Dodaj do ulubionych

Kolejna "dzifka z bękartem"

19.07.21, 20:02
Szanowna administracjo, przepraszam, że znowu niepokoję. Wiem, że 2 godziny to za krótko aby zareagować na zgłoszenie wyzwiska, ale prośbę o usunięcie go w szybszym niż zazwyczaj terminie motywuję tym, że bardzo źle reaguję na mowę nienawiści. Mam słabą konstrukcję psychiczną i często po tego typu atakach bezdusznych, złych osób, muszę prosić o wizytę u psychoterapeuty. Sytuacja ta naraża mnie nie tylko na stres, ale też na koszty. Na forum atakuje mnie wiele osób, ale pisanie na nim jest dla mnie formą terapii mojej nadwrażliwości. Mam nadzieję, że mogę liczyć na zrozumienie i pomoc w reagowaniu na oznaki przemocy i nienawiści.

forum.gazeta.pl/forum/w,567,172064592,172064592,_w_Radio_Maryja_o_tych_cnotach_niewiescich.html?p=172065002
Obserwuj wątek
      • margit49 Re: Kolejna "dzifka z bękartem" 08.09.21, 19:40
        dramatika napisał(a):

> W oczekiwaniu na reakcję zapracowanych moderatorów, dodaję kolejną "dzifkę z bę
        > kartem". Kasować w hurcie będzie łatwiej:

Nie miej żalu do nikogo, sama sobie krzywdę robisz. I lubisz taką jatkę. Adminki powinny Cię zbanować, bo siejesz ferment. Nie jesteś ani miła, ani merytoryczna
    • dramatika Re: Kolejna "dzifka z bękartem" 20.07.21, 09:34
      Chciałam poinformowac, że posty z wyzwiskami nadal nie zostały skasowane przez moderatorów społecznych.
      Moderator na emamie był obecny wczoraj wieczorem, ponieważ skasował inny post.
      Przed chwilą natomiast założyłam wątek z pytaniem dlaczego posty z wyzwiskami wisza - nie minęła nawet minuta, gdy wątek poleciał. Wiem, że tego typu wątki są niezgodne z regulaminem, ale chciałam sprawdzić, czy moderator jest obecny i jak szybko zareaguje.
      Administracja toleruje moderatorów społecznych, którzy akceptują łamanie prawa na forum?
      • taniarada Re: Kolejna "dzifka z bękartem" 20.07.21, 10:01
        dramatika napisał(a):

> Chciałam poinformowac, że posty z wyzwiskami nadal nie zostały skasowane przez
        > moderatorów społecznych.
        > Moderator na emamie był obecny wczoraj wieczorem, ponieważ skasował inny post.
        > Przed chwilą natomiast założyłam wątek z pytaniem dlaczego posty z wyzwiskami w
        > isza - nie minęła nawet minuta, gdy wątek poleciał. Wiem, że tego typu wątki są
        > niezgodne z regulaminem, ale chciałam sprawdzić, czy moderator jest obecny i j
        > ak szybko zareaguje.
        > Administracja toleruje moderatorów społecznych, którzy akceptują łamanie prawa
        > na forum?
        Kolega snajper często bywa na portalu E i przeważnie mnie kasuje lub strofuje Ten post w tym wątku był tylko odpowiedzią i dokładną kopią .A został usunięty .Kolega snajper lubi kobiety tak jak ja..Tylko jego tak nie lubią jak mnie Wracając do tego wątku to wyjątkowe chamstwo by kobieta obrażała tak kobietę. Wyjątkowe .Gdzie jesteś piękna co opiekujesz się portalem E Bo na społecznych w tym wątku nie można liczyć To jest już szczyt bezczelności.
    • kasi.aa Re: Kolejna "dzifka z bękartem" 20.07.21, 15:25
      Tak jak pisałam, na rozpatrzenie zgłoszenia trzeba poczekać, skutecznie zgłoszone reklamacje administracja rozpatruje do 14 dni. Nie jesteś jedyną osobą, która coś zgłasza moderatorkom, każde zgłoszenie wymaga rozpatrzenia. Mnożenie nieregulaminowych wątków, aby udowodnić obecność moderacji na forum, niestety jedynie dodatkowo cały ten proces wydłuża.

Nie ma obowiązku wdawania się z nikim w dyskusje, tym bardziej jeśli kosztuje Cię to Twoje zdrowie psychiczne. Internet rządzi się swoimi prawami i należy mieć świadomość konsekwencji udzielania się na forum publicznym. Proponuję ograniczyć swoją aktywność do regulaminowej - wdawanie się w ataki personalne i inne spory na forum w tej sytuacji nie pomaga.
      • taniarada Kasia bzdury 20.07.21, 20:54
        kasi.aa napisała:

> Tak jak pisałam, na rozpatrzenie zgłoszenia trzeba poczekać, skutecznie zgłoszo
        > ne reklamacje administracja rozpatruje do 14 dni. Nie jesteś jedyną osobą, któr
        > a coś zgłasza moderatorkom, każde zgłoszenie wymaga rozpatrzenia. Mnożenie nier
        > egulaminowych wątków, aby udowodnić obecność moderacji na forum, niestety jedyn
        > ie dodatkowo cały ten proces wydłuża.
        >
        > Nie ma obowiązku wdawania się z nikim w dyskusje, tym bardziej jeśli kosztuje C
        > ię to Twoje zdrowie psychiczne. Internet rządzi się swoimi prawami i należy mie
        > ć świadomość konsekwencji udzielania się na forum publicznym. Proponuję ogranic
        > zyć swoją aktywność do regulaminowej - wdawanie się w ataki personalne i inne s
        > pory na forum w tej sytuacji nie pomaga.
        Niektórym użytkownikowi od razu wywalacie ,a koleżankę że ma inne poglądy pozwalacie obrażać .Coś nie tak Kasiu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka