Dodaj do ulubionych

b.pascal moderator forum wege usunal moj watek,

09.01.07, 16:26
w ktorym streszczam notke, ze wg Swiatowej Organizacji Zdrowia hodowla
przemyslowa krow jest b.szkodliwa niz samochody
dlaczego?? w czym watek naruszal netykiete?
z powodu usuniecia mialam te durna "ankiete" znowu rozrabiasz.

prosze adminstracje forum o odpowiedz, dodam nie te czesc administracji
wlaczana w spor z pascalem, czyli nie prosze o odp. pascala
Obserwuj wątek
    • Gość: taki jeden Re: b.pascal moderator forum wege usunal moj wate IP: *.tsi.tychy.pl 09.01.07, 16:49
      gigus jestes nudny jak flaki z oleju.PP
      • Gość: jeszcze jeden za to ty jesteś niezwykle interesujący IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.07, 19:38
        co wypowiedź z Tych to zwala z nóg!
    • bartoszcze Re: b.pascal moderator forum wege usunal moj wate 09.01.07, 17:31
      Doprecyzuj - umieściłaś ten wątek:
      - na Forum Zdrowie,
      - na Forum Hodowla,
      - na Forum Auto-Moto,
      - na Forum Zwierzęta?
      Jak na żadnym z tych, to zapewne był niezwiązany z tematyką forum..
      • jureek Re: b.pascal moderator forum wege usunal moj wate 09.01.07, 17:42
        A co by było, gdyby Ggigus umieściła swój wątek na forum auto-moto? Wtedy
        spytałbyś dlaczego nie umieściła go na forum zwierzęta? Sam widzisz, że nie da
        się jednoznacznie ocenić, na które forum taki wątek najlepiej pasuje.
        Wołowina to nie mięso, Twoim zdaniem? Czy szkody powodowane hodowlą nie mogą być
        argumentem na rzecz diety bezmięsnej? Podchodząc w ten sposób można dla prawie
        każdego wątku znaleźć inne forum.
        Przypomina to zachowanie milicji za komuny, która zdarzało się, że kontrolowała
        posiadanie biletów peronowych ale tylko u opozycjonistów, chcących kogoś odebrać
        na dworcu. Teoretycznie trzeba było wtedy kupić peronówkę,tyle że nikt ich nie
        kupował i nikt nie sprawdzał, czy ktoś je ma. Poza takimi właśnie wyjątkami,
        kiedy z innych powodów było to wygodne. Pamiętam jak sam zostałem w Katowicach
        zatrzymany na 48 godzin, właśnie pod pretekstem braku peronówki.
        Usunięcie wątku Ggigus to moim zdaniem czysta złośliwość, bo wątek ten tak samo
        pasuje na forum wegetarianizm, jak i na te wyminione przez Ciebie fora.
        Pozdrawiam
        Jura
        • bartoszcze Re: b.pascal moderator forum wege usunal moj wate 09.01.07, 17:46
          Ten wątek z wegetarianizmem ma tylko tyle wspólnego, że stanowi element wojny
          mięsożerni vs vege.
          Jeżeli przyjmiemy, że FVege tej wojnie służy, to był na miejscu.
          Nie bądź bardziej papieski niż Benedykt, Jura:)
          • jureek Re: b.pascal moderator forum wege usunal moj wate 09.01.07, 18:17
            Toż przecie napisałem, że pokazanie szkodliwych skutków hodowli jest argumentem
            na rzecz diety wege. Czyżby nie można było przytoczyć na forum wege żadnego
            argumentu na rzecz tej diety, bo każdy taki wątek można przecież potraktować
            jako wojenny?
            Nie raz czytałem na tym forum argumenty przeciwników wege, powołujących się np.
            na to, że dieta pozbawiona białek zwierzęcych jest szkodliwa dla zdrowia i jakoś
            Pascal ich nie usuwał z uzasadnieniem, że lepiej nadają się na forum zdrowie.
            Usunięcie wątku Ggigus to kolejny przykład potwierdzający stronniczość Pascala.
            Pozdrawiam
            Jura

P.S. O co chodziło Ci z tym Papieżem, bo nie pokapowałem?
            • jureek Re: b.pascal moderator forum wege usunal moj wate 09.01.07, 18:40
              I jeszcze uzupełnienie. Stronniczość Pascala wcale nie musi wynikać z tego, że
              jest on zadeklarowanym przeciwnikiem wege. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby
              okazało się, że sam jest wege. Podejrzewam, że jego stronniczość ma po prostu
              wymiar ludzki i wynika z osobistych sympatii i antypatii. Zwolennicy wege są dla
              niego niemili, skarżą się, a przeciwnicy wege wręcz łaszą się do niego, nie
              protestują, kiedy im coś wycina, ogólnie mówiąc nie sprawiają kłopotów.
              W ogóle wraz z wprowadzeniem aesów Agora umożliwiła nam obserwowanie ciekawego,
              chociaż w swej wymowie żałosnego zjawiska - jak dorośli ludzie łaszą się do
              bogów-aesów, żeby ich nie wycinać tylko ich przeciwników. Widać to na forach
              moderowanych przez Kropkę, Giwi no i Pascala. Widocznie zauważyli, że
              przymilnością da się coś osiągnąć. Załosne to,niestety.
              Pozdrawiam
              Jura
            • bartoszcze Re: b.pascal moderator forum wege usunal moj wate 10.01.07, 00:00
              Zaryzykuję i przedstawię własne stanowisko, które nie wiem czy jest w 100%
              podzielane przez Pascala i NKA:)
              Otóż tutaj, Jura, mamy znakomite uzupełnienie naszej dyskusji o obiektywizmie
              aesów. Zapewne pamiętasz, jak eksponowana tam była kwestia uczulenia aesów na
              trolle. Sądzę, że gdybyś to Ty umieścił kwestionowany tu wątrek na FVege, albo
              ja, albo np. taka Khaki, to mógłby on tam nadal egzystować. Tu już czuję
              narastające w Tobie zdanie o nierównym traktowaniu:)
              Otóż nie. Ten wątek z zasadniczym tematem forum, jakim jest dieta i kuchnia
              wegetariańska, w zasadzie nie ma nic wspólnego (diety i jej wpływu na człowieka
              w ogóle nie dotyczy). Oczywiście przy odrobinie dobrej woli można związek
              dośpiewać, i u statystycznego użyszkodnika potraktowane zostałoby to jako
              podzielenie się pewną ciekawostką luźno związaną z tematyką vege. Być może wątek
              spotkałby się z komentarzem "ale na przyszłość to może taki temat lepiej na
              forum [tu sugestia]". Jednakże sytuacja zmienia się, kiedy taki wątek zamieszcza
              troll. Dlaczego? Bo przy trollu włącza się mechanizm prewencji ogólnej - jeżeli
              jednemu trollowi pozwolę taki pseudotematyczny wątek założyć, to za chwilę
              założy dwa podobne, a drugi troll - cztery kontrwątki o równie luźnym związku
              (wyobraź sobie, że w odpowiedzi np. Misiu zaczyna zakładać wątki o tym że
              podobno Hitler był vege, albo cytujące wypowiedzi poszczególnych obrońców
              zwierząt, jakimi nas raczy w sygnaturkach). I za chwilę forum zaczyna wyglądać
              jak chlew. Dlatego też aes takie wątki w wydaniu trolla może, a nawet powinien
              potraktować ostrzej. Czy to brak obiektywizmu? Nie, to obiektywne przewidywanie
              dalszego rozwoju sytuacji przy uwzględnieniu indywidualnych właściwości
              użytkowników (oczywiście co innego by było, gdyby aes wycinał tylko jednego
              trolla spośród porównywalnych).
              I o ile nie znam szczegółowo sytuacji na FVege ani dokładnej charakterystyki
              rzeczonego wątku - rozumiem Pascala i stwierdzam, że ja, były aes z ludzką
              twarzą:) też prawdopodobnie bym tak postąpił. Zadaniem aesa jest bowiem
              chronienie użyszkodników nie tylko przed już napisanymi brzydkimi postami, ale w
              miarę możliwości zapobieżenie ich pojawianiu się w przyszłości.
              Kiedyś pisałem tutaj, że troll też ma prawo do ochrony - ale nie kiedy trolluje.
              I dlatego nie zakładam z góry, że Pascal jest stronniczy.
              pozdrawiam
              Bartoszcze

PS. Z papieżem to jest takie powiedzenie "nie bądź bardziej papieski niż sam
              papież", ale może rzeczywiście nie całkiem z nim trafiłem w tej sytuacji:)
              • ggigus forum nazywa sie wgetarianizm i nie zajmuje sie 10.01.07, 01:37
                tylko dieta wege
                jest w dziale kuchnia, to fak,t ale to nie ja tam forum to umiescilam
                wiec twoje uwagi bartoszcze, sa pozbawione sensu
                • ggigus PS do bartoszcze - nie masz zadnych 10.01.07, 01:38
                  sensownych podstaw do tego, aby mnie nazywa trollem, ergo obrazac
                  o ile wiem, nie dyskutujesz ze mna, no chyba ze robisz to pod innym nickiem
                • bartoszcze Re: forum nazywa sie wgetarianizm i nie zajmuje s 10.01.07, 01:46
                  ggigus napisała:

> tylko dieta wege
                  > jest w dziale kuchnia, to fak,t ale to nie ja tam forum to umiescilam

ROTFL
                  i to jest kwintesencja tej zabawy: wlazłam gdzieś, nie wiem gdzie, ale wiem
                  lepiej, co i jak ma tam być:)))
                  więc skoro zauważyłaś wreszcie, że znajdujesz się w dziale kuchnia, to może
                  zachowasz odrobinę szacunku dla tych użytkowników, którzy przychodzili,
                  przychodzą i będą przychodzić, aby zajmowac się przede wszystkimi sprawami
                  kuchni i diety wege, a nie walką o panowanie wege nad światem?

PS. a propos następnego postu, bo nie chce mi się rozdrabniać: na tytuł trolla
                  dostatecznie zasłużyłaś już na tym forum, a z tego co piszesz, nie wątpię, że
                  Twoje wyczyny na FV są jeszcze bardziej efektowne..
                  • ggigus dzial kuchnia . jesli to przeoczyles - nie ja tam 10.01.07, 01:48
                    to forum umiescilam, wegetarianizm to nie tylko dieta, powtarzam
                    twoje zarzuty sa nonsensowne
                    • bartoszcze Re: dzial kuchnia . jesli to przeoczyles - nie ja 10.01.07, 01:51
                      ggigus napisała:

> to forum umiescilam, wegetarianizm to nie tylko dieta, powtarzam
                      > twoje zarzuty sa nonsensowne

Umiejętność czytania opanowuje się w szkole podstawowej.
                      Skoro forum jest w dziale kuchnia, to czemu jest poświęcone?
                      Za udzielenie poprawnej odpowiedzi nagród nie będzie.

PS. Uprzejmie przypominam jeszcze o istnieniu forum Planeta Vege:
                      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20632
                      • ggigus jesli ja bym wegeforum umiescila, moglbys sobie 10.01.07, 01:54
                        sobie takie nonsensowne posty pisac
                        ale wege to nie tylko kuchnia, skoro nie wiesz takich rzeczy, doucz sie, a potem
                        dyskutuj, bo nie masz pojecia

aha, moj watek dotyczy pozytkow DIETY wege dla calego swiata
                        • bartoszcze Re: jesli ja bym wegeforum umiescila, moglbys sob 10.01.07, 02:03
                          To umieść go na drugi raz na forum Świat, a na razie spróbuj zrozumieć (to nie
                          boli), co oznacza umieszczenie forum w kategorii Kuchnia?
                          Chyba że potrzebujesz, aby specjalnie dla Ciebie zmienić nazwę tego forum na
                          Kuchnia Wegetariańska:)))
                          • ggigus ten waek dotyczy pozytkow DIETE wege, wiec 10.01.07, 02:08
                            pa pa bartoszcze i twoje argumenty
                            • bartoszcze Re: ten waek dotyczy pozytkow DIETE wege, wiec 10.01.07, 02:24
                              Gdybym nie wiedział, z kim mam do czynienia, to uznałbym, że coś zrozumiałaś:))
                              • ggigus dotyczy pozytkow DIETY wege, wiec w czym 10.01.07, 02:26
                                problem, moj bartoszcze?
                                no???????????
                                • bartoszcze Re: dotyczy pozytkow DIETY wege, wiec w czym 10.01.07, 02:28
                                  Jak uważnie przeczytasz ten wątek, to może co nieco zrozumiesz:))
                                  • ggigus ?? nie widze sensu w twojej wypowiedzi 10.01.07, 02:37

• bartoszcze Re: ?? nie widze sensu w twojej wypowiedzi 10.01.07, 02:41
                                      Poproś jakiegoś kolegę o pomoc:) a ja na razie, choć ubaw mam przedni, idę spać.
                                      • ggigus dalej nie widze sensu 10.01.07, 02:43

• ggigus na tym forum, bartoszcze, skarze sie na jednego 10.01.07, 01:48
                    admina, wiec masz zbyt malo wiedzy, aby o mnie cokolwiek pisac
                    chyba ze pisujesz pod innym nickiem
                  • brumbak111 Re: forum nazywa sie wgetarianizm i nie zajmuje s 10.01.07, 17:54

• ggigus a ponadto misiu1 ma dostep do skreslonych 10.01.07, 18:45
                      przez administracje w postaci b.pascala postow jestem ciekawa, jak to misiu1
                      wlasciwie robi
                      misiu1 tluamczy, ze jest funkcja kronika i ze on z niej korzysta i ze tam sa
                      skasowane posty widoczne
                      a to jest, niestety, klamstwo
                      • rd1993 Re: a ponadto misiu1 ma dostep do skreslonych 12.01.07, 21:05
                        pascal jak sie czasem wkurzy
                        gada identycznie treściowo - stylistyczne a nawet emotionkowo
                        IDENTYCZNIE jak misiek...
              • jureek Re: b.pascal moderator forum wege usunal moj wate 10.01.07, 10:18
                Odpowiadam Bartoszcze:

1. W sprawie obiektywizmu jednoznacznie wypowiedziała się administracja
                zawodowa, że mam prawo oczekiwać tego od aesów. A więc oczekuję.
                2. Nie uważam Ggigus za trolla. Jeżeli jednak przyjąć Twoją definicję trolla
                jako kogoś, kto uparcie broni jakiegoś poglądu, to tak samo trollami można
                nazwać Misia, Cyberskiego i innych anty-wege. Oni jednak są jednak przez Pascala
                inaczej traktowani niż Ggigus i Brumbak. Nie muszę sobie wyobrażać wypowiedzi
                nawiązujących do Hitlera i tego, że nie jadł on mięsa, bo takie wypowiedzi były
                na forum wege. Wyżej już napisałem, dlaczego, jak przypuszczam, Pascal traktuje
                inaczej "trolli"-anty-wege. Bo są przymilni i nie sprawiają _jemu_ kłopotów. Tak
                więc nawet przyjmując Twoją bardzo szeroką definicję trolla Pascal jest stronniczy.
                Pozdrawiam
                Jura
                • bartoszcze Re: b.pascal moderator forum wege usunal moj wate 12.01.07, 12:36
                  jureek napisał:

> Odpowiadam Bartoszcze:
                  >
                  > 1. W sprawie obiektywizmu jednoznacznie wypowiedziała się administracja
                  > zawodowa, że mam prawo oczekiwać tego od aesów. A więc oczekuję.

Moje stanowisko jest bynajmniej niesprzeczne ze stanowiskiem administracji. Nie
                  będę powtarzal tego, co napisałem na innym wątku.

> 2. Nie uważam Ggigus za trolla. Jeżeli jednak przyjąć Twoją definicję trolla
                  > jako kogoś, kto uparcie broni jakiegoś poglądu, to tak samo trollami można
                  > nazwać Misia, Cyberskiego i innych anty-wege. Oni jednak są jednak przez
                  Pascal
                  > a
                  > inaczej traktowani niż Ggigus i Brumbak.

Nie jest moim zamiarem ocenianie szczegółów działalności Pascala, bo nie bywam
                  na FV, swoje uwagi czynię na podstawie tzw. wiedzy ogólnej oraz tego, co widzę
                  na FoF i FoM. Zresztą napisałem "oczywiście co innego by było, gdyby aes
                  wycinał tylko jednego trolla spośród porównywalnych".
                  Pozwolę sobie jednak na jeszcze jedna hipotetyczną uwagę - nie każdy troll
                  trolluje tak samo, a często najistotniejsze jest _jak_ ktoś pisze na forum. Na
                  FoF mógłbym znaleźć wymianę zdań między trollami z mojego podwórka Oppelnerem i
                  Sss9, (spośród których regularnie wycinałem tego, który cieszy się pewną moją
                  sympatią - z uwagi na sposób pisania), gdzie sam wskazywałem, że umiejętność
                  sprytnego trollowania znacząco zwiększa szanse na przetrwanie posta.
                  • rd1993 Re: b.pascal moderator forum wege usunal moj wate 12.01.07, 21:10
                    >Nie jest moim zamiarem ocenianie szczegółów działalności Pascala, bo nie bywam
                    >na FV, swoje uwagi czynię na podstawie tzw. wiedzy ogólnej oraz tego, co widzę
                    >na FoF i FoM

jak na kogoś kto ma tylko ogólną wiedze w czym rzecz
                    zajadle bronisz swego admin-wazelinowego stanowiska
                    • bartoszcze Re: b.pascal moderator forum wege usunal moj wate 12.01.07, 23:01
                      rd1993 napisała:
                      >
                      > jak na kogoś kto ma tylko ogólną wiedze w czym rzecz
                      > zajadle bronisz swego admin-wazelinowego stanowiska

Jak na kogoś kto ma aż dwa tygodnie stażu tu na tym forum to znakomicie udajesz,
                      że coś rozumiesz z tego, o czym się tu pisze.
                      • rd1993 Re: b.pascal moderator forum wege usunal moj wate 12.01.07, 23:28
                        wiem że z trudem doszedłbyś do tego sam więc wyjaśnie:

krótki staż od momentu rejestracji - NIE JEST jednoznaczny z nowoprzybyciem na forum

a więc (tłumacze jak 5-latkowi) MOOOOŻNA bywać na forum od baaardzo daaawna
                        a dopierooo od nieeedawna być zarejestrowanym
                        kumasz?
          • ggigus jestes adminem?? od kiedy? to watek o pozytkach 09.01.07, 19:32
            z diety wege, a wiec gdzie jest naruszenie netykiety???
      • ggigus watek byl na forum wege, bartoszcze, tyle razy dop 09.01.07, 19:31
        isywales swoje cenne komentarze w sprawie moich sporow z b.pascalem, ze nie
        wierze, ze nie wiesz, o jakie forum chodzi
      • abstrakt2003 nie przesadza z formatowaniem forów 09.01.07, 19:41
        administracja powinna podchodzić z dużą tolerancja do rozmów na forum bo to
        jest korzystne dla dostawcy usługi jaki mjest Agora SA.
        PS
        Działalnosć b.pacala jest szkodliwa dla Agory.
    • b.pascal Nie prosisz, ale i tak dostaniesz :) 09.01.07, 18:44
      Porusz ten temat na jednym z forów wskazanych przez Bartoszcze, bo o ile wiem
      wegetarianizm i hodowla krów metodami przemysłowymi to dwa dokładnie
      wykluczające się tematy. :)
      • jureek Re: Nie prosisz, ale i tak dostaniesz :) 09.01.07, 18:47
        Ty piszesz na poważnie, czy jaja se robisz? Bo z tymi Twoimi uśmieszkami
        umieszczanymi tu i tam to nie wiadomo.
        Jura
        • abstrakt2003 te uśmieszki to przejaw czystej złośliwości i 09.01.07, 19:37
          cynizmu.
          A ale czego można oczekiwać po pascalu....
          • ggigus a ja nadal czekam na odp. administracji, czym 09.01.07, 19:39
            watek po zytkach z diety wege naruszal regulamin
            to forum i moderator z przerostem gruczolu wladzy, plecami i gronem wielbicieli
            to niezle jaja
            • abstrakt2003 przerost to on ma, ale 09.01.07, 19:43
              własnego ego.
              Nie wiem dlaczego administracja na tak wiele mu pozwala. To naprawdę
              zastanawiające...
              • brumbak111 Re: przerost to on ma, ale 10.01.07, 18:16
                abstrakt2003 napisał:

> własnego ego.
                > Nie wiem dlaczego administracja na tak wiele mu pozwala. To naprawdę
                > zastanawiające...
                ..................
                od dawna uważam i glosze to na forum tudzież w postach kierowanych do
                Administracji( chociaż ona takowy stara się ukrywac albo nie odpowiada)
                zę takowego aroganta i palanta jak b.pascal nalezy przykladnie wywalić

dla dobra forumowiczów i forum

pozostawienia tego typka daje korzyści tylko 1 osobie: "b.pascalowi"
              • rd1993 Re: przerost to on ma, ale 12.01.07, 21:20
                ego również i założe sie że nawet nie zdaje sobie sprawy jaki wielki problem z
                tym ma
            • rd1993 Re: a ja nadal czekam na odp. administracji, czym 12.01.07, 21:18
              w dodatku szkodzący interesom samej agory - dziwne dziwne
          • rd1993 Re: te uśmieszki to przejaw czystej złośliwości i 12.01.07, 21:17
            identyczne uśmieszki w identycznym tonie i argumentacji stosuje misiek
            (szczególnie jak sie troszke wyprowadzi z równowagi i nie kontroluje swojej
            podwójnej nickowej działalności)
      • ggigus watek dotyczyl pozytkow plynacych z diety wege, 09.01.07, 19:33
        posiadaczu przerosnietego gruczolu wladzy
        • b.pascal Re: watek dotyczyl pozytkow plynacych z diety weg 09.01.07, 20:20
          Wątek dotyczył zagrożeń, jakie niesie przemysłowa hodowla bydła. Związek z
          wegetarianizmem dośpiewałaś sobie sama. :)
          A co do przerostu różnych gruczołów, to dziękuję za diagnozę i w rewanżu
          proponuję Ci zbadanie się pod katem nadczynności tarczycy. :)
          • Gość: marcin-milcjant Re: watek dotyczyl pozytkow plynacych z diety weg IP: *.range86-137.btcentralplus.com 09.01.07, 20:29
            > Wątek dotyczył zagrożeń, jakie niesie przemysłowa hodowla bydła. Związek z
            > wegetarianizmem dośpiewałaś sobie sama. :)

dobrze, ze zarujesz bo gdybys na powaznie takie glupoty mowil, to az stach sie
            domyslac jaki poziom umyslowy reprezentujesz.
            tak przynajmniej widac, ze usunales watek z czystej nieprzymuszonej zlosliwosci
            i zadne przypadlosci regulaminu ani inne merytoryczne wzgledy nie mialy z tym
            nic wspolnego. i git: pascal na forum, to pan na zagrodzie, a komu sie nie
            podoba to wynocha! on decyduje co jest "na temat" a co nie.
            • ggigus dzieki za udzial w tym watku, b.pascal ociera 09.01.07, 20:31
              sie o smiesznosc
              • Gość: maricin-milicjant Re: dzieki za udzial w tym watku, b.pascal ociera IP: *.range86-137.btcentralplus.com 09.01.07, 20:46
                ocierac to sie moze bartoszcze z ta mizerna proba obrony wywalania
                merytorycznych watkow. pascal juz dawno calkiem sie umoczyl:(
                niestety - bo osobiscie nic do niego nie mam.
                • bartoszcze Re: dzieki za udzial w tym watku, b.pascal ociera 10.01.07, 00:44
                  Hmm. Na jakiej podstawie nowo przybyły milicjant o dziwnym imieniu:) wypowiada
                  się o tym, co stało się dawno?:))) o coś to się ociera:))))
                  • Gość: marcin-milicjant Re: dzieki za udzial w tym watku, b.pascal ociera IP: *.range86-137.btcentralplus.com 10.01.07, 20:39
                    > Hmm. Na jakiej podstawie nowo przybyły milicjant o dziwnym imieniu:) wypowiada
                    > się o tym, co stało się dawno?:))) o coś to się ociera:))))

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=55206228&a=55210216
                    na takiej podstawie. 7 godz w pewnych warunkach mozna by pewno uznac
                    za "dawno", ale na forum to chyba przesada?
                    imie - jak imie, ja tam nie widze w nim nic dziwnego. chcesz rozwinac temat?
                    moim zdaniem moja uwaga o nic sie nie ociera - calkiem wprost dziwi mnie, ze
                    nieudolnie tlumaczysz absurdalne dzialania pascala.
                    • bartoszcze Re: dzieki za udzial w tym watku, b.pascal ociera 15.01.07, 12:01
                      Gość portalu: marcin-milicjant napisał(a):

> > Hmm. Na jakiej podstawie nowo przybyły milicjant o dziwnym imieniu:) wypo
                      > wiada
                      > > się o tym, co stało się dawno?:))) o coś to się ociera:))))
                      >
                      > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=55206228&a=55210216
                      > na takiej podstawie.

Ojoj, pogubiłeś się:) skoro odnoszę się do słowa "dawno", to w kontekście
                      Twojej wypowiedzi chodzi o "dawne" umoczenie Pascala, a nie jakiekolwiek moje
                      grzeszki:)

> 7 godz w pewnych warunkach mozna by pewno uznac
                      > za "dawno", ale na forum to chyba przesada?

Dla mnie to bardzo niedawno:)

> imie - jak imie, ja tam nie widze w nim nic dziwnego. chcesz rozwinac temat?

Imię "maricin" nie jest imieniem typowym:)) (no dobra, wiem skąd się wzięło)

> moim zdaniem moja uwaga o nic sie nie ociera

W tym wątku wszystko się ociera:)

> - calkiem wprost dziwi mnie, ze
                      > nieudolnie tlumaczysz absurdalne dzialania pascala.

Ja się tu przede wszystkim dobrze bawię:) (w tym zakresie na pytania odpowiadam
                      na priv)
              • b.pascal To i tak chyba lepiej niżbym się... 09.01.07, 22:05
                ... ze śmiesznością obściskiwał. ;)
                • Gość: marcin-milicjant Re: To i tak chyba lepiej niżbym się... IP: *.range86-137.btcentralplus.com 09.01.07, 22:17
                  ty sie ze smiesznoscia nie obsciskujesz tylko dlatego, ze sie juz dawno w niej
                  utopiles:(
          • ggigus nie, jesli WHO pisze o zagrozeniach plynacych 09.01.07, 20:31
            z hodowli meisa, niczego sobie nie dospiewywuje

a gdzie leczysz przerost gruczolu wladzy?
            • b.pascal Re: nie, jesli WHO pisze o zagrozeniach plynacych 09.01.07, 22:27
              ggigus napisała:

> z hodowli meisa, niczego sobie nie dospiewywuje

Od przemysłowej produkcji bydła przeszłaś już do "hodowli mięsa". To musi być
              jakaś nowatorska technologia pomijająca etap rzeźni, skoro od razu hoduje się
              mięso. W Polsce chyba nieznana. W każdym razie to nie dotyczy wegetarianizmu. :)

> a gdzie leczysz przerost gruczolu wladzy?

Nigdzie. Przez grzeczność nie napiszę, do jakiego specjalisty wysłałby Cię mój
              lekarz, kiedy opowiedziałem mu o Twojej "diagnozie". ;) Oczywiście poza
              endokrynologiem. :)
              • ggigus przemyslowa produkcja bylda byla niescislym okres 09.01.07, 23:15
                leniem, gruczolaku, ale art. na ktory sie powolywalam mial tytul:
                Wege przyczyniaja sie intensywniej do ochrony Ziemi
                • bartoszcze Re: przemyslowa produkcja bylda byla niescislym o 09.01.07, 23:41
                  Czyli Forum Ekologia było dla niego właściwym miejscem:))
                • b.pascal Re: przemyslowa produkcja bylda byla niescislym o 10.01.07, 07:17
                  Mój świętej pamięci ojciec mawiał, że ustąpić głupiemu to 300 lat odpustu.
                  Myślę, że dzięki Tobie zostanę niedługo zaliczony do grona świętych. :) Twoja
                  ostatnia mutacja wątku zostanie. Poza Twoimi prywatnymi dywagacjami z l2m na
                  temat, czy on się nadaje na forum Wege, czy nie. :)
                  Buźka. :*

P.S.: Napisz mi na maila, jak tam Twoja tarczyca. ;)
                  • ggigus ach, teraz nagle watek nie narusza netykiety, epig 10.01.07, 19:00
                    onie moj nieszkodliwy? tu zaszla zmiana
                    wymysl cos oryginalniejszego
              • rd1993 Re: nie, jesli WHO pisze o zagrozeniach plynacych 12.01.07, 21:45
                bosze!
                pascal utopił sie nie tylko w śmieszności ale i GŁUPOCIE!
        • Gość: l2m Watek _nie_ dotyczył pożytków z diety wege. IP: *.85.202.24.116.dyn.sub-15.broadband.voliacable.com 10.01.07, 00:45
          Wiesz, dlaczego nie dotyczył? Ponieważ nie porównywano tam szkód, płynących z
          intensywnej hodowli bydła - ze szkodami, płynącymi z uprawy roślin,
          przeznaczonych dla żywienia ludzi. Bo ten fakt, iż hodowla na skalę przemysłową
          stwarza zagrożenia a, b, oraz c - w żaden sposób nie świadczy, że uprawa roli
          nie stwarza zagrożeń c, d, oraz e.
          W ten sposób, Pascal ma zupełną rację, pisząc, iż Twój wątek nie dotyczy tematu
          wegetarianizmu, i nadaje się raczej na któreś forum, gdzie się omawia tematy,
          dotyczące ekologii i/lub ochrony środowiska.

PS nr1. Piszę niezalogowana, byś mogła widzieć ukazywaną przez forum część mego
          IP. Może wtedy będziesz opowiadała mniej historii o pięciogłowym dwuplciowym
          smoku, rzekomo moderującym FW. ;)

PS nr2. Nie WHO, tylko FAO. To są dwie całkiem różne organizacje.
          • ggigus dieta wege jako dieta niepropgagujaca jedzenia. 10.01.07, 01:17
            miesa jest zwiazana z problemami masowej hodowli zwierzat
            • ggigus o pozytkach plynacych z diety wege - tak zatytulo 10.01.07, 01:19
              walam ten watek o tym, jak szkodliwe dla srodowiska sa masowe hodowle bydla
              • bartoszcze Re: o pozytkach plynacych z diety wege - tak zat 10.01.07, 01:24
                Masowa hodowla bydła może być przeznaczona m.in. na produkcję karmy dla psów:))
                • ggigus na karme dla psow ida odpady hodowli na karme 10.01.07, 01:46
                  dla ludzi
                  tego tez nie wiesz?
                  • bartoszcze Re: na karme dla psow ida odpady hodowli na karm 10.01.07, 02:04
                    W związku z czym Twój błyskotliwy umysł zapewne prowadzi Cię do logicznego
                    wniosku, że przemysłowa hodowla służy m.in. do produkcji karmy dla zwierząt?:))
                    • ggigus tak, m.in. tak, zszokowany jestes? 10.01.07, 02:09
                      Naprawde nie wiesz, z czego sie robi karme dla psow?
                      mylslales, ze sie do tego hoduje osobno mile krowki i kurki?
                      o swieta naiwnosci
                      • bartoszcze Re: tak, m.in. tak, zszokowany jestes? 10.01.07, 02:23
                        Raczej do łez rozbawiony:)))
                        obserwowaniem tej naiwnej ucieczki przed logiką

ps. co najmniej o barankach zapomniałaś:))
                        • ggigus a z czego sie robi wg ciebie karme dla zwierzat? 10.01.07, 02:24
                          np. potrawke z kurczaka?
                          moze z tego rozbawienia mi opowiesz?
                          • bartoszcze Re: a z czego sie robi wg ciebie karme dla zwierz 10.01.07, 02:25
                            Np. potrawke z kurczaka robi sie z kurczaka:)))
                            i paru innych rzeczy na dodatek, żeby nie było.
                            A kurczak pochodzi.. no nie, naprawdę pochodzi z masowej hodowli?:D
                            • ggigus potrawka z kurczaka pochodzi z kurczakow 10.01.07, 02:33
                              plci meskiej, jako odpadow, bo nie znosza jajek dla ludzi
                              ergo odpady

idz i nie grzesz wiecej
                              • bartoszcze Re: potrawka z kurczaka pochodzi z kurczakow 10.01.07, 02:40
                                ggigus napisała:

> plci meskiej, jako odpadow, bo nie znosza jajek dla ludzi
                                > ergo odpady
                                >
                                Jeżeli wolno mi zauwazyć, to wątek pono dotyczył hodowli bydła, a zatem mutatis
                                mutandis także hodowli drobiu na brojlery:))
                                Oczywiście rozumiem, że z Twojego punktu widzenia brojler jest odpadem, niemniej
                                nie zmienia to faktu, że - jak się należało spodziewać - przyznałaś, że potrawkę
                                z kurczaka robi się z kurczaków z hodowli masowej:)))))
                                • ggigus nie, z mojego puntku widzeia brojler nie jest 10.01.07, 02:43
                                  odpadem
                                  podaj cytat, skarbie
                                  nie wiedziales, jak sie robi te potrawke dla pieska, teraz juz wiesz
                                  aha, te kurczaki zabija sie w brutalny sposob - uduszenie gazem
                                  niektore z nich nie umieraja przy gazowaniu

a potrawka z kurczaka to rezultat hodowli masowej, obliczonej na oplacalnosc
                                  smacznego twojemu pieskowi (??)
                                  • bartoszcze Re: nie, z mojego puntku widzeia brojler nie jest 12.01.07, 11:06
                                    Masz absolutną rację, przyjmując dokładnie Twoją wyopwiedź odpadem jest tylko
                                    brojler in spe:) co nie zmienia faktu, że jak na miłośnika zwierząt
                                    frazeologia "kurczak to odpad" jest co najmniej zadziwiająca..

Aha, mój pies wysłuchał z zainteresowaniem opowieści o przyrządzaniu potrawki i
                                    poprosił, żeby mu jej nigdy nie dawać - tylko jak zawsze kurczaka z rożna. I
                                    dodał, że on, jak spotka na swej drodze żywego kurczaka, to nigdy go gazem nie
                                    potraktuje, tylko jak zwykle ten tego zębami:)

No i na zakończenie uprzejmie zapytam, czy te kurczaki gazowane są w hodowlach
                                    przemysłowych (bo taki był punkt wyjścia tej jakże zabawnej dyskusji)?
                                  • misiu-1 Re: nie, z mojego puntku widzeia brojler nie jest 12.01.07, 14:41
                                    ggigus napisała:

> aha, te kurczaki zabija sie w brutalny sposob - uduszenie gazem
                                    > niektore z nich nie umieraja przy gazowaniu

Uśmiercanie gazem to najmniej brutalny sposób, jaki można sobie wyobrazić. Nie
                                    powtarzaj propagandowych kłamstw PETA czy innej tego rodzaju szemranej
                                    organizacji. Zwłaszcza na FoM.
                                    • rd1993 Re: nie, z mojego puntku widzeia brojler nie jest 12.01.07, 21:00
                                      > Uśmiercanie gazem to najmniej brutalny sposób, jaki można sobie wyobrazić

hm... ciekawe
                                      a coś kiedyś rozmawialiśmy na temat holokaustu...
                                    • brumbak Re: nie, z mojego puntku widzeia brojler nie jest 12.01.07, 21:55
                                      misiu-1 napisał:
                                      >
                                      > Uśmiercanie gazem to najmniej brutalny sposób, jaki można sobie wyobrazić. Nie
                                      > powtarzaj propagandowych kłamstw PETA czy innej tego rodzaju szemranej
                                      > organizacji. Z
                                      ..........
                                      ciekawe jaka szemraną organizacje reprezentuje m***
                                      sądzac po napastliwosći,zapalczywości, oczerstwach jakimi obrzuca INNYCH
                                      może to być fanatyk z jakiegoś :)) Bractwa

• rd1993 Re: potrawka z kurczaka pochodzi z kurczakow 12.01.07, 22:08
                                  modelowa rozmowa świadomego wege z totalnym ignorantem
                        • rd1993 Re: tak, m.in. tak, zszokowany jestes? 12.01.07, 22:02
                          > Raczej do łez rozbawiony:)))
                          > obserwowaniem tej naiwnej ucieczki przed logiką

ja też do łez ale... rozpaczy
                          że też są ludzie z taką ... pseudo-logiką
                          wydaje sie mu że logiczny - tymczasem zaplątany w plątaninie swojej nielogiczności
                    • rd1993 Re: na karme dla psow ida odpady hodowli na karm 12.01.07, 21:59
                      > W związku z czym Twój błyskotliwy umysł zapewne prowadzi Cię do logicznego
                      > wniosku, że przemysłowa hodowla służy m.in. do produkcji karmy dla zwierząt?:))

NO I ???

a do czego TWÓJ "błyskotliwy umysł" zmierza ?
              • Gość: l2m Re: o pozytkach plynacych z diety wege - tak zat IP: 193.125.79.* 10.01.07, 16:47
                Jeszcze raz: szkody, płynące z masowej hodowli, wcale nie śwadczą o braku szkód
                z uprawy roli. Reszta - tutaj:
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=353&w=55237717
          • ggigus ey piszesz niezalogowana?? no no 10.01.07, 02:18
            popatrz, to ty pierwsza rzucilas pomyslem, ze ja i ollaboga77 to ta sama osoba
            a potem ja ci napisalam, ze pascalujesz
            ciekawe, jaka msz potrzebe udowodnienia mi, co mowi twoj IP
            mnie jakos malo interesuje, aby ci cokolwiek udowadniac, kim jestem i za kogo
            sie podaje
            mam nadzieje, ze mnie zrozumiesz...
            • Gość: l2m Re: ey piszesz niezalogowana?? no no IP: 193.125.79.* 10.01.07, 16:48
              > popatrz, to ty pierwsza rzucilas pomyslem, ze ja i ollaboga77 to ta sama osoba
              Fantazja Cię ponosi. Napisałam Ci chyba ze trzy razy, że wcale nie miałam na
              myśli, iż Ty a ona - to jest jedna i ta sama osoba. Nie chcesz przyjmować tego
              do wiadomości? No to trudno.

> a potem ja ci napisalam, ...
              Coś mi to przypomina... "Proszę pani, to ona pierwsza zaczęła!" :D
              > ...ze pascalujesz
              A jeszcze później zaśmieciłaś całe FW i FoM postingami treści "pascal, misiu,
              cyberski i l2m - to jedna osoba"; epizodycznie dołączając nam do towarzystwa
              jeszcze Vegeniewege :D

> ciekawe, jaka msz potrzebe udowodnienia mi, co mowi twoj IP
              Nie mam żadnej podobnej potrzeby; po prostu lituję się nad Tobą. :)
              • ggigus alez l2m, pisalas o elemetnach ironicznych 10.01.07, 18:13
                w swojej wypowiedzi, kiedy myslalas, ze ja i ollaboga to ta sama osoba. Jakos
                nie moglas mi tych elementow pokazac, a szkoda.
                A zreszta jesli myslalam wszystko tak ironicznie, to po co pokazujesz mi tak
                dumnie swoj IP?
                Ironia, l2m, wyglada nieco inaczej, patrz na wlasna definicje.

Nie zasmiecalam zadnego z forow, wyrazalam moja WLASNA opinie, droga l2m. To sa
                fora publiczne i azdy ma do tego prawo.
                A ze ty traktujesz moje wypowowiedzi jako zasmiecanie, to twoj problem, nie moj.
                Ja nie jestem az tak chamska
                • l2m Re: alez l2m, pisalas o elemetnach ironicznych 10.01.07, 19:56
                  Pisałam, bo one tam były, i Ci je palcem wskazałam. A że raczyłaś tego nie
                  zauważyć - to trudno. Zresztą, nie używałam sformulowania "myślę, że..."
                  lub "uważam, że...". Ze swej strony rozmowę na ten temat już skończyłam, i nie
                  mam zamiaru jej wznawiać (zwłaszcza tutaj). Dixi.

> A zreszta jesli myslalam wszystko tak ironicznie, to po co pokazujesz mi tak
                  > dumnie swoj IP?
                  Nie pokazuję go "dumnie", tylko "litościwie" ;)

> Nie zasmiecalam zadnego z forow, wyrazalam moja WLASNA opinie, droga l2m. To
                  > sa fora publiczne i azdy ma do tego prawo.
                  Jedno z tych forów nazywa się "forum Wegetarianizm", a inne - "forum O
                  moderacji". Ale żadne z nich nie nazywa się "forum O nieuzasadnionych domysłach
                  na temat osób poszczególnych forumowiczów". Zatem uporczywe pisanie na temat "a
                  i b - to jest jedna i ta sama osoba" w przypadku zarówno FW, jak i FoM - jednak
                  _jest_ śmieceniem.

Nie uważasz, że gruntownie zeszłyśmy z tematu?
                  • ggigus niestety, nie l2m, nie wskazalas mi zadnych 10.01.07, 20:46
                    elemento ironicznych, jedynie co to podalas mi definicje ironii.
                    Moze powinnam Ci zacytowac Twoje maile? Te w ktorych rzekomomi elementy
                    ironiczne wskazujesz? (albo kontynuujmy te dyskusje droga prywatna)

Moje domysly to moja sprawa i chamstwem z twojej stroyn jest pisac o
                    zasmiecaniu, ale twoje chamstwo to twoj problem.
                    A jesli nikt mi z adm, nie odpowiada, mam prawo zakladac nowe watki.
                    • brumbak111 Re: niestety, nie l2m, nie wskazalas mi zadnych 10.01.07, 21:07
                      ggigus napisała:

>
                      > Moje domysly to moja sprawa i chamstwem z twojej stroyn jest pisac o
                      > zasmiecaniu, ale twoje chamstwo to twoj problem.
                      > A jesli nikt mi z adm, nie odpowiada, mam prawo zakladac nowe watki.
                      .........
                      12m zajmuje sie głownie zaśmiecaniem forum wegetarianizm
                      najlepsza metoda to nie rozmawiac, nie regowac na glupie zaczepki z jej strony
                      ( ale od czasu do czasu prostować brednie podawane przez nią , nazywac po
                      imieniu oszczerstwa, szyderstwa jakie zamiescza fa forum vege zasmiecajac je)
                      - ten nick 12m to z wiadomych wględów cieszy się wielka estymą u pseduopiekuna
                      forum
                      • Gość: ggigus swieta racja, dzieki za przywolanie mnie do po IP: *.dip.t-dialin.net 10.01.07, 21:11
                        rzadku :))
                        zajrzyj na skrzynke
                    • misiu-1 Re: niestety, nie l2m, nie wskazalas mi zadnych 10.01.07, 21:40
                      ggigus napisała:

> Moje domysly to moja sprawa i chamstwem z twojej stroyn jest pisac o
                      > zasmiecaniu, ale twoje chamstwo to twoj problem.

Zaśmiecanie przez Ciebie FW, głównie głupimi uwagami odnoszącymi się do osoby
                      rozmówcy i niekończącymi się sporami o rzeczy nieistotne, jest faktem
                      niezaprzeczalnym i prędzej to można nazwać chamstwem, niż słuszne zwracanie Ci
                      na to uwagi.
                      • ggigus co cie uprawnia do roli sedziego tutaj? 10.01.07, 21:43
                        wlasne misiowe chamstwo, misiu?
                        tez sposob
                        • misiu-1 Re: co cie uprawnia do roli sedziego tutaj? 10.01.07, 21:51
                          ggigus napisała:

> wlasne misiowe chamstwo, misiu?

Nie, ggigus. Twoje chamstwo.
                          • ggigus niestety, nie jestem chamska 10.01.07, 21:55
                            nie moge sie doczekac, aby ktos z adminstracji zabral glos w sprawie pascala.
                            to wszystko
                            • james_bond007 Re: niestety, nie jestem chamska 10.01.07, 22:38
                              Mawsz rację. Nie jesteś chamska. Chamski to jest brumbak.
                              Ty jesteś tylko upierdliwa i głupia (najlepszy przykład - twoja dyskusja z
                              Bartoszcze nieco wyzej, z której nic nie zroumiałaś).

> nie moge sie doczekac,

Biedactwo... Strasznie musisz cierpieć... Moze lepiej pogodzić się z tym, że
                              admini uważają cię za trolla, z którym się nie dyskutuje, i nie mają zamiaru
                              ulzyć twoim cierpieniom?
                              • Gość: marcin-milcjant Re: niestety, nie jestem chamska IP: *.range86-137.btcentralplus.com 10.01.07, 22:44
                                no wlasnie to ciekawe, ze administracja uwaza za trolli przyzwoitych
                                forumowiczow, a takim chamskim prowokatorom jak dzejms daja taryfe ulgowa. z
                                drugiej strony to typy takie dzejms wykonuja za nich brudna robote: dowolaja
                                osobom, ktore zadaja niewygodne pytania.
                              • brumbak111 Re: niestety, to on jest chamski 10.01.07, 22:56
                                james_bond007 napisał:

> Mawsz rację.( no nerwy ponoszą...purystę językowego :))) wszam, wamsz, szmaw:))

Nie jesteś chamska. ( nareszcie coś rozsądnego)
                                Chamski to jest brumbak.
                                ( i znów james_bond007 wraca do chamskich odzywek)

-
                                > Ty jesteś tylko upierdliwa i głupia
                                - i znów typowe dla james chamstwo- nic nie rozumie upierdliwiec z rozmowy
                                kulturalnych ludków , bo przy tym poziomie arogancji i cynizmu, mózg ma totalnie
                                zablokowany
                                >
                                • james_bond007 Re: niestety, to on jest chamski 10.01.07, 23:14
                                  Wiesz brumbciu, wole ciebie od ggigus. Mimo swojego totalnego chamstwa czasami
                                  bywasz jeszcze zabawny (jak w poście powyzej :) ) Potrafisz jeszcze mnie
                                  zaskoczyć i zbłaźnić się bardziej niz byłbym w stanie spodziewać się tego nawet
                                  po tobie. Nie powiem - smieszy mnie to :). Mógłbyś mniej pisac o wege, a więcej
                                  udzielac się na tym forum? Dobrej zabawy nigdy za wiele...
                                  Ggigus zaś jest juz tylko nudna. A przynudzanie na forum to jedna z najgorszych
                                  rzeczy, jaka moze się przydarzyć.
                                  • ggigus strasznie zalosne rzeczy piszesz jamesie 11.01.07, 17:13

• james_bond007 Re: strasznie zalosne rzeczy piszesz 12.01.07, 20:55
                                      Żałosny wątek żałosnego forumowicza - to jakie maja być w nim posty?
                                      • rd1993 Re: strasznie zalosne rzeczy piszesz 12.01.07, 20:58
                                        idz Ty już lepiej stąd z tymi swoimi "mądrościami"
                                      • Gość: marcin-milicjant Re: strasznie zalosne rzeczy piszesz IP: *.range86-137.btcentralplus.com 12.01.07, 21:22
                                        zalosne tlumaczenie dla trolla, ktory potrafi pisac tylko zalosne posty.
                              • rd1993 Re: niestety, nie jestem chamska 12.01.07, 22:37
                                ups. ..kolejny wazelina ?
                          • brumbak usuńcie chamski post m*** 10.01.07, 22:47
                            misiu-1 napisał:

> ggigus napisała:
                            >
                            > > wlasne misiowe chamstwo, misiu?
                            >
                            > Nie, ggigus. Twoje chamstwo.
                            • rd1993 Re: usuńcie chamski post m*** 12.01.07, 22:47
                              no prosze
                              nie znałam aż tak gnojnych wypowiedzi misia

jego niski poziomik jest dobrze znany ale aż tak...nono
                              bravo misiu bravooo
                              jesteś BARDZO mądry i inteligentny...
                              • misiu-1 Re: usuńcie chamski post m*** 12.01.07, 23:19
                                ok
                                ale co dalej?
                                czemu to ma służyć?

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=353&w=55012223&a=55093931
                                • rd1993 Re: usuńcie chamski post m*** 12.01.07, 23:32
                                  a temu
                                  misiu
                                  że istnieje ogromne podobieństwo Twoje do b.opiekuna

• l2m A jakże 11.01.07, 09:37
                      I kogo chcesz o tym przekonać? :) Mnie? Ależ ja dobrze wiem, że Ci wszystko
                      wyjaśniłam. Siebie? Wolno Ci. ;)
                      Nie rozumiem absolutnie, po co uparcie kontynuujesz ten temat. Powiedziałam Ci
                      już chyba ze trzy razy: nie uważałam ani nie uważam Cię i Ollabogę za jedną
                      osobę. Niniejszym oświadczam to uroczyście po raz czwarty, publicznie.
                      Wystarczy Ci?
                      A propos, "chamstwo" - to nie jest "wszystko, co się Ggigus nie podoba czytać".
                      Koniec tego tematu.

Co się tyczy Twego prawa do zakładania wątków - a zakładaj je sobie. To są
                      sprawy pomiędzy Tobą a administracją: Ty zakładasz, oni nie odpowiadają. ;)
                      Wszyscy robią to, na co mają ochotę.
                      • ggigus nie, l2m ,nie kontynuuje dyskusji z toba, ty ja sa 11.01.07, 17:17
                        ,a tutaj zaczelas, ocenialas moje wpyowiedzi na forum, nie majac do tego prawa
                        a co do elementow ironii - zacytowac ci twoje maile? chetnie
                        • l2m Gadaj zdrowa, dziewczyno ;) 14.01.07, 02:17
                          PS
                          > ,a tutaj zaczelas, ocenialas moje wpyowiedzi na forum, nie majac do tego prawa
                          Oczywiście, że mam pełne prawo oceniać wszystkie wypowiedzi, jakie tylko będę
                          chciała. Albowiem żadna ustawa mi tego nie zabrania.
                          Tutaj zaś wypowiedziałam się dokładnie w temacie Twego tutejszego wątku:
                          żaliłaś się bowiem, że rzekomo bezpodstawnie skasowano kilka Twych wątków na
                          FW - ja zaś twierdziłam (podając dowody), iż podstawy do wykasowania jednak
                          były.
                          • ggigus fajne masz tytuly, l2m, co bedzie dalej 14.01.07, 02:58
                            masz prawo do myslenia sobie czegokolwiek o mnie, ale twoje sady nie maja
                            zadnej, ale to zadnej wartosci jako sady na forum
                            po co je wydawac? po tom zeby sie poczuc choc na chwile sedzina? moze i tak
                            niestety, niczego mi nie udowodnilas, tak samo jak nie pokazalas elementow
                            ironicznych twoich mailach
                            • james_bond007 Re: fajne masz tytuly, l2m, co bedzie dalej 14.01.07, 16:08
                              > masz prawo do myslenia sobie czegokolwiek o mnie, ale twoje sady nie maja
                              > zadnej, ale to zadnej wartosci jako sady na forum

Czyli identycznie, jak twoje sądy o Pascalu.

> po co je wydawac? po tom zeby sie poczuc choc na chwile sedzina?

No właśnie...
                              • ggigus alez jamesie bondzie, ja podaje FAKTY z dzialalnos 14.01.07, 16:52
                                ci b.pascala, a nie podaje sadow
                                nawet w swoim wazeliniarstwie i chamstwie powinienes te roznice zauwazyc

tylko po co czuc sie sedzia/dzina na forum?
                                po co??
                                • rd1993 Re: alez jamesie bondzie, ja podaje FAKTY z dzial 14.01.07, 17:21
                                  > tylko po co czuc sie sedzia/dzina na forum?

typków typu bond takie sprawki strasznie kręcą
                                  dlatego wszystko mierzą TĄ miarką
                              • rd1993 Re: fajne masz tytuly, l2m, co bedzie dalej 14.01.07, 17:19
                                bond czy Ty oprócz wazelinowania pascalowi masz coś jeszcze do powiedzenia?
                                • ggigus nie, nie ma - to moge z cala odpow. Ci napisac :)) 14.01.07, 17:21

• l2m Re: fajne masz tytuly, l2m, co bedzie dalej 14.01.07, 17:22
                              Co będzie dalej? Poczekaj a się dowiesz :)

> masz prawo do myslenia sobie czegokolwiek o mnie, ale twoje sady nie maja
                              > zadnej, ale to zadnej wartosci jako sady na forum
                              > po co je wydawac?
                              Założyłaś wątek na forum otwartym. To znaczy, że każdy - absolutnie każdy -
                              może się wypowiadać w temacie Twego wątku. I opinia każdego, ale to każdego,
                              kto się w ten sposób wypowie - ma przynajmniej nie mniejszą wartość, niż Twoja
                              własna. Wobec tego, skoro uznajesz czyjąś wypowiedź za absolutnie
                              bezwartościową - tym samym niejako automatycznie uznajesz za kompletnie
                              bezwartościową i swą własną opinie. ;)))
                              W tym konkretnym przypadku Twa opinia sprowadza się do tego, że Twój wątek
                              rzekomo był na temat FW. Moja opinia jest dokładnie odwrotna. Przypominam, moja
                              opinia ma _nie mniejszą_ wartość od Twej. Więc skoro wygłosiłaś swe sądy - nie
                              masz podstaw do pretensij do mnie za to, że ja wypowiadam z kolei swe zdanie. A
                              jeśli mimo to wsystko jednak masz pretensje do mnie - to, chcąc byc
                              konsekwentną, powinnaś mieć je również do siebie. :)))

A te Twe domysły o "sędziowaniu" są absolutnie błędne: ja nie potrzebuję
                              dowartościowywać się w ten sposób.
                              • ggigus mylisz dwa pojecia, l2m 14.01.07, 17:36
                                1) tak, kazkdy ma prawo sie wypowiadac, Ty tez. Tego prawa ci nie odbieralam i
                                nie o tym pisalam, wiec po co zmieniasz temat?

2) nie, nikt nie ma prawa bawic sie w sedziego innych. To znaczy ty mozesz taka
                                sedziowska opinie wydac, tyle ze nie gra ona jako "wyrok" zadnej roli, wiec po co?
                                Taki wyrok pelni raczej role ad persona, a to jest - uwaga, uwaga, niezgodne z
                                netykieta
                                • l2m Nic nie mylę. 15.01.07, 00:59
                                  > 1) tak, kazkdy ma prawo sie wypowiadac, Ty tez. Tego prawa ci nie odbieralam i
                                  > nie o tym pisalam,
                                  Cytuję:
                                  "ocenialas moje wpyowiedzi na forum, nie majac do tego prawa"
                                  Otóż, to, co nazwałaś "ocenianiem" Twych wypowiedzi jest akurat wypowiedzeniem
                                  przeze mnie swego zdania _w temacie Twego wątku_.

> 2) nie, nikt nie ma prawa bawic sie w sedziego innych.
                                  Powtarzam jeszcze raz, bo nie wygląda na to, że zrozumiałaś: ja nie "bawię się
                                  w sędziego", tylko wypowiadam _swą opinię_. Nie jest to również żadne ad
                                  personam, jak twierdzisz - bo ustosunkowałam się _do treści Twej wypowiedzi_, a
                                  nie do _Twej osoby_.
                                  Zapłątałaś się we własnej argumentacji i gruntownie zboczyłaś z tematu. "A to
                                  <ostatnie> jest - uwaga, uwaga, niezgodne z netykietą" :D
                                  • ggigus no to musze sie powtorzyc 16.01.07, 17:14
                                    1)nie pisalas o tym ,alez l2m, oto cytat z ciebie:
                                    Więc skoro wygłosiłaś swe sądy - nie
                                    masz podstaw do pretensij do mnie za to, że ja wypowiadam z kolei swe zdanie.

nie zabranialam c nigdy i nigdzie zabierac zdania, nie ja!!
                                    moze mnie mylisz pascalem albo bartoszczem

2)o, l2m o to mi chodzi, o wypowiedzi o osobie, jak ty tutaj sobie milo piszesz:

Zapłątałaś się we własnej argumentacji i gruntownie zboczyłaś z tematu

Nikt i nic cie do takiejo roli sedziego nie upowaznia
                                    nie, nie zaplatalam sie i nie widze powodow, aby ci udowadnia,c ze jest inaczej.
                                    • l2m Nic nie musisz. 16.01.07, 22:41
                                      > nie zabranialam c nigdy i nigdzie zabierac zdania, nie ja!!
                                      To po co wtedy wygłaszałaś bezpodstawne teksty, że ja niby "nie mam prawa" do
                                      tego i owego? Mam prawo do wszystkiego, co mi się tylko będzie chciało robić, i
                                      co nie jest wzbronione ustawowo. Twego pozwolenia nie potrzebuję; będę i nadał
                                      pisała to, co uważam za stosowne, oraz będę przyjmowała do wiadomości tylko
                                      pretensje ze strony administracji Forum.

> 2)o, l2m o to mi chodzi, o wypowiedzi o osobie, jak ty tutaj sobie milo
                                      piszesz:
                                      > > Zapłątałaś się we własnej argumentacji i gruntownie zboczyłaś z tematu
                                      Primo, to nie jest wypowiedć o osobie, tylko konstatacja faktu. Gdybym
                                      wypowiadała się o osobie, to brzmiałoby to mniej więcej tak: "Nie jesteś zdolna
                                      do rozeznania się we własnej argumentacji" (uwaga, to był hipotetyczny
                                      przykład: niniejszym uprasza się o nieopowiadanie wszem i wobec, jak to Cię tą
                                      wypowiedzią obraziłam :D).
                                      Secundo, żadnych upoważnień ku temu nie potrzebuję.
                                      Tertio, znudziła mi się porządnie ta bezsensowna rozmowa, więc bez odbioru.
                                      • ggigus Re: Nic nie musisz. 16.01.07, 23:29

• ggigus oooo biedna l2m 16.01.07, 23:32
                                        a gdzie pisalam, ze do czego nie masz prawa, l2m ,bo jakos bladzisz bez konretow
                                        i nie wiem, co mas na mysli
                                        nie masz prawa do roli sedziny ani tutaj ani na zadnym innym forum, no chyba ze
                                        mi tp prawo byca sedzina udowodnisz

i"9 wlasnie bawisz sie w sedzine - konstatacja faktu i takie tam. nie, l2m, nie
                                        mam potrzeby udowadniani ci , ze sie nie zaplatalam, wybacz
              • rd1993 Re: ey piszesz niezalogowana?? no no 12.01.07, 22:31
                Gość portalu: l2m napisał(a):

> > popatrz, to ty pierwsza rzucilas pomyslem, ze ja i ollaboga77 to ta sama
                > osoba
                > Fantazja Cię ponosi. Napisałam Ci chyba ze trzy razy, że wcale nie miałam na
                > myśli, iż Ty a ona - to jest jedna i ta sama osoba. Nie chcesz przyjmować tego
                > do wiadomości? No to trudno.
                >
                > > a potem ja ci napisalam, ...
                > Coś mi to przypomina... "Proszę pani, to ona pierwsza zaczęła!" :D
                > > ...ze pascalujesz
                > A jeszcze później zaśmieciłaś całe FW i FoM postingami treści "pascal, misiu,
                > cyberski i l2m - to jedna osoba"; epizodycznie dołączając nam do towarzystwa
                > jeszcze Vegeniewege :D
                >
                > > ciekawe, jaka msz potrzebe udowodnienia mi, co mowi twoj IP
                > Nie mam żadnej podobnej potrzeby; po prostu lituję się nad Tobą. :)

zlituj sie NAD SOBĄ lepiej........
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka