Dodaj do ulubionych

Joanna Mucha zmieniła fryzurę

02.09.08, 17:03
Giwi, Siwa litości!;)
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=84147917
co ten watek robi na forum Kraj?

albo ten?
politbiuro.pl/politbiuro/1,85402,5639699,Z_cyklu_PolitGroszki__Barack_i_jego_rozowa_rodzinka.html
Weszłam na FK i myslałam, że zabładziłam ;)
Obserwuj wątek
      • paczula8 Re: Joanna Mucha zmieniła fryzurę 02.09.08, 17:23
        zerva napisała:

> Opinie pod artykułami na politbiuro.pl trafiają automatycznie na FK. Od paru
        > miesięcy.
        >
        > A jaka polityka - takie artykuły ;)

acha, dzięki ... wygląda na to, że na FK mamy do czynienia z polityka Fakt-u ;)
          • paczula8 Re: Joanna Mucha zmieniła fryzurę 02.09.08, 22:48
            giwi napisała:

> Nie ma tego wątku na Kraju, albo Paczula chyba użyła skrótu
            > myślowego albo został przeniesiony.

JUŻ nie ma. Giwi, kiedy podawalam linka ten watek BYŁ na forum Kraj, więc wypraszam sobie jakiekolwiek sugestie ...

> Wątki są wrzucane automatycznie, musiała zajśc pomyłka.

Dokąd są wyrzucane? czytałas post Zervy? Czy mogłybyście uzgodnić jedną obowiązująca wersję?

I na koniec ... jeśli można było usunąć wątek o Obamie, to o Joannie co zmieniła fryzurę tez chyba można? tak tylko pytam, z ciekawości... ;)
            • jureek Re: Joanna Mucha zmieniła fryzurę 02.09.08, 23:25
              paczula8 napisała:

> I na koniec ... jeśli można było usunąć wątek o Obamie, to o Joannie co zmienił
              > a fryzurę tez chyba można? tak tylko pytam, z ciekawości... ;)

Gdyby było to o religii, czy o książce Grossa, to natychmiast zostałoby ze
              strachu przeniesione na jakieś forum trudne do odnalezienia albo wywalone bez
              śladu. Fryzura Pani Muchy jednak zostanie, bo takie niekontrowersyjne dyskusje
              aktualnie preferuje i wspiera szefostwo portalu. To nie jest wątek, który może
              grozić prokuratorem, więc po co przenosić.
              Jura
            • siwa Re: Joanna Mucha zmieniła fryzurę 02.09.08, 23:50
              To są komentarze z Politbiura, które komentuje się na Kraju. Od czasu do czasu
              redakcja wrzuca wątek w tym stylu. Nie możemy go przenosić, bo te komentarze
              wyświetlają się tutaj na stronie:
              politbiuro.pl/politbiuro/1,90039,5651508,Z_cyklu_PolitGroszki__Joanna_Mucha.html
              I po przeniesieniu będą błędy.

Rozumiem, że to uwłacza godności poważnych forumowiczów z Forum Kraj, ale wiąże
              się z naszą scena polityczną. Więcej wyrozumiałości dla osób zainteresowanych
              fryzurami i kreacjami polityków ;)
              • paczula8 Re: Joanna Mucha zmieniła fryzurę 03.09.08, 08:37
                siwa napisała:

> To są komentarze z Politbiura, które komentuje się na Kraju. Od
                czasu do czasu
                > redakcja wrzuca wątek w tym stylu. Nie możemy go przenosić, bo te
                komentarze
                > wyświetlają się tutaj na stronie:
                > politbiuro.pl/politbiuro/1,90039,5651508,Z_cyklu_PolitGroszki__Joanna_Mucha.html
                > I po przeniesieniu będą błędy.
                >
                > Rozumiem, że to uwłacza godności poważnych forumowiczów z Forum
                Kraj, ale wiąże
                > się z naszą scena polityczną. Więcej wyrozumiałości dla osób
                zainteresowanych
                > fryzurami i kreacjami polityków ;)
                >

Dzięki za wyjasnienie, spróbuję być wyrozumiała ... ;)
                Swoja drogą, zauwazyłas jak małym zainteresowaniem cieszy sie ten
                wątek? To chyba tez cos mówi.

Pozdrawiam :)
                  • paczula8 Re: Joanna Mucha zmieniła fryzurę 03.09.08, 12:45
                    siwa napisała:

> Oj, bo tacy jesteście przepolitykowani ;)
                    >

acha!:) i to pewnie dlatego spam i pomówienia ...
                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=83792563&a=83866090
                    w tym wątku pozostały ... nareszcie zrozumiałam ;)

btw gdzies obok toczy sie dyskusja dot. forum Depresja ... tego
                    długasniego wątku nie chciało mi sie czytać, więc nie wiedziałam,
                    czy chodzi o to, że na FD jest za duzo depresji, a za mało spamu,
                    czy odwrotnie ... sądzac z tego co tu napisałaś, domyślam się, że
                    odwrotnie ... ;)))
                    • paczula8 bład, ...za szybko ;) 03.09.08, 13:08
                      > czy chodzi o to, że na FD jest za duzo depresji, a za mało spamu,
                      > czy odwrotnie ... sądzac z tego co tu napisałaś, domyślam się, że
                      > odwrotnie ... ;)))

czy chodzi o to, że na FD jest za duzo spamu, a za mało depresji,
                      czy odwrotnie ... sądzac z tego co tu napisałaś, domyślam się, że
                      odwrotnie ... ;)))

tak powinnam była napisać;) za pomyłkę przepraszam:)
                      • paczula8 Re: Joanna Mucha zmieniła fryzurę 07.09.08, 07:32
                        giwi napisała:

> Nie pomówienie.

Giwi, czy Ty dobrze sie czujesz?

Fakt, ze Masz nozyczki i dostęp do postów, powoduje, że na Tobie
                        spoczywa większa odpowiedzialnośc za słowa niz na przeciętnym
                        forumowiczu. Dobrze sie zastanów zanim cos napiszesz.
                        • giwi Re: Joanna Mucha zmieniła fryzurę 07.09.08, 09:50
                          Wiem o czym mówię i o czym piszę. Był taki jeden post i do niego się odniosła Iza. Link załączam jako dokument dla administracji.
                          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=83792563&a=83820354
                          Pod okienkiem jest napis: "Uwaga: Nie odpisuj na posty łamiące regulamin! Lepiej zgłoś je, klikając na czerwony kosz" :-)
                          Warto się do niego stosować. Było już coś na ten temat. :-)
                          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=79702372&a=79749871
                          • paczula8 ech Giwi, puchu marny ... 07.09.08, 13:54
                            giwi napisała:

> Wiem o czym mówię i o czym piszę. Był taki jeden post i do niego
                            się odniosła Iza. Link załączam jako dokument dla administracji.
                            > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=83792563&a=83820354

Nie muszę widzieć, zeby wiedzieć, który post przytoczyłaś.
                            Ten w którym napisałam, że etta jest bita chamcą, prawda?
                            TEN na 100% :)

Pytanie, czy ten jeden post, w którym przemówiłam do etty zgodnie z
                            jej logiką ...cyt ettę ...

"A cóż niestosownego jest w nazwaniu żula - żulem????? Pisdactwo
                            wraźliwe się robi? Od kiedy? Jak padają oskarżenia o agenturę, o
                            złodziejstwo, o wszystkie plagi rzucane przez pisdactwo, to jest OK,
                            a jak chama ktoś chamem nazwie, to giewałt wielki."
                            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=84256987&a=84258967
                            ... uprawnia do twierdzenia, cyt. iza.bellę.izę:
                            "Nad wyciętym postem etty były bluzgi paczuli.
                            Dlaczego został ślad tylko po odpowiedzi etty, która w swoim poscie
                            była o niebo grzeczniejsza niż paczula" - ?

Jeśli tak, to takie 'bluzgi' są na forum na porządku dziennym. I to
                            jest oskarżenie wobec Ciebie o stosowanie podwójnych standardów.

I to jeszcze nie wszystko Giwi, bo nie dość, ze na forum tolerujesz
                            i chronisz chamów - mój pogląd na temat etty nie jest
                            odosobniony ...
                            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=84271078&v=2&s=0
                            etta2 najewiększa "chamówka" tego forum
                            alienist 05.09.08, 08:57 Odpowiedz
                            jak kobieta może mówić takim rynsztokowym językiem w każdym poście.
                            to musi być na prawdę ohydna i prosta baba.

... to jeszcze sama SPAMUJESZ świadomie podbijając posty, które
                            pasują Ci do koncepcji. Krótko mowiąc, prowadzisz tu swoją grę i
                            zamiast zająć sie moderacja - kreujesz, a przynajmniej próbujesz to
                            robić. Twoja rozmowa z iza.bella.iza (w moim watku) to klasyczny
                            spam! Czyżby Ciebie droga Giwi netykieta nie obowiązywała? TAKIE tu
                            panuja zasady? o!?

> Pod okienkiem jest napis: "Uwaga: Nie odpisuj na posty łamiące
                            regulamin! Lepie
                            > j zgłoś je, klikając na czerwony kosz" :-)
                            > Warto się do niego stosować. Było już coś na ten temat. :-)
                            > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=79702372&a=79749871

Było? Było i była tez moja odpowiedź.
                            A w kwestii tego czy lubie przepychanki ... lubię, jasne , ze lubię
                            (choc niekoniecznie z ettą), inaczej nie wchodziłabym w ogóle na
                            forum. Ale ja jestem zwykłym forumowiczem, TY JESTEŚ MODERATOREM ...
                            władza (i wiedza) zobowiązują ... a jak nie wiesz jak sie masz
                            zachować, zachowaj się przyzwoicie!
                            • paczula8 Re: ech Giwi, puchu marny ... 07.09.08, 14:02
                              > Pytanie, czy ten jeden post, w którym przemówiłam do etty zgodnie
                              z
                              > jej logiką ...cyt ettę ...

Dodam jeszcze, ze to był jeden post na wielokrotne, chamskie
                              zaczepki ze strony etty.

Giwi, wiele osób sądzi, ze etta to Ty. Wynika to prawdopodobnie z
                              tego, że etcie pomimo jej ordynarnego języka, włos z góowy nie spada.
                              Ja tak nie uważam, aczkolwiek nie ukrywam, że zastanawia mnie
                              dlaczego tolerujesz osobę, która notorycznie i swiadomie obraża
                              rozmówców.
                              Poziom forum dużo mówi o poziomie moderatora, przemyśl to Giwi.
                              • giwi Re: ech Giwi, puchu marny ... 07.09.08, 19:15
                                Ciekawa jestem skąd czerpiesz informacje o tym komu włos z głowy spada a komu nie. I znów "tolerujesz". Lubię to określenie w sytuacji gdy na forum nie ma premoderacji. :-)
                                Poziom forum? Dzielnie go tworzą uczestnicy (i uczestniczki) wszelkich pyskówek. Ty też bywasz stroną zaczepną.

ps1. Wiem kto uważa, że ja to Etta - forumowicze o skrajnie odmiennych poglądach, których język jest odbiciem lustrzanym jej języka a czasami nawet ją przeganiają w wulgarności. Nie są wiarygodni. Jestem cały czas podejrzewana o bycie kimś. Przywykłam. :-)
                                ps2. Administracja wie, kim jestem.
                                --
                                Recepta na admina
                                Chcesz poznać receptę na admina? Powiem ci, to nie jest top secret...
                                • paczula8 Re: ech Giwi, puchu marny ... 07.09.08, 20:04
                                  Miałam juz nie kontynuowac tej rozmowy, ale niestety kłamiesz ... a
                                  na to mojej zgody nie ma ...

> ps1. Wiem kto uważa, że ja to Etta - forumowicze o skrajnie
                                  odmiennych poglądach, których język jest odbiciem lustrzanym jej
                                  > języka a czasami nawet ją przeganiają w wulgarności. Nie są
                                  wiarygodni

O tym, ze Etta to Ty, piszą najczęściej Elwer i Aloes, w ich
                                  przypadku o żadnej wulgarności mówić nie można. I dlaczego piszesz o
                                  wiarygodności? Przeciez wiadomo, ze to są tylko luźne domysły i
                                  przypuszczenia.
                                  Giwi ... musze powiedzieć, ze Twoja reakcja mnie zaskoczyła ...

p.s. Elwer i Aloes są z przeciwnej strony barykady niz ja ... to w
                                  ramach dodawania wiarygodności ... ;)
                                • paczula8 Re: ech Giwi, puchu marny ... 07.09.08, 23:21
                                  > Poziom forum?

poziom forum ...
                                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=84369206&a=84370249
                                  a tu przykład niepowtarzalnego stylu Etty ...

Re: Uważaj
                                  Autor: etta2 07.09.08, 22:45 Dodaj do ulubionych Skasujcie
                                  Odpowiedz cytując Odpowiedz

Masz jakiś powód do radości, że się cieszysz jak głupia cipka? To
                                  dość charakterystyczne dla pisdaków, że zyją wyłącznie po to, by
                                  innych wqrwiać, denerwować, łgać w zywe oczy, kraść co się nawinie.
                                  Dziwisz się, że ludzie mają WAS DOŚĆ????? Jesteście jak gangrena.
                                  Pilnuj swojej zyłki, bo ci piardnie szybciej niż się spodziewasz.

sam miót, prawda ?
                                    • paczula8 Re: ech Giwi, puchu marny ... 08.09.08, 10:02
                                      giwi napisała:

> A możesz powiedzieć po co wklejasz post sprzeczny z netykietą?

Post etty wkleiłam jako przykład (dowód) jej forumowowej
                                      działalności.

> Sama produkujesz
                                      > nieregulaminowy wpis. Ja potrafię otwierać linki.

Linki każdy potrafi otwierać. To po co otwierać linki puste?
                                      Droga Giwi, p r z e w i d z i a ł a m, że wypowiedz etty zniknie i
                                      dlatego wkleiłam treść ... a zrobiłam to, poniewaz muszę sie bronić
                                      przed nieuczciwymi zagraniami z Twojej strony.

Dowodem na to, ze grasz nieuczciwie jest ten Twój post ...
                                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=84157430&a=84344953
                                      tu wkleiłas linka, którego oprócz moderatorów nikt nie może
                                      przeczytać. Sugerowałaś w nim treść, która miałaby potwierdzac słowa
                                      iza.belli o tym jakobym 'bluzgala' i w dodatku gorzej niz etta. TY
                                      to potwierdziłaś. Teoretycznie nie miałam szansy na obronę...
                                      ale tylko teoretycznie ... bo tak sie sklada, ze ja napisałam jeden
                                      taki post, ten w którym nawałam ette bitą chamicą. TY uznałaś to za
                                      bluzgi (większe niz etty) ... w takim razie pytam sie, dlaczego
                                      tolerujesz na forum bluzgi ...
                                      szukaj.gazeta.pl/forumSearch.do?&s.sm.query=bita+chamica&s.sm.title=&s.sm.forumXx=28&sf=tresc&s.sm.au
                                      thor=&y=5&x=11
                                      wyszukiwarka pokazuje, ze 117 razy okreslenie 'bita chamica'
                                      pojawiło sie na forum. I nie pisz, ze nie wszystko jestes w stanie
                                      wyłapać, bo ten moderowany(sic!) wątek
                                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=73005357&a=73005357
                                      dowodzi, że stosujesz podwójne standardy. Bo albo w pełni swiadomie
                                      dopuszczasz na forum bluzgi, albo okreslenie 'bita chamica' uznajemy
                                      za stwierdzenie faktu i wówczas dopuściłas sie p o m ó w i e n i a
                                      pod moim adresem. I jak juz napisałam wyżej, zrobiłas to w sposób
                                      paskudny - link do mojej wypowiedzi sugerujący Bóg_wie_co, to było
                                      wyjątkowo nieuczciwe zagranie z Twojej strony.
                            • giwi Re: ech Giwi, puchu marny ... 07.09.08, 19:26
                              W wątku odpowiadałam na pytania. Jak odpowiadam - jest źle, jak nie odpowiadam to jeszcze gorzej - władza mi uderzyła do głowy. Przywykłam do tego, że zawsze się komuś narażę. :-)
                              Jeśli uważasz, że toleruję chamów i spamuję, napisz w tej sprawie do administracji: forum@agora.pl
                              • paczula8 Re: ech Giwi, puchu marny ... 07.09.08, 20:11
                                giwi napisała:

> W wątku odpowiadałam na pytania. Jak odpowiadam - jest źle, jak
                                nie odpowiadam to jeszcze gorzej

Spam, to jest spam, a pytania dlaczego skasowano post kierujemy na
                                adres forum@gazeta.pl czy jakos tak ... odpowiedzi udzielamy na
                                priva ... zapomniałaś?

acha, uwagi personalne ... tez na priva, inaczej są niezgodne z
                                netykietą!

> Jeśli uważasz, że toleruję chamów i spamuję, napisz w tej sprawie
                                > do administracji: forum@agora.pl

ech daj spokój ...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka