Dodaj do ulubionych

czuje obiad sasiada w swoim mieszkaniu-wentylacja

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.07, 20:26
czy to normalne w bloku czy to jest poprostu wadliwa instalacja
wentylacyjna?czy to sie kwalifikuje do reklamacji?pomozcie ...mam
mieszkanie jeszcze "na gwarancji" i chyba musze z tym cos zrobic.
Obserwuj wątek
    • orchid11 Re: czuje obiad sasiada w swoim mieszkaniu-wentyl 30.08.07, 21:15
      Sąsiad podłączył okap do szybu wentylacyjnego... Napisac do spółdzielni, albo pozwac sąsiada do sądu.
      • Gość: kasia Re: czuje obiad sasiada w swoim mieszkaniu-wentyl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.07, 21:37
        jestes pewien?nie ma innej opcji?pytam bo chce wiedziec na 100%
        zanim zaczne boje
        • Gość: an-nie Re: czuje obiad sasiada w swoim mieszkaniu-wentyl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 21:42
          Ależ oczywiście, że są inne opcje. Chociażby brak ciągu wentylacji.
          • Gość: orchid11 Re: czuje obiad sasiada w swoim mieszkaniu-wentyl IP: 213.17.223.* 30.08.07, 22:29
            wpierej idź do sąsiada od ktorego spodziewasz się "cudnych" jak się domyślam zapachów i omów całą sprawe. Możesz mu także powiedziec [o ile zobaczysz], że podłączanie okapu do komina wentylacyjnego jest niezgodne z pprzepisami budowlanymi. Jak cie oleje to do spółdzielni, wspólnoty mieszkaniowej czy co tam masz i omów wszystko. powinni interweniowac. A jak nic to do sądu :D

Wiem co mówię, bo relaks w łazience psół mi fetor sąsiedzkich obiadów. Mieli podlączony okap. No właśnie...MIELI ;)

Może się zdażyc, że nie ma podłączonego okapu-więc po prostu macie tak zrobiony szyb , że pomimo braku wyciągu zapachy idą do ciebie. [Ukłony ku cudownemu budownictwu].

Ja mam tak brebudowane mieszkanie, że nie mam wspólnej wentylacji.
          • Gość: orchid11 Re: czuje obiad sasiada w swoim mieszkaniu-wentyl IP: 213.17.223.* 30.08.07, 22:31
            Pomyłka. Mialem-bo teraz to już w domu mieszkam. Także teraz się ]może] nowi właściciele męczą.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka