Dodaj do ulubionych

jak user ma sobie radzic z asem,

25.10.04, 12:35
ktory przychodzi na fof i fom tylko po to by go zaczepiac? nie musze, ze to
ten sam aes, (ktoremu kiedy sie skopie tylek jak sie sam o to prosi) - chodzi
potem i placze, ze rodzine mu bija.

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=16434603
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=16955580&a=17015923
mam powiedziec tylko: "spierdalaj" jak sie robie w wypadku uciazliwych
pacynek, czy moze pobrudzic sie i dyskutowac na jego poziomie bijac przy
okazji znowu "matki w ciazy i nienarodzone dzieci"?

prosze o jakas praktyczna rade, bo w to, ze administracja forum gazety
przejmuje sie jak taki aes ich reprezentuje - przestalam wierzyc.

ps.
przy okazji - jesli juz taki aes musi byc i musi w ten sposob sie zachowywac,
to nie moglby przynajmniej nauczyc sie odmieniac przez przypadki?
Obserwuj wątek
    • messja i nie mam do was zalu 25.10.04, 13:50
      ,ze usuneliscie watek, do ktorego prowadzil moj drugi link. specjalnie sie nie
      przywiazalam a i sprawa przywrocenia wulgarnych postow na ft jakby zostala
      wyjasniona.
      chociaz nie widze zadnego powodu: ja za cytowane bluzgi, juz tam przeprosilam,
      a jak aes szkodnik sie zachowuje i tak widac na watku, do ktorego prowadzi
      pierwszy link.
      szkoda tylko, ze na ma go nawet na oslej lawce - ciekawa jestem ile
      jeszcze "cennych uwag" wasz aes wyprodukowal tam pod moim adresem.
    • messja tebe, 25.10.04, 14:11
      skoro przeniosles ten watek z fof, to zakladam tez, ze go przeczytales. nie
      moglbys wiec przywrocic watku "nowy regulamin jest" chociaz na osla lawke? nie
      chcialbym bowiem pominac zadnych uwaga twojego aesa: mogl pprzeciez powiedzic
      tam cos bardzo wanego, albo madrego. a istnieje w tej chwili
      prawdopodobienstwo, ze nie jestem na bierzaco z jego rewelacjami na moj temat.

please?
      • saqqara heheheh, prosimy o wiecej! 25.10.04, 15:18

• Gość: podróbka pollaka [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.04, 16:46
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: pitu-pitu Re: może ta niemoc pollaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.04, 22:52
            to nie tylko intelektualna i tylko w wojowniczj messji widzi bidak nadzieję ?:)

Gość portalu: podróbka pollaka napisał(a):

> saqqara, ładnie to tak śmiać się z czyjejś niemocy intelektualnej? hę?
            • Gość: pollak Re: może ta niemoc pollaka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.04, 22:54
              Odpowiadasz nad cytatem. Tylko debile odpowiadają nad cytatem (wedle zasady
              toppost=debil). A dyskusja z debilami sensu większego nie ma. :)
              • Gość: pitu-pitu Re: może ta niemoc pollaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.04, 22:55
                boli znowu ?:)
                • Gość: pollak A oto dowód że nawet debila można czegoś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.04, 22:57
                  nauczyć. Zobaczył że zrobił coś nie tak i nawet wyciągnął wnioski. :)
                  • Gość: pitu-pitu Re: A chociaż pollaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.04, 23:00
                    on sam rozumie ?:)
                    • Gość: pollak Pragnę zauważyć, że nawet nie zastosowałem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.04, 23:03
                      elektrowstrząsów, a ten orangutan robi coraz większe postępy. Kolejny cud na
                      forum? :)
                      • Gość: pitu-pitu Re: to messja stosuje wobec ciebie elektrowstrząsy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.04, 23:05
                        bidaku - to na tę niemoc ? :))
                        • Gość: pollak Re: to messja stosuje wobec ciebie elektrowstrząs IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.04, 23:07
                          Ty to masz naprawdę wyjątkowe riposty. Ale jesteś głup. :)))
                          • Gość: pitu-pitu Re: tobie to raczej nikt nie dorówna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.04, 23:10
                            w tych postach - no może messja :)
                            • messja Re: tobie to raczej nikt nie dorówna 25.10.04, 23:14
                              Gość portalu: pitu-pitu napisał(a):

> w tych postach - no może messja :)

o! podszywka coraz czesciej i chetniej mowi o mnie, pozrnie atakujac pollaka.
                              czyzby to jakis wzgardzony adorator probowal w ten sposb zwrocic na siebie moja
                              uwage?
                              mocno to zalosne, chociaz z drugiej strony na swoj sposob wzruszajce:)
                              • Gość: pitu-pitu Re: w jednym jesteś dobra messja, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.04, 23:18
                                w dorabianiu ideologii :))
                            • Gość: pollak Re: tobie to raczej nikt nie dorówna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.04, 23:17
                              Dobra, powiem ci orangutanie wprost - twoje riposty są coraz bardziej żałosne.
                              Nie stać cię na więcej?
                              • Gość: pitu-pitu Re: byłes ostatnio w zoo, czy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.04, 23:21
                                u lekarza - bo tylko debilizm albo orangutan potrafisz wymieniać ?:))
                                • Gość: pollak Re: byłes ostatnio w zoo, czy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.04, 23:26
                                  No to mnie zgasiłeś. Poddaję się, ok? Dobry jesteś.

PS Łał!
                                  • Gość: pitu-pitu Re: już lepiej zostań przy tych krótkich IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.04, 23:28
                                    i zwięzłych zwrotach - lepiej to ci wychodzi :))
                                    • messja Re: już lepiej zostań przy tych krótkich 25.10.04, 23:58

> i zwięzłych zwrotach - lepiej to ci wychodzi :))

nie, tylko takie potrafisz zrozumiec:)
                    • messja pollak 25.10.04, 23:04

> on sam rozumie ?:)

myslalam, ze troche przesadziles, ale to chyba naprawde jakis
                      mocno "inteligentny inaczej". w kazdym razie troche mi go szkoda:)
                  • messja Re: A oto dowód że nawet debila można czegoś 25.10.04, 23:01
                    Gość portalu: pollak napisał(a):

> nauczyć. Zobaczył że zrobił coś nie tak i nawet wyciągnął wnioski. :)

rotfl:)
            • messja ta niemoc 25.10.04, 22:57

> to nie tylko intelektualna i tylko w wojowniczj messji widzi bidak
              nadzieję ?:)
              >
              > Gość portalu: podróbka pollaka napisał(a):
              >
              > > saqqara, ładnie to tak śmiać się z czyjejś niemocy intelektualnej? hę?

pacynko, jak juz rozmawiasz sam ze soba i juz koniecznie musisz na moj temat,
              to nie moglbys przy okazji jakos z sensem? chcialbym sie jakos odniesc a w tej
              chwili jest to niemozliwe:(
              • Gość: pitu-pitu Re: z tobą, Xeno to jakoś nikt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.04, 23:01
                (poza pollakiem) nie może się dogadać i na odwrót :))
                • messja Re: z tobą, Xeno to jakoś nikt 25.10.04, 23:10

> (poza pollakiem) nie może się dogadać i na odwrót :))

nie jestes taki glupi na jakiego wygladasz. faktycznie do pollaka "troche" ci
                  brakuje. i milo, ze sie tym nie zrazasz i probujesz swoich sil by podjac
                  konwersacje. jestes ambitny. na poczatek sprobuj moze powiedziec przynajmniej
                  jedno pelne zdanie i nie zapomnij (to wazne) by mialo jakis sens.
                  • Gość: pitu-pitu Re: Ach, cóż za komplement, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.04, 23:13
                    uczę się od mądrzejszych - takich, co nigdy nie robią błędów i nie pierniczą
                    głupot na forum :)
                    • messja Re: Ach, cóż za komplement, 25.10.04, 23:19

> uczę się od mądrzejszych - takich, co nigdy nie robią błędów i nie pierniczą
                      > głupot na forum :)

sam sobie wybrales nauczycieli - jaks nikt cie tu za wlosy nie ciagna by
                      prowadzic z toba "intieligentna" rozmowe.
                      • Gość: pitu-pitu Re: tak to już bywa, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.04, 23:23
                        pozory czasami mylą :)
                        • messja Re: tak to już bywa, 26.10.04, 00:01

> pozory czasami mylą :)

lal! ale mi dowaliles - fenomenalna riposta. moge cie cytowac?:)
        • Gość: pollak Dla saqqary, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.04, 22:40
          chcesz więcej, to ....... podbitka. :)

PS Proszę uprzejmie.
          • messja Re: Dla saqqary, 25.10.04, 22:44

> chcesz więcej, to ....... podbitka. :)
            >
            >
            > PS Proszę uprzejmie.

obawiam sie, ze moze opatrznie cie zrozumiec, ale czas to najlepiej pokaze:)
          • saqqara Pollak 26.10.04, 09:55
            bardzo dziekuje

ps. i nadal prosze o wiecej:)
            • kixx Re: Pollak 26.10.04, 10:26
              dolaczam sie do prosby
              z tym,ze mnie fascynuje jednak pitu-pitu
              czy mozecie jakos na niego wplynac,zeby napisal cos wiecej
              • messja Re: Pollak 26.10.04, 20:35
                kixx napisał:

> dolaczam sie do prosby
                > z tym,ze mnie fascynuje jednak pitu-pitu
                > czy mozecie jakos na niego wplynac,zeby napisal cos wiecej

zgadzam sie: zabawa byla przednia:)

ps.
                tebe prosze nie wycinaj, za to ze znowu zgodzilam sie z kims na tym watku. daj
                sobie luz:)
            • Gość: pollak Re: Pollak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.04, 11:08
              Jeśli taka szykowna babeczka prosi o więcej, to nie pozostaje mi nic innego jak
              tylko ..... podbitka! Specjalnie dla Saqqary :)

PS Proszę uprzejmie.
              • saqqara Re: Pollak 26.10.04, 13:47
                hm... moge poprosic jeszcze raz?:)
                • Gość: pollak Re: Pollak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.04, 14:28
                  Ależ w obecnej dobie mamy zachłanne kobiety. Owszem, lubię TO robić, szczególnie
                  jeśli Pani prosi, ale może chociaż porozmawiajmy by przynajmniej sprawiać
                  "wrażenie". I nie mówię że u mnie cieńko z kondycją, ale robić TO tyle razy
                  pod rząd.... Miejmy przyzwoitość.

PS Cały czas mowa o podbijaniu wątku.
                  PPS No, skoro Pani prosi, to ...... w górę! (dobry w TYM jestem, powiem
                  nieskromnie)
                  • saqqara Re: Pollak 26.10.04, 15:25
                    Nie chcialabym Pana zbytnio wyeksploatowac. Poniewaz jednak Panu tak dobrze to
                    wychodzi a mnie sprawia to tyle przyjemnosci (i sadze ze Panu tez)...to ja
                    chce jeszcze jeden raz:)
                    i prosze o wybaczenie ale ja nigdy umiaru nie znalam, szczegolnie w kwestii
                    przyjemnsoci:)

ps. oczywiscie!
                    • Gość: pollak Re: Pollak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.04, 15:47
                      To mogą czytać dzieci, kobieto!

W górę! Lubie te zabawę. Pierwszy raz robię to tyle razy pod rząd będąc w
                      pracy. ;)
                      • messja Re: Pollak 26.10.04, 20:32
                        a nie mowilam pollak, ze bedziesz mial z niej zabawe? mowilam i masz:)

podziekuj mi, bo za mna tu przybiegla:))
                        • Gość: pollak Re: Pollak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.04, 09:16
                          Dzięki Messjo, zła kobieto :)
                          • messja Re: Pollak 27.10.04, 10:07

> Dzięki Messjo, zła kobieto :)

prosze bardzo:)
                      • saqqara Re: Pollak 27.10.04, 08:46
                        niech sie doksztalcaja, jak nalezy w gore podnosic!

hahaha....mam nadzieje, ze sie nie zmeczysz i Twoja praca na tym podnoszeniu
                        nie ucierpi:)
                        • Gość: pollak Re: Pollak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.04, 09:15
                          saqqara napisała:

> niech sie doksztalcaja, jak nalezy w gore podnosic!

Mam konserwatywne poglądy, uważam więc iż edukować należy w bardzij łagodny
                          sposób (nie ma co mówić, ale to powyżej to była przecież ostra jazda, mało kto
                          potrafi tyle razy pod rząd TO robić, podbijać wątek znaczy), oraz dopiero od
                          pewnego wieku.

> hahaha....mam nadzieje, ze sie nie zmeczysz i Twoja praca na tym podnoszeniu
                          > nie ucierpi:)

No, tego, prawda... robiłem to już nie raz. (też z kobietą, tak w razie jakby co ;))
                          • saqqara Re: Pollak 27.10.04, 09:57
                            teraz Ty zaczynasz ostro:

> No, tego, prawda... robiłem to już nie raz. (też z kobietą, tak w razie jakby
                            co ;))

:))
                            • messja do Pollaka na marginesie 27.10.04, 10:05

nie chce sie wtracac, ale nad cytatem wpisuja sie tylko ten....

a zreszta, sam widzisz:)
                              • Gość: pollak Re: do Pollaka na marginesie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.04, 10:37
                                A nene. Ja tak nigdy nie pisałem. ;)

A nawet jeśli, to dotyczyło się tylko niektórych gburów.

:)
                                • messja Re: do Pollaka na marginesie 27.10.04, 20:30

> A nene. Ja tak nigdy nie pisałem. ;)
                                  >
                                  >
                                  >
                                  > A nawet jeśli, to dotyczyło się tylko niektórych gburów.
                                  >

wiem, dlatego mi sie to przypomnialo:)
                            • Gość: pollak Re: Pollak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.04, 10:41
                              Zwolnić?
                              • saqqara Re: Pollak 27.10.04, 11:03
                                a chcesz?
                                • Gość: pollak Re: Pollak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.04, 11:09
                                  Ja jeszcze mogę. I sprawia mi to przyjemność.
                                  • saqqara Re: Pollak 27.10.04, 11:26
                                    wow! jestem pod wrazeniem!
                                    • Gość: pollak Re: Pollak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.04, 12:11
                                      Sam bym niewiele zdziałał gdybym nie miał odpowiedniej partnerki.
                                      • saqqara Re: Pollak 27.10.04, 13:06
                                        widac trafil swoj na swoja;)
                                        ps. w kwestii podnoszenia. watku.
                                        • pollak Re: Pollak 28.10.04, 10:21
                                          Może byśmy zatem tak jeszcze kiedyś, razem, Ty i ja... ? Następnym razem
                                          proponuję jakieś urozmaicenia, żeby było z bajerami (np. po dwa posty
                                          podbijające). :)
                                          • saqqara Re: Pollak 28.10.04, 11:46
                                            bardzo chetnie zgodze sie nastepny raz:)

ps. jesli walory do podnoszenia beda rownie okazale jak w tej chwili to sie
                                            nawet zgodze na 3 posty:D
                                            • Gość: pollak Re: Pollak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.04, 19:03
                                              > ps. jesli walory do podnoszenia beda rownie okazale jak w tej chwili to sie
                                              > nawet zgodze na 3 posty:D

Trzy razy? To już będzie hardcore....

Tak sobie myślę, że jeszcze troche i zaczniemy robić to grupowo. Oj źle się
                                              dzieje... ;)
                                              • saqqara Re: Pollak 29.10.04, 11:15
                                                wole jakosc nad ilosc ale czego sie nie robi zeby podnosic jak nalezy!

hahaha, to mialy byc bajery czy gadzety?;)))
                                                • Gość: pollak Re: Pollak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.10.04, 15:11
                                                  Gadżety z bajerami.

PS To już nie musi być grupowo, ale może chociaż zaprosisz jakąś koleżankę -
                                                  popodbijała by z nami ;)
                                                  • saqqara Re: Pollak 02.11.04, 15:34
                                                    trojkacika do podnoszenia sie Panu zachcialo?

ps. ja jestem mocno zaborcza, ostrzegam:)
                                                  • Gość: pollak Re: Pollak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.04, 20:01
                                                    Jakiego tam trójkącika? Jedynie jeszcze jakaś koleżanka mogłaby wpaść na
                                                    niezobowiązujące podnoszenie wątków. ;)

Zaborcza? Fajnie :)
                                                  • saqqara Re: Pollak 03.11.04, 09:43
                                                    a to 2+1 nie rowna sie 3?:))

nawet bardzo:)
                                                  • Gość: pollak Re: Pollak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.04, 10:29
                                                    Może i trzy... Ale tamta druga nic dla mnie nie znaczy. Tak naprawdę liczy się
                                                    tylko Saqqara. ;)
                                                  • saqqara Re: Pollak 03.11.04, 11:26
                                                    :))
                                                    dobra odpowiedz. wygral Pan kolejna sesje masazu z podnoszeniem;)
                                                  • pollak Re: Pollak 04.11.04, 23:02
                                                    I z bajerami! I z bajerami!
                                                  • saqqara do Pollaka 05.11.04, 11:00
                                                    mam nadzieje, ze nie masz rozrusznika serca. moze stanac
                                                    ;)
                                                  • Gość: pollak Re: do Pollaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 11:14
                                                    Ano może stanąć. Rozrusznik.
                                                  • saqqara Re: do Pollaka 05.11.04, 11:48
                                                    sa metody: usta-usta...
                                                    masaz-niekoniecznie erotyczny (chyba, ze na specjalne zyczenie)
                                                  • Gość: pollak Re: do Pollaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 11:50
                                                    To ja zamawiam. Znaczy czuję się coraz gorzej i istnieje uzasadniona obawa że
                                                    zaraz "zejdę". Wymagam troskliwej opieki ;)
                                                  • saqqara Re: do Pollaka 05.11.04, 12:05
                                                    hm... dawno nie robilam za siostre z mila sierscia... ale czego sie nie robi
                                                    dla dobra ogolu?:)
                                                  • Gość: pollak Re: do Pollaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 12:07
                                                    Pal licho ogół. W tym przypadku o moje dobro idzie. ;)
                                                    Nie znaczy to że jestem jakąś egoistyczno-szowinistyczną męską świnią ;)
                                                  • saqqara Re: do Pollaka 05.11.04, 12:21
                                                    ja nie wiem, czy Ci tak dobrze bedzie. ja zwykle na manowce sprowadzam:D
                                                  • messja Re: Pollak 05.11.04, 10:25
                                                    saqqara napisała:

> :))
                                                    > dobra odpowiedz. wygral Pan kolejna sesje masazu z podnoszeniem;)

i tu moznabyloby podsumowac, ze nie ma takiej glupoty, ktorej by pollak nie
                                                    wmowil kobiecie... gdyby oczywiscie zalozyc, ze saqqara to kobieta.

-P
                                                  • fdj Re: Pollak 05.11.04, 11:37
                                                    Tylko potem Messja nie twierdź, że tym razem to nie Ty zaczęłaś...
                                                  • saqqara Fdj 05.11.04, 11:44
                                                    a czy to bedzie cos nowego?:)
                                                  • Gość: pollak Re: Fdj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 11:46
                                                    Jesteście przewrażliwieni ;)

PS A efdejot jak zwykle efdejoci.
                                                  • saqqara Re: Fdj 05.11.04, 11:50
                                                    nie ukrywam, wrazliwiec jestem. zawsze sie pochylam nad ofiarami zyciowymi;)
                                                  • Gość: pollak Re: Fdj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 12:04
                                                    Ano, to prawie tak jak Messja tutaj.
                                                  • saqqara Re: Fdj 05.11.04, 12:05
                                                    hahahahahaha, dzieki za komplement!
                                                    :DDDD
                                                  • Gość: pollak Re: Fdj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 12:08
                                                    Prosz.
                                                  • messja pollak 06.11.04, 22:26

> Ano, to prawie tak jak Messja tutaj.

to zalezy co masz na mysli. pewnych rzeczy bym butem nie dotknela, nie mowiac
                                                    juz o pochylaniu ze wspolczuciem. co nie zmienia faktu, ze dostrzegam jak
                                                    pomagaja w podnoszeniu mojego watku. widac, ze nie jest im obojetne jego
                                                    (watku) przeslanie.
                                                  • messja skarbie 06.11.04, 22:19
                                                    fdj napisał:

> Tylko potem Messja nie twierdź, że tym razem to nie Ty zaczęłaś...
                                                    >

ja tez sie za toba stesknilam, moj drogi:)
                                                    nie wiem do czego pijesz dokladnie, bo to, ze zaczelam watek, to kazdy glupi
                                                    (bez aluzji) widzi, a to ze nasz romans ty zaincjowales najstarsi gorale i tak
                                                    pamietaja:)

ps.
                                                    tak sie podnieciles moim powrotem, ze zapomniales o tradycyjnym polowaniu na
                                                    setke. to mile:)
                                                  • fdj Re: skarbie 08.11.04, 15:32
                                                    messja napisała:

> nie wiem do czego pijesz dokladnie

Oj wiesz, wiesz. A najważniejsze, że inni też wiedzą.
                                                  • messja Re: skarbie 13.11.04, 09:44
                                                    fdj napisał:

> messja napisała:
                                                    >
                                                    > > nie wiem do czego pijesz dokladnie
                                                    >
                                                    > Oj wiesz, wiesz. A najważniejsze, że inni też wiedzą.

to prawda: ja wiem i inni wiedza, tylko ty wciaz sie bronisz przed swoimi
                                                    uczuciami do mnie:)

ps.
                                                    ciesze sie jednak, ze tez zwracasz sie do mnie:"skarbie". to mile:)
                                                    >
                                      • messja Re: Pollak 27.10.04, 20:29

> Sam bym niewiele zdziałał gdybym nie miał odpowiedniej partnerki.

to moj watek, czuje sie wiec jakos odpowiedzialna. pomoc jakos, czy dasz sobie
                                        rade?:)
    • sceptyk [...] 25.10.04, 18:51
      • messja [...] 25.10.04, 19:56
      • pejsaty a propos - wierszyk mi sie przypomnial 25.10.04, 20:30
        mialo sie tryperka
        syfa mialo sie
        tryper to drobnostka
        syf niestety nie
        • Gość: pollak Ty długo aesem nie pobędziesz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.04, 22:47
          bo się nie nadajesz. Bo jesteś za dobry i dlatego jesteś właśnie zły. Jesteś za
          dobry więc się nie nadajesz.
          • pejsaty Re: Ty długo aesem nie pobędziesz 26.10.04, 15:27
            aha ktos mnie teraz zrobil w balona kasujac bez sladu m.in. post sceptyka, na
            ktory odpowiadalem i wyglada jakbym mial jakies dziwne uwagi do pierwszego
            postu w watku. :)
            • messja tebe skacze na glowe 26.10.04, 20:30
              pejsaty napisał:

> aha ktos mnie teraz zrobil w balona kasujac bez sladu m.in. post sceptyka, na
              > ktory odpowiadalem i wyglada jakbym mial jakies dziwne uwagi do pierwszego
              > postu w watku. :)

a co dopiero ja mam powiedziec? wyglada na to, ze "nabluzgalam" sobie sama we
              wlasnym watku, kiedy tak naprawde tylko zgodzilam sie ze sceptykiem. a swoja
              droga tebe dokonal karkolomnego skoku na glowe: wykropkowal post, za to, ze
              zawieral cytat z nieistniejacego postu. pejsaty moze ty, jako postawiony blizej
              tronu, rozumiesz czym mogl sie kierowac siepacz wyrzucajac orginal i
              pozostawiajac cytat w postaci notatki, ze zlamalam regulamin?

ps do tebe:
              tebe, kochanie, calkiem juz ci odbilo, czy to tylko przejsciowa niedyspozycja
              zwiazana z odejsciem maas? jesli to drugiem jakos zrozumiem. debilizmu zas
              nieusprawiedliwe.
              • rozowa_pantera1 Re: tebe skacze na glowe 27.10.04, 17:22
                Dziwnym trafem tylko Tobie kasuja lub wykropkowuja watki. Normalni ludzie pisza
                grzecznie i nic im nie znika. Moze powinnas sie leczyc, mala?
                • messja Re: tebe skacze na glowe 27.10.04, 20:28
                  rozowa_pantera1 napisał:

> Dziwnym trafem tylko Tobie kasuja lub wykropkowuja watki. Normalni ludzie
                  pisza
                  >
                  > grzecznie i nic im nie znika. Moze powinnas sie leczyc, mala?

czesc duza!:)

nazywam sie messja i nie jestem tutaj nowa i dlatego nie jestem ani taka
                  odwazna, ani taka obiektywna jak ty. przykro mi jedynie, ze nie ma wiekszego
                  sensu w tym co piszesz. bardzo krociutko wiec: bez wzgledu na to jaka sympatia
                  i szacunkiem darze tebeslawa, leczac siebie nie bede w stanie pomoc jemu w
                  stosowaniu sie do prawa i regulaminu na ktory sie powoluje w swoich
                  faszystowskich metodach.

a teraz znikaj w podskokach "duza". mam ograniczony czas i cierpliwosc dla
                  pacynek.
                  • Gość: pozyteczny troll 3 Re: tebe skacze na glowe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.04, 18:16
                    > nazywam sie messja i nie jestem tutaj nowa

oto przykład całkowitego pomylenia rzeczywistości realnej z wirtualną, tudzież
                    przyrośnięcia na stałe do komputera.
                    powiedz no, messja, ale szczerze: jak chodzisz sikać to sikasz, czy formatujesz
                    pęcherz?
                    • tebe Re: tebe skacze na glowe 28.10.04, 19:00
                      nie ma pożytecznych trolli
                      daj sobie spokój
                      • Gość: pollak TeBe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.04, 19:04
                        Ty to czytasz? Myślałem jedynie że na chybił trafił wycinasz jedynie posty.
                      • messja Re: tebe skacze na glowe 28.10.04, 20:18
                        tebe napisał:

> nie ma pożytecznych trolli
                        > daj sobie spokój

zaraz zaraz, czy ja dobrze widze: sam tebe, ktory swojego czasu ofcjalnie
                        zapewnial, ze admini nie rozmawiaja z trollami...
                        co robi na watku dotyczacym zachowania aesow? odpowiada na zadane mu przez
                        uczciwego usera (jak sam mnie kiedys okreslil w oswiadczeniu ganiacym trolle)
                        pytanie?
                        nie: rozmawia z trollem!

brawo tebe - potwierdziles moje najgorsze obawy, a osoby ktore takich obaw nie
                        mialy, maja dowod, ze byly w bledzie. w kazdym razie dorosles do tytulu postu.
                      • Gość: pożyteczny troll;) Re: tebe skacze na glowe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.04, 21:28
                        szczerze mówiąc wydaje mi się, że trolle generalnie nie istnieją, a ktoś
                        zajmujący się zaawansowaną techniką i elektroniką czyli ogólnie pojętą nauką
                        ścisłą - powinien o tym wiedzieć najlepiej? ;-P czyż NEI?
                    • messja Re: tebe skacze na glowe 28.10.04, 20:21
                      Gość portalu: pozyteczny troll 3 napisał(a):

....

niestety jestem madrzejsza niz tebe (co okazuje sie nie takie trudne): nie bede
                      nic tlumaczyc trollom.
                      zwlaszcza chamskim.
                      • Gość: pitu-pitu Re: wiara przenosi góry i morza, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.04, 21:29
                        zacznij się modlić :)

messja napisała:

>
                        > niestety jestem madrzejsza ...
                        >
                        >
                        • Gość: pollak Re: wiara przenosi góry i morza, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.04, 21:37
                          toppost=debil

• Gość: pollak Re: heheheh, prosimy o wiecej! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.04, 22:37
        Jeśli przyjdzie tu kiedyś jako zupełnie tutaj nowy, to się dopytamy czy ma
        pewne problemy czy ich nie ma. Może by zapytać na forum Zdrowie?
        • messja Re: heheheh, prosimy o wiecej! 25.10.04, 22:43

> Jeśli przyjdzie tu kiedyś jako zupełnie tutaj nowy, to się dopytamy czy ma
          > pewne problemy czy ich nie ma. Może by zapytać na forum Zdrowie?

czy to aby etyczne? "nowy" moze jeszcze nie wie jak sobie radzic z tym
          problemem, ani jak o tym otwarcie porozmawiac. moze powinnien raczej napisac
          maila do tebe w tej sprawie?
    • messja Re: heheheh, prosimy o wiecej! 25.10.04, 19:53

> Jaka błyskotliwa analiza przeprowadzona przez trolla. :)
      >
      >
      > "nie znasz mnie i nie masz pojęcia czy mam chorobę weneryczną czy nie"
      >
      > Cytat roku :) Dzięki!

ty to pollak masz jednak szczescie - zawsze sie natkniesz na jakas interesujaca
      pacynke. calkiem niedawno znalazles cos takiego co najpierw "podcieralo
      publicznie dupe" a potem obrazilo sie z powodu twojego slownictwa, pamietasz?
      moze powinnismy zbierac na forum co ciekawsze zdania pacynek? szkoda zeby
      przeminely bez zapomnienia:)
    • Gość: pitu-pitu Re: siema moje dwie ulobione pacynki, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.04, 21:31
      messja i polaczek - może czas na siusiu lub papierosa ?:)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka