Dodaj do ulubionych

"jestem zielona" co do kuchni

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.08, 23:28
robię remont mieszkania, będę urządzała na nowo kuchnię, robię to
pierwszy raz :) i nie mam pojęcia na co powinnam zwrócić uwagę przy
wyborze mebli. pomóżcie proszę, żebym nie wybrała jakiegoś
badziewia, które zaraz się rozleci, o co powinnam dopytać i na co
patrzeć (poza ceną oczywiście). pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: szperacz Re: "jestem zielona" co do kuchni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.08, 23:41
      Już raz udzieliłem rady jak podejść do tematu.
      Zacytuję tym razem sam siebie,aby oszczędzić Ci czasu na szukanie.
      "Podejdź do sprawy spokojnie.Policz fundusze,to podstawowa sprawa.Drugi krok to
      decyzja jak ma wyglądać twoja kuchnia.Na pewno masz swoją wizję.Zrób sobie
      wstępny,własny projekt i pochodź po salonach i proś o wstępną,szacunkową
      wycenę.Nie wysyłaj przez internet,bo bez zobaczenia co kto oferuje nie będziesz
      wiedziała skąd wynikają różnice cen.Większość firm wycenia projekty nadsyłane
      przez internet bardzo szacunkowo,jeśli w ogóle wycenia.Za dużo zmiennych.Do
      porównywania cen wybierz sobie 2-3 typowe szafki z twojego projektu.Rób notatki
      dot.wszystkich szczegółów.Z czego wykonane szafki,jaka płyta na korpusy,jaki
      front z czego i jakiego producenta,jakie zawiasy i okucia,jakich firm,cena z
      uchwytem czy bez,ile półek,jakie mechanizmy w szufladach itd.Zajmie ci to trochę
      czasu,ale będziesz dużo mądrzejsza i łatwiej podejmiesz decyzję co kupić i
      gdzie,na miarę swoich możliwości.Pamiętaj o kosztach montażu mebli i sprzętu AGD.
      P.S.Jak wybierzesz u kogo kupisz meble,to na pewno Twój projekt pomogą Ci
      udoskonalić,dopracować lub zasugerują lepsze rozwiązania.
      Uszy do góry i do roboty :-))))))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka