Dodaj do ulubionych

suszarka łazienkowa na ścianę

12.05.08, 15:48
Czy ktoś wie gdzie można kupić suszarkę łazienkową ścienną (nie
chodzi mi o harmonijkową, ale ze ściąganymi prętami za pomocą
sznurków) . Wszędzie spotykam się z suszarkami przymocowywanymi do
sufitu, jednak u mnie ta opcja odpada gdyż mam sufit podwieszany :-(
Będę wdzięczna za podpowiedź.
Obserwuj wątek
    • mmkijak Re: suszarka łazienkowa na ścianę 12.05.08, 16:17
      witam... j anigdy nigdzie nie spotkałam się z czymś takim ale nie
      tez nie szukałam tego. ale szczerze powiedziawszy wątpie w istnienie
      takowej
      • Gość: miastus Re: suszarka łazienkowa na ścianę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.08, 16:23

www.sobmar.pl/product-pol-1836-Suszarka-scienna-lazienkowa-ROLLDRY-firmy-Artweger-251.html
        • allija Re: suszarka łazienkowa na ścianę 12.05.08, 16:40
          takie jak w linku sa w kazdym chyba markecie, w kazdym razie w tesco
          i obi widziałam.
          • mmkijak Re: suszarka łazienkowa na ścianę 12.05.08, 18:04
            JEJEJ ale super przepraszam nawet nie wiedziałam ze takie rzeczy
            sa... ja też taka chcę!!!!!!!!!!! musze pokazać małżonkowi:):)
            • allija Re: suszarka łazienkowa na ścianę 12.05.08, 18:55
              ja bym sie specjalnie nie zachwycała, na takiej suszarce to możesz
              powiesic bezpiecznie skarpetki, a ręcznikach zapomnij. Są bardzo
              delkatne. Chyba, że teraz coś się zmieniło.
              • johana75 Re: suszarka łazienkowa na ścianę 12.05.08, 22:09
                znalazlam cos takiego
                www.apoco.pl/product-pol-1614-Suszarka-lazienkowa-scianna-UNIX-firm-Gimi.html
                ciekawe czy jest dobra...kurcze za póżno sobie przypomniałam żeby
                zrobić stelaz do takiej suszarki na suficie podwieszanym :(
                • monik39 Re: suszarka łazienkowa na ścianę 12.05.08, 23:15
                  Dzięki za namiary. Skłonna jestem kupić suszarkę, którą
                  zaproponowała Johana75, choć wolałabym aby była szersza niż 1,60m :-(
                  Przeszukałam juz chyba cały net i trochę to dziwne że w dobie
                  sufitów podwieszanych nie ma wyboru suszarek ściennych do łazienek.
                • Gość: miastus Re: suszarka łazienkowa na ścianę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.08, 07:42
                  badziew, ale za to jaka cena...widzialem u kogos w domu suszarke tego rodzaju ale te ramiona mozna bylo skladac i chowac w kasecie tak ze na scianie wisial tylko waski panel
                  • monik39 Re: suszarka łazienkowa na ścianę 13.05.08, 12:34
                    Cena jest kosmiczna. Ciekawe dlaczego? Może z braku tego typu
                    produktów na rynku?
                    Miastus, wydaje mi się że suszarka, o której piszesz może być jednak
                    mniej wytrzymała. Żyłka ma przecież mniejszą wytrzymałośc niż pręt.
                    • Gość: miastus Re: suszarka łazienkowa na ścianę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.08, 13:13
                      raczej nie w tym rzecz, zauwaz ze prety nie wisza na innych pretach tylko wlasnie na zylkach, prety maja te zalete ze nie uginaja sie pod ciezarem ubran tak jak zylka czy linka, ale z drugiej strony zylke po suszeniu chowasz i prawie nie ma sladu suszarki, z pretami tak slodko juz nie jest, malo tego, jesli masz pralke ktora porzadnie odwirowuje to suszarke zylkowa mozesz zainstalowac w jakimkolwiek pomieszczeniu i po zlozeniu jej nie bedzie w nikim wzbudzac podejrzen ze stosujesz takie praktyki
                      • gabi610 Re: suszarka łazienkowa na ścianę 13.05.08, 13:56
                        A na czym zawiesić drugie ramię tej suszarki?
                        www.sobmar.pl/product-pol-1836-Suszarka-scienna-lazienkowa-ROLLDRY-firmy-Artweger-251.html
                        • Gość: miastus Re: suszarka łazienkowa na ścianę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.08, 15:32
                          zapewne producent dostarcza jakies dyskretne uchwyty na przeciwna sciane, a tu suszarka o ktorej wczesniej wspomnialem, skladana ale z metalowymi pretami www.artweger.at/app1/produkt.jsp?pg=Dynamische+Seite%7CWaeschetrockner%7CProdukte%7CART+DRY+Produktseite&lg=pl na allegro cos kolo 60zl
    • verdeschi Re: suszarka łazienkowa na ścianę 13.05.08, 14:58
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=43139&w=49474485&v=2&s=0
      • verdeschi Re: suszarka łazienkowa na ścianę 13.05.08, 15:01
        Karawoj zagadnięta po roku nadal była ze swojej zadowolona.
        • johana75 do verdeschi 13.05.08, 17:50
          wrzuć prosze linka do tej suszarki która ma krawoj, bo jesli jest z
          niej zadowolona to warto.

• Gość: verdeschi Re: do verdeschi IP: *.hutakatowice.com.pl 14.05.08, 14:54
            Nie ma linka, napisała tylko że kupiła w Obi i że chyba nazywał się
            Liebherr.
            • johana75 Re: do verdeschi 14.05.08, 17:18
              kurcze...Liebherr to producent lodówek..nie wiedziałam że produkuje
              cos takiego
              ale dzieki
              poszukam :)
              • Gość: miastus Re: do verdeschi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.08, 19:25
                Liebherr to przede wszystkim producent ciezkiego sprzetu budowlanego, dopiero pozniej lodowek i zamrazarek, watpie by zajmowali sie suszarkami do gaci...chyba koledze sie cos pokrecilo
                • Gość: ja wiem Re: do verdeschi IP: *.aster.pl 14.05.08, 20:48
                  kochani chodzi o LEIFHEIT.
                  www.allegro.pl/item338435170_suszarka_lazienkowa_leifheit_telefix_100_hit.html
                  • Gość: pi.si Re: do verdeschi IP: *.aster.pl 14.05.08, 21:28
                    Zerknij na stronę www.artweger.pl. co prawda mam zwykłą suszarkę stojącą z ich
                    oferty ale jest wykonana wzorcowo. Te ścienne występują tez w wersji aluminiowej.
                  • johana75 Re: do verdeschi 14.05.08, 22:56
                    Leifheit to jedna z tańszych marek w Niemczech. Nie jestem co do
                    niej przekonana.Kupiłam termos do kawy i zakrętka mi sie popsuła po
                    miesiacu :(

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka