Dodaj do ulubionych

Lila1974 nie radzi sobie z forum

16.07.08, 10:27
Nie ma czasu adminować, wpada na chwilę, wycina wypowiedzi jak leci, pozwala
na to, aby wątki szły kompletnie nie na temat, jedne obraźliwe opinie
zatrzymuje, inne kasuje, ujawnia informacje znane tylko adminowi i moderatowi
- zamiast banować.
Obserwuj wątek
    • eela Re: Lila1974 nie radzi sobie z forum 16.07.08, 10:58
      Jeśli sądzić po tym wątku
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=575&w=82187329&a=82187329
      to Lila doskonale sobie radzi i wykazuje anielską cierpliwość. Nie wynika z tego, aby ujawniła czyjes IP i podała przypisane do niego loginy. Pisanie kilkoma loginami w jednym wątku jest sprzeczne z Netykietą i za to się kasuje posty. Poza tym, jesli masz pytania do aesa to zadawaj je mailowo, zamiast robić zamieszanie na forum. Tu jest link:
      forum.gazeta.pl/forum/0,62499,2476645.html
      Zwróć uwagę na słowa wytłuszczone i napisane innym kolorem.
          • czekola Re: Lila1974 nie radzi sobie z forum 16.07.08, 11:43
            Zadałam proste pytanie - na podstawie JAKIEGO przepisu admin ujawnił, że pisze
            pod dwoma nickami??? Jeśli coś się nie podoba to można skasować, zbanować, na
            koniec całkiem uniemożliwić wchodzenie na forum.
            To dość proste pytanie, jednak odp. mi nie udzielono.
            Za to admin wdaje się w dyskusję, która też jest niezgodna z netykietą, więc się
            tak na wzajem nie brońcie. Was też obowiązują pewne regulacje i przepisy!!!!
            • papryczka_ag Re: Lila1974 nie radzi sobie z forum 16.07.08, 11:59
              A ciebie obowiązuje trzymanie się pewnych zasad, co zreszta
              wyjaśniłam Ci właśnie w mailu ( tak - wysłałam na oba nicki ). W tej
              chwili naruszasz koleny punkt netykietowo-regulaminowy i spamujesz
              wątkami o moderacji również na innych forach.

Lila nie podała żadnych danych, które była zobowiązana zachować dla
              siebie.
              • czekola Re: Lila1974 nie radzi sobie z forum 16.07.08, 12:12
                Nie odwracaj kota ogonem ;) Jeśli admin ZAMIENIA moje loginy, to narusza moją
                wiadomość! Używa dostępnych mu narzędzi w nieodpowiedni sposób! Jak się lili1974
                nie podobało mogła skasować, zbanować, itp. A coś takiego - nie uwierzę, ze jest OK.
                • papryczka_ag Re: Lila1974 nie radzi sobie z forum 16.07.08, 12:16
                  > Nie odwracaj kota ogonem ;) Jeśli admin ZAMIENIA moje loginy, to
                  narusza moją
                  > wiadomość! Używa dostępnych mu narzędzi w nieodpowiedni sposób!
                  Jak się lili197
                  > 4

co robi????????
                  chyba zaczynasz sama mylić swoje wcielenia... sugerujesz że lila w
                  Twoich postach zamienia ci nicka????
                  :)))))))))))
                • eela Re: Lila1974 nie radzi sobie z forum 16.07.08, 12:21
                  czekola napisała:

> Jeśli admin ZAMIENIA moje loginy, to narusza moją
                  > wiadomość!

Takiego zarzutu jeszcze nikt aesom nie postawił! Jesteś pierwsza! Moje gratulacje. Możemy się zrzucić na pamiątkowy kubek dla Ciebie. :-)
                      • papryczka_ag Re: Lila1974 nie radzi sobie z forum 16.07.08, 12:32
                        :)))
                        mniemam że chodzi o naruszenie treści, powodujące zmianę jej
                        rozumienia przez użytkowników
                        jak wiadomo dla treści wiadomości nick jest najważniejszy
                        pominę tu kwestię niemożności dokonania takiej zamiany

jej wiadomość to poza tym jej własność która została naruszona przez
                        niedobrą lilę
                        • czekola Re: Lila1974 nie radzi sobie z forum 16.07.08, 12:37
                          Już wam unaoczniam:
                          Wysłałam wiadomość jako Guerlaine. nagle patrzę, a wiadomośc figuruje pod
                          nickiem czekola:
                          "Czekola
                          Autor: lila1974☺ 15.07.08, 17:35
                          Dodaj do ulubionych Skasujcie
                          Odpowiedz cytując Odpowiedz

Rozpoczęłas dyskusję jako Czekola, więc jako czekola ją kontynuuj.
                          Gadanie w jednym wątku pod wieloma nickami jest niezgodne z
                          netykietą."
                          TO to jest OK??? Bo jeśli tak, to ja więcej pytań nie mam........... Znaczy
                          można wszystko.
                          • Gość: . Re: Lila1974 nie radzi sobie z forum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.08, 12:44
                            :)))))))))))))))
                            to ten link, dla tych co nie maja czasu szukac:))
                            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=575&w=81940168&a=82176833
                            w zacytowanej wiadomosci autorem jest lila1974, czy to naprawde
                            trudno przeczytac i zrozumiec?:))))
                            i tak na marginesie - dopoki nie napisalas, pod jakim nickiem
                            zostalas wycieta, to nawet nie bylo wiadomo, ktory nick jest ten
                            twoj drugi:)))
                            <rotfl><rotfl>
                            • czekola Re: Czekola 16.07.08, 12:51
                              Jeśli miałaś coś do mnie to trzeba było mnie zbanować a tak - to sama teraz
                              masz. Admini, jak i moderatorzy to nie są święte krowy. Was - bardziej niż mnie
                              - obowiązują pewne przepisy. Powiedz mi dlaczego teraz nie kasujesz kotuli? Choć
                              narusza netykietę?
                              • czekola Re: Czekola 16.07.08, 12:54
                                A oczywiście, że tu będziecie sobie przytakiwać - na forum kobieta trochę
                                inaczej ludzie gadali ;)) No, ale to nie byli admini i ich znajomki ;)) Z chęcią
                                poczytam wyjaśnienia w tej sprawie od twoich zwierzchników. Pozdrawiam uniżenie.
                                Niestety muszę kończyć, choć jest tak ciekawie ;))))
                                • papryczka_ag Re: Czekola 16.07.08, 12:58

> A oczywiście, że tu będziecie sobie przytakiwać - na forum kobieta
                                  trochę
                                  > inaczej ludzie gadali ;)) No, ale to nie byli admini i ich
                                  znajomki ;))

oczywiście, to raczej "znajomki" innych użytkowników, mający takie
                                  samo pojęcie o zasadach działania forum i uprawnieniach modów jak
                                  Ty...
                                  Nie powołuj się na tak samo niedoinformowanych jak Ty.
                                • lila1974 Re: Czekola 16.07.08, 13:11
                                  Bo w przeciwieństwie do tego, co mi próbujesz wmówić nie mam
                                  nadprzyrodzonych mocy i jak piszę na tym forum, to nie widzę, co
                                  wypisujesz na innym. I w jaki sposób ludzie Ci odpisują.

Zareaguję, jak na taki wpis trafię, a to może potrwać kilka minut,
                                  nie uważasz?

Zaraz zapewne wymyślisz następny zarzut na zasadzie - jak się chce
                                  psa uderzyć, to kij zawsze się znajdzie.
                              • papryczka_ag Re: Czekola 16.07.08, 12:55
                                Kolejna rzecz do wyjaśnienia - moderator społeczny nie ma mozliwości
                                banowania. Dowiedz się może czegos o forum zanim zaczniesz się
                                pienić. I jesli piszesz głupoty "dla draki" jak to sama we własnym
                                poście, pod tym właśnie nickiem napisałaś - nie dziw się że nie
                                będziesz traktowana poważnie.
                                No chyba że w tym też ci ktoś nicka zamienił...
                                • czekola Re: Czekola 16.07.08, 13:07
                                  Prawda jest taka, że kobitka sobie kompletnie nie poradziła z sytuacją.
                                  Przegapiła moment, gdy należało interweniować a potem walnęła z grubej rury żeby
                                  mieć spokój. I ma. Forum lekko przyśnie, bo prawda jest też taka, że takie osoby
                                  jak ja bardzo ożywiają dyskusje - dowód - wątek już cytowany.
                                  Powiedz mi papryczko - tak na koniec - dlaczego ty nie ujawniasz nicków osób,
                                  które mają po kilka? Bo aż tak cię nie wkurzyły? Bo reagujesz wcześniej, zanim
                                  sprawa dojdzie do zenitu absurdu? czy dlatego, ze nie wolno?....
                                    • czekola Re: Czekola 16.07.08, 13:20
                                      Droga Lilo, jeśli admin pisze, że mam pisać pod jednym nickiem bo używanie kilku
                                      jest niezgodne z netykietą i robi to personalnie - to już przyznawać się do
                                      niczego nie trzeba, bo wszystko zostało odkryte, przez osobę, której forumowicze
                                      uwierzą - a nie mnie, gdybym zaczęła zaprzeczać. Więc nie zgrywaj naiwnej. Nie
                                      poradziłaś sobie i tyle. W najbardziej prosty, żeby nie napisać - prostacki -
                                      sposób obezwładniłaś moje trollowanie. I wciąż będę się upierać przy pytaniu -
                                      dlaczego na innych forach gazety admini w ten sposób nie reagują????
                                      Tylko nie pisz, że nie mają takich problemów, bo każdy wie, co się wyrabia na FK.
                                  • papryczka_ag Re: Czekola 16.07.08, 13:17
                                    Nie ujawniam bo na moderowanych przeze mnie forach jakoś wyjątkowo
                                    użytkownicy trzymają się zasad albo dbają o poprawne logowanie.
                                    Nic mi nie wiadomo o tym, że nie wolno tego robić. Nawet zasada
                                    dotycząca nieujawniania IP jest grzecznościowa a nie dyktowana
                                    prawem. Twóje IP i Twój nick nie są danymi osobowymi.
                                    Podejrzewam że lila wysłała Ci maila, jak i ja robię w tych rzadkich
                                    przypadkach, ale mail czekola@gazeta.pl nie istnieje. Nie ma zatem
                                    realnej możliwości poinformowania Cię o przyczynie usunięcia postów
                                    i zwrócenia uwagi na fakt posługiwania sie kilkoma nickami.
                                      • papryczka_ag Re: Czekola 16.07.08, 13:39
                                        Co w tym dziwnego? Jesli chodzi o wielonickowców to praktycznie nie
                                        ma. Owszem ludzie zmieniają nicki ale się kompletnie z tym nie kryją.
                                        Poza tym ja nie biegam po IP jako że jak Ci powinno być wiadomo od
                                        dawna - widzę tylko częściowe. Natomiast od dawna nie spotkałam się
                                        z dyskusją prowadzoną przez dwie części tej samej jaźni.
                                        Inne zasady to oczywiście zupełnie inna historia :)
                                        • czekola Re: Czekola 16.07.08, 13:58
                                          Papryczka, albo naiwna jesteś, albo udajesz - moi znajomi także sobie piszą na
                                          FK pod kilkoma nickami w jednym wątku, a ja także robiłam to nie raz ;))) Ku
                                          uciesze własnej i innych. I NIGDY nie spotkałam sie z taką reakcją jak u Lili!
                                          Zresztą nikt sie nie spotkał. Jedynie z banowaniem ;) Tak więc nie pisz, że nie
                                          spotykasz sie z dyskusja tej samej osoby z sobą sama. Taaak, mój przypadek jest
                                          absolutnie odosobniony. Wniosek jaki należy wyciągnąć? Lili mogła tak zareagować!
                                          Ściema jakich mało. Przytakujecie sobie i tyle.
                                          Z FK wątki są po prostu usuwane, lub wypowiedzi. I to wszystko!!!
                                          Żaden admin nie bawi się w oznajmianie światu, że dany login sie rozczłonkował i
                                          gada ze sobą. Usuwa, banuje (wiem, ze nie admin, papryczko ;))i po kłopocie.
                                          daj mi choć jeden przykład takiego zachowania jak Lili! Za to ja mogę dać ci
                                          kilka przykładów trollowania, gdzie wiadomości były usuwane, delikwent banowany
                                          (na jakiś czas)
                                          • papryczka_ag Re: Czekola 16.07.08, 14:04
                                            Kolejne bajki?
                                            Skoro wiesz jak działa forum i kto ma jakie uprawnienia to czemu z
                                            tak ogromna wiedzą nie odpowiesz sobie sama na pytania latające po
                                            tym wątku?
                                            Lila nie zrobiła nic, co wykraczałoby poza regulamin adminów.
                                            Zakoduj sobie, że fakt, iż inni moderatorzy tego "nie robią" (
                                            czyżby? ) nie oznacza że jest to zachowanie niestosowne i
                                            napiętnowane.
                                            Po raz kolejny polecam rozważne korzystanie z narzędzi uzytkownika -
                                            zwłaszcza przy logowaniu.
                                            I zgadzam się z jednym - ja tez bym Ciebie zabanowała. W zasadzie
                                            Was.
                                            Także EOT.
                                    • genoveva Re: Czekola 16.07.08, 15:53
                                      papryczka_ag napisała:

> Nawet zasada
                                      > dotycząca nieujawniania IP jest grzecznościowa a nie dyktowana
                                      > prawem. Twóje IP i Twój nick nie są danymi osobowymi.

To niezupełnie tak. Problem w tym, że tak do końca nie wiadomo, czy
                                      i kiedy (w połączeniu z jakimi danymi) nr IP jest daną osobową. A
                                      jak nie wiadomo, to lepiej nie ryzykować, zwłaszcza że polskie prawo
                                      nie jest precedensowe i dotychczasowe orzeczenia nie dają gwarancji
                                      ewentualnej wygranej.
                                  • lila1974 Re: Czekola 16.07.08, 13:18
                                    Forum lekko przyśnie, bo prawda jest też taka, że takie osob
                                    > y
                                    > jak ja bardzo ożywiają dyskusje - dowód - wątek już cytowany.

Forum Wychowanie jest dość kameralne i szczerze mówiąc nikt za
                                    wyjątkiem ciebie na to nie narzeka.

Tak, zapewne wniosłaś w nie nieco życia, tylko nie wiem czy
                                    zauważyłaś, z eludziska mieli zabawę nie Z TOBĄ, a z CIEBIE, ale
                                    skoro tobie to nie przeszkadza to mnie tym bardziej ... bylebyś nie
                                    gadała w jednym wątku, jako czekola i mrowie innych nicków.
                                    • czekola Re: Czekola 16.07.08, 13:24
                                      Tak to działa - oni ze mnie -j a z nich ;)) Chyba dość prosta zasada.
                                      Szkoda tylko, że tak nieładnie ją przerwałaś. Zapewniam cię, że kotula wolałaby
                                      też nie wyjść na idiotkę, która tyle czasu gadała z trollem ;))))
                                      • lila1974 Re: Czekola 16.07.08, 13:36
                                        O Kotulę nie musisz się martwić, przypuszczam.
                                        Inteligentna bestia z niej i na tyle pewna siebie, że ujmy na
                                        samoocenie nie przyniesie jej nawet gadanie z trollem (którego dosć
                                        szybko rozpracowała).
                                        • czekola Re: Czekola 16.07.08, 14:07
                                          Widzisz - tylko jak rozpracowała to po co gadała? Bo ona musi ;)) I tu jest cały
                                          problem z biedna kotula. Dobrze wiesz, że takie osoby jak ja żywią się reakcją
                                          innych - muszą trafić na kogoś, kto chwyci haczyk kotula chwyciła i to jak ;))
                                        • czekola Re: Czekola 16.07.08, 14:09
                                          I popatrz - nawet tu zawitała kotula,żeby pogadać z tym świntuchem, co sie
                                          podaje za kilka osób na raz i gada ze sobą. No czy to nie śmieszne? ;))))))A
                                          wiesz dlaczego? Bo ona to LUBI :)
                                      • mama_kotula Re: Czekola 16.07.08, 13:39
                                        czekola napisała:
                                        > Zapewniam cię, że kotula wolałaby
                                        > też nie wyjść na idiotkę, która tyle czasu gadała z trollem ;))))

Czekoluniu, i tym się różnimy robaczku - ty i ja.

Otóż ja, w przeciwieństwie do ciebie, posiadam klasę.

I niezmiernie mi przykro, ale nie uważam za osobisty dyshonor faktu dyskusji z
                                        trollem, zwłaszcza, jeżeli - pochlebiając sobie okrutnie - nie napisałam w
                                        tamtej dyskusji NIC, co by mogło sprawić, aby ktoś pomyślał o mnie per
                                        "idiotka". Za dyshonor mogłabym uznać, gdybym napisała piramidalną bzdurę, a
                                        troll by mi to wykazał.

Tak, że jeśli chcesz zrobić z kogoś idiotkę, to powodzenia - szukaj dalej i hew
                                        fan :):)
                                        • czekola Re: Czekola 16.07.08, 14:03
                                          Kotulko - dałaś się złapać - a to wystarczająca satysfakcja dla mnie.
                                          Widzisz, ja reaguje na jeden typ osób - na takie uparte babska jak ty, które
                                          MUSZĄ gadać i mieć rację. Nawet jak czegoś nie wiedzą, nie bardzo już łapią o
                                          co w dyskusji chodzi, to jednak piszą, piszą, piszą........A klasę pokazałaś
                                          kilka razy, gdy cię sprowokowałam. No i teraz, w usuniętym poście ;)) Jak już
                                          pisałam - ja robię to dla sportu, dla adrenaliny - Ty zwyczajnie taka jesteś... ;)))
                                          • mama_kotula Re: Czekola 16.07.08, 16:00
                                            >Kotulko - dałaś się złapać - a to wystarczająca satysfakcja dla mnie. >Widzisz,
                                            ja reaguje na jeden typ osób - na takie uparte babska jak ty, >które MUSZĄ gadać
                                            i mieć rację. Nawet jak czegoś nie wiedzą, nie >bardzo już łapią o co w dyskusji
                                            chodzi, to jednak piszą, piszą, piszą...

No i bardzo fajnie :))
                                            Cieszę się, że sprawiłam ci radość :o), lubię sprawiać ludziom radość.
                                            Tylko widzisz, kochanie, twoja satysfakcja jest niepełna. Primo dlatego, że mnie
                                            nie ruszają inwektywy w stylu "uparte babsko, które musi pisać", spływają po
                                            mnie jako po kaczce - głównie z tego względu, że ze mnie JEST uparte babsko,
                                            które musi pisać i pisać :))

A secundo dlatego - że przyjemność z dyskusji była obupólna. Swoim trollowaniem
                                            dostarczyłaś mi mnóstwo przyjemności, tyle - że ja wyszłam z tego z podniesionym
                                            czołem, a ty nadal plujesz trollową plwociną i się miotasz, bo niejaka kotula
                                            nie raczyła uznać się za idiotkę, nie została wyprowadzona z równowagi i nie
                                            doznała traumy z powodu rozmowy z trollem.

Zdradzę ci sekret: dyskutuje się z poglądem, a nie z osobą. I mnie w dyskusji
                                            jest kompletnie obojętne, czy dyskutuję z osobą realną czy z botem :):). To, co
                                            okresliłaś jako "dałaś się złapać" - w moim odczuciu złapaniem nie jest :)
                                            • czekola Re: Czekola 16.07.08, 16:05
                                              :))) jesteś boska ;))) najbardziej dlatego, że wytrwała w dyskusji.
                                              Kotulko - cokolwiek napiszę - mam twój oddźwięk. I czy to nie jest piękne? ;))
                                              Normalnie podskakuję z radości RADOCHA :)
                                              • czekola Re: Czekola 16.07.08, 16:09
                                                I popatrz kto teraz kogo szuka po innych forach? Kotula tego wstrętnego trolla
                                                ;)) Aby pisać, pisać, aby mieć ostatnie słowo ;)
                                                • mama_kotula Re: Czekola 16.07.08, 16:15
                                                  czekola napisała:
                                                  > I popatrz kto teraz kogo szuka po innych forach? Kotula tego wstrętnego trolla
                                                  ;)) Aby pisać, pisać, aby mieć ostatnie słowo ;)

"Kończ waść, wstydu oszczędź..." sobie :D
                                                  Pozdrawiam, maleństwo :o)
                                    • czekola Re: Czekola 16.07.08, 20:03
                                      I tu się tez mylisz, bo zabawę miało kilka osób - NIE Z SIEBIE, ale z dyskusji.
                                      A dopiero twoje ujawnienie moich wcieleń ją zepsuło.
                                      • mama_kotula Re: Czekola 16.07.08, 22:31
                                        czekola napisała:

> I tu się tez mylisz, bo zabawę miało kilka osób - NIE Z SIEBIE, ale z
                                        dyskusji. A dopiero twoje ujawnienie moich wcieleń ją zepsuło.

Zepsuło??? o_0
                                        Niee, przeniosło na inny poziom abstrakcji. Z poziomu "Dyskusja z trollem" na
                                        poziom "Łabędzi Śpiew Trolla" :P
                                        Zresztą nie wiem, na co narzekasz. Ja się bawię przednio od samego rana.
                                        Wnioskując z ilości i tonu twoich postów, nie mogę tego niestety powiedzieć o tobie.

PS. Tak, tak, znowu Kotula dała się złapać :P:P
                • siwa Re: Lila1974 nie radzi sobie z forum 16.07.08, 15:36
                  > Jeśli admin ZAMIENIA moje loginy, to narusza moją
                  > wiadomość! Używa dostępnych mu narzędzi w nieodpowiedni sposób!

Nikt, nawet zawodowa administracja nie jest w stanie zamienić Twojego loginu na
                  forum. Niestety
        • lila1974 Re: Rozumiem, że teraz mnie przeprosisz 16.07.08, 17:46
          Tak myślałam, że nie potrafisz się przyznać do błędu.
          Pozwól, że przypomnę:

- oskarżyłąs mnie o przekroczenie uprawnień - nic takiego admin nie
          stwierdził, gdyby stwierdził, zapewne przyznałby Ci rację w tym
          wątku, prawda?

- oskarżyłaś mnie, że kłamię, twierdząc, że w wątku o jedzeniu to
          nie ja wycinałam twoje wcielenia - zważ, z episałam to na forum
          publicznym, do którego owa administacja ma dostęp, czy gdybym pisała
          nieprawdę, to administracja nie napisałaby tego tam oraz
          potwierdziłą Twoje oskarżenie Tutaj?

- oskarżyłas mnie, że przykładam różną miarę do różnych użytkowników
          forum - to również nie okazało się prawdą, a jedynie twoim
          subiektywnym odczuciem

- oskarżyłas mnie, że nie miałąm prawa publicznie cię upomnieć - tu
          również się pomyliłaś, nie ma przepisu, ktory by mi tego zabraniał

- oskarżyłąs mnie o to, że ZMIENIAM TWOJE nicki - czym już
          ośmieszyląś się totalnie, bo żaden moderator a nawet admin nie ma
          takich możliwości

- żądałaś, abym cięła wpisy niezgodne z netykietą - jak cięłam, to
          się zaczęłąś skarżyć - czy to moja wina, ze nie znasz zasad
          obowiązujących usera i wciąż łamiesz netykietę w skutek czego muszę
          reagować?

Pisząc o przeprosinach nawet się nie łudziłąm, ż epotrafisz to
          zrobić i zachowac się fer.
            • lila1974 Re: Rozumiem, że teraz mnie przeprosisz 16.07.08, 18:00
              W sumie nie powinnam się dziwić, bo sama przyznałas w wątku o
              jedzeniu, że masz problem sama ze sobą, ale żeby być do tego stopnia
              niekonsekwentną?

Jak zostałaś wycięta, to podniosłaś raban, a teraz wręcz tego
              wycinania żądasz - mówisz i masz, mozesz być pewna, że się przylóżę
              i będę bardziej zwracała uwagę czy aby przypadkiem znów nie
              trollujesz.

Cieszę się, że wracasz do zycia realnego, bo dzięki temu i ja będę
              mogła.
      • mama_kotula Re: Lila1974 nie radzi sobie z forum 19.07.08, 13:52
        czekola napisała:

> Ale już wiem dlaczego tak ostro dostałam po łapkach - zrobiłam w konia
        koleżaneczkę adminki Lila1974 ;) Więc nadprogramowo oberwałam ;)))

Och, och, och. Co za niesprawiedliwość. Wszędzie kumoterstwo i nepotyzm <ojojoj>.
        Biedna, biedna Czekola. Oflaguj się. I może do Faktu napisz, jestem pewna, że
        urzeknie ich twoja historia :)
        <cmok> w czółko
        • czekola Re: Lila1974 nie radzi sobie z forum 19.07.08, 21:46
          Ależ ja się świetnie bawię! Mam wystarczająco dużo roboty w pisaniu na gazecie
          ;)) I jaka tam niesprawiedliwość - nikt Lilusi nie wziął w obronę z szefostwa.
          Nawet mnie to zniesmaczyło muszę ci powiedzieć ;))
          Ale żebym znowu narzekała to nie mogę powiedzieć.
          ROTFL
            • mama_kotula Re: Lila1974 nie radzi sobie z forum 19.07.08, 23:30
              czekola napisała:
              > I wiesz kotula - pozwolić na drugi krytykancki wątek o Lili1974 - to naprawdę
              smutne :(

No, smutne. Znicz może zapalmy (*) :P

Wiesz, Czekolko, tylko jeszcze nie widziałam, aby wypisanie 50 razy na ścianie
              "kerownik jest gupi" przez jednego miotającego się pracownika, spowodowało
              wyrzucenie tegoż kierownika z pracy. Ale próbuj dalej, próbuj :P:P:P, może jak
              skargi na Lilę będą masowe, to sama zrzeknie się stanowiska.

(boszz... przeczytałam wyżej to, co napisałam i przestraszyłam się -
              sformułowanie "masowe skargi" może sprawić, że Czekolowe klony zaczną sie mnożyć
              jak pieski preriowe)
              • czekola kotulko :) 20.07.08, 20:41
                Oj kotulka, kotulka - ty i ta twoja "inteligencja" ;))
                Sama wiesz (a może nie wiesz, bo doświadczeni ci brak ;)), że na moderacji
                usuwane są tego typu wątki jak moje dwa o Lilusi.
                Jeśli moderacja je zatrzymała - widać jest im to w smak.
                No i wciąż będę powtarzać, że NIKT z szefostwa nie przyznał admince racji.
                A z tym pisaniem po ścianach to widać jakieś doświadczenie masz kotulko? Podziel
                się z tym z nami na forum, wyrzuć to z siebie ;)))
                Przywiązałam się do ciebie, wiesz?
                ROTFL
                • mama_kotula Re: kotulko :) 20.07.08, 22:49
                  Ech, Czekola. Z tobą rozmawia się jak z moim pięciolatkiem. Tak samo rozdmuchane
                  ego, takie same poczucie niesprawiedliwości społecznej i tego, że świat jest źle
                  urządzony, na przekór jemu biedaczkowi :P
                  I tak samo - ja o niebie, on o chlebie :P:P:P
                  • czekola Re: kotulko :) problem za problemem... 21.07.08, 09:17
                    O matko! mamo_kotulko - to masz nieszczęśliwe dziecko! Należy się nad tym
                    głębiej zastanowić. W tym wieku, tak duży poziom niezadowolenia jest groźny dla
                    zdrowia. Tak twierdzą naukowcy ;))
                    A co do poczucia niesprawiedliwości - już pisałam, że żal mi Lili1974 -
                    stanowisko, jakie zajęła moderacja jest rzeczywiście dla niej niesprawiedliwe ;)))))
                    No, ale co z tym i ścianami? Nie wykręcaj się, chcę ci pomóc to z siebie
                    wyrzucić. I doszedł nam problem twojego dziecka - czemu takie nieszczęśliwe? No
                    czemu?!
                    • mama_kotula Re: kotulko :) problem za problemem... 21.07.08, 12:34
                      >I doszedł nam problem twojego dziecka - czemu takie nieszczęśliwe? >No czemu?!

Ponieważ, jak 99% pięciolatków, ma nadmiernie rozbuchane ego. Oraz
                      irracjonalność pragnień i wymagań, w związku z bogatą wyobraźnią. I
                      nadreaktywność emocjonalną ;).

Tyle, że u pięciolatka to norma rozwojowa. A resztę sugestii sobie dopowiedz ;>
                      • czekola Re: kotulko :) problem za problemem... 22.07.08, 11:43
                        Ja jednak radzę ci zwrócić uwagę na nieprawidłowy rozwój twojej pociechy.
                        Najwyraźniej brak zrównoważenia w jakimś twoim postępowaniu. Kotulko, grunt to
                        uświadomić sobie problem - bądź odważna, jako i ja jestem - czytam różne mądre
                        książki psychologów i dochodzę już do jakiś wniosków na swój temat. I widzisz -
                        jak już malutko trolluję ;)))
                        Radzę ci - zrób podobnie - nie uciekaj przed rzeczywistością. Spraw by twoje
                        dziecko było szczęśliwe ;)))))
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka