Dodaj do ulubionych

Tego wątku nie mógł założyć astroblaster.

09.09.21, 23:28
Więc słuchamy, co ma do powiedzenia.
Obserwuj wątek
    • astroblaster Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 01:42
      To czego nie mógł założyć jest opisane w wątku założonym przez taniąradę; jest również na forum psychologia, wątku założonym przez samozwańczą moderatorkę panią mona.blue

Rozumiem, że żeby jedyna kompetentna tu osoba mająca jakąś moc sprawcą kasia.aa mogła się odnieść, zmuszony jestem się powtarzać. Zatem skopiuję swoje wątki i wkleję je w odpowiedniej kolejności tutaj.

Z wyraźnym oczekiwaniem na państwa moderatorów reakcję, działanie, zgłoszenie, sprostowanie, odwołanie itp…

Z tego miejsca też dziękuję WariantowiB, który to -po długich namowach, ale jednak- założył ten wątek. Przy tej okazji tytułem tego przydługiego wstępu, nadmienię, iż nie mogłem (odmowa forum) założyć tu samodzielnie wątku. Dziwne, gdyż taniarada (jego forumowa narzeczona -zaręczy ogłosili przed paroma dniami) mógł. W ślad za czym poszło wsparcie wariantaB i kasia.aa, czego następstwem było założenie przez mona.blue na psychologii wątku o wyborach jej osoby na moderatora forum, następnie samozwańcze ogłoszenie się moderatorem i stronnicze epatowanie koszem. Inaczej mówiąc epatowanie cenzurą na rympał.

Zatem kasia.aa i moderatorzy z mocą przechodzę po kolei (kopiując moje wpisy) do rzeczy…
      • astroblaster Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 01:48
        astroblaster Re: Czy ktoś zagląda na forum psychologia 09.09.21, 15:57
        A jednak jeszcze coś Wariant i GAZETO!

Jest taki forumowicz trust21, nie odnoszę się teraz do jego percepcji czy zamiarów, tenże uważa mnie za wielonikowca, który niszczy borderki na forum bpd.

Nakręcony waszymi wyborami i sądem kapturkowym wpisał się do wątku (o waszych wyborach moderatora) przypisując mi tam znowu tez wszystkie niki i KRYMINOGENNE wypowiedzi.

Wali mnie kto co myśli o mnie, ale świetnie się złożyło, gdyż chwilę wcześniej wam o tym napisałem. Tu poniżej wkleję cały wpis tego smark21, są tam cytaty (na prokuratora i wyrok), jest kilka ników tego kryminalisty i fanatyka. Tenże jest tam od lat.

Sprawdźcie to, zgłoście do organów. Ten Erma74 był inspirowany przez tego kryminalistę.

To moja jedyna prośba o mega dużej wadze.

Możemy zrobić deala, wy zajmiecie się tamtą sprawą na serio (dokładna kwerenda i analiza) i zrobicie porządek (wraz ze zgłoszeniem), opiszecie to tamże (niech przeczytają też te, które dojechał) a ja dobie sam konto o was skasuję. Deal, czy trzy małpki?

Tutaj cała kopia wpisu trust21 na forum psychologia:

„ ''Forum jak to powinno mieć aktywną moderację on demand (gazetową moderację). I kiedy (tylko wtedy) groźby karalne, życzenia śmierci, hate, czy też podżeganie do samobójstw, czynów karalnych, zostają tam zgłoszone (przez uczestnika) ich radca (gazety) winien wydać opinię a moderator odpowiednio zareagować (usunąć wpisy, forumowicza, zgłosić na Policję itp).''

Popieram cię astro. Wreszcie coś mądrego napisałeś! Gdyby tak się w końcu zadziało, to zostałbyś nareszcie wyjebany z gazety za wieloletnie wulgarne trollowanie i obrażanie innych.

Gratuluję. Wygrałeś w tym roku Nagrodę Darwina.

A tutaj kilka przykładów jak wieloletni troll astroblaster pozwala sobie na forum borderlne pod innymi nickami:

''q_meritum 21.05.21, 17:21
        Czy ktoś w końcu wypie***li tę lampucerowatą,starą idiotkę z tego forum? Jest toksyną, zakałą, karaluchem, mendą, śmieciem zanieczyszczającym tu powietrze, kradnącą uwagę tetryczką, wiedźmą, jędzą!!! To stare pudło niszczyło, niszczy i będzie nadal niszczyć tę stronę w imię swojego, własnego poy-@-bania, w imię własnego nieszczęśliwego życia, bo odszedł facet - tj. zostawił idiotkę samą sobie bo nie zdzierżył kretynki, bo odsunęły się dzieci, bo odwróciła się rodzina i też izoluje się od toksyny otoczenie, a jedynym narzędziem racjonalizacji własnego popi@-rdoleni@ pozostaje już jedynie to forum...
        Strach pomyśleć, że to "coś" uczyło kiedyś cudze dzieci. :(
        Kto tu bywa, wie o kogo chodzi. Macie jakiś pomysł na pozbycie się tu tej rupieciowatej idiotki?''

forum.gazeta.pl/forum/w,35861,171774139,171774139,Czy_ktos_w_koncu_wypie_li_te_lampucerowata_.html

''ovonell 22.06.18, 13:09

A prawda jest jedna i od wieków taka sama: pasożyty trzeba tępić, karaluchy deptać, a kurewstvo niszczyć w zarodku. A takie są właśnie osoby z BPD. I to jest niezaprzeczalny fakt jednak!!!''

forum.gazeta.pl/forum/w,35861,166231335,166231335,Zelazna_regula_na_tym_forum.html
        To tylko malutki fragment jego wesołej ''twórczości'' na gazecie.”
      • astroblaster Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 01:49
        astroblaster Re: Czy ktoś zagląda na forum psychologia 09.09.21, 16:30
        WariantB, Kasia, Snajper i Inni.

Teraz już sprawa przebiera NIEBEZPIECZNY wymiar. Trust21 zachęcony waszym sądem kapturkowym, jak też pysznym stanowiskiem mona.blue; afq itp… postanowił mnie pomawiać i przypisywać mi czyjeś KRYMINOGENNE czyny.

Proszę o reakcję. Poniżej znowu kopia jego najnowszego całego wątku.

Proszę też zrobić porządek na forum o bpd; tu zaś sprawdzić wszystkie niki, wpisy i odnieść się do tego publicznie tutaj, na psychologii i bpd, kto jest kim, ile ma ników i od kiedy grasuje niszcząc borderki.

To potraktuję jako zadośćuczynienia lżenia mi tymi pomówieniami przez trust21.

Swoją drogą nie reagujecie tam wcale?
        Na psychologii też?

Wasza protegowana moderatorka też nie?

Dlaczego?

Co to za prywaty, układy?

Tu kopia świeżego wpisu trust21:

trust21 Re: Razem wybieramy nowego opiekuna forum - głoso 09.09.21, 16:10
        Mam ten legendarny wpis efce skierowany do ciebie. Niech inni też sbie poczytają:

efce13
        Re: Niekonwencjonalne zachowania seksualne
        13.02.19, 13:51

''Na temat poruszony w tym wątku odpowiem Ci fragmentem mojego wpisu z innego wątku cyt:

<<<<<<W wątku "Żelazna reguła na tym forum" hejter ovonell (vel: quar33, quar333, 9iopack; udający kobiety z BPD: niepsychol, meggixxx, izzi999, confused90) ubliżał osobom z BPD. Nic nowego, od kilku lat to samo lżenie i uwłaczanie: wszystkie kobiety z BPD to cytuję(!):
        >rurska, pizdy, idiotki, pojeby, bydlaki, odczłowieczone, odmóżdżone, - pasożyty trzeba tępić, karaluchy deptać, a kurewstvo niszczyć w zarodku. A takie są właśnie osoby z BPD.< >>>>>>

Do zestawu nicków wymienionych powyżej należałoby dodać jeszcze kilka, pod którymi wielonikowiec udaje expartnerów, czasem mało rozgarniętych. Jest ich sporo.

Czy do nicków ovonella (ostatnio także astroblaster) dołączyć także Twój? Myślę, że ZDECYDOWANIE.
        Na anonimowym forum łatwo oszukiwać i produkować kolejne nicki, ale równie łatwo, a nawet łatwiej pomylić się w ocenie. Czas zawsze rozstrzygnie. Chyba że kolejny nick zwieje po kilku wpisach.
        Mam nadzieję długo czytać wpisy robina_z_chut. :) Zawsze chętnie wejdę pod stół i odszczekam.

-----------
        Możesz pisać na tym niemoderowanym forum co tylko wymyśli Twoja głowa, ale nikt mniej lub bardziej zorientowany w problemach tego forum: kolejne i równoległe nicki hejtera i mizoginiczny hejt na kobiety z BPD nie będzie Ci w tym pomagał.

Zakładanie takich wątków to szczucie expartnerów na kobiety z BPD. Skutkiem są takie wpisy partnerów:

cyt:
        <<<<seks z tym jedynym to cos innego niz seks z każdym ale dla bpd seks jest tylko seksem i wlasnie w tym jest najwiekszy problem. Mozna go uprawiać z partnerem lub kazdym innym kto da do tego sygnal lub założyć sobie tindera lub innego badoo by przez pryzmat swojej dupy podniesc swoje poczucie wlasnej wartosc pozostając przy tym dla innych zwykłym kurwiszonem. Ale jak napisal Ovonell jedni to nazwa po imieniu a inni zaczną ubierać gowno w piekne ciuchy myśląc ze przez to przestanie smierdziec.>>>>
        forum.gazeta.pl/forum/w,35861,166748379,166748379,Rozstanie_z_borderka.html?p=167351703

cyt:
        <<<<Marta bo taka niestety jest prawda. Seks dla bpd jest jednym z dwóch rzeczy.... pierwsza to chwila zapomnienia o swoim pojebaniu a druga to narzędzie do osiągnięcia czegos wiecej wcześniej zamierzonego. Dlatego nie jest to dla nich niczym intymnym. Przykładem sa slowa mojej byłej cytuje...szybciej zrobie komus loda lub dam dupy niz dam buzi bo pocałunek to cos intymnego a danie dupy to zwykła potrzeba jak jedzenie>>>>
        forum.gazeta.pl/forum/w,35861,166748379,166748379,Rozstanie_z_borderka.html?p=167346842

cyt:
        <<<<Panowie po co rozkminy co bedzie z wasza ex na starosc?
        Ja mojej zagasilem swiatlo i po sprawie
        Jakos nie wyobrazam sobie calowac i przytulac taka osobe
        a co dopiero dzielic z nia zycie i miec potomstwo
        Tyle co se poruchaliscie to wasze
        dajcie szanse tez innym :D>>>>
        forum.gazeta.pl/forum/w,35861,167241943,167241943,Jak_toczy_sie_zycie_osoby_z_BPD_w_wieku_dojrzalym_.html?p=167250241

To tylko drobny wycinek hejtowania kobiet z BPD na tym forum. Ten hejt nakręcany jest świadomie przez rozpoczynających takie wątki jak TEN.

--------------------------
        A co wynika z profesjonalnej wiedzy na temat BPD? Powtórzę naukowo dowiedzione stwierdzenia:

1) Jeśli kobiety z BPD pozostają w poważnych związkach, to ich zachowania w sferze seksualnej nie różnią się zasadniczo od osób bez borderline.
        Co więcej, osoby z BPD pozostające w poważnym związku częściej wykazują nasiloną ambiwalencje do seksu, i częściej niż osoby niezaburzone postrzegają seks jako przymus.

2) Osoby z BPD nie będące w poważnym związku częściej uprawiają tzw. seks przygodny, ponieważ często poprzez sex realizują potrzebę bliskości.
        Od siebie dodam: osoba wolna, obojętnie czy z BPD czy bez, ma prawo do seksu, kiedy ma na to ochotę. I tu kobiety z BPD nie pobiją sporej części mężczyzn nawet bez BPD.

3) Niewielka część osób z BPD może uprawiać seks kompulsywnie, ale kompulsywny sex nie jest wyróżnikiem BPD.
        Od siebie dodam: zdaje się, że seksoholizm dręczy głównie mężczyzn i wątpliwe, żeby wszyscy mieli BPD.

Naukowe artykuły potwierdzające powyższe twierdzenia można znaleźć m.in. pod artykułem na blogu:
        emocje.pro/seksualnosc-zaburzenie-osobowosci-pogranicza-borderline/

-------------------
        Robin_z_hut napisał:
        <<<<Z tego, co czytam w przypadku osobowości chwiejnej emocjonalnie, nieracjonalne, ryzykowne i często dewiacyjne zachowania seksualne są niejako wpisane w zaburzenie.>>>>

Taaaak?
        Gdzie wyczytałeś owe WPISYWANIE SIĘ w zaburzenie????

A gdzie wyczytałeś te bzdury o dewiacjach????

Podaj linki.

-------------------
        Sfera seksualna, to sfera prywatna i epatowanie tą tematyką na forum PUBLICZNYM jest po prostu niesmaczne. Cały czas kołujesz wokół tych zagadnień, także w drugim swoim wątku.
        O TYCH sprawach, swoich doświadczeniach możesz pogadać z expartnerami na kanale prywatnym. Ale mam wrażanie, że nie o taką rozmowę chodzi. Oczywiście nie pójdziesz z tą tematyką na moderowane forum, bo zostałbyś usunięty w tempie ekspresowym.''

forum.gazeta.pl/forum/w,35861,167644742,167644742,Niekonwencjonalne_zachowania_seksualne.html
        Odpowiedz Link Zgłoś
      • astroblaster Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 01:50
        stroblaster Re: Czy ktoś zagląda na forum psychologia 09.09.21, 19:07
        Dziękuję za odpowiedź.
        Proszę więc o skasowanie postów padalca tfuu taniej rady tutaj, gdzie nazywa mnie psycholem.

Ale to mało ważne w kontekście tego co napisałem o forum bpd i o tym jak pomawia mnie wszem i wobec trust21, przywiedziony waszą zorganizowaną krucjatą i wyborami moderatorki na psychologii.

Dużo ci napisałem. Dużo opisałem. Macie wgląd we wszystko. Sprawdź ip tych ników w kontekście mojego i zamknij usteczka słodkie trust21 bo to przykre. Ogarnijcie też tego o którym trust21 pisze. Jego niki (trust21) też sugeruję sprawdzić. Pachnie trollem.

To wszystko z mojej strony.
        Po owocach ich poznacie cytując nową nomenklaturą nowej moderatorki lecąc.
      • astroblaster Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 01:51
        astroblaster Re: Czy ktoś zagląda na forum psychologia 09.09.21, 19:55
        Posłuchaj Wariancie.

Oczywiście, że chciałem tu założyć odrębny wątek i wszystko to opisać. Nie mam takiej możliwości komunikat jest taki:

„ Nie masz wystarczających uprawnień aby zacząć wątek na tym forum. Jeśli jest to forum półmoderowane, możesz tylko odpowiadać w rozpoczętych wątkach, jeśli jest to forum prywatne, musisz być uprawnionym moderatorem lub uczestnikiem.”

Tyle. Napisałem do Ciebie. Dokładnie jak inni. Wtedy się nie migałeś tylko postanowiłeś mnie grillować, oceniać i otworzyłeś puszeczkę pandorki (zajrzyj sobie z Kasią) do wątku mony.blue na psychologii (tego wyborczego). Zobacz coś uczynił.

Jakkolwiek, bez żalu. Duzi jesteśmy.

Jednakże wtedy potrafiłeś spowodować, że owa Kasi.aa. Tak bardzo się zaangażowała, wymailowała z Moną, ustawiła strategię i zaczęła cenzurować.

Proszę o to samo. Spowoduj by wszystko co tu dzisiaj opisałem (są tam niki, cytaty), wszystko co trust21 pisze o mnie na psychologii (już przyłączył się wasz taniarada, już tam na wiele fortepianów się pogrywa) było przez Kasi.aa. Czy kogokolwiek z mocą zweryfikowane, zareagowane, wyjaśnione, zablokowane, zgłoszone.

Pewnie, że kożecie mnie ignorować.
        Poszukam innego rozwiązania; potrafię w środkach nie przebierać.

Zatem bądź proszę fair i zadziałaj analogicznie jak wtedy.

A co na psychologii macie, to macie. Co będziecie mieć, czas pokaże. Raczej się nie mylę. Sam stwierdziłeś, że psychologicznie kurt gość jestem. Skądś się to bierze.

Zadziałasz tak, czy gadaj zdrów?

Btw, ja konta mailowego na gazecie nie mam, maili pisać też nie chcę. I tak zbyt dużo czasy straciłem. Podwójne standardy sa fee. Jawiłeś się jako operatywny gość z kontaktami i posłychem tutaj.

To może chociaż mi możliwość daj założyć nowy wątek tu, który skuwruję do kasia.aa. W którym to wkleję wszystko co zaprezentowałem tutaj, tylko dlaczego mam znowu inwestować w to mój czas.

Forum/gazeta nie ma w tym żadnego interesu?

Widzisz co ten pojeb mi tam inputuje chopie?
        Widzisz to czy nie?

Góry dziękuję za działanie
      • astroblaster Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 01:52
        stroblaster Re: Czy ktoś zagląda na forum psychologia 09.09.21, 21:06
        Oki.
        Ja nie umiem i nie chcę już zakładać tu wątku.
        Tam ha psychologii jest rzeźnia. Wali mnie to.

Jestem ciekaw czy gdyby ktoś przypisywał ci trolling i takie kryminogenne zachowania byłbyś taki spokojny.

Jakkolwiek, pokazałeś, że umiesz. Kasia.aa reaguje na Ciebie.

Na psychologii poprosiłem też nową modearatorkę mona.blue o zgłoszenie tego do kasia.aa mailem.
        Ale ona teraz to czasu nie ma. Tak odpisała. Zatem jest tylko dobrym arbitrem w swojej sprawie. Jest jak jest.

Jak kożesz zainteresować tym kasia.aa ti dziękuję; jak nie to nie.

Na forum bod wylało się dużo złego. Dużo krwi i myślę, że tam faktycznie pod wpływem hejterów z forum sprawy kończyły się tragicznie w realu. To powinno być e interesie wszystkich tutaj.
      • astroblaster Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 01:55
        astroblaster Re: Czy ktoś zagląda na forum psychologia 09.09.21, 23:12
        Jeszcze jedno o podwójnych standardach.
        Tenże tu wątek założył taniarada, prawda?

No jak to jest, że on może a ja nie.

Może to taka akcja zorganizowana?
        Tania rada i mona.blue; kilka dni wcześniej ogłosili forumowe zaręczyny.

Dziwnie to wyglądać zaczyna.

I kasia.aa jakoś teraz się nie odzywa.

Więc sam rozumiesz Wariancie.
      • astroblaster Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 01:56
        astroblaster Re: Czy ktoś zagląda na forum psychologia 09.09.21, 23:19
        Aaa i jeszcze jedna refleksja.
        Przy tych wyborach admina winno być określone jakieś kworum.

Ktoś mówi chcemy panią mona.blue a zagłosowało niespełna 7 osób.

Może tak minimum 70 winno kryteria kworum spełniać. Inaczej powstanie kółko różańcowe w celu odkrywania jego tajemnic (różańca).

Towarzystwo wzajemnej adoracji dla tych spoza kk.

Ale na wyborach mi nie zależy co i jak tam się ułoży też nie.

Sprawę forum bpd chciałbym załatwić. Tak samo jak temat pomówień. Tyle.
        Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś
    • astroblaster Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 01:54
      astroblaster Re: Czy ktoś zagląda na forum psychologia 09.09.21, 23:05
      Oki.
      Mona.blue jako pani moderator skupiła się nie opiniowaniu mouch fraz i epatowaniu koszem. Wystarczy zajrzeć. Pościągała tam z padlacem do spóły oszołoma i ten nęka. Pomawia.

Nie chcesz nie sprawdzaj.

Jak możesz przebić się do kasia.aa to dziękuję.
      Jak nie, to nie.

Za bpd powinno być gazecie wstyd. A nie zdziwię się jak przyjdzie wycalować.

Dziękuję za uwagę
      • taniarada O czym ty gadasz 10.09.21, 04:38
        astroblaster napisał(a):

> astroblaster Re: Czy ktoś zagląda na forum psychologia 09.09.21, 23:05
        > Oki.
        > Mona.blue jako pani moderator skupiła się nie opiniowaniu mouch fraz i epatowan
        > iu koszem. Wystarczy zajrzeć. Pościągała tam z padlacem do spóły oszołoma i ten
        > nęka. Pomawia.
        >
        > Nie chcesz nie sprawdzaj.
        >
        > Jak możesz przebić się do kasia.aa to dziękuję.
        > Jak nie, to nie.
        >
        > Za bpd powinno być gazecie wstyd. A nie zdziwię się jak przyjdzie wycalować.
        >
        > Dziękuję za uwagę
        To ja cię zgłosiłem do moderacji za wyjątkowe chamstwa nie Monia .I twój post udsunięto .Ty się nie zmienisz .
        • mona.blue Re: Cześć Monia 10.09.21, 05:01
          taniarada napisał:

> mona.blue napisała:
          >
          > > Dziękuję, to jest odpowiednie miejsce.
          > >
          > Zobacz o czym ten człowiek pisze .Coś niesamowitego.

Jeszcze nie przeczytałam.
          • taniarada Re: Cześć Monia 10.09.21, 05:06
            mona.blue napisała:

> taniarada napisał:
            >
            > > mona.blue napisała:
            > >
            > > > Dziękuję, to jest odpowiednie miejsce.
            > > >
            > > Zobacz o czym ten człowiek pisze .Coś niesamowitego.
            >
            >
            > Jeszcze nie przeczytałam.
            >
            Nie wiem ile potrzebuje czasu kolega wariant by wyciągnąć wnioski.
    • taniarada Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 04:57
      Wariant ile Ty potrzebujesz czasu by wyciągnąć wnioski z tego hejtera.Zobacz jak on pisze o innych .On się nie zmieni.Jedynie nick i dalej będzie te kobiety nękał .Może zaproś jeszcze trust21 o na ma duże pojęcie o tym człowieku.Ile można Ci tłumaczyć .Ja tam przyszedłem za namową pewnej kobiety ,która musiała przez tego człowieka zmieniać nicka ,a i tak ją dopadł,Tylko mnie to zainteresowało.Nigdy na to forum nie zaglądałem.Wiesz która to kobieta .Drugie poznałem tam wspaniałą kobietę Monię.Mam żal ,że teraz w grupie religia musicie wszyscy razem się na niej skupiać .Zamiast dać jej fory Zabrałem ją z stamtąd bo by na tym forum całkowicie zwariowała.Kobieta po ogromnych przejściach i sama się opiekuje rodzicami .Przecież on mógł tu pisać i założyć wątek .Przecież jest ten drugi.Wiem że masz niską ocenę mnie ,za moje poglądy .Ale człowieku wariant skup się na pisaniu astro jak on się wyraża z pogardą o mnie i o innych.Ile będziesz to drążył .
      • hana11 Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 07:20
        Taniarada, nie chce ci się narazić, ale mam dość twojego mijania się z prawdą. Nikt cię nie namawiał na przyjście na forum P i nikt cię nie prosił o robienie porządku z astro. Moja sprawa była zamknięta.

Poznałam ciebie na innym forum. Pytałeś się czy jestem już długo na forach. Napisałam, że tak, ale nie chciałam ci zdradzać poprzedniego niku, bo wyobraziłam sobie, że będziesz czytać moje posty i wtrącać się w moje stare relacje z innymi użytkownikami. Nigdy nie ukrywałam, że za bardzo ci nie ufam. Ale chyba po pół roku się ugięłam i dostales mój stary nik. I pracujesz teraz ostro, aby odgrzać mój stary konflikt.

Wszystkich uczestników forum proszę, aby brali poprawkę na to, co pisze taniarada. Przynajmniej o mnie. A co do ciebie, taniarada, to ja wiem, że masz dużo dobrych cech i dużo dobrych intencji, ale proszę cię: przestań decydować za kobiety i przestań je używać do swoich celów.

• n4rmoorr Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 07:22
          yadaxad napisał(a):

> Tak, ciekawi mnie co nowy moderator sobą reprezentuje szerzej. Będziesz wyznacz
          > ał komu na jakim forum wolno być aktywnym?
          Co ty z tym kolesiem tak się tego boicie?Masz z tym problem?Ja tam nigdy nie pisałem .Zabolało mnie gdy pewną znajomą ktoś pogonił.Przecież astroblaster dalej się pogardliwie o mnie wyraża i lekceważy .A to błąd z jego strony.trust21jasno opisała to .Ile trzeba to drążyć .Na innych forach to ci nie przeszkadza.Myślisz że nie widzę jak do mnie piszesz na religii i stosujesz stalking wobec Moni.Poznałem ją i bardzo mnie wzruszyła jej historia.Zaznaczam żeby była jasność nie zamierzam jej wykorzystywać .Chcę jedynie jej pomóc stanąć na nogi.I wszystko zrobię by tak się stało.Astro zniknie wróci forum.Ale tacy za grosz nie mają honoru i krzty przyzwoitości.
    • taniarada Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 05:15
      trust21pisze na psychologii . trust21
      Re: Razem wybieramy nowego opiekuna forum - głoso
      09.09.21, 20:36
      mona.blue astroblaster probuje Cię zastraszyć. Nie pozwól sobie na to. W razie checi zdobycia więcej info o astroblasterze możesz skontaktować się z użytkowniczką brzask z forum borrderline. trust21
      10.09.21, 00:04
      na tamtym forum ta dyskusja podejmowana była wiele razy. Zawsze kończyło się to jego erupcją agresji - tak jak tutaj. Jeśli chcesz, możesz usunąć moje posty jeśli uważasz, że są nie na temat. Nie mam tu zamiaru robić burd.trust21
      10.09.21, 00:07
      Jednak pamiętaj Mona jeszcze o jednym. Dopóki tu będzie ten człowiek, to miejsce nie będzie bezpieczne i przyjazne. Warto wziąść to pod uwagę.
      Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś Mało Ci wariant.
      • mona.blue Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 05:18
        taniarada napisał:

> trust21pisze na psychologii . trust21
        > Re: Razem wybieramy nowego opiekuna forum - głoso
        > 09.09.21, 20:36
        > mona.blue astroblaster probuje Cię zastraszyć. Nie pozwól sobie na to. W razie
        > checi zdobycia więcej info o astroblasterze możesz skontaktować się z użytkowni
        > czką brzask z forum borrderline. trust21
        > 10.09.21, 00:04
        > na tamtym forum ta dyskusja podejmowana była wiele razy. Zawsze kończyło się to
        > jego erupcją agresji - tak jak tutaj. Jeśli chcesz, możesz usunąć moje posty j
        > eśli uważasz, że są nie na temat. Nie mam tu zamiaru robić burd.trust21
        > 10.09.21, 00:07
        > Jednak pamiętaj Mona jeszcze o jednym. Dopóki tu będzie ten człowiek, to miejsc
        > e nie będzie bezpieczne i przyjazne. Warto wziąść to pod uwagę.
        > Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś Mało Ci wariant.

Dzięki za te cytaty.
    • taniarada Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 07:57

Z tego miejsca też dziękuję WariantowiB, który to -po długich namowach, ale jednak- założył ten wątek. Przy tej okazji tytułem tego przydługiego wstępu, nadmienię, iż nie mogłem (odmowa forum) założyć tu samodzielnie wątku. Dziwne, gdyż taniarada (jego forumowa narzeczona -zaręczy ogłosili przed paroma dniami) mógł. W ślad za czym poszło wsparcie wariantaB i kasia.aa, czego następstwem było założenie przez mona.blue na psychologii wątku o wyborach jej osoby na moderatora forum, następnie samozwańcze ogłoszenie się moderatorem i stronnicze epatowanie koszem. Inaczej mówiąc epatowanie cenzurą na rympał.O czym ten człowiek pisze.Ma jakiś problem emocjonalny ,a język jakiegoś menela spod budki z piwem.Nawet nie zauważył że tam nie moderatorów .
    • astroblaster Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 09:07
      WariancieB,

Niestety kasia.aa milczy. Dlaczego?

Widzicie to tutaj, prawda?
      Znamienne też, iż trust21, poza obsmarowankiem na psychologii, tutaj na temat wątków się nie wypowiada.
      Zakładam, że jednak wszystko dobrze przetrzepiecie, sprawdzicie…dużo pewnie po samej konfrontacji ników via ip wam wyjdzie.

wyforowany przez was taniarada (jego inne niki też) wraz ze swoją forumową narzeczoną mona.blue na psychologii stworzyli odrębny wątek z moim nikiem w tytule w którym nawołują takich jak trust21 do pomawiania mnie.

Pamiętacie jak prokuratura poszukując jaków na marszałka senatu Tomasza Grodzkiego, wystawiła ogłoszenie nawołując niby ‚ofiary’ do zgłaszania się a potem ich inspirując co powinni mówić?
      Wytworzyła się identyczna sytuacja. I gazeta się do tego przyłączyła.

To, że wypraszam sobie to oczywiste, bardziej oczywiste to, iż oczekuję od was teraz skutecznego działania.

Jeszcze słowo o wyborze pani mona.blue na moderatorkę forum psychologia (tam grasuje do spóły z drugim nikiem swojego narzeczonego), po jednym pokazała swoje prawdziwe oblicze. Pycha, obłuda i nadużywanie władzy (które de facto nie ma i mieć nigdy i nigdzie nie powinna). Osoba która chce forsować wartości chrześcijańskke, fanatyczka jościoła katolickiego, pokazała jego prawdziwe oblicze 👍👏

Niezmiennie liczę jednak ba reakcję WASZĄ
    • taniarada Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 10:38

Jeszcze słowo o wyborze pani mona.blue na moderatorkę forum psychologia (tam grasuje do spóły z drugim nikiem swojego narzeczonego), po jednym pokazała swoje prawdziwe oblicze. Pycha, obłuda i nadużywanie władzy (które de facto nie ma i mieć nigdy i nigdzie nie powinna). Osoba która chce forsować wartości chrześcijańskke, fanatyczka jościoła katolickiego, pokazała jego prawdziwe oblicze 👍👏

Niezmiennie liczę jednak ba reakcję WASZĄ Czy ten człowiek jest normalny.O czym on pisze ludzie obudzcie się na tej moderacji.A Moni go lubiła .Nawet mi pisała bym dał sobie spokój .To przechodzi ludzie pojęcie .I jeszcze te ikonki wkleja .Przecież Monia się boi tego .Co za łobuz i psychopata.Przecież tym wpisem ten człowiek się pogrążył .Ideologię miesza do swych niecnych czynów .Co za łobuz i dlaczego tak się boi tam by ktoś pilnował to forum .Chce być bezkarny.
      • trust21 Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 10:51
        "Co za łobuz i dlaczego tak się boi tam by ktoś pilnował to forum .Chce być bezkarny."

Tak. Boi się, że moderacja będzie końcem jego beztroskiego bytowania.

Ktoś kto innych nazywa "cipką" czy "padalecem" ZAWSZE będzie przeciwny moderacji. A jak wiemy astroblaster używał takich określeń.
        • taniarada Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 11:25
          trust21 napisał(a):

> "Co za łobuz i dlaczego tak się boi tam by ktoś pilnował to forum .Chce być bez
          > karny."
          >
          > Tak. Boi się, że moderacja będzie końcem jego beztroskiego bytowania.
          >
          > Ktoś kto innych nazywa "cipką" czy "padalecem" ZAWSZE będzie przeciwny modera
          > cji. A jak wiemy astroblaster używał takich określeń.
          Że o mnie tak pisze i nawet mnie nie zna to po mnie to spływa.Stado trolli już mnie atakowało i nie dali rady Ale jak moja bliska przyjaciółka wbija mi nóż w plecy to nie wyrabiam.I co innego pisze na poczcie ,a co innego tutaj .Wracając do Moni jej stan psychiczny jest zły .Ona pragnie kontaktu z kimś bliskim, co mogła by się wyżalić.Z tym człowiekiem dużo pisała i go lubiła .A on o niej takie rzeczy.Gdy tam zajrzałem to stan psychiczny był okropny.Teraz jest lepiej .Nawet olewa to forum.To się nie mieści w głowie by ten człowiek tak o niej pisał.Ja nawet jej doradzę by nie została adminką i niech to forum zdechnie.Jak można być tak podłym człowiekiem.A
          • hana11 Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 11:34
            I to jest dobry pomysł. Mona wycofaj się. Wariant już zasugerował, że nie masz szans na admina i że Kasia będzie miała problem z twoją kandydaturą, bo mało się udzielasz w swoim wątku, a powinnaś to robić nawet koszem zrobienia z siebie psychicznej miazgi.

Niech to forum zdechnie. Mona szkoda Twojego zdrowia. I tak długo dawałaś życie temu miejscu. Ale widać na ten moment nie ma wyjścia z sytuacji.
            • taniarada Re: Tego wątku nie mógł założyć astroblaster. 10.09.21, 12:09
              hana11 napisała:

> I to jest dobry pomysł. Mona wycofaj się. Wariant już zasugerował, że nie masz
              > szans na admina i że Kasia będzie miała problem z twoją kandydaturą, bo mało si
              > ę udzielasz w swoim wątku, a powinnaś to robić nawet koszem zrobienia z siebie
              > psychicznej miazgi.
              >
              > Niech to forum zdechnie. Mona szkoda Twojego zdrowia. I tak długo dawałaś życie
              > temu miejscu. Ale widać na ten moment nie ma wyjścia z sytuacji.
              Wiesz co i te Twoje pomysły na życie .I złote rady .Jesteś Hana jak chorągiewka na wietrze
              A ten hajter dalej się będzie panoszył .Nie Ty decydujesz co ona ma robić i ja .Ona jest dorosła .Nie dawno pisałaś co innego.A może Ty byś to objęła .Jesteś inteligentna ,masz wyczucie ,wszystkich znasz .Pisałem na P o tym .To byłby pomysł znakomity .Od Ciebie to od razu kosz na wejście dostanę .Mnie się podoba .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka