Dodaj do ulubionych

podatek 2% od kupionej dzialki

04.03.05, 14:02
Witajcie, mam pytanie - czytalam, ze przy dzialkach rolnych notariusz nie ma
prawa pobierac owych 2%podatku, czy to prawda? I czy znacie przepisy
(paragrafy :))) ) ktore to reguluja? Bylabym wdzieczna za podanie wykladni,
pozdrawiam
Canne
Obserwuj wątek
    • ala11112 Re: podatek 2% od kupionej dzialki 05.03.05, 13:02
      art. 9 pkt 2 lit. a - ustawa o podatku od czynności cywilnoprawnych
      • canne Re: podatek 2% od kupionej dzialki 05.03.05, 16:11
        Alu, bardzo serdecznie Ci dziekuje :)))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka