Dodaj do ulubionych

Czy walczyć z kciukiem??

24.11.05, 16:08
Prosze o radę , moja mała od kiedy odkryla swoje paluszki, ssie kciuka.
Wszelkie próby wyciągnięcia go z buzi i włożenie smoczka kończą sie potwornym
płaczem . Wcześniej córka ssała smoczek , ale teraz go już nie chce. Zasypia
grzecznie ssając kciuka. Nie wiem czy mam jakoś walczyć z nią i wyciągac jej
kciuka, czy jeszcze na to jest za wcześnie. ??? Malutkiej od tego ssania
odchodzi juz skórka z paluszka. Nie wiem co robić??
Obserwuj wątek
      • g35 Re: Czy walczyć z kciukiem?? 25.11.05, 12:36
        moja corka do trzeciego miesiaca ssala smoczek teraz ma prawie piec miesiecy i od dwoch miesiecy ssie namietnie kciuka nasz problem jest taki ze zanim corka trafi do buzki trwa to jakis czas a placze przy tym jak by ja ze skory obdzierali ,jeszcze wiekszy problem jest na spacerze jak jest ubrana ma problem ze zgieciem raczki i wtedy musze wracac do domu albo sciagac jej jedna raczke .jak nazywa sie ten preparat ktorym moge posmarowac paluszka?
        dziekuje
        • karotka11 Re: Czy walczyć z kciukiem?? 28.11.05, 12:20
          Jakoś nie chce mi się wierzyc, że posmarowanie palucha zadziała u 4-
          miesięcznego dziecka, moze na chwilę. Przecież takie dziecko nie pamięta, że
          ten paluch był bee...Moze u starszego, takiego które rozumie, że palec to
          palec...
          • vit27 Re: Czy walczyć z kciukiem?? 29.11.05, 12:48
            W aptece jedynie doradzili mi stosowanie lakieru do paznokci przeciw obgryzaniu
            paznokci. Kupiłam ten lakier , smaruje kciuka, ma wtedy gorzki smak.
            Oczywiście pierwszego dnia , brała kciuka do buzi i się krzywiła. Zasnęła po
            godzinie bez kciuka. Smoczka też nie chciała. Ale juz następnego dnia to jej
            nie przeszkadzało ssie dalej. Nie wiem jakie są jeszcze sposoby. Zaznacze , że
            jak zasnie z kciukiem w buzi, wyciągam go jej i wkładam smoczka. Ale pózniej w
            nocy znów ssie kciuka.Prosze o rady.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka