Dodaj do ulubionych

Jestem kredytobiorcą, nie jestem właścicielem

IP: 193.59.3.* 27.04.17, 15:33
Bardzo proszę o informację, jakie mam prawo do dysponowania nieruchomością w urzędach, zakładach energetycznych itp. jeśli razem z partnerem wzięliśmy kredyt na budowę domu na działce, której on jest jedynym właścicielem? Czy to oznacza, że po oddaniu budynku do uzytku tylko Partner będzie mógł formalnie załatwiać wszelkie formalności tj. prąd, ubezpieczenia itp.? Czy jako współkredytobiorca jestem w jakiejś części współwłaścicielem?

Z góry dziękuję za pomoc.
Obserwuj wątek
    • noowaak Re: Jestem kredytobiorcą, nie jestem właścicielem 29.04.17, 20:20
      Załatw jak najszybciej współwłasność w swojej części kredytu i wsadu (pieniędzy i pracy). W takiej sytuacji jest moja koleżanka, ona tego nie robiła (bo po co ? ) i którą mąż właśnie po 15 latach, z 3 dzieci w tym 1 ciężko chore, dosłownie kopnął w d... :( zwróci jej jedynie niewielką część kredytu, który wzięli po ślubie wspólnie na wybudowanie domu na JEGO działce. Koleżanka dostanie ok. 60 tys. za co niczego nie kupi. Dał jej 2 tygodnie na wyprowadzkę ! Nie pamięta, że jej rodzice utrzymywali ich na czas budowy domu i do domu dokładali! Niczego nie rób bez współwłasności!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka