Dodaj do ulubionych

Kabina parowa Aquasan-opinie

01.08.07, 13:44
Mam pytanie, czy ktoś korzysta z kabin prysznicowych firmy Sanprim -
sprzedającej kabiny pod marką Aquasan?
Z tego co widzę, w wielu sklepach są dostępne.
Ja osobiście zastanawiam się nad zakupem kabiny parowej "Nevada"- taka z
czarnym szkłem i głębokim brodzikiem.

www.sanprim.pl/index.php?mod=offer&pc=1_4&pid=10
Obserwuj wątek
    • Gość: rena Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: 80.54.108.* 01.08.07, 18:35
      A ja bym odradzała zakup jakiejkolwiek kabiny
      z firmy Sanprim.
      Co prawda nie jestem posiadaczem żadnego produktu
      tej firmy ale mogę powiedzieć, że nie słyszałam nic pozytywnego na ich temat.
      Poza tym przejdź się do obojętnie jakiego marketu LM, Praktiker
      gdzie te kabiny są wystawione.
      Wszystko sie dosłownie sypie w rękach, żaden element nie współgra z pozostałym.

Ale zaczekajmy na opinie innych Formowiczów.
      • Gość: Ewa Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: 81.15.151.* 13.08.07, 11:39
        Pan w Castoramie odradzał mi te kabiny. To chińska produkcja i ponoć
        nie ma do nich części zamiennych.
        • Gość: znawca... Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.zax.pl 05.10.08, 20:37
          droga Pani Ewo wiec Pan z Casto wprowadził Pania w błąd bo sa czesci
          zamienne mozliwe do zakupienia w firmie :o) jesli brak jest ktorejs
          czesci na magazynie zamawiana jest u producenta ...poprostu :o)
          • Gość: remik Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.09, 18:55
            Tak się składa że jestem nieszczęśliwym posiadaczem takiej kabiny.Jak tylko
            skończyła się gwarancja padł komputer(główny),koszt-1000 zł+koszty dojazdu
            itd.Dokładnie jak się okazało główny procesor ale wymieniają cały
            komputer.Kabiny nie używałem poza radiem-wykańczałem dom.Nawet nie zdążyłem się
            w niej wykąpać
            • Gość: dzielo11 Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.centertel.pl 31.12.09, 13:10
              Witam! zwracam się z prośba do użytkowników wanny AquaSun firmy SanPrim
              o przesłanie kontaktów do firm zajmujących się serwisem tego produktu, gdyż mam
              wielki problem z tą wanną a mój serwis nie jest w stanie naprawić tego problemu.
              Proszę o kontakty na e-mail: dzielo11@o2.pl dziekuję
              • Gość: kiel Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.chello.pl 01.01.10, 19:19
                jak jesteś z okolic W-wa to moge pomóc
                • Gość: natka Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.10, 00:42
                  czyli tzw. reanimacja trupa:)
            • Gość: akwila Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.jkns.pl 06.01.10, 20:24
              Tragedia te kabiny, jestem nieszczęśliwą posiadaczką kabiny Kalifornia, Masakra
              po dwóch latach wysiadło w niej prawie wszystko.Chińszczyzna w najgorszym
              wydaniu.Nie polecam nikomu nawet wrogowi!!!! Gwarancje mają tak sformułowaną, że
              praktycznie nic nie podlega jej.
          • Gość: ola Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.toya.net.pl 06.03.10, 12:04
            no niestety ale nie ma części na magazynie. ja posiadam kabinę firmy sanprim i
            zamawiałam u nich drzwi zamienne do tej kabiny gdyż mi się potłukły. zamówienie
            nawet zostało przyjęte, chociaż firma już wtedy prawdopodobnie nie istniała lub
            popadała w bankructwo. już oczywiście przestałam czekać na realizację tego
            zamówienia bo jednak 4 miesiące czekania to lekka przesada. w tej chwili ta
            firma już zbankrutowała zupełnie wiec szczerze odradzam zakup czegokolwiek z tej
            firmy.
            • Gość: JAGODA Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.10, 18:41
              mam ten sam problem pewnej nocy same z siebie pękły mi drzwi kabiny AQUASAN i
              nie wiem gdzie dostać nowe już tak myśle może dopasuje od innego chińczyka który
              jest obecnie na rynku pani Olu co pani zrobiła z tą kabiną jak pani rozwiązała
              problem
      • Gość: ja Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 18:04
        nie gra ze soba poniewaz oni skladaja kabiny na tkz "odpierdziel" a takie kabiny
        trrzeba skladac porządnie
        • Gość: znawca... Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.zax.pl 05.10.08, 20:39
          dokładnie kolego... wiem to z doswiadczenia ze kabiny zlozone przez
          pracownikow maketow sa skladane pobieznie szybko... jak oni to mowia
          to i tak to tylko ekspozycja :o)....poprostu
          • Gość: piotr Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.09, 11:10
            polecam sanprim ze wzgledu na cene, za 2500 masz fajna chinska
            kabine parowa z hydromasazem, jezeli kogos stac to mozna kupic nawet
            za 20000 zl europejskiego producenta, ale czy warto przeplacac,poza
            tym nawet w markowym produkcie nigdy niemasz pewnosci ze jakis
            element nie jest zrobiony zółtymi rączkami.
            polecam profesjonalny montaz za okolo 500-600 zl i mammy kabine na
            lata
            jako sprzedawca kabin parowych nie mialem jeszcze reklamacji
            chinoli, sa tanie i dosc dobre,zapraszam cerampol.com
            • Gość: zibi Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.promax.media.pl 01.10.09, 23:07
              no i właśnie opinie różne ha no więc tak chińczyki funkcjonują i długo bedą pod
              warunkiem że montuje to osoba która się na tym zna bo fakt że żadko kiedy
              wszystko pasuje po wtóre europejski wyrób składa się szybciej bo tam wszystko
              pasuje po kolejne 600 zł za montaż chinola który kosztuje 1500 ro juz przesada
              chyba że w warszawie lub krakowie z reguły zasada jest jedna 10% wartosci
              produktu przy tych cenach sprzedaży ok.15% wiem bo sam się tym zajmuje od ok.15
              lat pozdrawiam wszystkich zainteresowanych
            • Gość: posiadacz kabiny Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.tmark96.revers.nsm.pl 15.12.09, 18:53
              uważają klientów za durni, którym należy sprzedać swój produkt, a potem wypiąć
              sie dupą!!!!
              w razie reklamacji mają wywalone na klienta , dodzwonić sie nie można a
              zgłoszenie automatem nic nie daje !!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: L.S. Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.adsl.inetia.pl 10.01.09, 10:32
        Czytajac opine duzo tych negatywnych,zgadzam sie.Mam taka kabine juz
        od roku w tym 7 reklamacji,a na ostatnia juz od 1,5 miesiaca zero
        odzewu.Odradzam zakup tej firmy,to tandeta chinska,pod dotykiem sie
        psuje.Gorny prysznic tzw.<deszczowka> wrecz ja rozrywa czekam juz na
        3 wymiane,a przeciez tam jest lampa i napiecie.Dozowniki
        przepuszczaja,sluchawka prysznicowa 2 razy sie rozlazla,glowica do
        ustawien juz 2razy.Wrecz odradzam zakup czegokolwiek z tej firmy.
      • Gość: andrzej Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: 195.116.193.* 17.11.09, 18:06
        RACJA!!!!! Niestety kupiłem produkt tej firmy. Ratunku!! Instrukcja do
        niczego ; nie można nic wywnioskować z MARNIUTKIEGO opisu. Stało się ;
        uszkodziłem. Do serwisu nie da się dodzwonić o żadnej porze . Niestety
        nie wyślę e-maila do serwisu (dokąd odsyła automatyczna sekretarka)bo
        na jakąkolwiek odpowiedź można uzyskać po 2 tygodniach (tak sugeruje
        strona inter. firmy) a do tej pory ..... FIRMA DRUCIK!!!!!!!
        • Gość: olo Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.icpnet.pl 19.11.09, 21:43
          Masz pecha firma ponoc zostala zlikwidowana :)
          mozesz jedynie sie zglosic do sklepu tam gdzie kupileś
    • Gość: minutka Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.07, 08:52
      Też sie zastanawiam nad zakupem tej kabiny. Ale martwi mnie to made
      in China....Czy jest ktoś jeszcze kto uzywa tej kabiny??
    • Gość: rekoba Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.sti.net.pl 17.09.07, 16:07
      Droga Pani, jestem mocno zainteresowany tą kabiną prysznicową czy po miesiącu od
      wpisu może podzielić się pani jakimiś nowymi doświadczeniami. Pozdrawiam.
      • kowalikm Re: Kabina parowa Aquasan-opinie 18.09.07, 08:50
        Witam,
        Jak na razie nic się nie popusuło ;-).
        Chromowania plastiku też się nie wytarły.
        Mąż podpiął antenkę - radio łapie już Zetkę i RMF.
        Działają nadal prysznic, dysze, deszczownica i sauna.
        Ostatnio niestety - jakoś nie przyszło mi do głowy ;-) przy włączonej saunie
        stwierdziłam, że strebrny "korek" w ściance brodzika to pewnie drugi korek
        automatyczny i złapałam zań chcąc odkręcić. Jakież było moje zdziwienie, kiedy
        dotykając korka poczułam temperaturę pary ok. 100 stopni. Teraz wiem, że to nie
        korek a otwór na parę....

Podtrzymuję swoją opinię - za te pieniądze nie ma możliwości zakupu urządzenia z
        tyloma bajerami i sauną. Niestety nie jestem przekonana co do czasu trawnia
        firmy serwisującej. Przypuszczam, że po sporowadzeniu paru statków z kabinami do
        Polski firma ulegnie rozwiązaniu lub przekształceniu.
        Ale i tak uważam, że sprzęt jest fajny.
        U mnie jak na razie działa - wkurza mnie tylko jak czasem przy wchodzeniu
        pocieknie woda z deszczownicy, ale za pewne w innych jest podobnie - tak jak
        przy braniu węża z prysznicem.
        Ogólnie jestem zadowolona i mogę polecić.
        • Gość: gosc rzeszow Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.ostnet.pl 16.11.13, 17:47
          ja używam tego dziadostwa już 5-ty rok i dopiero 2-tygodnie temu zgasło radio i oświetlenie nie mogę uruchomić całego sterownika ale co najważniejsze woda leci nie wiem co mogło się stać ale nie mam czasu zająć się tematem ale!!!!!!!!!!!!! 5-lat świetnie się spisywał to prawda że jak się uda to funkcjonuje
      • Gość: gobi Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.07, 10:23
        Jestem oosiadaczem takiej kabiny {miesiąc} kupiliśmy bo kilkoro
        znajomych ma taki "sprzęt" nie narzekamy urzytkujemy codziennie {4
        osoby}sauna działa co 2 dzień fakt produkt chiński ale ja miałam
        kabine z SANPLASTU za 2700 zł. i po 6 latach niestety nadawała sie
        do wymiany a nie było w niej żadnych bajerów więc za tą cene można
        zaszaleć a wiadomo że jak ktoś chce słuchać dobrej muzyki w łazience
        niech sobie zamontuje klocki TECHNIKSA pozdrawiam.
    • minutka_1 Re: Kabina parowa Aquasan-opinie 24.09.07, 13:24
      no i jak sie sprawuje kabina..napiszcie coś jeszcze bo sie cały czas
      zastanawiam. Ostatnio widziałam podobną ale kosztowała 8900 kurcze
      ogromna różnica.
      • Gość: olo Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.07, 13:32
        Witam
        Po 2 miesiącach u mojej znajomej sypią się dysze. Chińska tandeta
        • Gość: maciej70 Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.07, 20:38
          mimo to kabina robi furrore swoim wyglądem i ceną{od 3-cy
          niedostępna w marketach i na aukcjach!}. Wiem bo cierpliwie na nią
          czekam.
          • Gość: Piotr Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.07, 22:44
            Witam - wczoraj ogladalem te kabine i rzeczywiscie, wyglada ciekawie,
            widac ze Made in PRC ale w porownaniu ze skladancem typu -kabina
            troche lepsza ze szkla (najlepiej przyciemnianego) brodzik i baterie
            i wyjdzie "troche" mnie.
            CZY KTOS UZYWA TEJ KABINY JAKIS CZAS. PROSZE O OPINIE.
            NIE CHCILABYM ABY RZECZYWISCIE PADLO PO 2 MIESIACACH....
            • kowalikm Re: Kabina parowa Aquasan-opinie 11.10.07, 09:43
              Ja używam - 2 miesiące już na pewno.
              Jak na razie nic nie padło - aczkolwiek nie wykluczam, że tak się stanie ;-).
              Jak na razie w Polsce jest serwis i sądzę że tyle tego przyszło, ze z częściami
              nie powinno (przynajmniej na razie) być problemu.
              Jakość rzeczywiście taka sobie - jeśli chodzi o dysze czy prysznic to jakiś
              posrebrzany plastik. Sądzę, że za jakiś czas się zetrze.
              Ja jak najbardziej jestetem zadowolona - pryszniec, natrysk, dysze, sauna, radio
              jak najbardziej działa poprawnie. Nie korzystam tylko z masażera do stóp. Za tą
              kasę nie kupicie dobrej jakości 5 w jednym.
              Przyzwoitej jakości kabina z panelem prysznicowym tyle was będzie kosztować.
              Ja jak na razie jestem zadowolona.
              • Gość: ela Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: 92.244.51.* 30.07.08, 15:19
                Witam. Jestem posiadaczem kabiny typu Nevada po 2 miesiacach
                uzytkowania z sluchawki i z deszczówki jak puszczam wode wydobywa
                sie straszny smrod . W calym domu jest wszystko ok tylko z kabiny i
                tak musze spuscic z 5 minut wode i pozniej jest ok nie ma znaczenia
                czy uzywam kabiny 2 razy dziennie czy 10 i tak smierdzi. Czy mial
                ktos moze podobny problem ???
                • Gość: Beatka Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.chello.pl 30.07.08, 19:09
                  Witam. Ja również mam ten problem - smród przy odkręceniu wody, trwa jakieś
                  kilkanaście sekund, potem jest ok. Dzwoniłam do dystrybutora ale on nic nie
                  poradził. Może ktoś wie jak temy zaradzić?
                  • Gość: ela Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: 92.244.51.* 31.07.08, 23:08
                    U mnie byl serwis oczewiscie nic nie zrobili, powiedzieli ze to wina
                    wody metoda spychologii te sama wode ma cale miasto i jakos nikomu
                    nie smierdzi , nie wiem czy Pani zaowazyla ale to zimna smierdzi a
                    z tylu kabiny sa weze i wlasnie w wezu od zimnej dzieja sie te
                    dziwne reakcje i rosna dziwe rzeczy az strach brac prysznic po tym
                    widoku , wymiana wezy nic nie dala po 2 dniach znowu smierdzi. Czy
                    interweniowala gdzies Pani w tej sprawie?
                    • Gość: Beatka Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.chello.pl 03.08.08, 14:35
                      Zauważyłam że zimna śmierdzi. Dzwoniłam w tej sprawie do sprzedawcy ale nie
                      uzyskałam żadnej pomocy. Skoro wymiana węży nic nie dała to może jednak nie tam
                      jest problem?
                      • Gość: ela Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: 92.244.51.* 04.08.08, 22:07
                        Mysle ze to jaks wada konstrukcyjna bylam sklonna uwiezyc ze to woda
                        ale skoro Pani tez tez ma ten problem to najwidoczniej wina
                        kabiny , prosze zadzwonic i zglosic kabine do reklamacji , ja
                        zawolalam sanepid zeby sprawdzil wode wyplywajaca z kabiny przeciez
                        od niej mozna sie zatruc nawet jak nie smierdzi to bakterie w niej
                        nadal sa a mieszka Pani w bloku?
                        • Gość: Beatka Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.chello.pl 05.08.08, 06:26
                          Tak, mieszkam w bloku. Kupowałam ją na allegro. Zgłosiłam oficjalną reklamację
                          do sprzedawcy, ma się ze mną kontaktować. Proszę o informacje jeżeli uda się
                          Pani czegoś dowiedzieć. Pozdrawiam
                          • Gość: ela Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: 92.244.51.* 05.08.08, 15:18
                            Ja rowniez prosze o wiadomosc co po wizycie serwisu, ja bede
                            reklamowac poraz drugi.
                            • Gość: Beatka Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.chello.pl 05.08.08, 20:43
                              Wizyty serwisu nie było, otrzymałam tylko informację od sprzedawcy że woda nie
                              ma prawa śmierdzieć z winy prysznica. Już sama nie wiem co z tym teraz zrobić.
                              • Gość: ela Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: 92.244.51.* 07.08.08, 11:44
                                ja tez juz nie wiem co robic :( , boje sie kompac dziecko w wodzie z
                                tego prysznica :( a posiada pani model newada K 07 ?
                              • Gość: ela Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: 92.244.51.* 07.08.08, 11:45
                                przepraszam ze pytam ale w jakim miescie Pani mieszka?
                                • Gość: Beatka Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: 87.105.164.* 07.08.08, 14:56
                                  Posiadam dokładnie ten model kupowany u tego sprzedawcy.
                                  www.allegro.pl/item408156936_kabina_z_hydromasazem_i_sauna_parowa_od_reki.html

Jestem z Warszawy
                    • Gość: Danio Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.icpnet.pl 22.09.08, 09:41
                      Witam.
                      Ja wsprawie zapachu z kabiny,może trzeba odgrzybic węże to
                      szłyszałem co jakis czas trzeba odgrzybic weże żeba woda lepiej
                      schodziła wiec może oto chodzi prosze sprubowac i dac znac.
                      Pozdrawiam.
                  • Gość: Holb Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.res.pl 16.08.08, 23:24
                    musisz miec zasiarczona wode. Trzeba zainstalowac magnetyzer do magnetycznej
                    obróbki wody i filtr jezeli jest to siarka to powinien wystarczyc zwykły
                    sznórowy koszt to jakies 200zł a poprawi stan jakosciowy w całym
                    domu(mieszkaniu). nie jest to wina kabiny.
                    • Gość: zofia Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.adsl.inetia.pl 04.09.08, 14:54
                      Też uważam,że to nie wina kabiny.Zakupiłam również u teg sprzedawcy,
                      jestem bardzo zadowolona:
                      www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2973278
      • Gość: jary Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.tvkdiana.pl 10.12.07, 21:01
        Nie zastanawiaj się długo ,miałem podobne opory . A teraz sauna
        parowa co drugi dzień.
    • Gość: Mrozek Jedna wizyta serwiu to 600 zł + części. IP: *.petrus.com.pl 13.10.07, 00:59
      Trochę dużo.
      • Gość: Wawik Re: Jedna wizyta serwiu to 600 zł + części. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.07, 11:32
        Ale te 600 zł to jest koszt montażu jeżeli ktoś sobie zyczy, a
        wizyta serwisu w ramach 24 miesięcznej gwarancji jest za darmo. Wiem
        bo ostatnio był u mnie w domu serwis który szybko i sprawnie
        wymienił mi głosnik w kabinie i wszystko działa już ok.
        Wawik
      • kowalikm Re: Jedna wizyta serwiu to 600 zł + części. 28.10.07, 22:02
        Jeśli chodzi o montaż - sprytny "domowy" facet jest
        w stanie zaoszczędzić te 600 zł ;-).
        Sami zamontowaliśmy tą kabinę z mężem. Złożyliśmy ją razem. Mąż podłączył
        radio i oświetlenie.

Jedynie hydraulik podłączył odpływ.

Instrukcja do kabiny jest co prawda kiepska, ale skoro nam się udało, więc
        twierdzę, że da się to zrobić w warunkach domowych (min. 2 osoby).
        Moja kabina nadal działa...:-)
        • szaroburka Re: Jedna wizyta serwiu to 600 zł + części. 29.10.07, 10:52
          Kowalik kurka, jak się Tobie nie psuje to i ja się zdecyduję w końcu :-)

Niestety zero umiejętności manualnych, więc się chyba jednak z mężem zdecydujemy
          na ten montaż :/
          • kowalikm Re: Jedna wizyta serwiu to 600 zł + części. 29.10.07, 23:51
            Wiesz szaroburka może ja nie wymagam zbyt wiele :-).
            Głośniki w tym "HI-FI" z pewnością mogą drażnić uszy melomana, ale mi pod
            prysznicem więcej do szczęścia nie trzeba.
            Te światełka w kabinie - uuu - romantic, fantastic ;-).
            Mój mąż uwielbia gotować się w tej saunie...
            Za 3 tys (tyle zapłaciliśmy na Allegro) ten sprzęt nas w zupełności satysfakcjonuje.
            Trzeba liczyć się oczywiście z tym, że za jakiś czas może być problem z
            częściami, ale moim zdaniem tych kabin przypłynęło tyle do Polski, że
            (ewentualnie) zapotrzebowanie za jakiś czas może być spore :-).
            • szaroburka Re: Jedna wizyta serwiu to 600 zł + części. 30.10.07, 08:27
              E, bez przesady, ja też nie oczekuję nie wiadomo czego, a opcje dostępne w
              kabinie zaspokajają moją potrzebę luksusu ;-)

Najważniejsze dla mnie jest to, że kabina (my bierzemy Nevadę) jest zabudowana z
              każdej strony, co w naszej łazience, w której nie będziemy kłaść kafli, nie jest
              bez znaczenia.

Wczoraj kupiliśmy, a teraz próbuję się dodzwonić do serwisu by ustalić montaż :-)

Już nie mogę się doczekać bezkarnego wydzierania się pod prysznicem (radio
              zagłuszy) i tych kłębów pary podświetlonych światełkami :-)))
            • Gość: TommY Re: Jedna wizyta serwiu to 600 zł + części. IP: 89.174.60.* 01.11.07, 14:13
              No jak po tych ok. 3 miesiącach użytkowania się sprawuje? nic nie wylata, nie
              przecieka itd? Bo też mamy z żoną chrapkę na Nevadę Lux (tę z brodzikiem
              100x100) i się zastanawiamy (na razie ciężko z dostaniem jej)

pozdrawiam
              • Gość: gobi Re: Jedna wizyta serwiu to 600 zł + części. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.07, 10:32
                Kabina do zdobycia w CASTORAMIE a nawet można dogadać sie z
                pracownikiem tego działu i poskładają za 300 zł. { mniej niż serwis
                a gwarancji aie nie traci} albo w LM 1 miesiąc oczekiwania
                • Gość: gosc Re: Jedna wizyta serwiu to 600 zł + części. IP: *.eranet.pl 10.12.07, 00:06
                  oczywiscie,gwarancji sie nie traci.Ale niektorzy pracownicy działow
                  sanitarnych marketow sprzedających te kabiny,owszem montuje je za
                  sume 300zł,albo mniej lub wiecej.Ale np:zapominają uszczelnic kabine
                  silikonem(wrecz nie daje go wogole.)albo nie dokrecaja węzy tam
                  gdzie potrzeba.Sam miałem taką sytucje gdzie pracownik sklepu złozył
                  za połowe ceny kabine mojemu koledze,nie dokrecił wezy od słuchawki
                  i od masażera stóp do baterii z tyłu kabiny.i okazało sie ze przy
                  kazdej kąpieli,gdy chciał sie opłukac słuchawką lub tez skorzystac z
                  masażera stop.Woda zamiast leciec z tych elementow w kabinie.
                  Leciala za kabiną nie dokreconymi wężami!!Dobrze ze mieszka na
                  parterze wiec zalał tylko piwnice a nie sąsiadów.
                  Wiec radze przyjrzec sie pseudomonterom ze sklepów,ktorzy przed
                  zmontowaniem takowej kabiny, za "tylko połowe ceny,czyli 300zł"
                  montuja kabine ktora widzieli tylko na zdjeciu w katalogu,lub na
                  ekspozycji,bo na ekspozycje w sklepie te kabine montował kolega z
                  innej zmiany.pozdrawiam
                  • Gość: Anty pseudo monter Re: Jedna wizyta serwiu to 600 zł + części. IP: *.radom.vectranet.pl 06.08.08, 23:16
                    Buhaha to musial byc strasznie roztargniony bo nam sie to nie zdarza Internauto
                    a silikonu idzie przynajmniej 1.5 tuby :)i nie ma problemow Twoj kolega pewnie
                    jest bardzo zdolny
        • Gość: kiki Re: Jedna wizyta serwiu to 600 zł + części. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.08, 15:13
          jaka to była kabina ?i jak to zrobiliście ?my mamy Kostaryke plus i
          coś nam nie wychodzi ten montaż , napisz choc po krótce jak to
          zmontowaliscie ?......plis...
    • Gość: Marek Re: Kabina IP: *.aster.pl 04.11.07, 01:24
      Jakość się sama obroni. Nie trzeba wychwalać ze serwis jest najwyższej jakości itp.
      Poczekajmy 2-3 lata i zobaczymy jak będzie z ich jakością bo chwalenie się że
      używam trzy czy pięć miesięcy i jest ok nic nie znaczy.
    • Gość: gość Re: Kabina IP: *.devs.futuro.pl 04.11.07, 13:19
      Nam odpowiadała akurat taka,ale ten sprzadawca ma bardzo duży wybór
      innych kabin.Nie wiem czy o tą wam chodzi.Czy to jest ta Newada?
      www.allegro.pl/item262093057_luksusowa_kabina_z_hydromasazem_1000x1000x2200.html
      • Gość: Justyna Re: Kabina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.07, 19:28
        ja jestem ciekawa jaki ma pobór mocy i czy macie dobrą wentylację w
        łazience, mam mieszkanie w bloku i boję się że wilgoć z sauny może
        skończyć się grzybem:(na ścianach.
        • Gość: gobi Re: Kabina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.07, 10:28
          Polecam podłączyć rure wetylacyjną z kabiny do kratki wentylacyjnej
          w łazience bo niestety grzyb bez tego murowany ja tak mam a i tak
          traeba mieć otwarte okno. Kabina jest przystosowana do podłączenia
          takiej rury.
      • Gość: gość Re: Kabina IP: *.chello.pl 22.11.07, 20:15
        No wiec nadal jestem zachwycony jakością kabiny zakupionej za
        śmieszną cenę 1500zł {taka sama kabina w ofercie sklepowej
        ok.2500zł} Co prawda na aukcjach sprzedawcy jest napisane
        oczekiwanie do 12 tygodni ale nam dostarczono kabine w ciagu
        miesiaca {bez żadnych dopłat}.Czekam teraz aż sprzedajacy rozszerzy
        oferte o wanny, zamierzam wyposażyć druga łazienkę w domu
    • Gość: gość Re: Jedna wizyta serwiu to 600 zł + części. IP: *.chello.pl 22.11.07, 20:27
      przepraszam ,ale ucze sie wklejac linki.My kupilismy u tego
      {powyżej} sprzedawcy i serwis mamy bezpłatny
      • kasia_de Re: Jedna wizyta serwiu to 600 zł + części. 24.11.07, 17:02
        a jak z czyszczeniem kabiny? czy te wszystkie dysze, dziurki i
        otworki, zakamarki ;-) trudno utrzymać w czystości?
    • Gość: adar Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.centertel.pl 25.11.07, 23:17
      Witam...widziałem podobną kabinkę w Leroy Merlin w Arkadii...nazywa
      się Bahama i jak narazie kosztuje tylko 2990 zł.,pracownik twierdzi
      że są dostępne od zaraz...jego zdaniem ta wersja jest lepsza od
      Nevady. Inna ciekawa to Georgia...która zamiast brodzika, ma wanne
      170 cm...luxus
    • Gość: TommY Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.07, 10:50
      Z żoną zakupiliśmy takie coś:
      www.allegro.pl/item262840583_kabina_prysznicowa_od_zip_5016_od_reki_polecam.html
      Zależało nam na brodziku 100x100 w miarę głębokim, cena spoko, brak sauny
      parowej, była za dopłatą 800 zeta ale trzeba było dodatkowo 2 tygodnie dłużej
      czekać więc z sauny zrezygnowaliśmy ale za to mieliśmy w kilka dni kabinę w
      domu, transport gratis do domu... Jeszcze nie podłączyliśmy jej ale na razie po
      obejrzeniu części wszystko wygląda OK. Jak się będzie sprawować - opiszę w
      stosownym czasie...
      pozdrawiam
      • Gość: Asia Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.adsl.inetia.pl 01.12.07, 21:01
        Witam!
        Dziś ogladałam w Praktikerze kabinę parową ARUBA z jacuzzi firmy
        Aquasan.Czy ktoś posiada taką kabine, i jak ona się sprawuje.
        Pozdrawiam
        • Gość: Graza Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.08, 08:44
          Mnie również oczarowała kabina prysznicowa ARUBA wypatrzona w LM.
          Zastanawiam się czy produkt wart zakupu.. Czy ktoś ma taką kabinkę w
          swojej łazience? Jak się sprawuje?
          Pozdrawiam
    • Gość: janek Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.07, 21:12
      chińszczyzna!!!!!
      • kowalikm Re: Kabina parowa Aquasan-opinie 03.12.07, 09:53
        Jak 90% towarów na rynku (jeśli nie całość to komponenty) pochodzi z Chin,
        Wietnamu, Malezji itd.
        • Gość: pysiaczek Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: 213.17.223.* 04.12.07, 22:17
          i jak się sprawuje? kurcze... no sauna w domu...mmm!
          martwią mnie tylko dwie rzeczy:
          -ile to żre prądu?!
          -mam łazienkę wielkości dwóch znaczków pocztowych. jak uniknąć zawilgocenia? była mowa o podłączeniu do kratki wentylacyjnej-taka rura idąca od góry do kratki?! nieciekawie to by wyglądało...
          -kabina jest od góy jakoś zakryta? w sensie para nie ucieka?
          • Gość: gość Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.chello.pl 08.12.07, 20:32
            Kowalik i jak się sprawuje kabinka? nic nie wysiadło? działa dalej?
            Pozdrawiam :-)
            • Gość: potencjalny klient Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.07, 19:48
              witam

czy ktos testowal u siebie juz kabine typu Texas??
            • kowalikm Re: Kabina parowa Aquasan-opinie 12.12.07, 13:00
              Działa dalej :-).
              Niestety jak się kąpię mruczę sobie epitety pod adresem hydraulika, który kładł
              nam rury kanalizacyjne z odpływem prysznicowym. Jest źle zrobiony spływ i woda
              denerwująco stoi w brodziku.

Kąpię się co dzień jak na razie wszystko działa ...i gra.
              • Gość: amelia Re:Czy kabina90x90 wystarczy na rosłego mężczyzne? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.07, 19:59
              • Gość: female kowalikm IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.12.07, 20:42
                A jakie jest miesięczne zużycie wody i prądu? Prosze o przyblizone koszty...
                • kowalikm Re: kowalikm 12.12.07, 21:51
                  Gość portalu: female napisał(a):

> A jakie jest miesięczne zużycie wody i prądu? Prosze o przyblizone koszty...

Dość trudne to Twoje pytanie...

Przyznam, że nie jestem w stanie w żaden sposób tego ocenić.
                  Po pierwsze zależy to od tego ile osób masz w domu kąpiących się
                  - jak długo trwa "sesja" kąpielowa (moja siostra potrafi brać prysznic godzinę
                  - czy włączasz całą "dyskotekę", ale nie sądzę, aby tych kilka światełek
                  czerpało dużo prądu
                  - zapewne prądożerna jest sauna (mąż mi podpowiada, że to co najmniej 2 kW),
                  wody jest sporo, która musi podgrzać się do 100 stopni, ja akurat nie co dzień
                  korzystam z sauny.
                  - zwykły prysznic z włączonym radiem przez 15 min. nie kosztuje chyba majątku.
                  - za prąd płacimy ok. 300 zł miesięcznie, ale akurat kabina ma tu raczej nie
                  wielki udział - nie mam gazu, gotuję na płycie indukcyjnej, mam piekarnik,
                  mikrofalę i bufor 5 kw i podrzewacz wody w którym co dzień woda jest podgrzewana
                  do 60-80 st, i oczywiście światło, tv w domku 130m2, przy 3 osobach,
                  - za wodę płacimy ok. 70 zł/mc - z codziennie włączaną zmywarką i codzienną
                  kąpielą juniora w wannie napełnianej na min. 50l...

Nie sądzę, żebyś zbankrutowała z powodu użytkowania tego typu urządzenia
                  (oczywiście mam na myśli standardowe użytkowanie) ;-)...
                  • Gość: nick nevada IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.08, 22:22
                    I jak się sprawują wam te kabiny warto ją kupić NEVADE?
            • Gość: Magdalena Re: Stanowczo odradzam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.08, 08:01
              w 2 tygodniu użytkwania pojawiła sie rdza na elemencie metalowym przymocowanym
              od spodu pólki na kosmetyki ,kolejny element metalowy poniżej lustra do
              podtrzymywania się jak sądzę również ma na całej długości ogniska rdzy,w tej
              sytuacji musze powiedziec ,że ciesze sie że reszta jest z plastiku aczkolwiek
              elementy plastikowe "dostały" pęchęrzy które pękły i chrom odpadł,kolejna
              strata: na lustrze pojawiły się czarne wykwity od spodu rzecz jasna czyli nie
              zmywalne wyglada to tak jakby odpadła ta srebna część lustra, która sprawia że
              możemy się w nim przeglądać ,pozostaje coraz wiecej szkła....po 2 miesiącu
              użytkowania smierdzi niemiłosiernie w mojej pięknej łazience nie jest to kwestia
              wody ,ponieważ w domu mam drugą kabine- juz nie z aquasan i nie ma tam tego
              problemu,kabina AquaSan zatem w moim domu stoi i robi dobre wrażenie ,przestałam
              ja traktować uzytkowo.
              • Gość: ? Re: Stanowczo odradzam IP: *.mlyniec.gda.pl 11.04.10, 17:30
                Magdaleno czy ta kabina ma system czyszczenia dysz?
      • Gość: mateusz Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.08, 18:25
        A co myslales ze z Chin to bedzie angielszczyzna?Puknij sie w chinszczyzne raz a
        dobrze!
        • Gość: gość Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.gprs.plus.pl 17.06.08, 17:56
          Chyba pozbędę się nowej kabiny Pod tytułem Kostaryka cieknie w
          kątach nie mogę tego uszczelniś żaden sylikon nie pomaga.
          • Gość: slawo66 Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.mtvk.pl 11.11.08, 08:41
            zakupiłem taką w Aqua-lux w Sosnowcu. od 3 dni nie umiem jej nawet
            uszczelnić,również problemy z uszczelnieniem w rogach(zaznaczam że montaż
            przeprowadziła firma wykonująca moją łazienke). króćce doprowadzające wodę do
            kabiny nieszczelne musiałem kupić mosieżne. o zgrozo !!!!!!!!!! strnach się w
            ogóle dotykać a co dopiero używać.nie wiem kto nadał temu certyfikaty "wysokiej"
            jakości.wybieram się do firmy sprzedającej aby w odpowiedni sposób podziękować
            ,tylko mam 1 pytanie jak się do tego spotkania odp.przygotować?

Pozdrawiam
            slawo66@wp.pl
            • Gość: znawca... Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.eranet.pl 24.12.08, 01:51
              Panie kolego widzialem mase "fachowcow" wielu podpisywalo sie ze sa
              najlepsi a jak przychodzi co do czego to prostej kabiny nie potrafia
              zlozyc co pozniej przejlada sie na wscieklosc klienta na produkt.
              Otoz prosze Pana gdyby ta wspaniala firma wykonujava pana lazienke
              odpowiednio kabine uszczelnila nic by nie cieklo. My wykonujemy
              montaz u klienta w ramach montazu firmowego podpartego faktura a co
              a tym idzie gwarancja na usluge-montaz. bardzo rzadko zdarza sie ze
              ktos sklada reklamacje z tytulu tego ze gdzies przecieka wiec.... da
              sie?
              oczywiscie ze sie da!!
              wiec prosze nie skladac winy w uszczelnieniu kabiny na dzialanie
              kabiny czy jej funkcjonalnosc. bo to kompletne bzdury.
              radze zaopatrzyc sie w profesjonalna firme a nie ladaco z ulicy
              pozdrawiam i niech to bedzie ostrzezenie dla innych osob ktore
              uzalaja sie nad kabina i cala wina obarczaja niby konstrukcje kabiny.

popatrzcie na rece swoich fachowcow co i w jaki sposob robią...
              amen
              • Gość: ? Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.mlyniec.gda.pl 11.04.10, 17:38
                Amen. "Znawca" to jest swięta prawda. Nie wpuszczajcie partaczy do
                domu.
      • Gość: kara Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 18:21
        a co teraz nie jest chinskie??? nawet znane marki to made in china wiec o co
        chodzi>?? ha
    • Gość: a. Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.leon.com.pl 18.12.07, 11:58
      mam kabinę Nevada,wszystko sprawnie działa,jest tylko jeden problem:nie umiemy
      załączyć ozonowania.czy ktoś wie jak to zrobić?
      • Gość: jas Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.chello.pl 11.07.08, 19:45
        witam!!!ozonowanie w kabinie włącza sie samoczynnie po około 60
        sekundach po wyłączeniu kabiny!!w daszku niedaleko panela jest
        srebrny prostokątny element(jest to ozonator)jego zadaniem jest
        dezynfekcja powietrza w kabinie!!!on działa niezależnie tz.nie można
        go włączyc ani wyłączyc zadnym przyciskiem
        p.s
        po wyłączeniu kabiny po około 60 sekundach powinno sie słyszeć
        delikatne bzyczenie i w tym elemencje takie niebieskie swiatełko
      • Gość: znawca... Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.eranet.pl 24.12.08, 01:52
        ozonowanie wlacza sie samo automatycznie po wylaczeniu kabiny po
        paru minutach slychac bardzo delikatne piszczenie w kabinie

pozdrawiam
    • Gość: Pit Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.centertel.pl 14.01.08, 13:04
      kupiłem i zainstalowałem taką kabinę. Podczas montazu doszedłem do
      wniosku że nie tylko chińczycy to wyprodukawali ale chyba też
      zaprojektowali, błędy konstrukcyjne, niedopasowanie elementów,
      wkrętów, w wielu miejsczach musiałem użyć własnych materiałów, lub
      wręcz "udoskolalić" np. generator pary podłączony jest gumowym
      tandetnym wężykiem do wody i jest w nim stale ćiśnienie a można to
      zastąpić stałym połączeniem niewrażliwym na awarie, kilka wężyków
      nie dało się przykręcić, trzeba było kupować nowe, a izolacja
      silikonem to już istny koszmar, jakby nie było można zastosować
      uszczelek i dlaczego nie ma uszczelek pomiędzy panelem a tylnymi
      szybami !!!
      • Gość: rwr Re: Bardzo niewygodny montaż IP: 87.204.12.* 01.04.08, 08:34
        Zgadzam się z tym co mówi pit: montaż jest bardzo niewygodny, kabina
        posiada ewidentne błędy konstrukcyjne. Np kabinę trzeba montować od
        jej tyłu a to oznacza że w czasie montażu kabina musi być odsunięta
        od ściany. Po zmontowaniu trzeba to całe ciężkie ustrojstwo wsunąć
        na miejsce jakby nie można było postawić samego brodzika na miejscu
        i dopiero wtedy na nim motować kabinę. Ale najbardziej zdenerwowało
        mnie że odpływ do syfonu jest bardzo dalego od przedniego brzegu (w
        modelu Georgia): po wsunięciu kabiny w róg łazienki podłączenie
        syfonu wymaga niezłej ekwilibrystyki na leżąco z wyciągnietymi
        rękami pod brodzikiem. Po co taka gimnastyka, wystarczyło umieścić
        odpływ bliżej przodu. Jak jeszcze trzeba kilka razy wsunąć i wysunać
        kabinę to sie odechciewa wszelkiej pracy.

Poza tym mogę powiedzieć że po samodzielnym zmontowaniu wszystko
        działa bez zarzutu: hydraulika, elektronika i generator pary. Co się
        będzie działo w trakcie użytkowania to się zobaczy.
        • Gość: maakabra kupiłem. plusy i minusy-ogolnie tragedia. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.08, 22:25
          Zaczynając od plusów o ile takie można znależć to Cena. Poza tym nie ma ich
          kompletnie. Montując tą kabinę pół dnia nie wiem czy będzie kiedyś koniec tego
          montażu. Oczywiście nie sam.Bo samemu to sobie można... Ale co tam montaż,
          powiedzmy o wadach-których zliczyć gołym okiem się po prostu nie jest w stanie.
          Montuje kabinę- dziury na śruby są żle wywiercone-wszystko należy poprawiać.
          Akryl z którego jest robiona kabina już mi pękł w środku. Po złożeniu części
          zaczynam nakładać szyby...oczywiście są żle wygięte-nie pasują jakby spadły z
          nieba.Wykonanie tragiczne-tanie plastiki które są tylko chromowane, zamiast
          porządnej nierdzewki. wszystko się rusza, jest niestabilne normalnie idzie się
          powiesić.NIE POLECAM NIKOMU-SZCZERZE!!! Niemam już siły wracać do łazienki i
          montować jej dalej. W życiu takieeego syfu niewidziałem na oczy. Nie warto!
          pieniądze w błoto.Ale co zrobić jak się nie zobaczy samemu to sie nie uwierzy.
          • Gość: adam Re: kupiłem. plusy i minusy-ogolnie tragedia. IP: *.chello.pl 20.06.08, 18:11
            a zapłaciłeś za nierdzewkę???
          • Gość: ela Re: kupiłem. plusy i minusy-ogolnie tragedia. IP: 92.244.51.* 30.07.08, 15:17
            Witam. Jestem posiadaczem kabiny typu Nevada po 2 miesiacach
            uzytkowania z sluchawki i z deszczówki jak puszczam wode wydobywa
            sie straszny smrod . W calym domu jest wszystko ok tylko z kabiny i
            tak musze spuscic z 5 minut wode i pozniej jest ok nie ma znaczenia
            czy uzywam kabiny 2 razy dziennie czy 10 i tak smierdzi. Czy mial
            Pan \i moze podobny problem ???
            • Gość: Ewa Re: kupiłem. plusy i minusy-ogolnie tragedia. IP: 213.77.105.* 12.01.10, 18:42
              Też mam ten problem i nie mam pojęcia co jest przyczyną.Może Pani już wie? Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam .

Ewa
      • Gość: prawda W dupe se wsadzcie te kabiny tyle wam powiem. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.08, 22:29
        do producentów oczywiście te słowa. Nie mam siły o nich nawet pisać... za darmo
        ich widziec niechce. Chińczyki produkowali to co dziwota ze to ledwo sie trzyma
        . wali mnie taki natrysk. nic w nim niepasuje a nic. dziury zle, szyby zle,
        elementy z jakis plastikow. luuudzie sram na taki natrysk. jakto wogole mozna
        nazwac natryskiem.
    • Gość: Ala Re: Kabina IP: *.szczepankowo.poznet.com.pl 06.02.08, 16:06
      ten allegrowicz nie sprzedaje kabin marki aquasan
      • Gość: gość Re: Kabina IP: *.adsl.inetia.pl 04.09.08, 15:04
        To są dokładnie te same kabiny.Od tego samego producenta.A ceny
        sporo niższe.
    • Gość: beduin Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.08, 15:52
      mam problem po zalaczeniu sauny wyswietla mi sie komunikat E3 co
      jest nie tak?
      • Gość: Jerzy Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.12, 12:35
        Mam także problem z sauną od samego początku wyświetla się na ekranie komunikat E3. Nie wiem jak sobie z tym poradzić i gdzie jest serwis najbliżej Bydgoszczy?
        • Gość: Cebula Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.12, 10:41
          E1 to brak wody, ja wymieniam parownik na dniach bo cieknie i też komunikat E3
    • Gość: Marysia Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.eranet.pl 13.02.08, 18:48
      a nie drazni was wszystkich to, ze kupujecie chiny? zwabieni
      kolorowymi swiatelkami? miejcie odrobine klasy!
      • baarbara Re: Kabina parowa Aquasan-opinie 17.02.08, 21:20
        hmm, kabina stoi, fajnie wygląda, tylko jak zamocować masażer do
        stóp? Nie zostalo nic z częśći, a z instrukcji nic nie wynika. Ja
        tej kabiny nie kupiłam jako rzecz do końca życia, po kilku latach
        znowu coś nowego się wymyśli, przecież nie kosztowała ona majątku ;)
        • Gość: gość Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.astra-net.com 21.02.08, 19:45
          do mocowania masarzera są dwa uchwyty w kształcie kulki z gwintem z jednej strony. dwie sztuki w białym kolorze. Co do funkcjonowania serwisu to faktycznie jest fatalny .... znam go doskonale od "drugiej strony" w zasadzie tylko pare osób tam sie przejmuje swoją robotą reszczie zalerzy tylko na tym żeby klienci nie dwonili i dupy niezawracli.... a produkty sa wyjątkowo badziewne nie warte nawet 20% swojej ceny
    • Gość: jz Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.adsl.inetia.pl 20.02.08, 22:57
      nie kupuj tego dziadostwa ! !! ! sam kupilem kabine aquasan-u serwis gwarancyjny wogole u nich nie funkcjonuje!!
    • Gość: sb Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.adsl.inetia.pl 24.02.08, 19:53
      mam taka kabine to jest chore
      brodzik popekał i cieknie z wszystkich stron wszystko trzeba kleic
      silikonem jest to ładne ale tylko ładne
      • Gość: marek Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.08, 17:28
        jak to brodzik popękał?? ile czasu go używacie? przecież chyba jakąś
        nośność to on powinien mieć? gdzieś czytałem że do 150 kg
      • Gość: darek Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: 80.48.195.* 30.07.09, 17:11
        za taka kase to wykonanie jest ok.
        ale uszczelnianie masakra. instrukcja montazu, nic nie pomoze
        koszmar
    • Gość: KAPRYS Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.08, 13:17
      TO JAKĄ KABINKĘ POLECACIE
    • Gość: a. Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.leon.com.pl 01.03.08, 15:26
      proszę o odpowiedź na pytanie:czy działa wam ozonowanie w kabinie;i jak je
      załączacie?
      • Gość: sysunia Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.08, 12:42
        a czy ktoś może wypowiedzieć się na temat kabiny aqua san kostaryka plus z
        hydromasażem i sauną??? mam ją już w domu ale jeszcze ze 2 tygodnie zanim ją
        zamontują...
        • Gość: 2ml Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: 83.13.149.* 20.03.08, 10:59
          serwis nie przyjedzie przez 2 tygodnie, a chiska przetwornica do lampy uszkodzi
          sie w ciągu kilku godzin. ulegna uszkodzeniu kondensatory elektrolityczne,
          zasmierdzi i przestanie swiecic, bedzie wersja romantyczna->po co komu swiatło w
          zamknietej kabinie.przydażyło sie to mnie i jeszcze dwojgu znajomych.
          poza tym gdy nie używasz radia ani odtwarzacza CD z głośnika słychac dziwne trzaski.
      • Gość: 2ml Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: 83.13.149.* 21.03.08, 10:47
        ozonowanie? działa ale tylko jeden raz. chyba że trafiłem na totalny szajs (
        lampa także świeci niewidzialnie czyli wcale)
        • Gość: a. Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.leon.com.pl 21.03.08, 20:36
          no właśnie,u mnie też nie załącza się ozon(tzn.nic nie widać i słychać.by coś
          się załączało),jak to sprawdzić?
          • Gość: jaś plusy i minusy IP: *.wroclaw.mm.pl 26.03.08, 20:10
            witam przeczytałem wszystkie posty na temat tych kabin- ponieważ
            zstanawiam sie nad zakupem 40% postów piszą chyba Ci co je
            sprzedają drugie 40 Ci co sa konkurencja a 20% to mozliwi
            użytkownicy!
            niestety widze ze za 2500-3000 pln nie mozna za dużo wymagać (
            chociaż to grubo ponad 1000 usd) więc ja się jeszcze nie
            zdecydowałem ! szkoda bo mam malo czasu!
            pozdrawiam
    • Gość: ognik Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.08, 14:40
      jaką byście mi polecili kabine (jakiej firmy) i na co szczególnie
      mam zwracac uwagę przy zakupie?
    • Gość: zenek Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.08, 16:34
      ..chińszczyzna!!!
    • Gość: bajeczka Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.eranet.pl 04.05.08, 15:43
      powiem szczerze: kupilam ta kabine przedwczoraj.elementy sa
      solidne,ciezkie,masywne, wiec wstepna ocena,jakoby byla tandeta-nie
      sprawia takiego wrazenia.jak bedzie sie "niszczyc"w czasie
      uzytkowania,pokaze czas.Natomiast minusem jest to,ze...zestaw byl
      niekompletny.W moim przypadku byl to brak pilota,uchwytow do drzwi i
      instrukcji.w sklepie pracownik powiadomil mnie,ze to czeste u tej
      firmy i sklep przestal dosztukowywac z innych pudelek,ktore ma,lecz
      zglasza to do firmy i trzeba dlugo czekac na doslanie brakujacych
      czesci np.3tygodnie. Zlatego produkt osobiscie bym polecila,jednak
      przy zakupie radzilabym bardzo dokladnie sprawdzic,czy nie brakuje
      zadnego elementu w zestawie.pozdrawiam
      • Gość: baska Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.08, 17:59
        mi brakowało uchwytów do masazera. przyszły kurierem po 2 dniach ;)
        • Gość: bem Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.aster.pl 06.05.08, 08:40
          Ja odradzam!!!
          w ubiegłym roku moja znajoma kupiła i 2 m-ce temu urwały się wężyki a co za tym
          idzie musiała kuć ściany, teraz przed weekendem "stanęła" cała. Jedyne co działa
          to radio:)
          I tak jak mówił jeden z moich przedmówców. Idź do jakiegokolwiek marketu a
          zobaczysz jaką jakość prezentuje ten towar
          • Gość: marek Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.08, 12:48
            mam rónież tą kabinę.Powiem szczerze, że nie rozumiem dlaczego Pani
            musiała kuć ściany skoro zerwały się wężyki. Przecież wyprowadzenie
            wodne jest na ścianie, jak do umywalki, zlewozmywaka itp. Wężyki
            łączą tylko kraniki z kabiną, więc gdy pękną czy coś tam to
            wystarczy je tylko wymienić. Tak mi się przynajmniej wydaje na
            podstawie mojej instalacji. Co do samej kabiny, to kupiłem na
            allegro za 1800zł, wymiary 120 x 80 cm, czyli nawet jest spora.
            Elementy po solidnym złożeniu wyglądają dość stabilnie. Faktem jest
            że do szaleństwa doprowadziło mnie uszczelnienie ( dwa dni pod nią
            leżałem), ale efekt w sumie jest niezły. Prysznic, sauna,
            deszczownica są nawet przyjemne. Do tego te bajery, światełka,
            radio, reasumując kąpiel jest nawet przyjemna. Oczywiście jakieś tam
            CD czy telefon do podłączenia to lekka przesada, ale jak ktoś lubi
            to czemu nie. Uważam że za tak śmieszne pieniądze mercedesa wymagać
            nie można. A jak się z czasem spsuje, to kij jej w oko. Coś tam
            zawsze można naprawić lub wymienić. Ogólnie rzecz biorąc jestem
            raczej zadowolony. Kupując w normalnym sklepie brodzik, drzwi i
            panel na pewno zapłaciłoby się więcej, więc myślę że nie ma czego
            żałować. Ale warunkiem zakupu uważałbym jest raczej cena. Te
            produkty w marketach typu OBi czy Castorama są wciąż za drogie.
            Pozdrwiam wszystkich użytkowników
    • Gość: becia Re: Kabina parowa Aquasan-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.08, 23:04
      Kupiłam kabinę tej firmy w Laroy ale najtańszą z możliwych. Dopiero
      zamierzam ją zainstalować.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka