Dodaj do ulubionych

Co zlamał ten wątek?

12.05.20, 18:25
forum.gazeta.pl/forum/w,396,169907369,169907369,Pani_Witek_tak_szybko_czyta_ze_nie_nadazam_sluchac.html

--
www.youtube.com/watch?v=s5TnSF04RCE&feature=youtu.be
Tak, to ja zapijaczony_ryj,. na FK od co najmiej siedemnastu lat!
Obserwuj wątek
    • sea_monster Re: Co zlamał ten wątek? 16.05.20, 03:57
      Wątek ten nie jest zgodny z tematyką forum Kraj.

Nie jest z nią zgodny wątek o Twoich problemach z rozumieniem marszałek Witek. Nie jest też z nią zgodny wątek o tym, że marszałek Witek szybko czyta, podobnie jak nie jest z nią zgodny wątek o tym, że prezydent Duda chodzi w garniturze czy o tym, że poseł Kaczyński jest niski.

Jeśli marszałek Witek przyjdzie do Sejmu w piżamie lub poseł Kaczyński urośnie do 2 metrów, to wątki o tych godnych uwagi zdarzeniach nie wylądują na Ośle.

--
      Sea monster
      • stanpan POdziwiam genialność rozumowania i jestem... 19.05.20, 17:53
        sea_monster napisał:

> Wątek ten nie jest zgodny z tematyką forum Kraj.
        >
        > Nie jest z nią zgodny wątek o Twoich problemach z rozumieniem marszałek Witek.
        > Nie jest też z nią zgodny wątek o tym, że marszałek Witek szybko czyta, podobni
        > e jak nie jest z nią zgodny wątek o tym, że prezydent Duda chodzi w garniturze
        > czy o tym, że poseł Kaczyński jest niski.
        >
        > Jeśli marszałek Witek przyjdzie do Sejmu w piżamie lub poseł Kaczyński urośnie
        > do 2 metrów, to wątki o tych godnych uwagi zdarzeniach nie wylądują na Ośle.
        >

w szoku.
        Nawet PiSior by zrozumiał,że w tym wątku nie chodziło o to, czy ja rozumiem szybkostrzelność pani Witek, bo to była ironia (jak widać nie dla wszystkich zrozumiała, czemu zreszta się nie wiedzieć dlaczego nie dziwię), ale teraz na poważnie. Jak Duda zrobi z siebie publicznie idiotę jąkając się, to tez...nie będzie wątek polityczny , krajowy i jeszcze ch.. wie jaki!
        Gratuluję poczucia CHumoru!!!

--
      • stanpan POdziwiam genialność rozumowania i jestem... 19.05.20, 17:53
        sea_monster napisał:

> Wątek ten nie jest zgodny z tematyką forum Kraj.
        >
        > Nie jest z nią zgodny wątek o Twoich problemach z rozumieniem marszałek Witek.
        > Nie jest też z nią zgodny wątek o tym, że marszałek Witek szybko czyta, podobni
        > e jak nie jest z nią zgodny wątek o tym, że prezydent Duda chodzi w garniturze
        > czy o tym, że poseł Kaczyński jest niski.
        >
        > Jeśli marszałek Witek przyjdzie do Sejmu w piżamie lub poseł Kaczyński urośnie
        > do 2 metrów, to wątki o tych godnych uwagi zdarzeniach nie wylądują na Ośle.
        >

w szoku.
        Nawet PiSior by zrozumiał,że w tym wątku nie chodziło o to, czy ja rozumiem szybkostrzelność pani Witek, bo to była ironia (jak widać nie dla wszystkich zrozumiała, czemu zreszta się nie wiedzieć dlaczego nie dziwię), ale teraz na poważnie. Jak Duda zrobi z siebie publicznie idiotę jąkając się, to tez...nie będzie wątek polityczny , krajowy i jeszcze ch.. wie jaki!
        Gratuluję poczucia CHumoru!!!

--
        • wariant_b Re: POdziwiam genialność rozumowania i jestem... 19.05.20, 20:41
          stanpan napisał:

> Nawet PiSior by zrozumiał ...

Nawet pisior by zrozumiał, że znowu coś się pieprzy z oprogramowaniem Forum, skoro
          nagminnie zaczynają się pojawiać duplikaty postów. To już kolejny, który widzę dzisiaj.
          Wczoraj padł mój prywatny rekord - od napisania i wysłania postu (jego czas pojawił się
          na wykazie wątków) do momentu, kiedy można było go wyświetlić minęło 6 minut.
          Czy znowu ktoś próbuje rozwiązań, które kiedyś wprowadzała siwa?
          • stanpan Najlepszy jest numer z pytaniem czy chcesz opuścić 27.05.20, 10:14
            wariant_b napisał:

> stanpan napisał:
            >
            > > Nawet PiSior by zrozumiał ...
            >
            > Nawet pisior by zrozumiał, że znowu coś się pieprzy z oprogramowaniem Forum, sk
            > oro
            > nagminnie zaczynają się pojawiać duplikaty postów. To już kolejny, który widzę
            > dzisiaj.
            > Wczoraj padł mój prywatny rekord - od napisania i wysłania postu (jego czas poj
            > awił się
            > na wykazie wątków) do momentu, kiedy można było go wyświetlić minęło 6 minut.
            > Czy znowu ktoś próbuje rozwiązań, które kiedyś wprowadzała siwa?

forum, jeśłi tak to kliknij tutaj-GENIALNE, ze ktoś wymyślił takie coś! Przecierz jak klikam jakiś link, to wiadomo, ze chce opuścić forum, zeby zobaczyć co się za linkiem kryje.
            Rozmawiałem z wieloma osobami i wszyscy jednoznacznie się wypowiedzieli o tym dodatkowy kliknięciu, ze to idiotyzm!!!
            KOnia z rzędem temu kto zgadnie o co chodziło twórcy tej głupoty?
            --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka