Dodaj do ulubionych

proszę o pomoc ucywilizowanie wątku "proszę o ..."

18.10.21, 13:46
proszę o pomoc w ucywilizowaniu wątku "proszę o pomoc w ucywilizowaniu freligia".
Na tym forum: moderacja.
Wątek ów, do którego wpisywałem się dzisiaj jest gdzieś daleko poniżej zawieszony, tak jakby od maja nic tam się nie działo.
Ponieważ zdarza się to czasem, i wtedy, gdy coś na tym wątku się dzieje, proszę o: jak w tytule
Obserwuj wątek
        • wariant_b Re: proszę o pomoc ucywilizowanie wątku "pros 19.10.21, 10:44
          feelek napisał:

> Jeśli tak jest jak pan pisze, to czemu zazwyczaj wątki są uszeregowane według
          > daty ostatniego wpisu, a nie według daty założenia wątku?

Przypuszczalnie dla wygody administratora - na trzech forach pomocowych służących
          do zgłaszania problemów domyślnie ustawiany jest sort według daty założenia.
          Widocznie administrację interesuje nowy problem, a nie dyskusja użytkowników.

Najłatwiej to sprawdzić wylogowując się - wtedy wszystkie ustawienia będą domyślne.

Dlaczego program szwankuje i nie zawsze ustawienia użytkownika przykrywają
          ustawienia forum nie mam pojęcia - przypuszczalnie jakiś błąd w kodzie.
          Ja FoF czy FoM wywołuję poprzez zakładkę z dodanym sortem (&sortuj=1).

Nie wiem, czy będzie kogo o to zapytać, bo ustawienie takie jest "od zawsze",
          czyli odkąd bywam na forum. Osoby znające odpowiedź pewnie już tu nie pracują.
          Ale możesz spróbować zgłaszając problem mailowo na forum@agora.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka