Dodaj do ulubionych

WFM Wolsztyńskie kuchnie- ktoś kupował u nich?

29.04.09, 13:45
www.wfm-kuchnie.pl/meble-kuchenne-slowniki_systemy2,main,2,20,40,26,,PL.htm
Zakochana jestem w tej kuchni, tzn. w tych szafkach i materiale. Bo uklad
kuchni mam inny i z wyspy musze zrezygnowc(nie zmiesci sie)
Szafki sa z litego debu, na zywo wygladaja swietnie, moje pytanie czy
myslicice ze u stolarza cos takiego moge zrobic, tya zeby bylo taniej?
Bo nieukrywam ze w salonie za kuchnie moja ok 12 licza sobie ok.25-30 tys zł.?
Powiedzcie czy znacie te firme i jakie jest wykonanie tych kuchni, bo wiadomo
w salonach wygladaja pieknie.
Obserwuj wątek
    • Gość: piwoniasz Re: WFM Wolsztyńskie kuchnie- ktoś kupował u nich IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.09, 19:37
      Ja kilka lat temu podjęłam próbę w sklepie firmowym w Wolsztynie. Niesympatyczny
      i nie zainteresowany klientem pan omiótłszy mnie wzrokiem rzekł:"ale to b a a a
      r d z o drogie meble"(czyt."nie stać cię"). Innych informacji nie raczył mi
      udzielić- nagle utracił zdolność widzenia i słyszenia. Przeznaczone na kuchnię
      dzieści tysięcy zapłaciłam innej firmie przy obopólnym zadowoleniu. W ubiegłym
      roku kupowałam kolejną kuchnię, ale jakoś nie w wfm. Chyba uraz jaki czy co?pzdr
      • lalkaewa Re: WFM Wolsztyńskie kuchnie- ktoś kupował u nich 30.04.09, 11:29
        A czy półmat MDF to nie cos gorszego od drewna?
        Jestem laikiem w meblach i materiałach z jakich sa zrobione.
        Zawsze mi sie wydawało ze drewno jest najlepsze, nie wiem tylko czy do kuchni.
        Gdzie sie gotuje i duzo zmywa.
        Wiem jedno nic a nic z płyty pilśniowej nie chce, czy ten MDF to tak jak płyta?
        Czy przypadiem po jakimś czasie uzytkowania zawiasy nie wyrobia i beda po prostu
        odpadac?
        • Gość: klimek Re: WFM Wolsztyńskie kuchnie- ktoś kupował u nich IP: *.173.3.246.tesatnet.pl 19.06.09, 21:14
          Tej kuchni nie da się inaczej zrobić jak z drewna. Jeżeli zrobisz ją z płyty MDF
          to tak jakbyś kupił malucha i zamontował z przodu znaczek Audi. Zawsze będzie to
          maluch i inni również będą to widzieli. MDF to taka właśnie płyta pilśniowa
          która nadaje się do np. kuchni lakierowanych. Zawiasy nigdy się nie wyrobią i
          nigdy nie odpadną jeżeli kupisz kuchnię z najlepszymi zawiasami np.Blum z
          dożywotnią gwarancją.
          Jedno jest pewne. Jeżeli ktoś zaproponuje Ci taką samą kuchnię tylko 50% taniej,
          to trzeba się zastanowić nad tym kto jest oszustem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka