Dodaj do ulubionych

A gdzie są usuwane wątki z tego forum?

19.10.20, 13:44
na które wstydzicie się odpowiedzieć?
Obserwuj wątek
    • wariant_b Re: A gdzie są usuwane wątki z tego forum? 19.10.20, 15:15
      krol.osle.jlawki napisał:

> na które wstydzicie się odpowiedzieć?

Jak to się zwykle określa - są wysyłane w Kosmos.
      Po skasowaniu postu tytułowego wątek jest niewidoczny dla użytkowników
      włącznie z jego autorem, widzą go tylko uprawnieni do administrowania forum.

Niemniej obecnie główna różnica polega na tym, że skasowane posty
      są liczone i automat blokuje możliwość pisania i zakładania wątków,
      a na Ośle chyba można mieć dowolną ilość wątków bez konsekwencji.
      Aktualnie masz ich co najmniej 84 sztuki (starsze nie są pokazywane).

Nie bardzo mogę zrozumieć, czemu moderator Kraju tak cię chroni.
      • krol.osle.jlawki A od kiedy to gnojenie jest ochroną? 19.10.20, 15:21
        wariant_b napisał:

> krol.osle.jlawki napisał:
        >
        > > na które wstydzicie się odpowiedzieć?
        >
        > Jak to się zwykle określa - są wysyłane w Kosmos.
        > Po skasowaniu postu tytułowego wątek jest niewidoczny dla użytkowników
        > włącznie z jego autorem, widzą go tylko uprawnieni do administrowania forum.
        >
        > Niemniej obecnie główna różnica polega na tym, że skasowane posty
        > są liczone i automat blokuje możliwość pisania i zakładania wątków,
        > a na Ośle chyba można mieć dowolną ilość wątków bez konsekwencji.
        > Aktualnie masz ich co najmniej 84 sztuki (starsze nie są pokazywane).
        >
        > Nie bardzo mogę zrozumieć, czemu moderator Kraju tak cię chroni.
        • wariant_b Re: A od kiedy to gnojenie jest ochroną? 19.10.20, 18:51
          Odkąd utrudnia, ale nie uniemożliwia pisania pod aktualnym nickiem.
          Gdyby kasował zamiast przenosić na Osła twój nick nie utrzymałby się
          nawet przez tydzień.

Pamiętam czasy, kiedy nie było można nadążyć za zmianami twoich nicków,
          po kolejnych banach ze strony Administracji. A teraz kończy się zwykle
          tylko na opiekunie forum.
          • krol.osle.jlawki Dlaczego odpowiadasz mi pod prywatnym nickiem? 20.10.20, 10:10
            wariant_b napisał:

> Odkąd utrudnia, ale nie uniemożliwia pisania pod aktualnym nickiem.
            > Gdyby kasował zamiast przenosić na Osła twój nick nie utrzymałby się
            > nawet przez tydzień.
            >
            > Pamiętam czasy, kiedy nie było można nadążyć za zmianami twoich nicków,
            > po kolejnych banach ze strony Administracji. A teraz kończy się zwykle
            > tylko na opiekunie forum.

Skoro jesteś pracownikiem moderacji tej gazety? Czy nie uważasz, ze to co najmniej dziwne?
            No ale skoro podzieliłeś się swoją obszerną wiedzą na temat moje osoby, zwyczajów i procedur jakie tu panują, to byłbym chamem, albo świnią gdybym na twoje zarzuty wobec mojej skromnej osoby nie odpowiedział.
            No, ale po kolei.
            Po pierwsze to te 84 na oślej ławce są już nieaktualne.
            PO drugie to co najmniej 50% tych wątków to moje pyskówki, czasami nawet chamskie odzywki na niesłusznie wysłane tam moje wątki przez moderatora, który mnie nienawidzi i gnoi od prawie trzech lat. Dlaczego chamskie, ano dlatego, że jestem zwyczajnym człowiekiem i czasami coś we mnie pęka, są jakieś granice wytrzymałości nerwowej.
            Po trzecie 10% z tych drugich 50 % zasługuje rzeczywiście na osła , bo jest prawdopodobnie zdublowana.
            Natomiast pozostałe 40 % nigdy nie powinno znaleźć się na oślej, bo nic nie łamią poza krytyką PiSu i ew szydzeniem z kretyńskich pomysłów PiSiej ferajny.
            Po czwarte dowodem na złośliwość wobec mnie PiSiora na moderacji jest to, że kiedy był na urlopie ani razu nie zaliczyłem osła (23.09 do 07.10, czyli całe 14 dni nie zaliczyłem ani jednego osła!!!).

A teraz co do mojej zmiany kilkudziesięciu nicków. Nicki zmieniałem, bo byłem banowany na zakładanie wątków, a po każdym wyczyszczeniu kompa zmianie IP i zmianie nicka mogłem pisać i nie byłem wysyłany na osłą przez jakieś 3 do pięciu tygodni kiedy to byłem rozpoznawany przez mojego wroga na moderacji od chwili rozpoznania moje wątki wszystkie wątki podpisane tym pod tym nowym nickiem lądowały na oślej( tylko raz rozpoznał mnie pierwszego dnia). I to ma być demokracja tak gnoić kogoś za to, że odważył się publicznie powiedzieć co myśli o takim moderatorze?
            A teraz powiem , zmieniłem dla jaj nicka na króla ośłej ławki i w sygnaturce napisałem kim jestem, bo wiedziałem, ze dopóki ten moderator pracuje go tego czasu będę lądował na ośle jako pierwszy, no chyba, że on śpi, ale za to jak się obudzi, bo jest kilka do kilkudziesięciu godzin nieobecny to niemal ZAWSZE JA JAKO PIERWSZY WYLĄDUJĘ NA OŚŁEJ, bo jestem drugim po Oszołomie z radiaMaRYja najbardziej znienawidzonym gnojonym przez niego forumowiczem.
            Oczywiście robię zrzuty ekranu z tej całej dyskusji, bo nie sądzę, by tego nie wcięło, a kiedyś może mi się to przydać.

I to by było na tyle, jak mawiał pewien prof. dr, inż,

Miłego dnia.
            • wariant_b Re: Dlaczego odpowiadasz mi pod prywatnym nickiem 20.10.20, 20:57

> Skoro jesteś pracownikiem moderacji tej gazety?

Nie mam nic wspólnego z Gazetą, a tym bardziej z administracją forum.

> Czy nie uważasz, ze to co najmniej dziwne?

Dziwne - a nawet powiedziałbym, że niepoważne.

Nie lubię się z administracją od czasów siwej, a ona podobno wcześniej zajmowała się
              resocjalizacją małoletnich. I ten model administrowania bardzo mi się nie podobał,
              a zdaje się ciągle jeszcze pokutuje na forum.

> No ale skoro podzieliłeś się swoją obszerną wiedzą na temat moje osoby.

Siedzę na forum wystarczająco długo, żeby kojarzyć co starszych użytkowników.
              Fakt, na Kraj ostatnio rzadko zaglądam, bo i nie ma po co.
              No, może zobaczyć co tam u yomy, ayrana i innych weteranów słychać.

> Po pierwsze to te 84 na oślej ławce są już nieaktualne.

Fakt, teraz widzę na Ośle 87 twoich wątków.
              Szkoda, że od pewnego czasu lista jest bardzo niepełna - jedna lub dwie strony - albo nic.

> Po czwarte dowodem na złośliwość wobec mnie PiSiora na moderacji jest to, że kiedy był na urlopie
              > ani razu nie zaliczyłem osła (23.09 do 07.10, czyli całe 14 dni nie zaliczyłem ani jednego osła!!!).

A tak dokładniej to zaliczyłeś co najmniej 24 Osły w tym okresie. Policzyłem te, co je widać.
              Części września brakuje. Obejrzyj Osła według liczby wypowiedzi, to też je znajdziesz.

> A teraz co do mojej zmiany kilkudziesięciu nicków.

Pamiętam te numerowane: zapijaczony_ryj_banowanyXrazy. Chyba X doszło do 27.

> A teraz powiem , zmieniłem dla jaj nicka na króla ośłej ławki i w sygnaturce napisałem kim jestem...

Pod poprzednim (stanpan) również, ale i bez sygnaturki jesteś rozpoznawalny.

> ... bo jestem drugim po Oszołomie z radiaMaRYja najbardziej znienawidzonym gnojonym
              > przez niego forumowiczem.

A zatem na pewno nie jesteś gnojony za poglądy, bo te macie z oszołomem mocno odmienne.

---

> I to by było na tyle, jak mawiał pewien prof. dr, inż,

Tylko profesor, ale za to mniemanologii stosowanej.
              • krol.osle.jlawki Przepraszam, pomyliłem miesiące 21.10.20, 10:09
                wariant_b napisał:
                > > ani razu nie zaliczyłem osła (23.09 do 07.10, czyli całe 14 dni nie zali
                > czyłem ani jednego osła!!!).
                >
                > A tak dokładniej to zaliczyłeś co najmniej 24 Osły w tym okresie. Policzyłem te
                > , co je widać.

Rzeczywiscie masz rację. nie wiem jak to się stało, chodziło o okres 23 lipca do 4 sierpnia.
                Zazwyczaj staram się pisać prawdę, a tu się zwyczajnie pomyliłem. Pisałem z głowy, a teraz sprawdziłem w kalendarzu, a konkretnie skróconym kalendarzu na jego początku, gdzie to odfajkowywałem, a potem przepisując do właściwego zwyczajnie pomyliłem się.
                Pewnie zaraz napiszesz, ze tak napisałem, bo nie da się sprawdzić? Myślę, że Ty dasz radę.

Natomiast co do Stanisławskiego to moja racja jest mojsza, bo pamięc mam dobrą i takich satyryków jak on, Fedorowicz, Laskowik, czy Smoleń raczej nie zapominam:
                www.youtube.com/watch?v=TjORPMCCACk
                MIłego dnia.
                • wariant_b Re: Przepraszam, pomyliłem miesiące 21.10.20, 13:09

> Rzeczywiscie masz rację. nie wiem jak to się stało, chodziło o okres 23 lipca do 4 sierpnia.

Tego mnie nie uda się sprawdzić, bo teraz wątki znikają z Osła po czterech tygodniach.
                  Nawet nie wiem, czy jest sposób by dostać się do wcześniejszej zawartości.
                  Ktoś z uprawnieniami musiałby się w tym temacie wypowiedzieć.

Ale mam jedną niedobrą informację - jeśli w tym czasie ktoś faktycznie zastępował
                  sea_monster i był to ktoś z zawodowej administracji mógł je po prostu odruchowo kasować.
                  Administratorzy często reagują dopiero gdy dostaną donosy, więc wątki czy posty mogły
                  zniknąć później, niezauważenie dla ich autora, który nie sprawdza tego, co było dawniej.
                  Wątek wylatuje w Kosmos i spokój, bo jeśli ktoś nie zrobił zrzutów, to nie ma jak reklamować.
                  Stara dobra szkoła z czasów siwej - nie zostawiać śladów - żadnych cenzur [...] czy Osłów.
                  A skasowane posty automat sam policzy i zabanuje po przekroczeniu limitów dla forum.

Natomiast sprawdziłem, czy moderator pisywał w tym okresie na forach - owszem pisywał.
                  Więc nawet jeśli AES był na urlopie, to dostęp do Internetu miał i mógł działać do woli.

> Natomiast co do Stanisławskiego to moja racja jest mojsza

Może, mnie utrwaliło się jednak, że był to profesor Stanisławski, a nie prof.dr hab. Stanisławski,
                  co bardziej pasowałoby do ówczesnej tytułomanii. A z dodatkiem inż. sugerującym, że profesor
                  nie tylko ma wiedzę, że coś można zrobić, ale jeszcze to potrafi, nie spotkałem się nigdy.
                  • krol.osle.jlawki Reasumując naszą wymianę zdań i poglądów. 21.10.20, 16:57
                    wariant_b napisał:
                    > orum.
                    >
                    > Natomiast sprawdziłem, czy moderator pisywał w tym okresie na forach - owszem p
                    > isywał.
                    > Więc nawet jeśli AES był na urlopie, to dostęp do Internetu miał i mógł działać
                    > do woli.
                    >
                    > > Natomiast co do Stanisławskiego to moja racja jest mojsza
                    >
                    > Może, mnie utrwaliło się jednak, że był to profesor Stanisławski, a nie prof.dr
                    > hab. Stanisławski,
                    > co bardziej pasowałoby do ówczesnej tytułomanii. A z dodatkiem inż. sugerującym
                    > , że profesor
                    > nie tylko ma wiedzę, że coś można zrobić, ale jeszcze to potrafi, nie spotkałem
                    > się nigdy.

Jestem Ci niezmiernie wdzięczny za to, ze dzięki Tobie po raz pierwszy mogłem się szczerze wypowiedzieć na forum mojej gazety i po raz pierwszy nikt mnie nie za to nie wydupczył w kosmos ani na osła (przynajmniej na razie)
                    Jeszcze raz Ci dziękuję, bardzo dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego.
                    Amen!
                      • wariant_b Re: Niestry PiSior Cię przeczytał i teraz mnie gn 16.11.20, 18:00

> inaczej, zamiast na osła wydupcza mnie w kosmos, a to oznacza,
                        > że niebawem będę miał z automatu bana.

No to będziesz miał, jako i ja mam. Chyba dla ciebie to nie pierwszyzna.
                        Automat jest bez sensu, ale przynajmniej działa poprawnie i liczy co trzeba.
                        Zapijaczonego_ryja też ci nie przywrócą, bo konto wygasło, a nazwa zajęta.

Ale nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym PiSiorem?

Opiekun Kraju wydaje się dość mocno daleki od PiS-u, czyżbyś podejrzewał zbiorowe
                        konto lub kogoś z etatowych, czy jakiegoś "donosiciela"? Na donosy admini reagują
                        dość opieszale, a przynajmniej bywały skargi na brak reakcji na zgłoszenia spamu,
                        więc pewnie zwykłe wątki i posty też znikają ze sporym opóźnieniem.
                        • krol.osle.jlawki Re: Niestry PiSior Cię przeczytał i teraz mnie gn 17.11.20, 15:49
                          wariant_b napisał:

>
                          > Ale nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym PiSiorem?
                          >
                          No to masz z dzisiaj:

forum.gazeta.pl/forum/w,28,170808584,170808584,_smierc_dla_niemieckiej_buty_i_arogancji_.html?t=1605616502#p170808584
                          forum.gazeta.pl/forum/w,28,170804144,170804144,Ziobro_minister_rzadu_PiS_pisze_list_do_premiera.html
                          forum.gazeta.pl/forum/w,28,170803209,170803209,No_to_mamy_kolejny_rekord_w_proporcji_ilosci.html
                          I ci to jest jeśli nie obrona PiSiej ferajny?

A dzis jeszcze dziećń się nie skończył, to następne wylecą w kosmos , bo PiSior się obudził!!!
                          • wariant_b Re: Niestry PiSior Cię przeczytał i teraz mnie gn 17.11.20, 17:36
                            Wątki odfrunęły w Kosmos.

Ale, szczerze mówiąc, odkąd PiS wycofał swoje szczekaczki z forów gazety,
                            trudno trafić na wątek który nie byłby antypisowski. Czasem jeszcze zdarza się
                            widzieć nalot botów na komentarze pod którymś z artykułów - ale też rzadko.

Ponieważ na Religii jest podobnie, zapytałem opiekuna czy wie, co jest grane.
                            Może przyszły jakieś wytyczne, że moderatorzy mają wycinać co popadnie,
                            żeby zniechęcić resztkę użytkowników do korzystania z forów gazetowych.
                            Nic tak nie wkurwia, jak to, że zniknie wątek w którym aktualnie próbujemy
                            coś napisać, lub który przed chwilą jeszcze przeglądaliśmy.
                              • wariant_b Re: Wkurwaianie to ... 17.11.20, 18:35

> To to, co każdy PiSior najlepiej potrafi!!!

Ależ ty się uparłeś z tym PiSiorem.

Tak jakby od opcji politycznej czy światopoglądowej zależało, czy ktoś potrafi
                                poradzić sobie z zaprojektowaniem i moderowaniem dużego forum, czy nie.

Według mnie od czasów siwej obowiązuje model wychowawcy w zakładzie
                                specjalnym - trzeba pilnować i karać, bo bez opieki nie wiadomo co zrobią.
                                I żadnej dyskusji i wyrozumiałości - bo to podobno osłabia autorytet.

Tymczasem sytuacja jest taka, że moderator ani nie dysponuje narzędziami
                                do komunikacji z użytkownikami, ani nikt go tego nigdy nie nauczył. Nie wiesz
                                i nie dowiesz się, o co chodziło i co nie spodobało się moderatorowi kiedy
                                podejmował decyzję. Jeśli sam nie zauważysz brakującego wątku lub postu,
                                nie zostaniesz powiadomiony kiedy, przez kogo i z jakiego powodu został
                                usunięty. Nie będziesz nigdy wiedział, co automat ma aktualnie na liczniku,
                                dopóki nie zacznie działać i blokować. Taki to już antyspołecznościowy model.
                                • krol.osle.jlawki PiSie BYDLe nadal mnie gnoi za Twoją radą 18.11.20, 21:30

forum.gazeta.pl/forum/w,28,170816112,170816112,Bedzie_polexit_nie_bedzie_Niemiec_nam_plul_nam_w.html
                                  forum.gazeta.pl/forum/w,28,170816287,170816287,Posel_Braum.html
                                  jak widzisz ten pisdaki łobuz opłacany przez nowogrodzką< powiem szczerze ta k.... na moderacji gnoi mnie tak jak ty temy prymitywi doradziłes!!

Gdybyś prymitywnego bydlaka nie poinstruował< to to bydle by nadal wysyłąła mnie na osłą< a tak to prostaka pouczyłeś i na dniach będę miął bana!!!

wIELKIE DZIĘKI!!!

i nie PISdol , ZE TO NIE pIsior!!!

ZOBACZ JAK TA KUWA TO PODSTĘPNIE ROBI I JAKIE PRYTYKUJACE pIs WATKI TO ŚCIERWO MNIE WYSYŁA W KOSMOS!!!
                                  • wariant_b Re: PiSie BYDLe nadal mnie gnoi za Twoją radą 19.11.20, 08:43

> Gdybyś prymitywnego bydlaka nie poinstruował to to bydle by nadal wysyłała
                                    > mnie na osła a tak to prostaka pouczyłeś i na dniach będę miął bana!!!

Wybacz, ale moderatorzy mają pełną świadomość, jakie skutki mogą wywołać
                                    ich interwencje. Kasowanie wszystkiego, co im nie pasuje przez lata było
                                    powszechną praktyką, podobnie jak kasowanie postu wraz z całą gałązką.
                                    Ty tylko ostatnio miałeś szczęście, że opiekun kraju wysyłał wątki na Osła,
                                    ale jak widzę nie umiałeś docenić tego gestu.

Wybacz również, ale posty zawierające określenia typu "prymitywny bydlak"
                                    sam bym ocenzurował, bo w publicznej dyskusji są niedopuszczalne.
                                    Nie usunął, żeby zniknęły bez śladu, ale ocenzurował [...], żeby pozostały
                                    jako świadectwo poziomu wypowiedzi ich autora. Jeśli nie przytemperujesz
                                    polemicznego zapału sam w końcu zabanujesz swój kolejny nick.

Nie mam pojęcia, czy moderatorzy dostali zalecenie ostrzejszego reagowania
                                    na wszelkie przypadki, nawet te mocno naciągane, łamania regulaminu i Netykiety
                                    czy jest to ich spontaniczna reakcja. Podobnie jak nie wiem, kto w danym momencie
                                    moderuje forum - czy jest to formalny opiekun (o ile nick nie jest zbiorowy) czy
                                    może administracja rzuciła swoje rezerwy kadrowe do studzenia temperatury
                                    dyskusji, czy może szkolą nowych praktykantów z zajęć praktycznych.

Od lat próbuję skłonić kogoś odpowiedzialnego do zaprojektowania i oprogramowania
                                    poprawionych modułów do administrowania forami, bo prowizorka sprzed dwudziestu lat
                                    zupełnie już nie przystaje do potrzeb, jest całkowicie uznaniowa, a chcemy, żeby była choć
                                    trochę transparentna i czytelna - ale chyba wysiłki administracji sprowadzają się do
                                    wprowadzania nowych bajerów i większej ilości reklam, a funkcjonalność forów i potrzeby
                                    użytkowników są im absolutnie obojętne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka