Dodaj do ulubionych

Szanowna Administracjo...

17.10.06, 13:14
...Mam pewne podejrzenia, co do natury zjawiska p/n "chaziaj" grasujacego na FS.
Intuicja szepce mi, ze to niejaki blazare zabawia sie w brzydki acz
charakterystyczny dla siebie sposob.
Latwo to sprawdzic i o to prosze:)
Obserwuj wątek
    • marouder PS... 17.10.06, 13:19
      ..czy zechcielibyscie potwierdzic lub zaprzeczyc moim podejrzeniom via priv?
      Zobowiazuje sie oczywiscie do utrzymania sprawy w calkowitej tajemnicy i nie
      podnoszenia jej na FS , czy w prywtnej korespondencji z innymi uzytkownikami forum.
        • blazare Re: PS... 17.10.06, 16:59
          ols napisał:

> Nie udzielamy takich informacji.

Ale ja nalegam.. Jeśli nie udostępnicie tej informacji, to ten idiota w dalszym
          ciągu będzie mnie pomawiał..
        • blazare Re: PS... 17.10.06, 17:01
          ols napisał:

> Nie udzielamy takich informacji.

Przecież możecie powiedzieć wprost : jest albo nie jest.. Widzicie IP "chaziaja"
          i moje IP, macie dokładny ogląd sytuacji, więc zróbcie coś z tymi oszczerstwami,
          które rozpowszechnia na mój temat "marouder"..
          • yavorius Re: PS... 17.10.06, 17:24
            blazare napisał:
            > Przecież możecie powiedzieć wprost : jest albo nie jest..

Czytaj ze zrozumieniem. Mogą, ale tego nie robią.
            • blazare Re: PS... 18.10.06, 13:37
              yavorius napisał:

> Czytaj ze zrozumieniem. Mogą, ale tego nie robią.

Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby w moim przypadku zrobiono wyjątek. Rzeczony
              "marouder" od kilku miesięcy ugania się za mną po forach i rozpowiada kłamstwa
              na mój temat. Na samym początku "uroiło" mu się, że jestem jakimś "Buzdyganem"
              ;).. Kiedy się okazało, że przez szereg miesięcy bezczelnie kłamał, zaczął to
              samo, tyle że z "chaziajem", który notabene jest najprawdopodobniej jego
              wirtualnym alter ego. Jedno słowo administratora znowu mogłoby ośmieszyć tego
              pacanka.. Osobiście "zwisa" mi, co ten troll o mnie myśli.. Zresztą na forach
              mało kto zwraca uwagę na jego wypociny.. Niemniej jego ciągłe, regularnie
              powtarzające się insynuacje mogą być mylące dla nowych forumowiczów, którzy mnie
              nie znają i chyba właśnie wprowadzanie w błąd forumowiczów jest jego
              rzeczywistym celem.. Mam swoje podejrzenia co do pozostałych motywów stojących
              za działalnością "maroudera".. Sądzę, że jest on jednym z pracowników agentury
              "Eurojihad", któremu nie podoba się co mówię o rasistowskim charakterze tego
              serwisu i faktycznym miejscu zamieszkania jej założycieli..
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka