Dodaj do ulubionych

Jestem bardzo ciekawy dlaczego nie mozna się

27.03.14, 14:19
dopisywać do wątków na forum ośla ławka? Albo nawet i zakładać tam nowych wątków.
No bo jeśli mam ciekawy temat, a moderator FK danego tematu nie toleruje, to zakładam sobie taki wątek na ośłe i sobie dyskutujemy w temacie , który nas interesuje.
Zaznaczam też, ze odpowiedź typu, ze tam są same śmieci mnie usatysfakcjonuje, bo to pojęcie subiektywne i to co jest dla jednego śmieciami dla drugiego moze być bardzo ambitnym i ciekawym tematem.
Myślę, ze temat, który poruszyłem nie tylko mnie irytuje.
A swoja drogą ciekawe jak by to wpłynęło na kondycję innych martwych forów, a w szczególność na karmiciela większości forów, czyli najważniejszego Forum Kraj?
Miłego dnia.

ps, to nie jest wątek założony w celu czynienia zadymy, czy awantury, tylko poruszajacy konkretny temat.
Obserwuj wątek
      • zapijaczonyryj Jak juz Pani jest Pani Marrant 27.03.14, 16:26
        marrant napisała:

> Naprawdę trzeba takiemu doświadczonemu użytkownikowi wyjaśniać po co jest Ośla?
        >
        > Jeżeli nie tylko Ciebie - załóż forum prywatne. Gdybyś założył wątek na Ławeczc
        > e, to i tak automatycznie by się usunął po trzech dniach.

to pomóż mnie Pani odblokowując nick zapijaczony_ryj . Tylko na dopisywanie się, a nie zakładanie nowych wątków, Na tym nicku mam pocztę i ok 10 lat historii mojego zycia z forum kraj.
        Jakim ryjem zakładam to naprawdę mnie wisi, chodzi o ciągłość zapijaczonego_ryja.

pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka