Dodaj do ulubionych

Pracownicy Agory z forum - pierwsi do zwolnienia

25.04.20, 00:26
Nie pluję wulgaryzmami, nie robię nic co by przekraczało ostrą ale dozwoloną w każdym cywilizowanym świecie krytykę.
Pracownicy Forum Gazeta.pl nieustannie rozdają bany w oparciu o technologie na które jako użytkownicy - nigdy nie wyraziliśmy strony.
Ponieważ tracę grube godziny na zakładanie kolejnych kont które jak się okazuje, są banowane z góry, albo które nie dostają pozwolenia na komentowanie - wzywam wszystkich do:
- zdecydowanych żądań zwolnienia w pierwszej kolejności (zerwania umów o dzieło - jeśli nie są nawet zatrudnieni) WSZYSTKICH osób odpowiedzialnych za rozwój i tym samym wielką klapę forum.gazeta.pl! Te osoby zniszczyły swoją moderacją i niekompetencją wszelkie możliwe szanse na rozwój tej społeczności. Zaangażowane osoby, bynajmniej nie "ruskie trolle" ani nawet ich realny wróg - trolle prawicowo-pisowskie - są nieustannie blokowane.
- zgłaszania faktu nieprawidłowego i kłamliwego używania ciasteczek, tzw.odcisku strony (powodującego masowe bany bez zgody osób których dane są przetwarzane) do instytucji odpowiedzialnych za kontrolę - AGORA MUSI zostać dokładnie skontrolowana co tak naprawdę robi z naszymi komputerami, zamieszcza ciasteczka z serwerów na które zgody w polityce prywatności nie ma, nie ma też mowy o stosowaniu odcisków w celu inwigilacji niewygodnych użytkowników!!!!
- w celu sparaliżowania pracy forum, tak jak oni nieuczciwie paraliżują nas, wzywam do klikania ikony kosza "Zgłoś do moderacji" zgłaszania wszelkich dozwolonych tekstów na stronie gazeta.pl w komentarzach.
Będę celowo klikał (bo mam prawo i wy na to pozwalacie) a wasi pracownicy będą tracić godziny na czytanie prawidłowych i zgodnych z waszą linią komentarzy.
Nie będziecie czytać? To wówczas skandaliczne, brudne i nienawistne rzeczy będą wisiały pod plotkiem, gazetą itd. a wy będziecie targać się po sądach i wydawać na prawników w walce z osobami które będą obrażane i których komentarzy nie będziecie w stanie moderować.

Jeśli skasują ten wątek, wyślę screeny posta do wszystkich członków zarządu @agora.pl i dyrektorów - niech mają swoją wolność słowa i niech zwalniają na zbity pysk niekompetentnych i sfrustrowanych pracowników, którzy cele biznesowe Agory kładą niżej niż ich prywatne pobudki dowartościowania się utrzymywaniem linii politycznej forum!

Miarka się PRZEBRAŁA - w minionym miesiącu miałem założyć około 10 zupełnie nowych kont by dowiedzieć się - że wszystkie od razu są zbanowane.
Agora robi to celowo by fałszować statystyki i pokazywać reklamodawcom ile osób mają wśród userów. To GW-no prawda - kłamią, fałszują statystyki byle ratować tonącego titanica.

To skandal, że wyczyszczając ciasteczka , zakładam nowe konto i od razu dowiaduję się że nie mogę komentować do "15:37" - nie wiadomo jakiego dnia, bo dzień w dzień ten sam komunikat.

Ani grosza z firm które zlecają domom mediowym kampanie - mam wielu znajomych w warszawskich korpo - nie dość że zdychacie odcięci od reklam spółek skarbu państwa a samorządowe mocno ograniczone - to teraz nie będziecie mieli co w Agorowej stołówce do garna włożyć bo OBY JAK NAJWIĘCEJ KONCERNÓW WYKLUCZAŁO TĘ FAŁSZYWĄ FIRMĘ Z KAMPANII REKLAMOWYCH.

AGORA MUSI WYWALIĆ Z PRACY NIE TYLKO GOLDENLINE I PRACOWNIKÓW KIN ALE PRZEDE WSZYSTKIM ADMINÓW GAZETA.PL I FORUM.GAZETA.PL - niekompetentni i złośliwi ludzie do natychmiastowego wykopania, niech żrą szczaw w WP i TVN Warszawa!
Czas najwyższy dokopać firmie maksymalnie za to że nałożyła prawdodobnie nielegalnego bana na całą pulę adresów IP z kraju w którym mieszkam! To nie tylko chamstwo ale i oszustwo w rozumieniu zgodności z GDRP.
Oby wzięli się UODO i reszta urzędów za wasze komputerki ostro!

Obserwuj wątek
      • marc3pan6 Re: Pracownicy Agory z forum - pierwsi do zwolnie 27.04.20, 00:42
        Jeśli ktoś z administracji forum uważa, że się świetnie bawi tym, że od kilku dni człowiek musi zakładać nie wiadomo ile kont by za każdym razem dowiedzieć się, że są one z góry zbanowane, na dodatek nie wiadomo dlaczego, to tylko życzyć dobrego humoru!
        To, że ktoś spędza swój czas w nędzny sposób tutaj, nie zmienia to faktu, że _nadal_ własny czas ceni.
        To wyjątkowe chamstwo i niekompetencja, by łamiąc własne zasady, a także unijne przepisy prawa, drwić sobie z użytkowników. Inaczej sytuacji opisać się nie da; choćby poprzez informowanie codziennie, że mam bana do 15:37 - choć nie wiadomo ani za co ani do którego dnia!
        Tłumaczenia, że używam europejskiego proxy bo siedzę na drugim końcu świata są NIE DO PRZYJĘCIA - w kontekście tego, że z tej samej płatnej platformy proxy korzysta dużo innych osób i płaci za to niemałe pieniądze by mieć europejskie IP.

Jeśli Agora tak bardzo nie rozumie tego, to wyjaśniam, że jest wiele usług, ofert a nawet stron które nie otworzą mi się tylko dlatego, że żyję w kraju nie mającego stosownych umów z Unią Europejską (licencyjnych i innych).

Korzystanie z płatnych i legalnie działających w Europie i poza firm Proxy jest w 100% legalne i nie może być prawnym kryterium ograniczania mi dostępu do stron Gazety.pl w tym możliwości komentowania.
        Takie działania są nielegalne i mimo przebywania poza Europą Agorę nadal OBOWIĄZUJE europejskie prawo niezależnie od rezydencji skarżącego.

I nie omieszkam stosownych skarg wnieść. Mogą mnie banować dalej - wystarczającą satysfakcją będzie jeśli ich prawnicy spędzą kosztowne dziesiątki godzin na szarpaniu się z kontrolami i trwające miesiącami popierdółki z UODO, czy jak to tam w Polsce się zwie, aż w końcu dowalą im kontrolę taką, że poniosą KOSZTY.

Koszty te, a potem kary lub decyzje administracyjne sprawią, że Agora prędzej czy później dojdzie do wniosku, że finansowanie forum, kontrola moderacji się im nie opłaca.
        Czy zamkną forum czy nie, wykończą się finansowo i będą musieli WYWALIĆ Z ROBOTY niekompetentnych ludzi odpowiedzialnych za ten nieopłacalny projekt.
        A skoro nie można normalnie komentować artykułów i forum - niech ich wywalą jak najszybciej, szampan (Europejski) się mrozi (u mnie po 25 C) i poczeka!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka