 25.02.18, 11:24
        potwierdzam złą jakośc produktów z supermarketu. kupiłem 2 zestawy baterii focus (wanna + umywalka oraz prysznic + umywalka) i niestety powłoka chromowana na jednej z baterii uległa uszkodzeniu, ściera się. serwisant powiedział, że to moja wina i używałem agresywnej chemii a wszystkie z nich czyściłem znanym mleczkiem. reklamacja odrzucona więc te 5 lat to tylko marketing bo i tak znajdą powód na odrzucenie reklamacji.baterii używam 2 lata.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka