Dodaj do ulubionych

Jabbur!!!!!!!!!!!!! Wyjasnij mi cos!!!!!!!!!!!!!!!

08.08.06, 00:58
Czy na forum zabronione jest wklejanie linkow do roznorakich petycji????
Wkleilem link do petycji przeciwko islamizmowi stworzonej przez takie znane
osobistosci jak Salman Rushdie czy Ayan Hirsi Ali oraz Taslima
Nasreen..................no i moj watek zostal usuniety. Jak to w koncu
jest??? Czy to moze moderatorzy decyduja wedlug swego widzimisie co jest dobre
a co zle.....

Tu masz link zeby zobaczyc ta petycje i ocenic czy jest tam cokolwiek zlego:

www.petitionspot.com/petitions/manifesto
Obserwuj wątek
      • negevmc Re: Jabbur!!!!!!!!!!!!! Wyjasnij mi cos!!!!!!!!!! 08.08.06, 01:59
        kropka napisała:

> już Ci pisałam, że nie można. To jest forum dyskusyjne, a nie słup
        ogłoszeniowy
        > .

Sorry Kropka ale dobrze wiesz, że jesteś niekonsekwentna.
        Nie czytuje Twojego forum, nie wiem o co chodzi ponad to, że o jakąś petycje.
        Jesli Rushdi podpisał mogę sie domyślac jaką.
        Kilkunastu wpisów z linkami do petycji w sprawie "polskich" obozów nikt nie
        ruszał hę ? Słup ogłoszeniowy co ? Nie kropko, po prostu walili w czerwony kosz
        jak najęci więc dla świętego spokoju Ty czy jakis tam dyżurny wykasowałaś.
        Kiedy wreszcie przestaniecie robić cyrk z tej moderacji i przyznacie jak to
        jest na prawdę. Przecież to nie jest wstyd. Kasujecie i zostawiacie wg własnego
        uznania i tak powinno być bo nie może być inaczej a Wy robicie z ludzi
        głupszych niż są i wpieracie im, że jesteście obiektywni, i że istnieje cos
        takiego jak netykieta (która nic z resztą o petycjach nie wspomina).

Przestałem sie produkować na publicznych forach bo w większości są po prostu
        żałosne.
        • jureek Re: Jabbur!!!!!!!!!!!!! Wyjasnij mi cos!!!!!!!!!! 08.08.06, 10:57
          negevmc napisał:

> Kilkunastu wpisów z linkami do petycji w sprawie "polskich" obozów nikt nie
          > ruszał hę ? Słup ogłoszeniowy co ? Nie kropko, po prostu walili w czerwony kosz
          >
          > jak najęci więc dla świętego spokoju Ty czy jakis tam dyżurny wykasowałaś.

Zgadzam się z tą diagnozą. Bardzo często kasuje się dla świętego spokoju i
          często jeszcze na zapas.
          Na takim kunktatorkim podejściu oczywiście traci forum.
          Pozdrawiam
          Jura

• kropka Re: Jabbur!!!!!!!!!!!!! Wyjasnij mi cos!!!!!!!!!! 08.08.06, 12:40
          masz rację, jestem niekonsekwentna. Znasz jakąś konsekwntną kobietę?
          Nie masz racji w kwestii petycji o polskich obozach. Byla promowana przez
          portal i w związku z tym usuwalam każdy dodatkowy link jako spam. Masę tego
          usunęlam, być może część przeoczylam.
          Nie mam wglądu w kosz. Maja do niego dostęp jedynie admini zawodowi. Tę petycję
          usunęlam sama, bez niczyich sugestii i napisalam dlaczego. Najpierw na forum
          Świat, a potem na Moderacji. Jesli adresat wątku, czyli Jabbur uzna, że nie
          mialam racji, to petycja wróci a ja nie będę jej więcej kasować.
          Uwielbiam jak ktoś wie lepiej ode mnie co myślę i robię.
      • jureek Re: Jabbur!!!!!!!!!!!!! Wyjasnij mi cos!!!!!!!!!! 08.08.06, 10:42
        kropka napisała:

> już Ci pisałam, że nie można.

Ale on teraz nie Ciebie pyta, tylko Jabbura. Nie zauważyłaś?

> To jest forum dyskusyjne, a nie słup ogłoszeniowy
        > .

Z ogłoszenia też może wywiązać się dyskusja. Oczywiście, jeśli nie zgasisz jej
        brutalnie w zarodku.
        Pozdrawiam
        Jura

P.S. Nie mam nic przeciwko usuwaniu ogloszeń komercyjnych.
        • eela Re: Jabbur!!!!!!!!!!!!! Wyjasnij mi cos!!!!!!!!!! 08.08.06, 11:19
          jureek napisał:

> kropka napisała:
          >
          > > już Ci pisałam, że nie można.
          >
          > Ale on teraz nie Ciebie pyta, tylko Jabbura. Nie zauważyłaś?

To jest forum publiczne i każdy ma prawo się wypowiedzieć. Czyżbyś zapomniał okazjonalnie o tej świętej zasadzie? Jak ktoś ma sprawę prywatną do Jabbura, niech mu wysle maila.
          • jureek Re: Jabbur!!!!!!!!!!!!! Wyjasnij mi cos!!!!!!!!!! 08.08.06, 11:26
            eela napisała:

> To jest forum publiczne i każdy ma prawo się wypowiedzieć. Czyżbyś zapomniał ok
            > azjonalnie o tej świętej zasadzie? Jak ktoś ma sprawę prywatną do Jabbura, niec
            > h mu wysle maila.

Nie zapomniałem o tej zasadzie i nie zabraniam Kropce się wypowiadać.
            Skomentowałem tylko to, że Kropka napisała coś w tym stylu: "przecież Ci już
            odpowiedziałam". Jeśli ktoś pytałby Ciebie, to nie napisałbym mu "przecież ja
            Jureek już Ci odpowiedziałem".
            Absolutnie nie chcę zamykać ust Kropce, wręcz przeciwnie, nieustannie będę ją
            chwalił za to, że nie chowa głowy w piasek i publicznie tłumaczy swoje decyzje o
            wycinaniu. To kobita z jajami, a nie taki Pascal na przykład, który tylko na
            mejla odsylła.
            Pozdr.
            Jura

P.S. Ty też z jajami jesteś, bo przyznałaś, że Giwi to Eela :)
          • jureek Re: Jabbur!!!!!!!!!!!!! Wyjasnij mi cos!!!!!!!!!! 08.08.06, 12:44
            jabbur napisał:

> Napiszę to samo co kropka:
            > To forum dyskusyjne. Tutaj dyskutujemy, nie wklejamy linki do petycji.

A czy można podyskutować o petycji?
            Poza tym nie odniosłeś się do podanych przykładów, kiedy jednak na forum
            zbierano podpisy pod petycjami. Choćby w sprawie obwodnicy Augustowa. Pozostaję
            przy mojej diagnozie, że najważniejszym kryterium wycinania jest dmuchanie na
            zimne i usuwanie na wszelki wypadek, a regulamin tylko naginacie do tego
            najważniejszego kryterium.
            Jura
            • kropka Re: Jabbur!!!!!!!!!!!!! Wyjasnij mi cos!!!!!!!!!! 08.08.06, 15:32
              Jurek! Zlituj się!!!
              Petycja Wajraka byla na jedynce wytluszczona do bólu oczu!
              Osobiście wywalilam ją ze Świata z powodów jak wyżej. Petycje w sprawie fok
              cięlam do upojenia. Leciala też z mlota. Byla jedynie na Zwierzętach i chyba
              Ogrodach (ale nie jestem pewna)
              Na Świecie pojawiają się różne apele, petycje, protesty mniej więcej raz na dwa
              tygodnie. Plus prośby o pomoc dla chorych i biednych. Jak również pytania o
              koszty biletów i noclegów gdzieś-tam. Wszystko wylatuje.
              A teraz wyobraź sobie, że zostawiam petycję "arabską". Za 5 minut pojawia się
              petycja "israelska".
              Za chwilę pojawia się wątek Krystka: "Dlaczego Dana nie podpisala petycji
              arabskiej?" i dyskusja na 250 postów (z czego polowa do kasacji).
              Następny watek jest Dany: "Krystek, nie widzę Cię na petycji israelskiej!" i
              dyskusja na 252 posty (z czego 3/4 do kasacji).
              Następny watek bylby mój, porządkowy: "Jeszcze jedna petycja i palnę sobie w
              leb"
              A teraz spójrz na mnie i odpowiedz: czy ja wyglądam na samobójczynię?
              pozdrawiam
              • jureek Re: Jabbur!!!!!!!!!!!!! Wyjasnij mi cos!!!!!!!!!! 08.08.06, 15:39
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=46566532
                Nie chcę Cię mieć na sumieniu, więc wytnij to. Obiecuję, nie będę się upominał :)
                Ale jednak miałem rację, pisząc, że wycinacie na wszelki wypadek, żeby w zarodku
                zdusić wszelkie wątki mogące spowodować eskalację.
                Pozdrawiam
                Jura
              • negevmc Biedna Kropka 08.08.06, 17:56
                kropka napisała:

> A teraz wyobraź sobie, że zostawiam petycję "arabską". Za 5 minut pojawia się
                > petycja "israelska".
                > Za chwilę pojawia się wątek Krystka: "Dlaczego Dana nie podpisala petycji
                > arabskiej?" i dyskusja na 250 postów (z czego polowa do kasacji).
                > Następny watek jest Dany: "Krystek, nie widzę Cię na petycji israelskiej!" i
                > dyskusja na 252 posty (z czego 3/4 do kasacji).
                > Następny watek bylby mój, porządkowy: "Jeszcze jedna petycja i palnę sobie w
                > leb"
                > A teraz spójrz na mnie i odpowiedz: czy ja wyglądam na samobójczynię?

Ma taką ciężką pracę jak administrowanie forum zdominowanego przez Krystka i
                Danę a my tu jeszcze się czepiamy. Skasuje coś - pretensje, nie skasuje - tez
                pretensje. No jak to pracować w takich warunkach !?
                Współczuję Ci Kropko.
                Ale wracając do Twojej odpowiedzi pare wpisów wyżej: nie bardzo rozumiem.
                Czy twierdzisz, że wpis z adresem do petycji w Rzeczypospolitej się ostał
                dlatego, że był promowany przez GW a inne poleciały bo nie były?
                I czy twierdzisz tym samym, że na FŚ wyjąwszy przypadki "dobrych" petycji (bo
                promowanych przez macierzystą gazetę) wycicnane będą wszystkie inne linki
                "petycyjne" ? No nie wiem jak to nazwać ale obiektywizmem to to nie jest.
                Nie rób ze mnie głupola większego niż sam z siebie zrobiłem uczestnicząc przez
                rok w FŚ.
                Ty "uwielbiasz" jak rożni ludzie wiedzą co myslisz a ja "przepadam" za
                robieniem ze mnie kretyna.
                Administracja po prostu obraża forumowiczów sposobem moderacji i argumentacji
                swoich poczynań. Wygląda to mniej więcej tak: "macie tu netykietę - 10-cioro
                przykazan forumowych i postepujcie wg nich. Łamanie będzie karane wycinaniem
                wpisów." Poczym argumentacja jest taka: "forum nie jest słupem ogłoszeniowym ".
                Nawet gdy mowa jest o całkiem politycznej a nie żadnej komercyjnej petycji.
                Albo "linki są dopuszczalne atakowanie forumowiczów nie". Na pytanie co to jest
                atak na forumowicza nie dostałem odpowiedzi chociaż wiele czasu upłynęło.
                Widzisz Kropko ja nie lubie być obrażany. Nie przez Twoich ukochanych
                forumowiczów Świat i nie przez Ciebie.
                Mógłbym ewentualnie przełknąć to czy tamto gdybym miał zysk w postaci jakiejś
                ciekawej, KULTURALNEJ dyskusji, ale nie mam. Biedna Kropko, zapewne chciałabyś
                aby forum było ciekawe i kulturalne ale jak Wy administratorzy zwykliscie mawiać
                "to forumowicze tworzą forum" a na Twoim ci forumowicze to... co ja Ci będę
                tłumaczył, sama wiesz. Tak więc umęczona Daną i Krystiem Kropko jeśli lubisz
                grzebać w g. to nie narzekaj, jeśli nie lubisz to polecam Ci mój sposób.
          • hiperrealizm wiesz co mądralo 09.08.06, 21:32
            jabbur napisał:

> Napiszę to samo co kropka:
            > To forum dyskusyjne. Tutaj dyskutujemy, nie wklejamy linki do petycji.
            ========================================================================
            To zlikwidujcie możliwosć wklejania łączy!
            Wtedy problem zniknie definitywnie!
            A wraz z nim to całe forum!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka