Dodaj do ulubionych

kuchnie na zamówienie Mebleks Radomsko

IP: 213.77.50.* 19.08.09, 10:06
Witam,
Chciałam zapytać czy ktoś korzystał z usług firmy mebleks z Radomska?
Robią kuchnie na zamówienie i nie tylko. Proszę o opinię.
Obserwuj wątek
    • Gość: ada Re: kuchnie na zamówienie Mebleks Radomsko IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 25.09.09, 23:17
      Pierwsze wrażenie super. Miły kontakt, terminowość... Niestety realizacja
      zamówienia pozostawia wiele do życzenia. Kuchni nie mam jeszcze całej
      zmontowanej, bo niestety okazało się, że nie wszystko do siebie pasuje... Czekam
      co będzie dalej.... Meble ładne, ale to jak zostały zamontowane pozostawia
      wieeeele do życzenia. Czekam na efekt końcowy... Na dzień dzisiejszy nie
      poleciłabym. Mam nadzieję, że zmienię zdanie... cdn...
      • Gość: mamik Re: kuchnie na zamówienie Mebleks Radomsko IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 13.11.09, 22:58
        ODRADZAM!!!!
        Owszem - terminowość na plus, ale poza tym... Przede wszystkim niechlujstwo
        A jak już się ktoś zdecyduje to niech zwróci uwagę na umowę! Oddzielnie płaci
        się za meble oddzielnie za montaż. Według umowy za meble trzeba zapłacić przed
        montażem. To jak kupowanie kota w worku, bo nawet jak montażyści schrzanią
        robotę (w przypadku tych co montowali u mnie to gwarantowane!), abo nawet meble
        zostaną uszkodzone w transporcie lub coś będzie z nimi nie tak (również się
        zdarzyło...) to wg umowy i tak trzeba zapłacić i ewentualnie cierpliwie czekać
        na "poprawki", no albo zrezygnować i pożegnać się z zaliczką.
      • szanko89 Re: kuchnie na zamówienie Mebleks Radomsko 08.12.18, 12:29
        Nie polecam. Do momentu montażu wszystko było ok. Szczegółowe ustalenia na spotkaniu (niestety w dużej mierze były to ustalenia ustne - 3 godzinne spotkanie i omawianie całego projektu, a w umowie tylko ogólna charakterystyka mebli (tak, naiwnie myśleliśmy, że tak to wygląda... Po przyjeździe montażystów okazuje się, że meble nie są zgodne z omówionym projektem, a zamiast szuflad w szafach są półki.... porażka. Jakość mebli baaardzo przeciętna. Najtańsze mechanizmy. Szkoda nerwów i pieniędzy. Pan "szef" nie ma sobie niczego do zarzucenia, wszystko wie najlepiej. we wrześniu podpisaliśmy umowę, montaż (dwa razy zabierali źle polakierowane fronty) zakończył się 6.12.2018 r. Odradzam!
    • Gość: Duo Re: kuchnie na zamówienie Mebleks Radomsko IP: *.radom.vectranet.pl 21.11.09, 09:35
      Projektant a ty dalej swoje. Wydaje ci się że jesteś najmądrzejszy i
      znasz się na wszystkim ale tak nie jest chłopcze:) W innym wątku w
      którym w swoich wypocinach próbowałeś udowodnić wszystkim wyższość
      polskich mebli kuchennych nad niemieckimi już cię wymazali do zera:)
      Ponoć projektujesz dla znanych i ekskluzywnych polskich firm. Moje
      zdanie chłopcze jest takie że siedzisz na bezrobociu bo taki jesteś
      świetny projektant. Pytanie proste jeśli jest inaczej to skąd tak
      mądry i rozchwytywany projektant jak ty ma tyle czasu na forum?:)
    • Gość: Pusia Re: kuchnie na zamówienie Mebleks Radomsko IP: *.4web.pl 17.11.10, 06:57
      Jestem właścicielką ich kuchni od 2 lat. Nie polecam to co z nimi przeszłam to jakaś paranoja a wiem że to co nam się stało jest u nich nagminne.
      1) Fronty oblepione klejem, spędziłam tylko kilka godzin żeby się tego pozbyć
      2) uchwyty w pierwszym ustaleniu miały być darmowe ale koncepcja panom zmieniła się kiedy je zamontowali wtedy doszła opłata a panowie uznali że już ich nie mogą wymontować
      3) Plany i wymiary swoje a panowie na warsztacie swoje. Zamówiłam szafkę z półkami na wino a panowie zrobili mi coś o długości 30cm miałam duuużo małych cosiów na wymiane tego cosia czekałam miesiąc po kilkunastu telefonach przyjechał pan z naprawionym cosiem, uśmiechem i stwierdzeniem że i tak szybko szafkę dostałam
      4) Wybrałam tą firmę bo Sprzedawca (właściciel) zapewnił mnie że robili mnustwo kuchni z blatem kamiennym i sam ma taki w domu. Słysząc to jego pracownicy montujący moje meble wpadli w śmiech stwierdzając że nie robili czegoś takiego a szef ma starą 20-letnią kuchnię która nawet nie słyszała o kamieniu o czym przekonałam się jak przyjechał kamieniarz którego naszczęście znalazłam sama i naprawdę polecam "Galeria Kamieni Najder i Luc ", panowie przyjechali i pierwsze co zrobili to przewiesili mi wszystkie szafki bo oczywiście wymiary swoje a panowie montujący swoje potem wyrównali mi wszystkie poziomy w meblach bo oczywiście dokładność swoje a panowe zresztą nie będę się powtarzać, oczywiście pracownicy żeczywiście mieli racje z tym że nie robili mebli pod kamień bo okazao się i tu przestroga dla wszystkich takie meble muszą być kilka centymetrów odsunięte od ściany żeby płyta warta kilka tysięcy nie pękła więc morał z tego taki że szafki wystaja mi po 5cm za ściany ekstra co ale to nie koniec.
      5) Mam małą wyspę i wymażyłam sobie prosty jakby barek nad wyspą dosłownie dwie 6 cm płyty przytwierdzone do ściany i podłogi, oczywiście podejmą się prościzna uzgodnione dokładne wymiary wysłane zdjęcia i rysunki żeby panowie czegoś czasem nie odwalili i co? ha ustalenia z szefem i zdjęcia swoje a pracownicy swoje i jeszcze lepiej panowie narobili mi dziur w ścianie, podłodze a potem przekonywali mnie że tak sobie życzyłam ten barek zamontować ale jak im pokazałam treść meili i zdjęcia jakie wysałam do ich szefa zmiękli oczywiście twierdząc że raz zamontowane nie da sie zmienić ha do momentu jak powiedziałam że nie zapłace za montarz jak to ludzie zmieniają szybko zdanie że czegoś nie da się zrobić. i na koniec
      6) Chciałam kupić sobie wkładki na sztućce do szuflad i zaczełam je mierzyć kazda ma inne wymiary ale dosłownie, nie wiem jak oni to zrobili.
      7) Wszystkie fronty są krzywo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: Pusia Re: kuchnie na zamówienie Mebleks Radomsko IP: *.4web.pl 17.11.10, 07:05
        Zapomniałam o jednym właściel poinformował mnie kiedy będzie dostawa ale nie powiedział że będzie pełno ciężkich mebli i tylko jeden pracownik potem od niego dowiedziałam sie że oni zawsze wysyłają jednego pracownika bo szef jest skąpy i nie płaci za puste niepotrzebne przebiegi ha byłam w domu sama w południe a mam 156cm wzrostu i waże 50 kg super co, więc jak taka sierotka biegałam po wsi bo nie mieszkam w bloku i szukałam kogoś kto temu biednemu człowiekowi pomorze. Mój były szef miał świetne powiedzenie na takich ludzi "strzelić raz przez łeb na odmulenie!!"
    • ziawek Re: kuchnie na zamówienie Mebleks Radomsko 19.01.16, 22:14
      Nie Polecam!!!!!!!!!!! Sa to oszusci. Zamówiłem meble kuchenne. Szafki niezgodne z zamówieniem. Fronty po trzech miesiacach puchna po niewielkim kontakcie z woda a sprzedawca nie uznaje reklamacji twierdząc że meble maja stały kontakt z woda. Zamówienie przyszło pomylone. Ilosci szuflad sie nie zgadzały. Kolor pomylony podobno taki wybrałem. Wszystko jest pieknie przed podpisaniem umowy. W umowie wpisuje wszystko po swojemu nie zgodnie według tego co zamawiacie. Okleina na krawedziach mebli też sie nie zgadza. Jesli kupiliście meble od tego człowieka macie 14 dni na odstapienie od umowy.
      Odradzam i przestrzegam wszystkich przed ta firma jesli nie chcecie miec problemow .Moje problemy skoncza sie chyba w sądzie.
      Strata czasu i pieniedzy.
    • szanko89 Re: kuchnie na zamówienie Mebleks Radomsko 08.12.18, 13:10
      Nie polecam. Do momentu montażu wszystko było ok. Szczegółowe ustalenia na spotkaniu (niestety w dużej mierze były to ustalenia ustne - 3 godzinne spotkanie i omawianie całego projektu, a w umowie tylko ogólna charakterystyka mebli (tak, naiwnie myśleliśmy, że tak to wygląda... Po przyjeździe montażystów okazuje się, że meble nie są zgodne z omówionym projektem, a zamiast szuflad w szafach są półki.... porażka. Jakość mebli baaardzo przeciętna. Najtańsze mechanizmy. Odradzam!
      • kuchniamebleks Re: kuchnie na zamówienie Mebleks Radomsko 01.08.20, 20:17
        Podbijam temat, by przestrzec innych przed usługami tej "firmy". Niestety, nacielam się, zapłaciłam za montaż i czekam teraz na poprawę wykonanego zamówienia. Zostawili za mało miejsca na lodówkę, nie można jej swobodnie wstawić, bo rysują się ściany. Do tego blat pod oknem rusza się, podobnie jak i cokół podczas otwierania zmywarki. Właściciel bardzo antypatyczny i arogancki, twierdzi, że wszystko jest dobrze. Skoro jest tak dobrze, to czemu będą poprawiać swoje "dzielo"?? Może inni się nie nabiorą, RADZĘ OMIJAĆ Z DALEKA! !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka