Dodaj do ulubionych

Co robić gdy "forum agora.pl" nie reaguje?

10.05.19, 15:53
Od kilku lat jestem hejtowana na forum E-mama. Niedawno zgłosiłam kilka postów do tamtejszej moderacji (bezpośrednio - wysłałam linki), otrzymałam odpowiedź, że wpisy w zasadzie nie łamią regulaminu, jeden ewentualnie "na granicy", ale też nie łamie. Posty nie zostały skasowane.
Zatem wysłałam kolejne linki z obrażeniem mnie (między innymi wyzywanie od ścierw, wpisy typu "w...dalaj stąd") na forum agora.pl. Minęło dwa tygodnie - nie dostałam żadnej odpowiedzi odnośnie tych linków (było ich kilkanaście) ani też nie zostały skasowane. Kolejne zapytanie też bez odpowiedzi. Gdzie daje uderzać?

--
Nie dam się wygasić!
Obserwuj wątek
      • katja.katja Re: Co robić gdy "forum agora.pl" nie rea 10.05.19, 17:08
        Tam właśnie napisałam 24 kwietnia (cztery maile z linkami, w temacie "Nękanie", "Nękanie osoby chorej" i "Nękanie -cd. linków") z maila "flegma_tyczka", ponieważ jestem flegmatyczką miałam dużo cierpliwości i dopiero po braku odpowiedzi po 16 dniach i dalszym nękaniu mnie postanowiłam założyć wątek.
        Nie trzeba długo czekać, bezkarność rozpuszcza: forum.gazeta.pl/forum/w,567,168081051,168081051,Depilacja_intymna.html

--
        Nie dam się wygasić!
        • katja.katja Re: Co robić gdy "forum agora.pl" nie rea 10.05.19, 17:11
          Nick Benefitia:

"Gów..o o tym wiesz, zboczony popaprancu."

To tylko jedno z wyzwisk, na które obojętnie patrzy moderacja. Byłam też wyzywana od gnoi, od tego, że mam stopień "po...jebania", że jestem psychicznie chora.
          A gdy założyłam wątek o lekarstwie na depresję - te same osoby uznały, że jednak jestem zdrowa, a wątek założyłam by mieć .... haka na forumowiczki, które być może leczą się tym samym lekiem.

--
          Nie dam się wygasić!
          • katja.katja Re: Co robić gdy "forum agora.pl" nie rea 10.05.19, 17:18
            Kolejny, jest na forum grupa osób która rozpowszechnia na forum obrzydliwe plotki jakoby wykorzystuję zdobyte prywatnie (np. po wymianie mailowej) informacje o forumkach, gdy proszę by przedstawiono dowody (nigdy tego nie robiłam) to oczywiście milkną lub zmieniają temat:

forum.gazeta.pl/forum/w,567,168075869,168075869,Polska_to_jednak_troche_zamkniety_kraj_Hindus.html?p=168078288

--
            Nie dam się wygasić!
      • yenna_m Re: Co robić gdy "forum agora.pl" nie rea 12.05.19, 00:03
        Bagienny, a czemu pozwalacie na coś takiego?
        Jakiś czas temubzapewnialiście mnie, że dbacie o jakość i o to, żeby prawo było przestrzegane.
        Wyzwiska to naruszenie dóbr osobistych.
        Przekleństwa rzucane w sferze publicznej do kogoś to też co najmniej zlamanie netykiety.
        Może czas przeszkolić moderację? Bo moderacja tnie merytoryczne posty zamiast ciąć coś takiego.

O co w ogóle chodzi?
    • inocom Zawiadomić organy ścigania 15.05.19, 12:48
      katja.katja napisała:

> Od kilku lat jestem hejtowana na forum E-mama. Niedawno zgłosiłam kilka postów
      > do tamtejszej moderacji (bezpośrednio - wysłałam linki), otrzymałam odpowiedź,
      > że wpisy w zasadzie nie łamią regulaminu, jeden ewentualnie "na granicy", ale t
      > eż nie łamie. Posty nie zostały skasowane.

Masz do tego prawo.

--
      "W Unii Europejskiej istnieje teoria, że ona powstała po to, aby zapobiegać nacjonalizmom, które wywołały II wojnę światową. To ciekawa koncepcja. Polski nacjonalizm ją wywołał? Portugalski? A może norweski? Nie, to byli Niemcy i ich partnerzy - Rosja Sowiecka. Bezbożne systemy chcące panować nad światem". George Friedman
      opinie.wp.pl/marcin-makowski-jesli-spacer-po-krakowie-mial-byc-prezydenckim-sprawdzianem-tuska-srednio-sie-udal-6303058031326849a
    • katja.katja Re: Co robić gdy "forum agora.pl" nie reaguje? 27.05.19, 09:31
      Proszę o zdecydowaną reakcję, ponownie przejrzałam wysłane na adres: forum@agora.pl linki, które wysłałam ponad miesiąc temu!!!!!!!
      Nic nie zostało wykasowane, post o "ścierwie" (plus wiele innych, w którym mam sobie zrobić "loda") też nie.
      Proszę o odpowiedź.
      Mail: flegma_tyczka. Proszę sprawdzić.

--
      Nie dam się wygasić!
        • katja.katja Re: Co robić gdy "forum agora.pl" nie rea 27.05.19, 15:03
          Pierwsze zgłoszenia były z maila "flegma_tyczka" (cztery maile łącznie), jak pisałam wcześniej, sprawdzam obie poczty, więc jestem na bieżąco. Były wysłane w połowie kwietnia tego roku.
          Mam je nadal w folderze "wysłane".
          Jednocześnie zrobiłam drobny test na czujność moderacji w zależności od nicka. Jak pisałam wulgarne posty forumki Beneficia vel Triismegistos "siedzą" nie skasowane niektóre nawet od dwóch lat.
          Pozwoliłam sobie odpowiedzieć jej tak samo jak ona wyraża się do mnie, użyłam dokładnie takiego samego sformułowania nawet, jak widać mój post zniknął w ten sam dzień :-):

forum.gazeta.pl/forum/w,567,168152658,168152658,Bachata.html#p168155244

Zatem jak widać moderacja jak chce to reaguje.
          A jak nie chce to odpowiada: Właściwie nie łamie regulaminu, jest ewentualnie "na granicy".

--
          Nie dam się wygasić!
            • katja.katja Re: Co robić gdy "forum agora.pl" nie rea 27.05.19, 15:13
              Nie trolluję na forum, poza tym nie ma to znaczenia, gdyż regulamin obowiązuje wszystkich i nie można nikogo obrażać, prawda?
              Chyba, że macie podział regulaminu na ten co wolno wobec "zwykłych" forumowiczów i "trolli". Jeżeli tak proszę wskazać punkt regulaminu który pozwala na wyzywanie "trolli" (cokolwiek to dla Was oznacza) od ścierw albo sugerowanie poderżnięcia gardła umierającemu członkowi rodziny albo wyzwiska "Ty zjebie".
              Jeżeli nie ma takiego podziału "na wpisy do trolli (które tolerujecie, nawet jeśli są wulgarne) i "wpisy nie do trolli", które w tej samej sytuacji są kasowane, najczęściej tego samego dnia, bez korespondecji, bez czekania i bez błagań.

--
              Nie dam się wygasić!
              • bagienny Re: Co robić gdy "forum agora.pl" nie rea 27.05.19, 15:16
                Proszę zapoznać się z regulaminem dostępnym pod adresem pomoc.gazeta.pl/pomoc/7,154322,12911765,zasady-korzystania-z-serwisow-internetowych-agory-sa.html oraz zasadami netykiety forum.gazeta.pl/forum/0,62605,1617503.html

Informuję, że zgłaszane wpisy, które naruszają postanowienia regulaminu są usuwane.
                • katja.katja Re: Co robić gdy "forum agora.pl" nie rea 27.05.19, 15:21
                  I te właśnie posty wysłałam. By się upewnić czy faktycznie łamią regulamin przeprowadziłam test i ten sam tekst, który nie skasowany trwał miesiącami skierowany w moją stronę na forum wpisałam wyżej w linku do nicka "Beneficia", jak widać został "usunięty z powodu łamania prawa i regulaminu" (dobrze, że mod zamiast skasować do zera ;-) zostawił tę formułkę, dzięki czemu mam pewność, że jest to łamanie regulaminu).
                  Czy mam tak robić ze wszystkimi wpisami w moim kierunku? Ścierwo, zjebie, zrób se loda, zaburzone trollisko itp.

--
                  Nie dam się wygasić!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka