Dodaj do ulubionych

21 wpisów usunięto..zwyczajnych..

03.09.14, 14:52
Wczesnym rankiem były wszystkie wpisy. Zaś gdy weszłam na me forum teraz okazało sie ze ktoś usunął 21 wpisów , neutralnych wpisów. Ki diabel?
Obserwuj wątek
    • kalllka Re: 21 wpisów usunięto..zwyczajnych.. 03.09.14, 15:03
      Miałam podobny problem, z moim wpisem. (forum mężczyzna- wątek kurzej wątróbki dot. Nlp)
      Moderator usuwając wpis, bezprawnie (k.c) go "zniknął" nie raczac poinformować ( tym samym także systemu) ze go naruszył , dokonując manualnych, zmian.
      • kalllka Re: 21 wpisów usunięto..zwyczajnych.. 03.09.14, 16:11
        Marrant, prosiłbym o nieco więcej wyrozumiałości, nie do zwykłego użytkownika należy udowadnianie "władzy", ze nie jest wielbłądem-ergo, wyszukiwanie jej potwierdzenia, ze istnieje na forach. Ale niechaj,
        Uprzejmość za uprzejmość:
        Posty na forum -Pomoc (z dzisiaj, a miedzy innymi, w pierwszym wątku o znikaniu, wybacz pisze z tel. wiec nie mam możliwości tech kopiowania i wklejenia z wielu -page-
        Ale, aby się uprawomocnić,
        Napisałam jak już parokrotnie, także maila, zgłaszając błąd na stronie(!) do pomoc. Agora.
        Czyli do profesjonalistów.
        Tak na marginesie, Byłoby wspaniale gdybyście( (operatorzy) zaczęli bliżej współpracowac ( uczyć się) od profesjonalistów tym samym poprawiając komunikacje z nami- "zwykłymi" użytkownikami.
        Usprawiedliwiając w/w- off top, łącze pozdrowienia
        A.K.

• bartoszcze Re: 21 wpisów usunięto..zwyczajnych.. 06.09.14, 11:22
          kalllka napisała:

> Marrant, prosiłbym o nieco więcej wyrozumiałości, nie do zwykłego użytkownika
          > należy udowadnianie "władzy", ze nie jest wielbłądem-ergo, wyszukiwanie jej po
          > twierdzenia, ze istnieje na forach.

Forum obejmuje 5331 różnych forów, zawierających łącznie ponad 151 mln postów.
          "Droga Administracjo, coś mi się zgubiło, znajdźcie to sobie i mi oddajcie, bo będziecie nieuprzejmi", tak brzmi Twój przekaz. Uprzejmość, że mucha nie siada, w końcu mogłaś zabić.

> Posty na forum -Pomoc (z dzisiaj, a miedzy innymi, w pierwszym wątku o znikani
          > u, wybacz pisze z tel. wiec nie mam możliwości tech kopiowania i wklejenia z wi
          > elu -page-
          > Ale, aby się uprawomocnić,

Zwłaszcza że odpowiedź Marrant nie była skierowana do Ciebie, tylko do autorki wątku.

> Napisałam jak już parokrotnie, także maila, zgłaszając błąd na stronie(!) do p
          > omoc. Agora.
          > Czyli do profesjonalistów.
          > Tak na marginesie, Byłoby wspaniale gdybyście( (operatorzy) zaczęli bliżej wsp
          > ółpracowac ( uczyć się) od profesjonalistów

Można Ci pogratulować sposobu, jak obrażasz Marrant, każąc się jej uczyć od niej samej. Ale to pewnie tylko z głupoty/niewiedzy Ci tak wyszło.

PS Naucz się lepiej polskiego, zwłaszcza interpunkcji, zanim, Ci, wszystkie, przecinki, umrą, w, tłoku.
        • ciocia_piqa Re: 21 wpisów usunięto..zwyczajnych.. 09.09.14, 16:30
          Droga - drogi A.K.
          Zdecyduj czy chcesz być chłopcem czy dziewczynką na forach. Raz piszesz

> Marrant, prosiłbym o nieco więcej wyrozumiałości,

w tym samym poście

> Napisałam jak już parokrotnie,

Takie przebieranki przeważnie wychodzą na jaw :D

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka