Dodaj do ulubionych

Do doświadczonych prośba o pomoc:)

16.11.08, 20:16
[URL=http://img363.imageshack.us/my.php?image=kuchniaef6.jpg][IMG]
img363.imageshack.us/img363/402/kuchniaef6.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://g.imageshack.us/thpix.php][IMG]
img363.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/URL]

[img=http://img363.imageshack.us/img363/402/kuchniaef6.th.jpg]

[img=http://img363.imageshack.us/images/thpix.gif]
Obserwuj wątek
          • malgorzata9 Re: poprawny adres 17.11.08, 07:23
            Dziekuję serdecznie :) To projekt mojej kuchni, proszę Was o pomoc -
            co zmienić? Na pewno piekarnik stoi dziwnie, oświetlenie też mi się
            nie podoba, wolę po blatem. Po lewej stronie obok szafek zaczyna się
            ściana. Myślę,że tam wystarczyłby okap 90?
            • Gość: ewa Re: poprawny adres IP: *.aster.pl 17.11.08, 10:44
              Miałabym wątpliwości podobne do Twoich. Oswietlenie mi sie nie
              podoba, podszafkowe estetyczniejsze i wygodniejsze. Piekarnik wg
              mnie lepiej wyglądfałby pod płytą, tradycyjnie. Przybyłoby blatu
              roboczego i wnętrze byłoby bardziej harmonijne. Poza tym chyba ok:)
              • anetka.sk Re: poprawny adres 17.11.08, 11:06
                oswietlenie do kitu zgadzam sie, duzo ladniej wyglada pod szafkowe, piekarnik
                rowniez zrownalabym z szafkami, czyli rowno z blatem i wyrzucilabym ta szafke
                stojaca za lodowka, lodowke przesunelabym i wstawila tam zwykla szafke rowna z
                blatem, powiekszy to wg mnie wizulanie kuchnie i oczywiscie blat roboczy (nie
                lubie takich wysokich szafek, uwazam, ze nie zdaja one egzaminu), a tylko
                pomniejszaja kuchnie
                pozdrawiam
                aneta
                • Gość: aśćka Re: poprawny adres IP: 195.150.73.* 17.11.08, 11:49
                  Bateria powinna być na środkowej osi okna, żeby można było je otworzyć. Inaczej
                  trzeba będzie kupić składaną.
                  Potwierdzam, że piekarnik w tym przypadku najlepiej pod płytą, a jeśli kuchnia
                  jest na wymiar, to szerokość szafek górnych i dolnych powinna się pokrywać, tu
                  jest bałagan. Jakiś dyletant robił ten projekt.
                  • malgorzata9 Re: poprawny adres 17.11.08, 19:33
                    Zlew do rogu, to pewne, ważniejszy jest blat roboczy, w zlewie tylko
                    wodę nalewam:) Ale piekarnik wygodniejszy na wysokości, a pod płytą
                    garnki i patelnie:( Nie wiem sama:) A że bałagan - bedzie dobrze,
                    słucham waszych uwag:)
                    • saszanasza Re: poprawny adres 17.11.08, 19:49
                      nie dawaj zlewu w rogu!wiesz ilu ludzi na forum 'psioczy' z tego
                      powodu. to bardzo niewygodne i niefunkcjonalne.
                      mam bardzo podobny układ u siebie w kuchni. jesli chodzi o
                      ergonomike to rewelacja.

fotoforum.gazeta.pl/3,0,1490035,1,0,35.html
                      fotoforum.gazeta.pl/3,0,1490036,1,0,35.html
                      fotoforum.gazeta.pl/3,0,1521046,1,0,35.html
                      • malgorzata9 Re: poprawny adres 17.11.08, 19:53
                        Bardzo podobnie:D Jednak szkoda mi blatu - ty mas znieco więcej
                        miejsca, ja pod oknem wolę luz:) Nie jest ci tam ciasno, ja się
                        bardzo martwię, że trochę mały ten kuichenny kąt:)
                        • saszanasza Re: poprawny adres 17.11.08, 20:10
                          to zrób tak jak pisali poprzednicy. kuchnię pod płytę, lampki pod
                          szafkami, i nie dawaj tej górnej listwy takiej wystającej na
                          szafkach -nie wiem jak sie ona nazywa, ale to już niemodny przeżytek.
                          wogóle dziwnie wygląda ta 1 szafka z szufladą pod piekarnikiem,
                          która powinna być w jednej linii z pozostałymi szufladami, wogóle
                          ten piekarnik tam nie pasuje.
                          i na górze bym dała albo wszystkie podłużne szafki, albo poprzeczne
                          (osobiście wolę poprzeczne ułożenie).
                          Ta 1 szafka przeszklona jest 'od czapy'.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka