Dodaj do ulubionych

W sparawie aquanet raz jeszcze

04.07.05, 17:02
Podobno tam nikt nie tnie .Tyle, ze moje posty sa ciete,a posty, ktore
obrazaja mnie sobie wisza.
Jak to wytlumaczyc?
Post, w ktorym nikogo nie obrazam, jedynie pisze prawde znika,.
Na jakiej zasadzie?
Czy jaknapisze, ze biale jest biale, a ktos tam kliknie w czerwony kosz, to
post zniknie?Bo biale nie jest biale?
No ja Was przepraszam, ale babsztyl,zalkagowany jako marianna .rokita, to sam
tu o sobie nawypisywal tyle, ze glowa boli.
Wiec jak to jest??Ona moze pisac osobie a ja nie?Jak skopiujej jej post
napisany wczesniej to sie go tnie.
Zastanawiam sie w takim razie kto tnie na aquanet.
Obserwuj wątek
    • marianna.rokita Re: W sparawie aquanet raz jeszcze 04.07.05, 17:08
      Prosze Gini :
      forum.gazeta.pl/forum/0,62499,2476645.html
      Forum Moderacja nie sluzy do zadawania pytan - dlaczego moj post zostal
      wyciety.Aquanet jest forem nie moderowanym,jednak w przypadku razacego
      naruszenia regulaminu lub netykiety posty wycinane sa przez administratorow
      zawodowych a nie spolecznych.

• gini Re: W sparawie aquanet raz jeszcze 04.07.05, 17:25
        marianna.rokita napisała:

> Prosze Gini :
        > forum.gazeta.pl/forum/0,62499,2476645.html
        > Forum Moderacja nie sluzy do zadawania pytan - dlaczego moj post zostal
        > wyciety.Aquanet jest forem nie moderowanym,jednak w przypadku razacego
        > naruszenia regulaminu lub netykiety posty wycinane sa przez administratorow
        > zawodowych a nie spolecznych.
        >
        >
        No manka zarobilas na ptaka .
        A gdzie ja tak razaco naruszylam regulamin?
        Ty piszesz post i w porzadku,n ja go cytuje za miesiac i jes kasowany.
        Za to na dosatek, ze jest sprzeczny z regulaminem i netykieta.
        To ktory w koncu post jest nieregulaminowy?????????????????
        Twoj ktoregoi jkestes autorka, czy moj, skopiowany po toie!!!
        >
      • jureek Re: W sparawie aquanet raz jeszcze 04.07.05, 18:11
        jabbur napisał:

> Łamiesz netykietę obrażając i atakując personalnie.

Wiesz co? Cały ten wątek był personalny. A w wyciętym poście nie było obrażania,
        tak twierdzi nawet owca która zdążyła przeczytać przed wycięciem, a akurat owca
        sympatią do Gini nie pała, więc nie mam podstaw, by jej nie wierzyć. (sam
        niestety nie byłem na tyle szybki, by zdążyć przeczytać przed wycięciem)

> Nie obrażaj i zgłaszaj obrażających. Ataki znikną.
        > dura lex sed lex

Ta zacytowana łacińska maksyma zdradza mimowolnie prawdziwe powody wycięcia. Po
        prostu na wszelki wypadek wycinacie wszystko, co wam Marianna zgłosi do
        wycięcia, bo wiecie skądinąd, że jest ona zdolna do tego, by wciągnąć nawet sądy
        w jej forumowe przepychanki, więc dla świętego spokoju wycinacie.
        To, że znaczącej liczbie forumowiczów nie podoba się to, że Marianna swoim
        pisaniem do abuse terroryzuje forum i ustala, co można przeczytać, mniej Was
        obchodzi, bo wiecie, że ci forumowicze do sądu nie pójdą.
        Na szczęście druga strona brzydzi się donosami do abuse i szantażowaniem sądami,
        dzięki temu co nieco zostaje jeszcze na akwanecie do poczytania.
        Jura
        • jabbur Re: W sparawie aquanet raz jeszcze 04.07.05, 18:20
          Maksyma oznacza, że wytyczną jest netykieta. Jeżeli nie chcecie
          jej przestrzegać - Wasze prawo i Wasze ryzyko. Atakowanie innych za,
          to że chcą aby była przestrzegana to nieporozumienie.
          Zakładając konto w tym portalu zgadzasz się na przestrzeganie naszego
          regulaminu.
          j/a
          • gini Re: W sparawie aquanet raz jeszcze 04.07.05, 23:28
            jabbur napisał:

> Maksyma oznacza, że wytyczną jest netykieta. Jeżeli nie chcecie
            > jej przestrzegać - Wasze prawo i Wasze ryzyko. Atakowanie innych za,
            > to że chcą aby była przestrzegana to nieporozumienie.
            > Zakładając konto w tym portalu zgadzasz się na przestrzeganie naszego
            > regulaminu.
            > j/a

A co jest niezgodne z netykieta?
            Ona pisze, ze jest prostytutka i jest ok.
            Ale jak ja napisze, ze ona jest prostytutka to jest strasznie nie w porzadku.
            A poza tym to wszyscy w domu zdrowi panie Jabbur?
        • marianna.rokita Re: W sparawie aquanet raz jeszcze 04.07.05, 18:21
          Przykro mi Jurek,ale Jabbur ma na pewno mozliwosc obejrzenia tego, co wycial.
          Wiec skoro jest wyciete, to jest wyciete.
          A Gini niestety mija sie z prawda, wmawiajac ludziom jaka to ona niewinna.
          Tak jak w przypadku watku,ktorego nie zdazyles przeczytac.Wuiec skoro nie
          zdazyles, po co zabierasz glos?
          Bywam na fom dosc czesto, wiec udawanie niewinnej jprzypomina mi osoby brumbaka,
          czy ontariana.
          Ponadto : nigdy nie grozilam Jabburowi donosem ani nie zamierzam pozywac go do
          sadu :) Wiec sorki nie ten adres:)
          A Gini piszac s...j pokazala "klase". Tak samo jak na aqua. Nie sadze,zeby klik
          na kosz byl moim jedynym.

I bede wdzieczna za nieodpisywanie.
          • jureek Re: W sparawie aquanet raz jeszcze 04.07.05, 18:37
            No trudno. Nie będziesz wdzięczna, ale przeżyję to jakoś. Nie twierdzę, że
            grozisz Jabburowi wprost. Nie raz jednak informowałaś na forum o swoich
            procesach z różnymi tam, więc nie zdziwiłbym się wcale, gdyby u adminów
            utrwaliło się przekonanie, że lepiej z Marianną nie zadzierać, bo można znaleźć
            się w sądzie. Faktycznie nie zdążyłem przeczytać i to właśnie też mnie wkurza,
            że poprzez wycinanki odbiera mi się prawo do wyrobienia sobie własnego zdania.
            Czy z tego co piszesz mam wyciągnąć wniosek, że owca kłamała? Nie wiem, czy
            tylko Ty klikasz na kosz. Być może są jeszcze inni tchórzliwi klikacze. Tylko Ty
            jednak chlubisz się tym, że innym uniemożliwiasz czytanie bez cięć, więc nie
            dziw się, że właśnie do Ciebie się zwracam.
            Pozdr.
            Jura

P.S. Gdy widzisz, jak o Gini piszą per "arabski materacu", to też klikasz na kosz?
            • owca_czarna Re: W sparawie aquanet raz jeszcze 04.07.05, 20:15
              jureek napisał:

> Czy z tego co piszesz mam wyciągnąć wniosek, że owca kłamała?

Jak sam zauważyłeś, z gini częściej stoimy po dwóch stronach barykady, niż
              bronimy wspólnych racji. Szybciej z Manią znajduję wspólny język i znajdujemy
              jakaś platformę porozumienia. Jednak po usunięciu postu gini wybuchłam świętym
              oburzeniem, bo wg mnie, nie było tam napisane nic takiego, co mogło
              kwalifikowac wpis do wycięcia. Gini napisała (nie są to cytaty tylko ogólny sens
              wypowiedzi), że Mania chciała się dowartościować i sama założyła ten dziękczynny
              wątek. I napomknęła, że ja Owca do takich zagrań Mańki powinnam się
              przyzwyczaić. Ot to bylo wszystko ....

Drugi wpis wycięty mam skopiowany, no ten to już nadawał się do kasacji.

Mam pytanie, czy można przywrócić ten pierwszy skasowany post? Naprawdę na
              forach czytałam znacznie gorsze wpisy .... Obawiam się, że któregoś dnia na
              Aquanecie zostaną tylko kreski hasza i kropki pozostawione przez cenzurę.

czarna_owca
              • jureek Re: W sparawie aquanet raz jeszcze 05.07.05, 09:49
                Witaj Owco,
                jestem mile zaskoczony Twoją uczciwą postawą. Pamiętam, jak broniłaś prawa
                Krzysia do wypowiadania się na forum, wtedy myślałem, że robisz to dlatego, że
                K52 jest Ci ideowo bliski. Teraz jednak widzę, że myliłem się i że wolność słowa
                jest dla Ciebie wartością bez względu na to, kto z niej miałby korzystać.
                A że Gini napisała, że Marianna sama się dowartościowuje. Przecież takie wpisy,
                podejrzenia, że ktoś tam pisze pod innym nikiem to codzienność na forum i gdyby
                z każdym takim posądzeniem latano do abuse, to rzeczywiście niewiele zostałoby
                do czytania na forum. Pamiętam, jak kropepuk pisał, że ja to niby sam Mac
                jestem. I co? Też miałem klikać na kosz, żeby to wycięto? Bez jaj. Obśmiałem go
                tylko i starczy. Nawet Gini kiedyś podejrzewała, że jestem PanemPndzelkiem, ale
                taka właśnie jest różnica między Gini a Kropkiem, że Gini potrafi przyznać się
                do pomyłki, a Kropek nie.
                Pozdrawiam
                Jura
          • messja Re: W sparawie aquanet raz jeszcze 04.07.05, 18:42

> I bede wdzieczna za nieodpisywanie.

zwracasz sie do kogos personalnie mimo, ze nie adresowal swojej wypowiedzi do
            ciebie i konczysz oznajmiajac, ze nie chcesz by odpisywal?
            proponuje zdecyduj sie: albo jestes dorosla osoba i podejmujesz dyskusje gdzie
            twoj adwersarz moze bronic swoich racji na tych samych zasadach co ty, albo
            ograniczasz sie do wlasnej piaskownicy np.forum prywatne gdzie zaproszeni
            goscie beda tanczyc jak im zagrasz.
            bo takie zagrania jakie tutaj wlasnie przedstawilas pokazuje, swiadcza, ze
            niedroslas do dyskusji. a w twoim wypadku nawet urocze to nie jest.
          • gini Re: W sparawie aquanet raz jeszcze 04.07.05, 23:34

> Przykro mi Jurek,ale Jabbur ma na pewno mozliwosc obejrzenia tego, co wycial.
            > Wiec skoro jest wyciete, to jest wyciete.
            > A Gini niestety mija sie z prawda, wmawiajac ludziom jaka to ona niewinna.

Ale ja nikomu nic nie wmawiam.> Tak jak w przypadku watku,ktorego nie zdazyles
            przeczytac.Wuiec skoro nie
            > zdazyles, po co zabierasz glos?
            > Bywam na fom dosc czesto,

wiec udawanie niewinnej jprzypomina mi osoby brumbaka
            > ,
            > czy ontariana.
            > Ponadto : nigdy nie grozilam Jabburowi donosem ani nie zamierzam pozywac go do
            > sadu :) Wiec sorki nie ten adres:)
            > A Gini piszac s...j pokazala "klase".

Naturalnie oburzasz sie na slowko, spie..j, no rzeczywiscie, straszne.
            Zaliczyc w osiem godzin prawie osmiuset mezczyzn to jest klasa, masz racje,
            pokazalas wielka klase.

Tak samo jak na aqua. Nie sadze,zeby klik
            > na kosz byl moim jedynym.

No naturalnie, klik na kosz i na abuse dyrektywy.
            > I bede wdzieczna za nieodpisywanie.
        • Gość: banan Re: Post za bana IP: *.defalin.swiebodzice.pl / *.walbrzych.dialog.net.pl 05.07.05, 00:47
          Gini ; prezentujesz zalosny "styl". Nie piszesz ani mikrometra postu, ktory nie
          jest obrazaniem kogos innego. Na aquanecie wywkloklas dane osobowe forumowicza
          t0g na forum. Imie, nazwisko zony, jego, dzieci,miejsce pracy itd. Prosze
          spytac na : t0g@gazeta.pl

I twoja przyjazn z modem Giwi,ktora pokazujesz nic nie pomoze. Tak jak pisanie
          do Tebe - "Tomku - jak bylo na nartach".
          • gini Re: Post za bana 05.07.05, 11:05
            Gość portalu: banan napisał(a):

> Gini ; prezentujesz zalosny "styl". Nie piszesz ani mikrometra postu, ktory
            nie
            >
            > jest obrazaniem kogos innego. Na aquanecie wywkloklas dane osobowe
            forumowicza
            > t0g na forum. Imie, nazwisko zony, jego, dzieci,miejsce pracy itd. Prosze
            > spytac na : t0g@gazeta.pl
            >
            > I twoja przyjazn z modem Giwi,ktora pokazujesz nic nie pomoze. Tak jak
            pisanie
            > do Tebe - "Tomku - jak bylo na nartach".
            >
            A to polecam adminom szczegolnie, o tym, ze wymienialam z Giwi jakies listy
            moze wiedziec jedynie hacker, ktory grzebal w mojej skrzynce.
            Na rforum bowiem, niezbyt czesto dyskutuje z Eela, a jezeli juz, to sa to posty
            niezbyt przyjazne.
            Wycinaliscie posty , w ktorych ktos pisal, ze pani mania ma sprawe o hakerstwo
            i szkoda, ze wycinaliscie, najpierw powinniscie sie tym zainteresowac, bo w
            takim ukladzie nikt nie ma pewnosci, ze jego korespondencja jest niedostepna
            dla innych.
      • t0g Jabbur, praktyka pokazuje: zgłaszanie jest mało... 05.07.05, 01:19
        ...skuteczne.

Jeden z Forumowiczów zrobił sobie zabawę z wyszydzania mnie po nazwisku.
        Przedwczoraj zgłosiłem do Forum Abuse dwa takie posty i co? Znikł tylko jeden.
        Zapytałem również, czy ze wględu na uporczywe naruszanie etykiety ze strony tego
        osobnika, nie mozna by go ukarać zabanowaniem? Mój list został kompletnie
        zignorowany, osoba ta dalej pisze w najlepsze. W moich przekonaniu, skutecznośc
        skarg jest taka, że można z rownym powodzeniem skazyć się do Forum.abuse, jak i
        posyłeć posty ze skargami - wybacz mi dosadne wyrażenie - psu w doopę.

Ja już zwątpiłem w to, że Administrację cokolwiek obchodzi dobro dyskutantów.
        Raczej, z moich obserwacji wynika, że panuje totalna anarchia. W forum.abuse
        mozna najwyżej DOPROSIĆ SIĘ o usunięcie postu i to dopraszanie się, jak wynika z
        moich doświadczeń, też nie zawsze skutkuje. Ale Administracja najwidocznie nie
        ma zamiaru stosowac jakichkolwiek "czynnych" środków ochrony obrażanych osób.

W ostatnim czasie ze strony Gini i niejakiej I_love_to_bike posypał się grad
        obrzydliwych epitetów na Mariannę_Rolitę. Panie te wielokrotnie nazwały Mariannę
        koorwą absolutnie wprost. I co? Piszą nadal w najlepsze. Ręce opadają.
        • jureek Re: Jabbur, praktyka pokazuje: zgłaszanie jest ma 05.07.05, 09:18
          Słuchaj świętoszku, jak Ty obrażasz ogół forumowiczów to jest OK? Jak nazwałeś
          między innymi mnie motłochem, to nie poleciałem do żadnych abuse na skargę, bo
          dorosły jestem i opiekunów nie potrzebuję. Prowokujesz - Ok, ale licz się z
          kosztami takich prowokacji, a nie wypłakuj się potem jak baba przed adminami.
          Jura
          • manja Jureek pisz jasniej 05.07.05, 09:51
            jureek napisal: (...)Jak nazwałeś między innymi mnie motłochem, to nie poleciałem do żadnych abuse na skargę, bo dorosły jestem i opiekunów nie potrzebuję(...)
            Nic z tego nie rozumiem - jestes doroslym i motlochem, czy ani tym ani tamtym
            ...?
            • jureek Re: Jureek pisz jasniej 05.07.05, 10:09
              Nie napisałem, że jestem motłochem, napisałem, że tak nazwał mnie elegancki t0g,
              tylko dlatego, że nie poparłem kndydatury Marianny na moderatora. A ponieważ
              jestem dorosły, to nie lecę na skargę do pani przedszkolanki, gdy jestem obrażany.
              Teraz już jaśniej?
              Jura
                • messja Re: Jureek pisz jasniej 05.07.05, 15:36
                  manja napisała:

> A moze elegancki t0g mial racje, a co ci szkodzi ze Marianna bedzie
                  moderatorem
                  > ?

a co ci przeszkadza, ze jurkowi i innymi osobom "szkodzi" kto bedzie
                  moderatorem?
                • jureek Re: Jureek pisz jasniej 05.07.05, 16:00
                  manja napisała:

> A moze elegancki t0g mial racje,

Aha, czyli według Ciebie też jestem motłoch. Bez obaw, do admina z wołaniem o
                  bana dla Ciebie nie polecę.
                  Jeżeli już używasz kryterium racji, to zastanów się, czy Gini nie ma racji
                  pisząc, że Marianna to prostytutka. Przecież wiadomo o tym od samej Marianny.

> a co ci szkodzi ze Marianna bedzie moderatorem
                  > ?

Oj, bardzo dużo mi szkodzi. Jak na razie Marianna tylko klika w kosze i pisze do
                  abuse, a zawodowi wiele jej życzeń spełniają i wycinają, ale mam nadzieję, że
                  jednak nie wszystkie jej życzenia są spełniane. Potrafię sobie wyobrazić, jak
                  wyglądałoby forum, gdyby dać Mariannie prawo samodzielnego decydowania o
                  wycinaniu. Widzisz, ja bardzo nie lubię, gdy ktoś traktuje mnie jak małe dziecko
                  nie potrafiące same sobie oddzielić ziarna od plew, dlatego jeśli już koniecznie
                  musi być moderator, to niech będzie to taki, który 10 razy się zastanowi zanim
                  coś wytnie. Marianna jak widać po jej nawoływaniach do wycinania i banowania nie
                  byłaby takim moderatorem.
                  Jura
      • wikul Re: W sparawie aquanet raz jeszcze 05.07.05, 19:42
        jabbur napisał:

> Łamiesz netykietę obrażając i atakując personalnie.
        > Nie obrażaj i zgłaszaj obrażających. Ataki znikną.
        > dura lex sed lex
        > j/a

To kupa smiechu. Sa święte krowy i inni którzy są na cenzurowanym. Ci pierwsi
        są nie do ruszenia.
    • t0g Jabbur, dajcie "mocny sygnał" chamom 05.07.05, 01:42
      Zabanujecie Gini za jej ostatnie wybryki. Choćby czasowo.

Zrozum, chłopie, że jak nie dacie chamom na Forum "mocnego ostrzeżenia", to
      będzie ich to tylko podniecało do eskalacji chamstwa. Obecna polityka,
      polegająca wyłącznie na usuwanioeu postów - o co pokrzywdzona osoba musi się na
      dodatek pokornie dopraszać - jest kompletnie nieskuteczna. Cham na to pisze po
      prostu kilka nowych postów obraźliwych w stosunku do danej osoby.

W szczególności, Marianna Rokita jest forumowiczka życzliwą ludziom, ona nikogo
      nie obraża. Epitety podjej adresem to nie jest coś, co wynika z ferworu
      polemiki. Jest to po prostu ewidentne chamstwo.

Brak reakcji Administracji na tego rodzaju chamskie poczynania doprawdy wprawia
      człowieka w osłupienie. Czy tam u Was w Administracji w ogóle jest ktoś, kogo
      obchodzi poziom dyskusji? Czy też uważacie, że wszystko trzeba "puścić na
      żywioł" i miec poziom tego forum generalnie w nosie?
      • dana33 Re: Jabbur, dajcie "mocny sygnał" chamom 05.07.05, 09:12
        dopisuje sie do ciebie t0g: gini obraza, poniza, bluzga w kazdym swoim poscie,
        wyrazajac antysemityzm w najgorszym wydaniu. I_love_2_bike, explicit, goldbaum,
        wqrwiony2 pod kilkoma nikami i zbalansowany na forum swiat tez uzywaja jezyka
        nienawisci i antysemeityzmu w najgorszym wydaniu. z forum swiat zrobili kloake
        gdzie zaden normalny dialog lub wymiana wiadomosci nie jest mozliwe. wszystko
        co sie tam dzieje, to atakowanie zydow i odpowiednie odpowiedzi. prawo panujace
        w polsce nie obowiazuje forum polskiej gazety?
        • i-love-2-bike Re: Jabbur, dajcie "mocny sygnał" chamom 06.07.05, 16:09
          dana33 napisała:

> dopisuje sie do ciebie t0g: gini obraza, poniza, bluzga w kazdym swoim poscie,
          > wyrazajac antysemityzm w najgorszym wydaniu. I_love_2_bike, explicit, goldbaum,
          >
          > wqrwiony2 pod kilkoma nikami i zbalansowany na forum swiat tez uzywaja jezyka
          > nienawisci i antysemeityzmu w najgorszym wydaniu. z forum swiat zrobili kloake
          > gdzie zaden normalny dialog lub wymiana wiadomosci nie jest mozliwe. wszystko
          > co sie tam dzieje, to atakowanie zydow i odpowiednie odpowiedzi. prawo panujace
          >
          > w polsce nie obowiazuje forum polskiej gazety

PRO MEMORIA dla tych,ktorzy nie wiedza kim jest nasza dana i jak ona obraza
          ludzi,lamie netykiete i bezczelnie klamie w oczy.

Re: Stosunki polsko-żydowskie. Gorzka prawda?
          Autor: dana33
          Data: 02.05.2005 21:28

znaczy sie, cep, ze w jedwabnem i okolicach przewazajaca wiekszsc spoleczenstwa
          polskiego przedstawiala soba holote... git, to tez jest zdanie, z ktorym sie
          moge zgodzic.

Re: Już 20. wypowiedzi Dany w tym wątku i ani jed
          Data: 02.05.2005 21:56

sluchaj, kretynie, co chcesz zebym ci przypomniala? endecje i jej stosusnek do
          zydow? pogromy w polsce miedzywojennej? co sie dzialo za czasow pierwszej
          republiki? owszem, byli zydzi w ub ale w tak znikomej ilosci, ze nie ma
          porownania do ilosci polakow w ub. id i zapytaj sie kazdego uczciwego polskiego
          historyka kiedy to mialy miejsce przesladowania polakow przez zydow....
          w moim rodzinnym miescie lodzi nie ma ani jednego, rozumiesz idioto, ani
          jednego przypadku proby ratowania zyda w czasie wojny.
          nie mam zamiaru tutaj z toba wicej dyskutowac. jedyne co osiagasz, to tylko
          moja chec dokopac ci, a na to nie jestem gotowa sie znizyc. tacy jak ty, tepi,
          zadufani we wlasnej racji, manipulanci i klamcy to na szczescie margines
          spoleczenstwa polskiego. przynajmniej mam taka nadzieje. nie warto nawet w
          twoja strone splunac.

nu, poczytajcie sobie, ania, gini, remekk, stranger i reszta tej holoty:

nu, wystarczy.... jestescie po prostu banda lobuzow
          Data: 06.05.2005 17:38

ale sie ciskasz, krystianku.... lubie to, wyobrazam sobie ciebie jako pajaca na
          sznurku... chesz dosiegnoc ziemi, ale ci nie idzie, fajtasz nozkami w powietrzu
          z bezsilnosci i bluzgasz, ile moze. slyszales jak spiewali zydzi hatikwe w
          oswiecimiu? dobrze spiewali. zeby pokazac takim pajacom jak ty, ze wszystko co
          mozecie, to wlasnie fajtac nozkami w powietrzu z bezsilnosci. mozesz mi
          podkoczyc....

Re: dobranoc i do jutra
          Data: 07.05.2005 01:25

zapewniam cie pajacu, ze jesli mialabym ta mozliwosc, zawisnac ci na szyji, to
          zrobilabym to natychmiast: nie wytrzymalbys ciezaru i lamiac szyje, glowka by
          ci zwisnela i..... moze wtedy spuscilabym cie ze sznurka...

Re: Dana i jej klamstwa
          Data: 08.05.2005 00:17

gini, kretynka bylas i kretynka umrzesz. przekrecilas wszystko co napisalam,
          manipulantko.

Re: Polish gas chambers
          Data: 08.05.2005 00:45

ty, rachelcia-szmatelcia, umiesz pisac cos innego, jak tylko krytykowac i
          insynuowac? jasne, ze zydzi, nie wiedzialas o tym? za pieniadze splita
          zorganizowalismy masowa, swiatowa kampanie przeciw polsce, a przede wszystkim
          przeciw rachelce, i caly swiat pociagnal za nami.
          kretynka.

Re: Forum Świat - promocja
          Data: 19.05.2005 21:59

nu, krystianku, szmystek jak widze, to dla ciebie za slabe powiedzonko. jestes
          prawdziwa szm.at.a. cuchnaca.

Re: Zastanawiajace figury
          Data: 21.05.2005 00:25

zafajdancu, z ciebie g....o juz nawet nie zlazi. w hebronie wymordowano 29
          zydow za to, ze byli zydami, cusik a la hitler, ktorego tak podziwiasz.
          natomiast w jeninie tych 50 zabitych to w wiekszsoci byli uzbrojeni terrorysci.
          ale co tam dla ciebie, najwazniejsze, ze zgineli twoi bohaterzy... nu spadaj,
          g....u

************************************************************************
        • dana33 Re: Jabbur, dajcie "mocny sygnał" chamom 05.07.05, 09:35
          to prawda. ale nie tylko ty czytasz czy ja, i wygaszenie gini przez mnie nie
          wygasi jej u innych, ktorzy czytaja jej i tej reszty obrazliwe, klamliwe i
          antysemickie posty. jak lubisz czytac takie, to masz dosyc antysemickich stron
          w internecie w kazdym mozliwym jezyku. natomiast sa reguly na tym forum, ktore
          podobno trzeba przestrzegac. nie ma to nic wspolnego z wolnoscia slowa. gini
          moze ci napisac na skrzynke wszystko co jej slina na jezyk przyniesie.
          natomiast forum publiczne nie powinno zamienic sie w szambo, jakim w tej
          chwili, i to juz od miesiecy, jest forum swiat.
          • jureek Re: Jabbur, dajcie "mocny sygnał" chamom 05.07.05, 09:56
            Nie rozumiesz nadal? Nie musisz czytać Gini, możesz ją sobie wygasić. Ale Tobie
            to nie wystarcza, bo Ty masz zapędy pedagogiczne i chciałabyś dyktować, co mają
            czytać inni. Otóż wyobraź sobie, że Twoje wychowawcze zapędy obrażają mnie.
            Jestem dorosłym człowiekiem, mam swój rozum i na pewno od czytania tekstów Gini
            nie stanę się antysemitą.
            To czy forum jest szambem czy nie, zależy od ludzi na forum piszących i żadne
            cięcia cenzury nie zmienią szamba w czyste źródełko. Od zamiatania śmieci pod
            dywan nie będzie czyściej.
            Jura
            • dana33 Re: Jabbur, dajcie "mocny sygnał" chamom 05.07.05, 10:41
              moje zapedy wychowawcze koncza sie na moich dzieciach. napewno nie zamierzam
              ani wychowywac swiata, ani ciebie. nie mam tez najmniejszego zamiaru ciebie
              obrazac. ale dokladnie tak jak ty, mam prawo do wlasnego zdania. uwazam, ze
              wypowiedzi obrazajace mnie i moim rodakow, wypowiedzi czystego, ohydnego
              antysemityzmu sfrustrowanej gini, nie musza byc zamieszczane na publicznym
              forum. i jak widac, nie tylko ja tak mysle, bo jest i w polsce i nie tylko,
              prawo zakazujace tego.
              ty masz natomiast pelne prawo protestowac u adminow przeciw banowi gini & co.
          • gini Re: Jabbur, dajcie "mocny sygnał" chamom 05.07.05, 10:42
            dana33 napisała:

> to prawda. ale nie tylko ty czytasz czy ja, i wygaszenie gini przez mnie nie
            > wygasi jej u innych, ktorzy czytaja jej i tej reszty obrazliwe, klamliwe i
            > antysemickie posty. jak lubisz czytac takie, to masz dosyc antysemickich
            stron
            > w internecie w kazdym mozliwym jezyku. natomiast sa reguly na tym forum,
            ktore
            > podobno trzeba przestrzegac. nie ma to nic wspolnego z wolnoscia slowa. gini
            > moze ci napisac na skrzynke wszystko co jej slina na jezyk przyniesie.
            > natomiast forum publiczne nie powinno zamienic sie w szambo, jakim w tej
            > chwili, i to juz od miesiecy, jest forum swiat.

Dla Ciebie Danusiu antysemityzm, to wszystko co Ci sie nie podoba.
            Na forum swiat jest admin, ktory zdaje sie potrafi ocenic.
            Zobacz ile Twoich postow jest powycinanych, ze wzgledu wlasnie na to, ze
            obrazasz innych.
            Gdy ktos Ci odpowie w tym samym stylu, uzalasz sie na chamstwo.
            • gini Re: Pan t0g 05.07.05, 10:47
              Ktory jak i pani mania, pisze caly czas o sobie, i o niczym innym w zasadzie,
              uskarza sie po raz kolejny, ze jego dane sa znane .
              ¨Pan t0g, ktory non stop obraza innych, zali sie na chamstwo .
              Nie czyn pan panie t0g innym co panu niemile .
              Nie opowiadaj pan przynajmniej tutaj bajek, ze ja cos ujawnilam, bo pana dane
              sa znane od dawna.Ujawnil je pan sam, piszac list pochwéalny na temat swoj i
              panskiej zony jako studentka kasia.
              Nic dziwnego, ze dwoje frustratow zasmiecajacych forum piszacych jedynie o
              sobie tak sie wspiera.
            • dana33 Re: Jabbur, dajcie "mocny sygnał" chamom 05.07.05, 10:48
              droga gini,
              mozna policzyc na palcach jednej reki, nu, 15 reki, ile moich postow zostalo
              wycietych. natomiast co do twoich wycietych, to i na forum swiat, i na forum
              aquanet i na calej reszcie, gdzie piszesz, bez liku. nie wystarcza 2 nogi i 2
              rece, trzeba by bylo pozyczyc od sasiada... daleko mi do ciebie w bluzganiu,
              gini. no i nigdy jeszcze nie obsmarowywalam zadnego kraju, zadnej nacji tak,
              jak ty to robisz z zydami i israelem.
              • gini Re: Jabbur, dajcie "mocny sygnał" chamom 05.07.05, 10:58
                dana33 napisała:

> droga gini,
                > mozna policzyc na palcach jednej reki, nu, 15 reki, ile moich postow zostalo
                > wycietych. natomiast co do twoich wycietych, to i na forum swiat, i na forum
                > aquanet i na calej reszcie, gdzie piszesz, bez liku. nie wystarcza 2 nogi i 2
                > rece, trzeba by bylo pozyczyc od sasiada... daleko mi do ciebie w bluzganiu,
                > gini. no i nigdy jeszcze nie obsmarowywalam zadnego kraju, zadnej nacji tak,
                > jak ty to robisz z zydami i israelem.

A ja Cie przepraszam, moje posty wyciete chocby w moim watku, na aquanecie,
                wycieto bo byly odpowiedzia na twoje chamskie posty paniusiu.
                Ciesze sie, ze sledzisz pilnie gdzie ja pisze i co.
                Naturalnie wolno Ci nienawidzic Arabow, Fredziowi wolno nienawidzic Arabow i
                Polakow, i nie przypominam sobie bys gdzies przeciw temu protestowala, wrecz
                przeciwnie gorliwie go wspierasz.
                Dla Ciebie antysemityzmem, jest przytoczenie artykulu z Haaretz, czy tez z GW,
                ktory Ci sie nie podoba .
                Przytoczenie tego co o Zydach pisala Arendt to tez antysemitzm.
                Jak widac, chetnie pozamykala bys buzie innym, by pisac tylko to co dla Ciebie
                jest dobre .
                • gini Re: Pani Rokita 05.07.05, 11:02
                  Pani prowadzila na tym portalu prywatna wojne z bylym narzeczonym, przytaczala
                  pani artykuly z FAKTU , NIE, PRZEGLADU Tygodniowego, dzis ma pani pretensje o
                  to, ze nazywa sie po imieniu, zawod jaki pani uprawiala.
                  Zdaje sie, ze jest pani dorosla, wiec powinna sie pani liczyc z konsenkwencjami.
                  Jako osoba dorosla powinna pani wiedziec, ze to co pani porabiala, nie moze
                  liczyc na pozytywny oddzwiek, a paniu na sile domaga sie akceptacji.
                • dana33 Re: Jabbur, dajcie "mocny sygnał" chamom 05.07.05, 11:21
                  nu gini, jesli twoje posty wyciete byly odpowiedzia na moje chamskie posty
                  (moze bys mi tak zacytowala, bo nie pamietam zadnych moich chamskich postow),
                  to dlaczego te moje chamskie nie byly wyciete?

nie nienawidze arabow. nigdy nie pisalam o nich ani zle, ani pogardliwie.
                  pisalam tylko, ze nienawidze arabskich terrorystow. nawet nie przenosilam ich
                  dzialan na cale arabskie spoleczenstwo, tak jak ty to robisz z zydami. nigdy
                  tez nie napisalam i nie uwazalam, ze cytaty z haaretz'u sa antysemickimi.
                  natomiast owszem, tych co cytuja antysemickie wypowiedzi i podpisuja sie pod
                  nimi, tych, ktorzy tak jak ty pisza posty pelne nienawisci do zydow, tych
                  nazywam antysemitami.
                  jesli bys krytykowala israel lub zydow normalnie, do glowy by mi nie wpadlo
                  nazwac cie antysemitka. ale ty krytykujesz wszystkich zydow, oskarzasz
                  wszystkich o wszystkie nieszczescia tego swiata. typowe.
                  zalaczylam wczoraj link to artykulu "nie jestem antysemita ale", jak go sobie
                  poczytasz, to zaraz zauwazysz, ze caly artykul o tobie.
                  • gini Re: Jabbur, dajcie "mocny sygnał" chamom 05.07.05, 11:34
                    dana33 napisała:

> nu gini, jesli twoje posty wyciete byly odpowiedzia na moje chamskie posty
                    > (moze bys mi tak zacytowala, bo nie pamietam zadnych moich chamskich postow),
                    > to dlaczego te moje chamskie nie byly wyciete?

No naturalnie, ze nie pamietasz, Ty swojego czasu nie pamietalas, ze pisalas na
                    aquanecie, w ogole pamiec masz krotka.

> nie nienawidze arabow. nigdy nie pisalam o nich ani zle, ani pogardliwie.

Alez pisalas pisalas, pisalas pogardliwie nawet na jakims arabskim forum, z
                    ktorego Cie wyrzucono za chamstwo i za rasizm.
                    Byly o tym watki na FS.
                    Ja w przeciwienstwie do Ciebie pamiec mam bardzo dobra.

> pisalam tylko, ze nienawidze arabskich terrorystow. nawet nie przenosilam ich
                    > dzialan na cale arabskie spoleczenstwo, tak jak ty to robisz z zydami. nigdy
                    > tez nie napisalam i nie uwazalam, ze cytaty z haaretz'u sa antysemickimi.

Ale czesto gdy jest dyskusja, na temat takiego artykulu, okreslasz hareetz jako
                    lewacki, a kazdego dyskutanta, z ktorego wypowiedziami sie nie zgadzasz jako
                    antysemite.

> natomiast owszem, tych co cytuja antysemickie wypowiedzi i podpisuja sie pod
                    > nimi, tych, ktorzy tak jak ty pisza posty pelne nienawisci do zydow, tych
                    > nazywam antysemitami.

Alez skad, latke antysemity moja droga przypinasz kazdemu, kto ma inne zdanie
                    jak Ty.

> jesli bys krytykowala israel lub zydow normalnie, do glowy by mi nie wpadlo
                    > nazwac cie antysemitka. ale ty krytykujesz wszystkich zydow, oskarzasz
                    > wszystkich o wszystkie nieszczescia tego swiata. typowe.
                    > zalaczylam wczoraj link to artykulu "nie jestem antysemita ale", jak go sobie
                    > poczytasz, to zaraz zauwazysz, ze caly artykul o tobie.

Juz Ci tlumaczylam, ze na innych forach krytykujemy, rzad Polski, krytykujemy
                    czesto bardzo ostro hnaszych ministrow, czy tez ich idiotyczne decyzje, i nie
                    dlatego, ze jestesmy antypolscy, ale ze to normalne.
                    Ty kazda krytyke podciagasz pod antysemityzm, nic na to nie poradze.
                    • gini Re: Jabbur, dajcie "mocny sygnał" chamom 05.07.05, 11:39
                      [...] IP: *.bb.netvision.net.il
                      Gość: dana33 18.01.2005 10:41 + odpowiedz

Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

• [...]
                      gini 18.01.2005 10:43 + odpowiedz

Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

• Re: Holocaust to zaglada Zydow
                      gini 18.01.2005 10:45 + odpowiedz

A jezeli holocaust to tylko zaglada Zydow to co z Cyganami w takim razie,
                      umierali z tych samych przyczyn czyz nie?
                      • marianna.rokita ........ 05.07.05, 11:58
                        Przykro mi Gini.Prowokujesz ludzi w tak perfidny sposob, ze swiety by sie
                        zastanowil, czy Ci nie nabluzgac. Popatrz za to, ile twoich postow zostalo
                        wycietych ze wzgledu na chamstwo. Wybiorcze pokazywanie,ze admin kogos wycial
                        to stara szkola gooebelsowska....
                        A to z jestes antysemitka ? To kazdy wie.Napadasz na kazdego, kto osmiela sie
                        bronic Zydow,czy cos milego o nich napisac.
                        Wyciagnelas dane Tomka, i sie teraz nie zapieraj.Z tego co wiem, wchodzilas na
                        cudze haslo do zamknietych forow i wyciagalas stamtad info.
                        Wcinasz sie w kazda dyskusje, nawet jesli nie jestes tam mile widziana. Wygasic
                        sie Ciebie nie da, bo niestety nalezy obserwowac to, co napiszesz m.in o
                        czyjejs rodzinie. Patrz dane zony Tomka, czy obrazanie mojej matki,nbo juz o
                        mnie nie wspomne.
                        Ja fakt, zaliczylam tu afere z Macem. Ale na szczescie dotarlo do mnie,ze
                        portal to nie magiel.Do Ciebie to nie dociera.

Tak wiec ja tez WNIOSKUJE O BANA DLA GINI. MYSLE,ZE NIE BEDE OSAMOTNIONA W TEJ
                        PROSBIE.

I pisz sobie co chcesz, ja tylko przeczytam to pod katem,czy aby nie trzeba
                        naciskac kosza.

• gini Re: ........ 05.07.05, 12:10

> Przykro mi Gini.Prowokujesz ludzi w tak perfidny sposob, ze swiety by sie
                          > zastanowil, czy Ci nie nabluzgac. Popatrz za to, ile twoich postow zostalo
                          > wycietych ze wzgledu na chamstwo. Wybiorcze pokazywanie,ze admin kogos wycial
                          > to stara szkola gooebelsowska....

Posty, ktore ktos uznal za chamskie, o tobie powinno sie jedynie w samych
                          superlatywach .
                          Ja tu nic nie pokazuje wybiorczo , pokazuje, ze wycial mnie za nic.

> A to z jestes antysemitka ? To kazdy wie.Napadasz na kazdego, kto osmiela sie
                          > bronic Zydow,czy cos milego o nich napisac.
                          > Wyciagnelas dane Tomka, i sie teraz nie zapieraj.

Nie nie wyciagnelam danych Tomka, i admini o tym bardzo dobrze wiedza, jedynie
                          do ciebie i do Tomka to nie dociera, ale to jest wlasnie goebelsowska metoda,
                          obrzucac kogos blotem do skutku, az przylgnie, powtarzac jerdno klamstwo sto
                          razy az stanie sie prawda.

Z tego co wiem, wchodzilas na
                          > cudze haslo do zamknietych forow i wyciagalas stamtad info.
                          > Wcinasz sie w kazda dyskusje, nawet jesli nie jestes tam mile widziana.

Co to znaczy wcinasz sie w dyskusje?ZAloz sobie forum prywatne, tam ci sie nie
                          bede wcinac.

Wygasic
                          >
                          > sie Ciebie nie da, bo niestety nalezy obserwowac to, co napiszesz m.in o
                          > czyjejs rodzinie. Patrz dane zony Tomka, czy obrazanie mojej matki,nbo juz o
                          > mnie nie wspomne.

Ja klamczucho twojej matki nie obrazalam, to ty wciagnelas ja w brudne bagno,
                          swoich brudnych interesow.
                          Twojej matce jedynie moge wspolczuc.

Ja fakt, zaliczylam tu afere z Macem. Ale na szczescie dotarlo do mnie,ze
                          > portal to nie magiel.Do Ciebie to nie dociera.

Kierdy dotarlo?Jak juz nic nie chca wydrukowac w zadnyml brukowcu?Ale dalej
                          piszesz sama o sobie, w dodatku bzdury.

>
                          > Tak wiec ja tez WNIOSKUJE O BANA DLA GINI. MYSLE,ZE NIE BEDE OSAMOTNIONA W
                          TEJ
                          > PROSBIE.
                          >
                          > I pisz sobie co chcesz, ja tylko przeczytam to pod katem,czy aby nie trzeba
                          > naciskac kosza.
                          >
                          > Widzisz, jak mnie zabanuja to maly problem , ty zrobilas sciek z tego forum,
                          duza czesc osob odeszla, bo miala dosc obscenicznych postow, twoich wspomnien z
                          krecenia pornusow .Mam na tym portalu troche wiecej przyjaciol niz ty , tobie
                          zostal wlasciwie Tomaszek, i kupa pâcyn, pod ktorymi rozmawiasz sama ze soba,
                          bo nikt juz wlasciwie z toba rozmawiac nie chce, z twoim przyjacielem tez nie .

>
                          • pierozek_monika Re: ........ 05.07.05, 12:41
                            bo nikt juz wlasciwie z toba rozmawiac nie chce, z twoim przyjacielem tez nie .

o wiele przyjemniej się czyta (a co, też uogólnię!) mariannę niż Ciebie -
                            rozumiem, ze możesz kogoś nie lubieć, ale po co ten napastliwy ton?
                            • gini Re: ........ 05.07.05, 12:51
                              pierozek_monika napisała:

> bo nikt juz wlasciwie z toba rozmawiac nie chce, z twoim przyjacielem tez
                              nie .
                              >
                              > o wiele przyjemniej się czyta (a co, też uogólnię!) mariannę niż Ciebie -
                              > rozumiem, ze możesz kogoś nie lubieć, ale po co ten napastliwy ton?

Dlaczergo napastliwy?Napisalam prawde, boli prawda pania pierozek?
                              Bardzo mi przykro z tego powodu.
                              Co jest zabawne, w obronie manki, nie wystepuje wlasciwie zaden stary
                              forumowicz, za to pelno jakichs nowych nickow, ktore albo atakuja mnie, albo
                              wychwalaja manke, smieszne doprawdy.
                        • messja ban dla gini 05.07.05, 12:29
                          bo ta wyrazila watpliwosc ze realcje z poczynan marianny to prawda?
                          bo gini "wcina" sie w rozmowy?

gdybym nie byla teraz na fom gdzie juz nie takie numery widzialam, to
                          pomyslabym, ze to absurd a marianna pewno sie z glupim przez sciane wita. ale
                          ze to dzieje sie na fom to powiem, ze mariannie moze sie udac zamknac usta
                          kazdej osbie ktora sie osmieli zwatpic w jej prawdomownosc.

tak trzymaj marianno! niech admini tancza jak im zagrasz!

ps.
                          a tak na marginesie to pani, pani marianno wcinala sie ostatnio w moje rozmowy
                          i jakos nie postulowalam o bana:)
                    • dana33 Re: Jabbur, dajcie "mocny sygnał" chamom 05.07.05, 13:40
                      gini zlotko.... to bylo slynne polskie forum www.arabia.pl, nikt mnie stamtad
                      nie wyrzucil. admin najpierw zaproponowal mi pisanie artykulow tam, na co nasz
                      mirmilek strasznie zaprotestowal... bal sie pisania prawdy na arabii. wiec
                      admin pod naciskiem zrezygnowal z moich ewentualnych artykulow, ale nie
                      wyrzucil mnie stamtad. sama sobie poszlam, bo tej arabskiej propagandy to ma
                      jaj dosyc tutaj w domu, nie musze jeszcze czytac tych bzdur na polskim forum
                      arabia. i tam nic nie pisalam z nienawiscia do arabow jako ogolu, najwyzej z
                      nienawiscia do grup arabskich terrorystycznych. cusik nie umiesz rozrozniac i
                      pamiec u ciebie moze i niezla, ale strasznie wybiorcza i manipulacyjna....
          • Gość: calkiem_nowy Re: Jabbur, dajcie "mocny sygnał" chamom IP: *.jgora.dialog.net.pl 05.07.05, 11:49
            dana33 napisała:

> to prawda. ale nie tylko ty czytasz czy ja, i wygaszenie gini przez mnie nie
            > wygasi jej u innych, ktorzy czytaja jej i tej reszty obrazliwe, klamliwe i
            > antysemickie posty. jak lubisz czytac takie, to masz dosyc antysemickich

Bardzo dobre z tym antysejsmityzmem. Walniesz że ktoś jest antysejsmita i już
            się taki nie podniesie. Bo to antysejsmita przecież jest.
        • spinfo komunikat 05.07.05, 18:52
          Administracja Portalu Imienia Gini z pewnoscia poswieci jej z poltora akapitu.
          Jednoczesnie nadmieniamy, ze wkrotce pierwszy odcinek Trybuny Forumowicza !
          Niedlugo w kioskach!

A teraz zapraszamy do obejrzenia ponizszych portali z sygnaturki !
        • jureek Re: W sparawie aquanet raz jeszcze 06.07.05, 10:31
          bog_i_historia napisał:

> Proszę o nieusuwanie powyższego postu.

A jednak usunięto i nie zdążyłem przeczytać. Znowu ktoś zadecydował za mnie, co
          wolno mi przeczytać a co nie. Mógłbyś powtórzyć a cenzora bardzo proszę o
          nieusuwanie.
          Jura
      • messja Re: W sparawie aquanet raz jeszcze 05.07.05, 19:09
        chce zauwazyc ze admin slusznie robi nie usuwajac powyzszego postu gdyz
        potwierdza tym spiskowa teorie forum iz admini sa nieobiektywni i tna posty w
        ktorych stoi, ze jeden z nich jest ciota, a sa juz mniej gorliwi wobec
        obrazliwych postow dotyczacych opozycji.
    • t0g Najwyraźniej w świecie wielu dyskutantów w tym 05.07.05, 21:05
      ...wątku nie jest w stanie pojąć róznicy pomiędzy nieograniczoną swobodą do
      wyrażania poglądów i nieograniczoną swobodą do obrażania innych uczestników
      dyskusji.

Ponadto Administracja wydaje się mieć ten problem generalnie w nosie i daje
      wyraźnie do zrozumienia, żeby nie oczekiwać pomocy z jej strony. Bana można
      dostać za "obrazę wartości", ale godnośc jednostki najwyraźniej nie jest uważana
      tutaj za "wartość".

Najlepiej, ze by każdy się z góry nastawił na takie dwa punkty:

(a) Na Forum panuje totalna wolnoamerykanka;

(b) Netykieta i regulamin są opublikowane wyłacznie dla ozdoby.

Nad bramą obozu w Auschwitz widniał napis: "Arbeit macht frei". Ale wiadomo jak
      na tym wychodził ten, kto wierzył, iż ten napis mówi prawdę. Podobnie, najlepiej
      z góry się nastawić na to, że regulamin i netykieta mają na Forum takie samo
      znaczenie, jak napis "Arbeit mach frei" nad bramą obozu w Auschwitz.
    • sceptyk Ostrzegam przed hucpiarstwem na portalu 05.07.05, 21:33
      Coz za chutzpa! W wykonaniu wrzaskliwych chutzpiarzy.

1. Forumowicz t0g skarzy się, ze ktos się wysmiewa z niego po nazwisku. No,
      nieładnie sie tak wysmiewac. A fe! Ale, ale, skad owe nazwisko jest znane? Ano
      stad, ze forumowicz t0g uznal za stosowne swoje nazwisko wielokrotnie (moze 100
      razy, a moze 1000) publicznie podawac na forum – a to w tym celu, aby
      zaimponowac nam tym, ze pracuje w jakims drugorzednym collegu w pipidowie
      amerykańskiej. Chwalil się i puszyl w każdym niemal poscie (jakby miał czym).
      Robi to zreszta nadal.

Aby swoje szpanowanie i puszenie się uwiarygodnic musial również podac nazwe
      college’u, stan etc. Cale forum o tym wiedzialo.

Jednym z jego nickow (a miał ich wiele na portalu) było pelne imie i nazwisko.
      Nicki zas zmienia dlatego, ze po paru tygodniach wszyscy maja go dosyc i nikt z
      nim nie chce juz rozmawiac.

Proponuje zatem, aby t0g zanim zacznie się płaczliwie skarżyć i donosic na
      wspolforumowiczow, puknął się wpierw w glowe. I zaczal postepowac na forum jak
      normalny, dorosły facet, a nie jak chlipiaca i zasmarkana, zakompleksiona
      plotkarka.

2. Jego plotkarski charakter nakazuje mu również plotkowac na temat swojej
      rodziny. Pisal wiec o swojej zonie, wymienial jej imie, nazwisko panieńskie,
      historie jej rodziny itp. (zapewne bez jej wiedzy). Zamieszczal również
      publicznie jej zdjecie (zapewne bez jej wiedzy). O corkach czytelnicy forum sa
      informowani przez tatusia właściwie na bieżąco (zapewne bez ich wiedzy),
      wlacznie z intymnymi szczegolami.

Oskarżanie zatem Gini przez t0g, ze upublicznila dane jego zony jest oczywistym
      kłamstwem, obliczonym na przyklask przez ludzi zlej woli, bądź na niewiedze
      forumowa nowoprzybylych. Gini przypomniala jedynie to, co t0g publicznie sam
      wypisywal o swojej rodzinie. I zrobila to w dodatku sprowokowana, gdy t0g PO
      RAZ KOLEJNY bezczelnie upublicznil czyjes dane na Forum.

3. Tupet t0g w klamstwach i oszustwach forumowych idzie zreszta znacznie dalej.
      Fałszywie oskarżając innych o publikowanie danych osobowych, sam się dopuszczal
      tego bezprawnie w stosunku do innych forumowiczow. Istnieja na to dowody.

4. t0g oskarza Gini, ze uzywa slow nieparlamentarnych. Otoz pragne tu
      przypomniec, jesliby ktos zapomniał, ze to tenze sam t0g, wowczas pod nickiem
      cs137, swego czasu publicznie obrazil wulgarnymi okresleniami Bogu ducha winna
      zone jednego z forumowiczow. Byl to pierwszy taki przypadek w historii forum,
      na ktorym bywalismy. W przypadku oskarzen Gini przez t0g mamy zatem do
      czynienia z klinicznym wrecz przykladem hipokryzji.

Ponadto, warto rowniez przypomniec, ze Krzys52 zwykl wylewac kubly pomyj na
      Gini, używając najgorszego slownictwa rynsztokowego. Nie dosc, ze t0g nie
      reagowal na te chamskie teksty, to jeszcze wielokrotnie pisal o Krzys52, ze
      jest to najmądrzejszy i najinteligentniejszy dyskutant na Forum (no może drugi,
      bo najmądrzejszy oczywiście jest t0g). Tenze sam Krzys52 wypisywal nieskończone
      bluzgi na religie, kościół, na Papieża, publikowal na Forum przepisane teksty
      porno z „NIE” itp. Wszystko przy czynnej aprobacie t0g.

5. Jesli chodzi o niejaka marianna.rokita, to chciałbym uprzejmie przypomniec
      czytelnikom Forum, ze owa osoba wielokrotnie publicznie, na Forum tez, chwalila
      się swoim seksualnym rekordem swiata (blisko 800 facetow w pare godzin).
      Rozpisywala się tez o swoim porno-biznesie. Gdy się rozstawala ze swym
      kochankiem, zalala forum lawina obelg, oszczerstw i intymnych szczegółów pod
      jego adresem. Pozostawiam Państwu do uznania, jak taka osobe tradycyjnie się w
      Polsce określało. I okresla. Dziecinnada sa jej pretensje, ze wyjawiajac jako
      swe zrodlo utrzymania kopulacje (w tym publicznie) za pieniadze, jest
      adekwatnie do tego zajecia nazywana. Jednakze moga ja panstwo nazywac rowniez
      lilija. Jak kto uwaza.

Pragne jedynie dodac, ze w slad za brakiem norm obyczajowych u tej pani, ida
      takie cechy jak donosicielstwo – i mam tu na mysli nie tylko znany artykul w
      żydowskiej gazecie opluwający Portal i jego dyskutantow.

6. Z tego co oni sami (t0g i marianna.rokita) pisali o sobie na Forum, wynika
      ze lacza ich powiazania o charakterze biznesowym. Stad tez nie dziwota, ze
      zawsze sie popieraja w swych hucpiarskich zadymach.

Na zakończenie mogę jedynie dodac uwage, ze nawzajem wspierajaca się para
      forumowiczow – t0g i marianna.rokita – sa przykładem na to jak tupet, chamstwo,
      brak osobistej kultury oraz zasad moralnych moga przyczynic się do uzyskania
      rozgłosu i nawet uznania (u podobnych im). To takie forumowe Nikodemstwo
      Dyzmostwo.

Uprzejmie prosze czytelnikow, aby nie dali sie nabierac przez te pare.
      Wystepujaca czy to razem, czy tez osobno.
      • t0g Kłamie niestety Sceptyk 06.07.05, 01:30
        Gdyby prawda było, co on mówi, to można by było odnaleźć te posty, w których ja
        rzekomo podałem swoje nazwisko "100 a może i 1000 razy". Nick z pełnym imieniem
        i nazwiskiem stworzyłem dopiero kilka miesięcy po aferze Gini, kiedy z powodu
        tej afery stało sie ono już znane. Opublikowanie zdjęcia żony tez on sobie
        wymyślił. Łże tutaj jak pies - niech pokaże link, ten link musi nadal istnieć na
        Forum, jeśli ja go kiedys podałem. Panieńskie nazwiskko zony też w żaden sposób
        nie naprowadza na nic, bo wiele pań mogło nosić to samo nawisko. Sceptyk po
        prostu mija się z prawdą w bardzo wielu punktach, które wypisał.
        • gini Re: Kłamie niestety Tomaszek 06.07.05, 08:09
          t0g napisał:

> Gdyby prawda było, co on mówi, to można by było odnaleźć te posty, w których
          ja
          > rzekomo podałem swoje nazwisko "100 a może i 1000 razy". Nick z pełnym
          imieniem
          > i nazwiskiem stworzyłem dopiero kilka miesięcy po aferze Gini, kiedy z powodu
          > tej afery stało sie ono już znane. Opublikowanie zdjęcia żony tez on sobie
          > wymyślił. Łże tutaj jak pies - niech pokaże link, ten link musi nadal istnieć
          n
          > a
          > Forum, jeśli ja go kiedys podałem. Panieńskie nazwiskko zony też w żaden
          sposób
          > nie naprowadza na nic, bo wiele pań mogło nosić to samo nawisko. Sceptyk po
          > prostu mija się z prawdą w bardzo wielu punktach, które wypisał.

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=6655406&a=6655406
          Tu w tym poscie jest wszystko co pozwala zidentyfikowac, pana Tomaszka i jego
          zone.
          Jest podane dokladne miejsce zatrudnienia, z uniwersytetu pisal pan Tomaszek do
          nas czesto na poczatku.
          Wiec wcale na anonimowosci mu nie zalezalo.
          A wprost przeciwnie o czym swiadczy powyzszy post, ktory pozwala dokladnie
          zidentyfikowac piszacego na forum cs137.
          Nieprawda jest wiec to co tu pisze pan Tomaszek, ze nazwisko stalo sie znane
          gdy ja je "upublicznilam ",upublicznil je sam pan Tomaszek.