Dodaj do ulubionych

Zestaw bateria plus zlewozmywak - ktoś ma? opinie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.09, 16:22
Przejrzałam większość ofert w sklepach w moim mieście i na stronach sklepów w
Internecie i wpadł mi w oko taki zestaw Franke - zlewozmywak plus bateria.
Cena przestępna. Ktoś może korzysta z niego? Ciekawi mnie w ogóle korzystanie
z jednokomorowego rozwiązania. Zawsze miałam dwie komory. Mam 4 osoby w
rodzinie i nie mam zmywarki. Obawiam się, że będzie mało miejsca i nie będę
zadowolona. Do tego jest tam taka mniejsza komora, po co taka mała? Użyteczna
jest? Może wziąć bez tej małej komory, są tańsze.. Czekam na wypowiedzi.
Wieczorem mnie nie będzie, remont, ale jak coś to jutro, ostatecznie po jutrze
chciałabym zamówić. Proszę o opinie.
Zestaw jest pod tym linkiem:
www.klikagd.pl/go/_info/?id=879&&partner_id=25252525&&code=b965da1e366cf8a6a16fea97420cd885
Obserwuj wątek
      • Gość: wErona Re: Zestaw bateria plus zlewozmywak - ktoś ma? op IP: *.kilu.net 27.08.09, 12:56
        Sam zestaw ok, ale też zgadzam się z przedmówczynią. Jeśli masz zmywarkę, to
        można sobie pozwolić na jednokomorowy. Z drugiej strony zlewozmywak kupujesz na
        parenaście lat. Przynajmniej tej klasy. Jeśli masz w planach zakup zmywarki, to
        możesz sobie pozwolić na takie coś. Zmywarka to jest super urządzenie, naprawdę
        polecam zastanowić sie nad zakupem, jak nie teraz to w przyszłosci.
        • Gość: jw Re: Zestaw bateria plus zlewozmywak - ktoś ma? op IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.09, 15:25
          Może macie racje. Jedna komora to dosyć mało. Nad zlewem będzie suszarka na
          naczynia. Myślałam nad zmywarką, tylko narazie nie mam pieniążków. Priorytetem
          jest zlewozmywak i wymiana lodówki. Druga sprawa to miejsce w kuchni. Jeśli
          miałabym wstawić zmywarkę, musiałabym zrezygnować z któreś z szafek. Nie wiem
          jak jest w waszych kuchniach. Ja mam bardzo dużo drobiazgów itd. Do tego jak
          układałam w szafkach po remoncie, starałam się wrzucać niepotrzebne rzeczy.
          Szafki zapełnione, na podłodze zostało sporo pierdółek. Sam robot kuchenny
          zajmuje prawie całą półkę.
          No to mam dylemat. Niepotrzebnie wspominałyście o zmywarce;) Żartuje, lepiej
          teraz mieć taki problem, niż później. Poszukam jeszcze czegoś.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka